|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trening i ishrana dojilje
24.12.2015 16:52:07   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: alman


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Odradila leslie i izazove...
Alman sta radis od jillian? De plz posalji link od youtuba ako ima

.

ne znam draga sto nece da ti otvori link sto sam postavila

evo opet cu staviti, a trazila sam na yt nema ovih za pocetnike

http://1drv.ms/1APNuBY


Haj probat cu sa laptopa kasnije .moza nece mob ...
Nego,jel vjezbate kad imate mens??? Trebala bih dobiti ovih dana pa nezz bil vjezbala ...nesto sam davno cula kao ne valja vjezbati kad imasuser posted image


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Trening i ishrana dojilje
25.12.2015 9:37:29   
bejbibi
Ja sinoc odradila samo jednu milju leslie i izazove ..al sam setala sat vremwna plus oko kuce :)) valjda se racuna

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Trening i ishrana dojilje
25.12.2015 13:09:35   
alman

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Ja sinoc odradila samo jednu milju leslie i izazove ..al sam setala sat vremwna plus oko kuce :)) valjda se racuna

ma sve se racuna user posted image samo nek se ne lezi
i ja sam sinoc samo leslli i to sam i nju jedva vrat me boli uzasno,

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Trening i ishrana dojilje
25.12.2015 23:10:24   
bejbibi
Ja odradila leslie i ozazove al onako hatljavouser posted image i danas isto sat ipo bili vani ,setali :) noge me bole ...

Alman mozes mazati onaj deep relief gel ..bez obzira sto dojis ..i popit oaracetamol ..to ako se ukocilo sta

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Trening i ishrana dojilje
26.12.2015 10:16:36   
alman

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Ja odradila leslie i ozazove al onako hatljavouser posted image i danas isto sat ipo bili vani ,setali :) noge me bole ...

Alman mozes mazati onaj deep relief gel ..bez obzira sto dojis ..i popit oaracetamol ..to ako se ukocilo sta

ja bas htjela da pitam zna li koja da li smijem necim da namazem, e super taj gel mi ima mama pa cu danas kad odem kod nje izmasirati
sinoc nisam mogla nista da radim mm me nekoliko puta masirao, bude malo bolje user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Trening i ishrana dojilje
26.12.2015 10:35:19   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: bejbibi

Haj probat cu sa laptopa kasnije .moza nece mob ...
Nego,jel vjezbate kad imate mens??? Trebala bih dobiti ovih dana pa nezz bil vjezbala ...nesto sam davno cula kao ne valja vjezbati kad imasuser posted image



treniram, naravno. kakve veze ima jesam li dobila ili ne?!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Trening i ishrana dojilje
26.12.2015 11:08:18   
bebaa

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Haj probat cu sa laptopa kasnije .moza nece mob ...
Nego,jel vjezbate kad imate mens??? Trebala bih dobiti ovih dana pa nezz bil vjezbala ...nesto sam davno cula kao ne valja vjezbati kad imasuser posted image



treniram, naravno. kakve veze ima jesam li dobila ili ne?!


Trebalo bi napraviti pauzu bar prva 2 dana...jer vjezbom ubrzavas cirkulaciju pa moze doci do jaceg i produzenog krvarenja...naravno to se preporucuje ali nisu svi isti i ne reaguju jednako....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Trening i ishrana dojilje
26.12.2015 16:21:50   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Haj probat cu sa laptopa kasnije .moza nece mob ...
Nego,jel vjezbate kad imate mens??? Trebala bih dobiti ovih dana pa nezz bil vjezbala ...nesto sam davno cula kao ne valja vjezbati kad imasuser posted image



treniram, naravno. kakve veze ima jesam li dobila ili ne?!


Trebalo bi napraviti pauzu bar prva 2 dana...jer vjezbom ubrzavas cirkulaciju pa moze doci do jaceg i produzenog krvarenja...naravno to se preporucuje ali nisu svi isti i ne reaguju jednako....user posted image


Hvala na odgovoru BEBAA :))

LADYBLUE,nezz ni ja ..kazem CULA SAM DA NE VALJA ..eto Beba objasnila :)
Hvala jos jednom ;)


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Trening i ishrana dojilje
29.12.2015 11:00:11   
bejbibi
Gdje ste zene ...izgleda samo ja i alman radimo ove izazove user posted image ...sinoc nisam nista..za izazove mi je pauza dan a leslie nisam mogla bas sam nesto bila preumorna ...od vecwras idu opet izazovi aBd

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Trening i ishrana dojilje
29.12.2015 11:38:52   
alman
ja sam sinoc odradila lesli 1 milja happy walk, malo je zivlji, al nisam ni ja bila nesto nagodna
ne mogu da ishranu sredim jede mi se uzasno slatko a u kuci imam svasta, i onda pojedem i umjesto da se natjeram da odradim trening ja kazem ma kakva mi fajde kad jedemuser posted image nista bez dijete a ne znam da li bi se smjela krenuti sa unkicom

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Trening i ishrana dojilje
29.12.2015 15:11:19   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: alman

ja sam sinoc odradila lesli 1 milja happy walk, malo je zivlji, al nisam ni ja bila nesto nagodna
ne mogu da ishranu sredim jede mi se uzasno slatko a u kuci imam svasta, i onda pojedem i umjesto da se natjeram da odradim trening ja kazem ma kakva mi fajde kad jedemuser posted image nista bez dijete a ne znam da li bi se smjela krenuti sa unkicom


I ja sam ista al nemoj dijetu dok dojis .samo treba smanjiti ..i sto vise twkucine . Naravno ako popijes 2l vode automatski manje jedes al ko ce popit toliko user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Trening i ishrana dojilje
29.12.2015 15:30:53   
canim
Citam vas onako usput, pa samo da napomenem da dojilje trebaju piti 3L vode dnevno a svi ostali 2L, i voda vam je jako bitna za pokretanje metabolizma, tako da nemojte je izbjegavati.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Trening i ishrana dojilje
29.12.2015 16:06:13   
alman

IZVORNA PORUKA: canim

Citam vas onako usput, pa samo da napomenem da dojilje trebaju piti 3L vode dnevno a svi ostali 2L, i voda vam je jako bitna za pokretanje metabolizma, tako da nemojte je izbjegavati.

pijem ja najmanje 2l a nekad i vise, stvarno se tjeram da sto vise pijem al ima i dana kad popijem par casa user posted image
evo sad je pored mene flasa od litar i samo se zaljevam

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Trening i ishrana dojilje
29.12.2015 16:48:52   
alman

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: alman

ja sam sinoc odradila lesli 1 milja happy walk, malo je zivlji, al nisam ni ja bila nesto nagodna
ne mogu da ishranu sredim jede mi se uzasno slatko a u kuci imam svasta, i onda pojedem i umjesto da se natjeram da odradim trening ja kazem ma kakva mi fajde kad jedemuser posted image nista bez dijete a ne znam da li bi se smjela krenuti sa unkicom


I ja sam ista al nemoj dijetu dok dojis .samo treba smanjiti ..i sto vise twkucine . Naravno ako popijes 2l vode automatski manje jedes al ko ce popit toliko user posted image
znam da se ne preporucuje i da nebi trebalo, al bojim se da se ne dovedem ponovo na onu kilazu
nisam neki karakter kad je upitanju hrana user posted image al kad sam na dijeti, barem je tako bilo prosli put u tri mjeeca sam svega par puta brljala


_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Trening i ishrana dojilje
30.12.2015 19:01:02   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: alman


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: alman

ja sam sinoc odradila lesli 1 milja happy walk, malo je zivlji, al nisam ni ja bila nesto nagodna
ne mogu da ishranu sredim jede mi se uzasno slatko a u kuci imam svasta, i onda pojedem i umjesto da se natjeram da odradim trening ja kazem ma kakva mi fajde kad jedemuser posted image nista bez dijete a ne znam da li bi se smjela krenuti sa unkicom


I ja sam ista al nemoj dijetu dok dojis .samo treba smanjiti ..i sto vise twkucine . Naravno ako popijes 2l vode automatski manje jedes al ko ce popit toliko user posted image
znam da se ne preporucuje i da nebi trebalo, al bojim se da se ne dovedem ponovo na onu kilazu
nisam neki karakter kad je upitanju hrana user posted image al kad sam na dijeti, barem je tako bilo prosli put u tri mjeeca sam svega par puta brljala



Ma nemoj jos ..cekaj jos malo da poraste beban ...
Ev i ja se kanim.vjezbat al samo izazove ..ne radi mi se leslie...bas lijena zadnjih dana user posted image imaju li fajde ovi izazovi ako ipak jedem sve??? Stomak ko bure plus slaufi...kontam kako cu ojacat kad mi ke velik stomak user posted image valjda trebam prvo salo skinut pa ojacat misiceuser posted image
A i ovi izazovi postaju ibret velikiuser posted image danas mi je dan 14 😰

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Trening i ishrana dojilje
30.12.2015 20:51:40   
bejbibi
http://www.lepotaizdravlje.rs/moja-beba/zdravlje/dijeta-za-dojilje-u-duginim-bojama/

Evo neka dijeta za dojilje ...moze se na dijetu neku laganu cim beba napuni 2 mj( tako net kaze)

Evo neki naputak za salo user posted image
http://omiljenirecept.blogspot.ba/2015/05/cudesan-napitak-koji-otapa-salo-za.html?m=1

< Poruku je uredio bejbibi -- 30.12.2015 20:53:49 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Trening i ishrana dojilje
31.12.2015 12:05:05   
alman
Sasi vodauser posted image joj sta sa je popila kad sam bila na unkici ja sam je pila umjesto vode

A isto sam pravila i neku vodu sa narandjama trebsla bih potraziti recept
a i voda sa jabukama i cimetom
pa mozemo i to ubacitiuser posted image al nista dok kasiku ne probusimouser posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Trening i ishrana dojilje
31.12.2015 14:56:49   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: alman

Sasi vodauser posted image joj sta sa je popila kad sam bila na unkici ja sam je pila umjesto vode

A isto sam pravila i neku vodu sa narandjama trebsla bih potraziti recept
a i voda sa jabukama i cimetom
pa mozemo i to ubacitiuser posted image al nista dok kasiku ne probusimouser posted image


Imal efekta ta sasi voda ??? Da je ne pravim dzaba user posted image
Ja odradila za danas izazove ..al ne sve user posted image nisam nesto za vjezbanje ..sto kazes treba kasiku probusiti prvo user posted image

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Trening i ishrana dojilje
1.1.2016 11:28:14   
UmmuHamza2305
DD ženice, nije me bilo dugo, bila u Ze kod svojih. Tamo,naravno, nisam vježbala, a jela sam 'pofino' user posted image
Dok zavšim ručak,pa ću raditi Leslie,ako se H ne probudi.. A od naredne sedmice, in šaa Allah , se vraćam u teretanu, u ponedjeljak ,ako Bog da, mi je 2 mjeseca od poroda..
I da, od danas uvodim režim.. Nakon podoja me uhvati neka glad za slatkim, pa 'napadnem' čokoladu redovno i unosim kalorije koje mom djetetu nisu korisne..

Danas doručak:

3 hurme
90g zobenih pahuljica
čaša mlijeka
7g mljevenog lana ( radi omege 3)
kašikica kakaa (radi ukusa user posted image )
i kašikica meda

Računat ću kalorije nekoliko dana, da vidim da slučajno ne unesem premalo kalorija, radi mlijeka,naravno

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Trening i ishrana dojilje
1.1.2016 11:47:58   
bejbibi
Ummuhamza,jel mi se cini il se ti fakat razumijes oko rih kalorija i ishraneuser posted image jesil prije redovno vjezbala...user posted image za volju ..ja sam zadnjih dana nikakva..samo one izazove odradim a leslie nisam ..nemam volje ..trebam i dobit pa me valjda to puca ..i kasni mi ,nikako da se ustabili vise:(

Nego daj nam elana malo user posted image
Ja planiram na onu dijetu sto sam link stavila al sam shvatila da skoro nemam nista od toga u kuci pa cu prvo morat u nabavku :) a bas sam mislila od 01.01user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Trening i ishrana dojilje
1.1.2016 11:50:40   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

DD ženice, nije me bilo dugo, bila u Ze kod svojih. Tamo,naravno, nisam vježbala, a jela sam 'pofino' user posted image
Dok zavšim ručak,pa ću raditi Leslie,ako se H ne probudi.. A od naredne sedmice, in šaa Allah , se vraćam u teretanu, u ponedjeljak ,ako Bog da, mi je 2 mjeseca od poroda..
I da, od danas uvodim režim.. Nakon podoja me uhvati neka glad za slatkim, pa 'napadnem' čokoladu redovno i unosim kalorije koje mom djetetu nisu korisne..

Danas doručak:

3 hurme
90g zobenih pahuljica
čaša mlijeka
7g mljevenog lana ( radi omege 3)
kašikica kakaa (radi ukusa user posted image )
i kašikica meda

Računat ću kalorije nekoliko dana, da vidim da slučajno ne unesem premalo kalorija, radi mlijeka,naravno


Jel ti ovo sve umijesas u jednu zdjelu??? ...mogla sam i ja ovouser posted image imam nekih pahuljica tamouser posted image a hurmw ja redovno jedem ..ona velika kutija u dva dana odeuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Trening i ishrana dojilje
1.1.2016 12:18:42   
UmmuHamza2305
Hahaha,jest,u jednu zdjelu.. mljeveni lan mi nikako nije ukusan, al' ga kakao malo zamaskira.. Al' kao što reče, radi omege.. Omega3 je bitna za razvoj mozga kod dojenčeta.. Napunila sam se pravo.. ima tu oko 600 kalorija.. Dojilja mora minimalno 1800kcal dnevno unjeti,koliko sam čula
A prije sam vježbala svaki dan osim nedjelje ( jer nedjeljom teretana nije radila) Plus šetnja minimalno 5km dnevno.. Kalorije sam rijetko računala..
Kako sam došla u Sa skroz sam se 'opustila' .. Prvo nisam mogla naći teretanu gdje ima termin samo za žene .. Pa sam našla, ali imam samo 2 termina sedmično.. Kad sam zatrudnila prestala sam ići u teretanu i počela jesti user posted image

http://www.tablicakalorija.com/ Ta je tablica opširna

Ti ako možeš probaj na dijetu.. Ne znam kakva si ti po tom pitanju,ali ja to ne mogu.. radije sama sebi odredim šta ću i koliko pojest.. DIjeta mi samo stvara pritisak,pa mi se još više sve jede user posted image

A hurme ja na prazan stomak.. U trodnoći sam jedva čekala da uđem u 9. user posted image Kila otišla sad pa sad

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Trening i ishrana dojilje
1.1.2016 13:00:51   
bejbibi
Evo ja doruckovala: saku muslija cokoladnom al haman se ne osjeti cokolada ,malo mlijeka,kasika meda ( previse zasladila) ,sjemenke lana cotave ,koje su super,malo suhih grizdzica,...i fino se najela user posted image ...

Mogla bih ovako svako jutra :)

Ummuhamza bravo za tebe ...ja inace ne volim vjezbanje al moram ...zasad cu samo izazove jer nemam volje za leslie ..kad mi naum padne da mi se A kaci ,pa doji- vjezbaj,pa kad krenem pod tis ona u plac ..uuu neda mi se user posted image

Mozda se ne budem strikto drzala dijete ...taman imam corbu od povrca :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Trening i ishrana dojilje
1.1.2016 18:12:51   
alman
Ummuhamzauser posted image za tebe bas si odlucna, predpostavila sam da si vjezbala aktivno prije trudnoce. Tako da mozes brzo nazad u teretanuuser posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Trening i ishrana dojilje
1.1.2016 18:16:34   
alman
Dobra ova tablica al se meni bas neda peglati sa tim kalorijamauser posted image vise volim da ne znam
Ma kad se izbaci slatko,grickalice,sokovi i hljeb u biti se i ne unese puno kalorija

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *