|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 21:48:16   
mala75
IZVORNA PORUKA: MicoTico

Definitivno ću ove godine uplatiti putno osig za nas četvoro kad krenemo na more. Njucala sam i našla za nas 50 KM za 8 dana (kao neko porodično), pokriva skoro sve troškove liječenja i lijekova. Poučena prošlogodišnjim iskustvom, neću ove godine da rizikujem.



i mi smo ovo uplatili, 1KM po danu, zlu netrebalo

a i ja sam kontala ove mesne obroke pripremi ti i zalediti u teglicama, ali kako ćemo s njima preko granice ako nas pretresu.  moja kuma se prošle godine vratila s granice pa preko Hutova blata za neum jer joj nisu dali da prenese tetrapak tuzlanske mljekare a mala joj od svakog drugog mlijeka dobije proliv, još fino objasnila na granici al carinik bio nekiuser posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
8.7.2012 0:49:47   
sporty mamaa
Je li itko od vas kupovao one flastere za komarce? Ja jesam i toplo preporucujem, nalijepite na sorc recimo i zaista ne ujedaju, a djeluju 3 dana. 6 flastera kosta 2 km. Voljela bih znati kako djeluju one narukvice, je li imaju nekog efekta? I da vas pitam, ja imam kremu niveu od prosle godine, i to je otvorila zadnji dan, eno je citava u ormaru, jel ja to smijem djetetu? I ima li jos koja osim nivee da je dobra a nije skupa kao nivea? Ja sam sebi kupila olea konzum jedna mama mi preporucila kaze da je ok.

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 8.7.2012 0:51:27 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
8.7.2012 0:56:11   
mala_sa
Ja sam sad svom A kupila i stavila tu narukvicu protiv komaraca, drzala mu je na clanku od noge. Meni se pokazala bas super, njega nije ujeo niti jedan jedini komarac; dok smo mi bili bas izujedani. Ja sam njemu odmah probusila sve rupice; i to prije 3 sedmice; a evo i dan danas bas jako mirise user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
8.7.2012 0:59:53   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: mala_sa

Ja sam sad svom A kupila i stavila tu narukvicu protiv komaraca, drzala mu je na clanku od noge. Meni se pokazala bas super, njega nije ujeo niti jedan jedini komarac; dok smo mi bili bas izujedani. Ja sam njemu odmah probusila sve rupice; i to prije 3 sedmice; a evo i dan danas bas jako mirise user posted image


Kako mislis probusila rupice? Smijem li ja to staviti bebi od 10 mjeseci? I da, vas su izujedali iako ste imali narukvice kako sam shvatila?user posted image user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
8.7.2012 8:30:24   
Hurma

IZVORNA PORUKA: mala75

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Definitivno ću ove godine uplatiti putno osig za nas četvoro kad krenemo na more. Njucala sam i našla za nas 50 KM za 8 dana (kao neko porodično), pokriva skoro sve troškove liječenja i lijekova. Poučena prošlogodišnjim iskustvom, neću ove godine da rizikujem.



i mi smo ovo uplatili, 1KM po danu, zlu netrebalo

a i ja sam kontala ove mesne obroke pripremi ti i zalediti u teglicama, ali kako ćemo s njima preko granice ako nas pretresu.  moja kuma se prošle godine vratila s granice pa preko Hutova blata za neum jer joj nisu dali da prenese tetrapak tuzlanske mljekare a mala joj od svakog drugog mlijeka dobije proliv, još fino objasnila na granici al carinik bio nekiuser posted image



nije valljda da detaljno pregledaju auta? aaaaaaa...

(odgovor članu mala75)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
8.7.2012 16:06:43   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Ja sam sad svom A kupila i stavila tu narukvicu protiv komaraca, drzala mu je na clanku od noge. Meni se pokazala bas super, njega nije ujeo niti jedan jedini komarac; dok smo mi bili bas izujedani. Ja sam njemu odmah probusila sve rupice; i to prije 3 sedmice; a evo i dan danas bas jako mirise user posted image


Kako mislis probusila rupice? Smijem li ja to staviti bebi od 10 mjeseci? I da, vas su izujedali iako ste imali narukvice kako sam shvatila?user posted image user posted image



Joj nisam bas lijepo napisala; samo je mali imao narukvicu i nijedan ga komarac nije ujeo; dok mi nismo imali narukvice i bili smo bas izujedani user posted image .
A imas one kao iglice na narukvici, simetricno rasporedjenje, i sad samo nozicem probusis te iglice (napravis male rupice) da izlazi onaj miris iz narukvice. Ja sam njemu probusila odmah sve rupice, i dosta je jako mirisalo; ali bas ugodno kao limun mirise.
Moj A ima 14mj i ja sam njemu stavila na nogicu, sad sam procitala na uputstvu uopste ne pise od kad se smije koristiti, tako da vjerovatno i ti smijes slobodno staviti bebici. Pise samo da sadrzi prirodno ulje citronele.
I pazi dobro, narukvice postoje u zelenoj i zutoj boji, ove u zutoj su male velicine (i one bas odgovaraju za male bebe); dok su ove zelene za odrasle user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
9.7.2012 11:46:30   
RICI
IZVORNA PORUKA: MicoTico

Definitivno ću ove godine uplatiti putno osig za nas četvoro kad krenemo na more. Njucala sam i našla za nas 50 KM za 8 dana (kao neko porodično), pokriva skoro sve troškove liječenja i lijekova. Poučena prošlogodišnjim iskustvom, neću ove godine da rizikujem.


Moze li neko mi reci koja osiguravajuća kuća je u pitanju, ja sam jedne godine za djete zbog povrede vrata uzela osiguranje preko zdravstvene knjizice al morala ići kod ljekara da piše anamnezu onda piši molbu predaj na socijalno pa dok odobre. Zato me zanima ima li koji jednostavniji put do tog osiguranja.

_____________________________

Samo nam je ljubav potrebna.........

Prvorodjeni mamin zivot
14.03.2002. godine
Drugorodjena mamina srecica
06.04.2011. godine

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
9.7.2012 11:52:34   
palachinken
RICI, to mozes mislim u svakoj osiguravajucoj kuci, recimo BSO ili Sarajevo osiguranje, imaš na njihvom web stranicama detalje, npr http://www.sarajevoosiguranje.ba/putnicko.html

< Poruku je uredio palachinken -- 9.7.2012 11:54:01 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu RICI)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
10.7.2012 0:40:23   
librica
mi smo s bebom isli jucer na more, do zaostroga.. beba je bila divna super sve, malo se i brckala u bazencicu u morskoj vodi iako ima tek 4 mj. na granici nam ni pasose nisu pogledali, samo prolazite prolazite. isli smo preko gabele nismo cekali ni minut, da se preko glavne granice nebi peglali, i ponijeli smo svega i svacega niko nas ni pogledao nije, ocito nismo bili zanimljivi... ili je ova vrucina udarila i carinicima u glavu :P...

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
10.7.2012 9:05:53   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: librica

mi smo s bebom isli jucer na more, do zaostroga.. beba je bila divna super sve, malo se i brckala u bazencicu u morskoj vodi iako ima tek 4 mj. na granici nam ni pasose nisu pogledali, samo prolazite prolazite. isli smo preko gabele nismo cekali ni minut, da se preko glavne granice nebi peglali, i ponijeli smo svega i svacega niko nas ni pogledao nije, ocito nismo bili zanimljivi... ili je ova vrucina udarila i carinicima u glavu :P...


Posebno su osjetljivi kad su u pitanju porodice sa malom djecom :) Ni nas nisu pogledali..I mi smo išli preko Gabele, ljepota, nigdje nikoga...
Mada, prošle godine ni na Doljanima nas niko nije pogledao, onako ovlaš dokumente i to je to...I jesu nas pitali imate li šta prijaviti, al zato jer nam je kofer stajao na prednjem sjedištu (gepek je bio natrpan bejbi glupostima - putni krevetac, kolica i sl.)..Al nisu nam otvarali gepek (hB, jer bi ispalo sve iz njega)...

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu librica)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
13.7.2012 17:08:42   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Ja sam sad svom A kupila i stavila tu narukvicu protiv komaraca, drzala mu je na clanku od noge. Meni se pokazala bas super, njega nije ujeo niti jedan jedini komarac; dok smo mi bili bas izujedani. Ja sam njemu odmah probusila sve rupice; i to prije 3 sedmice; a evo i dan danas bas jako mirise user posted image


Kako mislis probusila rupice? Smijem li ja to staviti bebi od 10 mjeseci? I da, vas su izujedali iako ste imali narukvice kako sam shvatila?user posted image user posted image



Joj nisam bas lijepo napisala; samo je mali imao narukvicu i nijedan ga komarac nije ujeo; dok mi nismo imali narukvice i bili smo bas izujedani user posted image .
A imas one kao iglice na narukvici, simetricno rasporedjenje, i sad samo nozicem probusis te iglice (napravis male rupice) da izlazi onaj miris iz narukvice. Ja sam njemu probusila odmah sve rupice, i dosta je jako mirisalo; ali bas ugodno kao limun mirise.
Moj A ima 14mj i ja sam njemu stavila na nogicu, sad sam procitala na uputstvu uopste ne pise od kad se smije koristiti, tako da vjerovatno i ti smijes slobodno staviti bebici. Pise samo da sadrzi prirodno ulje citronele.
I pazi dobro, narukvice postoje u zelenoj i zutoj boji, ove u zutoj su male velicine (i one bas odgovaraju za male bebe); dok su ove zelene za odrasle user posted image


Ja nasla samo crveneuser posted image user posted image user posted image I to nisam ni otvorila, gdje imaju te zute? Pretrazila sam tus, konzum i mercator i nasal samo crvene i to u konzumu.

Ja n

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
13.7.2012 17:23:35   
Medić*
Gdje si uzela tu narukvicu ? Ja bih djecaku uzela, vec je izujedan na par mjesta od komaraca, MA LETE NA NJEGA, koja je cijena? Mada prosle godine nismo imali problema sa tim na moru, ove vidjecemo.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
13.7.2012 17:42:06   
palachinken

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Gdje si uzela tu narukvicu ? Ja bih djecaku uzela, vec je izujedan na par mjesta od komaraca, MA LETE NA NJEGA, koja je cijena? Mada prosle godine nismo imali problema sa tim na moru, ove vidjecemo.

Imaš u dp-u i u dm-u, greenline proizvodi, košta 2,50-3,00km, i ima raznih veličina.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
13.7.2012 18:14:30   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Gdje si uzela tu narukvicu ? Ja bih djecaku uzela, vec je izujedan na par mjesta od komaraca, MA LETE NA NJEGA, koja je cijena? Mada prosle godine nismo imali problema sa tim na moru, ove vidjecemo.

Imaš u dp-u i u dm-u, greenline proizvodi, košta 2,50-3,00km, i ima raznih veličina.


Kod nas u dm-u nemauser posted image user posted image Imaju samo one kao indikator uv zracenja, ja jucer bila... Kaze zena nemamo... Danas cu otic u sjemenarnu mozda tu imaju...


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
13.7.2012 18:43:05   
Medić*
Palachinken hvala, pogledat cu.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
13.7.2012 19:03:42   
MicoTico
ja svojima svake godine kupujem te narukvice i čini mi se da pomažu. Ja sam ih kupila u OBI-ju, a ima ih, bar u BL, u svim većim tržnim centrima, sjemenarnama,vidjela sam i u apoteci.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
13.7.2012 19:04:53   
MicoTico
i da: ja svojima stavim oko zgloba na nozi, jer ih nekako uvijek više izujedaju za noge.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
13.7.2012 23:58:59   
mala_sa
Ja sam kupila u DM-u (onom u Ferhadiji), i imali su samo velicine S (u zutoj boji) i L (u zelenoj boji). Cijena je bila oko 2,5 - 3KM.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
19.7.2012 18:09:41   
sporty mamaa
evo nas na moru, krema becutan je odlicna. a mirise na sladoled od vanilije. ogrlice za komarce su ok, s tim da ipak oni ujeaju pomalouser posted image user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
14.8.2013 15:22:56   
Just smile
Ženice, da li nosite ona šator za plažu i gde se ima kupiti? Vidjela sam na netu u Intersportu...? razmišlam možda je praktično za dojenje isl.. bebici je 3 mj. i idemo abd u septembru na more.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
14.8.2013 19:56:23   
Alannah
Vidjala sam ga na plazi,obicno su djeca u njemu spavala ili manje bebe koje jos ne sjede su lezale u njemu.Super je,imate siguran hlad u njemu. Ja ga nisam imala,a dojila sam normalno bebu,i onako se vise grudi vide u kupacem,nego dok bebac doji.

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
14.8.2013 21:43:39   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Alannah

Vidjala sam ga na plazi,obicno su djeca u njemu spavala ili manje bebe koje jos ne sjede su lezale u njemu.Super je,imate siguran hlad u njemu. Ja ga nisam imala,a dojila sam normalno bebu,i onako se vise grudi vide u kupacem,nego dok bebac doji.

bas tako

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
14.8.2013 22:41:09   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Just smile

Ženice, da li nosite ona šator za plažu i gde se ima kupiti? Vidjela sam na netu u Intersportu...? razmišlam možda je praktično za dojenje isl.. bebici je 3 mj. i idemo abd u septembru na more.

Vidjela sam u skoro svakom tržnom centru npr. Merkator, konzum, Tempo, ... i jeftiniji od Intersporta.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
14.8.2013 22:45:09   
lala0606

IZVORNA PORUKA: Just smile

Ženice, da li nosite ona šator za plažu i gde se ima kupiti? Vidjela sam na netu u Intersportu...? razmišlam možda je praktično za dojenje isl.. bebici je 3 mj. i idemo abd u septembru na more.

joj ja ti nebih preporucila taj sator, mi smo nosili na more mali nam imao 3mj.... unutra je dzehenemuser posted image user posted image user posted image prevruce je iako ima rupice za zrak vjeruj sparina je katastrofa... najbolje je i mi smo to poslije radili ... uzeli mali dusek stavili pelenu pamucnu i bebu na to, u hlad naravno , liijepo mu vjetric pirkauser posted image i uzivauser posted image

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
15.8.2013 8:39:12   
Just smile
Hvala vam na odgovorima. Lala ond aćemo i mi tako najvjerovatnije aBd ako je vruće unutra...

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *