|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
15.8.2013 8:50:09   
Mirkica
JA sam z amoju bebu ponjela hapice za svih 14 dana doio je srecom ali hapice sam pun kofer spakovala i pelene , kreme za suncanje,paracitamol sirup , cepice , kapi i kremicu fenistil protiv alergije ili ujeda za zubice kremicu i osanit tabletice , toplomjer i dezinfekciju nekoliko pakli vlaznih maramica i cak sam ponjela ono za podgrijavanje hapica sve sam dobro raspodjelila i tacno je bilo sve kako treba i nista se nije naslo sto mu je zafalilo niti da idem po bilo kakvim trgovinama da kupujem sve mama ponjela :).

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
14.6.2015 20:01:04   
saamy
Hei mamice imam jedno pitanceuser posted image

Inace nisam nikad isla na more u Hrvatsku ove god,bi htjeli ici
pa me zanima koje mjesyl je naj prihvatljivije za novacuser posted image

I kako naci apartman a da nije preko interneta jer nevjerujem bas svakome user posted image

Cula sam kao dole kad se ode ljudi stoje sa plakatama za apartmane jel to istina??

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
14.6.2015 20:06:41   
Galicia
Ma ne znam ti odgovor na tvoje pitanje, ali molim svakog ko ide na more da se bucne i za mene jednom. user posted image user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
17.6.2015 13:20:42   
elmaL
saamy obavezno nadji smjestaj prije, ako ne zelis preko interneta ( iako je to danas najlaksi nacin), onda se raspitaj sa nekim koga znas da je isao da ti preporuci. Ako se mislis hraniti o svom kuhanju, predlazem da svratite negdje u Lidl i kupite hranu, on je najjeftiniji.

Mi smo bili sad petak-nedelja u Podgori, divno mjesto nismo nikad tu bili, bas sam se iznednadila, fino je, cijene ok po lokaknim kaficima, restoranima. Mi smo bili u hotelunoc 55eura s tim da je ukljucen dorucak i vecera, hotel uz plazu.to je ponuda koju smo kupili preko kupona. Pogledaj malo ove kupone i ovdje i u Hr bude uvijek nekih ponuda, mi ljetujemo s kuponimauser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
20.5.2016 10:33:28   
maja78 RR
prijenos posta


IZVORNA PORUKA: Sara83

Da počnem...Vidjela sam sličnu temu ali nema veze.Moja beba ima 2 mjeseca.Kada krenemo na more imat ce 3 mjeseca.Moj problem je to sto neznam sta cu ponijeti i gdje da idem.Ne bih da idemo dalje od HR.Sta ste vi nosili na more sa bebom od
Odjece
Obuće
Igračaka
Lijekova
Opreme
Pribora
Kozmetike
Opreme za plažu o vodu
Hrane
Ostalog?
Molim vas pomozite!!



IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Sara83

Da počnem...Vidjela sam sličnu temu ali nema veze.Moja beba ima 2 mjeseca.Kada krenemo na more imat ce 3 mjeseca.Moj problem je to sto neznam sta cu ponijeti i gdje da idem.Ne bih da idemo dalje od HR.Sta ste vi nosili na more sa bebom od
Odjece
Obuće
Igračaka
Lijekova
Opreme
Pribora
Kozmetike
Opreme za plažu o vodu
Hrane
Ostalog?
Molim vas pomozite!!


koliko je stara beba ?

ja sma napravila popis sta mi djeca jedu i tako sam za 2 sedmice koliko smo bili kupila hranu :dorucak, rucak vecera , teglice sam nosila sa sobom . dojila sam sreca, caj za piti, znaci sve sto se hrane tice napravila listu i to sam ponjela . Pempasa , kremen za suncanje , cepice, , sirup za alergiju, toplomjer , odjeca za svaki dan sve lijepo po danu odvojila za nov i za dan, kolica OBAVEZNO, jedan providni lijepi sal tanki kada zaspi u kolicima da ga prekrijem ono preko kolica, kacketa , kapa , sesira sto koristis i et to bi bio to sve ostalo je manje bitno.



IZVORNA PORUKA: alman

I moj savjet ti je da nspravis spisak sta ti treba za svaki da ne bi nisila nepotrebne stvari, jer ces sad imati puno vise stvari za ponijeti.
Beba ako doji ne treba joj nista od hrane. Od odjece ponesi dosta bodica jer tako malo bebu vjerovatno neces skidati skroz taki da ce bit najvise u bodicu. Sesiric, kacket, pamucne tetra pelene(za pokriti,staviti u kolica
Od lijekova obaveno ponesi paracetamol, toplomjer, neki probiotik, mozda i enterofuril u slucaju da dobije proliv, nesto protiv komaraca, koju sterilnu gazu, bocicu medicinskog alkohola,stapice za usi, kremu za suncanje sa najvecim faktorom.
Od opreme za plazu za tako malu bebu ti ne treba nista osim kolica.
Vjerovatno ce ti se javiti mame koje su sa tako malom bebicom isle na ljetovanje. Moj ce imati 13 mjeseci kad budemo isli s i sa starijim sam idls kad je imao 15 mj.




IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: alman

I moj savjet ti je da nspravis spisak sta ti treba za svaki da ne bi nisila nepotrebne stvari, jer ces sad imati puno vise stvari za ponijeti.
Beba ako doji ne treba joj nista od hrane. Od odjece ponesi dosta bodica jer tako malo bebu vjerovatno neces skidati skroz taki da ce bit najvise u bodicu. Sesiric, kacket, pamucne tetra pelene(za pokriti,staviti u kolica
Od lijekova obaveno ponesi paracetamol, toplomjer, neki probiotik, mozda i enterofuril u slucaju da dobije proliv, nesto protiv komaraca, koju sterilnu gazu, bocicu medicinskog alkohola,stapice za usi, kremu za suncanje sa najvecim faktorom.
Od opreme za plazu za tako malu bebu ti ne treba nista osim kolica.
Vjerovatno ce ti se javiti mame koje su sa tako malom bebicom isle na ljetovanje. Moj ce imati 13 mjeseci kad budemo isli s i sa starijim sam idls kad je imao 15 mj.


aha ja sada sam vidjela da ce imati 3 mjeseca e onda si rahat ne terba ti NISTA samo djoji i suti , moji su imali 10 mjeseci kada smo isli na more






_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
24.5.2016 16:54:18   
LieToMe RR
Posto za 5-6 dana idemo u juznije krajeve evo spisak apoteke (za bebu, dijete od 3 godine i odrasle) onog sta nosim na more
Panadol baby
Dalsy
Mapez spray
Linex baby
Neofen cepici
Dramina
Sunce moje malo
Calgel
Sterilne gaze
Otopina za dezinfekciju rana
Bivacin mast
Fenistil gel
Rehidro mix X3
Avene termalna voda
D3 kapi
Tyrosur prasak
Flaster
Hanzaplast
Krema za suncanje
Bademova krema
Penaten krema
Toplomjer

Analgin
Linex
Lekadol
Aspirin c
Naklofen duo
Quixx soft sprej za nos
Enterofuril

Posebno idu pumpica za nos, stapici za usi, blaznice, makice i ostale kerefeke

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 531
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *