|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: . . kako vasa beba jede ?
16.12.2009 15:49:50   
malaaaa
neznam nisam probala sa supicom jesam prije dok je jeo a sada kako odbija hranu ostalu to nisam ni pokusavala idem sada odma skuhati user posted image

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: . . kako vasa beba jede ?
16.12.2009 16:46:18   
malaaaa
misla sam nema od tog nista ali evo hvala bogu jeo jeuser posted image mada su na pocetku muke bile pola smo isprosipali po nama dok nije poceo fino ali nek je on men jeo bas sam sretna hvala jos jednomuser posted image

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: . . kako vasa beba jede ?
16.12.2009 16:50:04   
Skvo RR
sam nema od tog nista ali evo hvala bogu jeo je mada su na pocetku muke bile pola smo isprosipali po nama dok nije poceo fino ali nek je on men jeo bas sam sretna hvala jos jednom


Super!!!!! Bas mi je drago!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: . . kako vasa beba jede ?
17.12.2009 9:00:36   
dana3
uzasno!!!!

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: . . kako vasa beba jede ?
26.4.2010 17:46:44   
veeseelaa
drage žene pomagajte, moja malena već 20-30 dana skroz slabo jede!
nešto prezalogaji za doručak al i to na jedvite jade a kasnije samo govori NEĆE, NEĆE
Muku mučimo i ja mm dok je prevarimo da bar par zalogaja pojede, izigravamo i majmune i zečeve i opasne i ljute i mekane al ona NEĆE
Samo bi pila sokove i mlijekouser posted image user posted image user posted image  supice i ostalu hranu neće
Ako joj i nekako silom stavimo u usta sve izbaci
Ne kontam šta je razlog?????? totalno smo izgubili živce!
inače jako je vesela, cijeli dan pleše itd Zubići su svi nikli pa ne jelo ne možemo tome prepisati
Pitam se koliko je uopće ok da dijete od 15 mjeseci pojede????
Ona par zalogaja i onda više neće, ugledali sok ili mlijeko pobi nas dok joj ne damo! juče sam se zarekla da joj neću dati ni mlijeko ni sok dok ne pojede ono što sam zacrtala al opet nije htjela jesti, nosila je flašicu onako praznu od mene do mm i plakala da joj naspemo sok il mlijeko
Živa neznam šta da radim, bojim se da se ne razboli!
ona nije mršavica al prosto neznam kako nije obzirom da tako malo jede???
e da, grickala bi smoki i grisinji al drugo ništa
Sve smo joj to pokušavali ukinuti al ona ne bi jela po cijeli dan, tako da ni u tome ne vidim rješenje!
slatkiše ne jede, rijetko kad 1-2 kocke milke i to je sve
Strašno voli jogurt pa joj isti dajemo al i to neće s hljebom nego samo onako solo
Imal ko kakv savjet šta mi je činiti? da idem dr? imal šta za apetit?
kad odem negdje pa vidim kako solidno jedu djeca njenog uzrasta dodje mi da user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 26.4.2010 17:48:52 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: . . kako vasa beba jede ?
26.4.2010 18:01:54   
sarayka
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

drage žene pomagajte, moja malena već 20-30 dana skroz slabo jede!
nešto prezalogaji za doručak al i to na jedvite jade a kasnije samo govori NEĆE, NEĆE
Muku mučimo i ja mm dok je prevarimo da bar par zalogaja pojede, izigravamo i majmune i zečeve i opasne i ljute i mekane al ona NEĆE
Samo bi pila sokove i mlijekouser posted image user posted image user posted image  supice i ostalu hranu neće
Ako joj i nekako silom stavimo u usta sve izbaci
Ne kontam šta je razlog?????? totalno smo izgubili živce!
inače jako je vesela, cijeli dan pleše itd Zubići su svi nikli pa ne jelo ne možemo tome prepisati
Pitam se koliko je uopće ok da dijete od 15 mjeseci pojede????
Ona par zalogaja i onda više neće, ugledali sok ili mlijeko pobi nas dok joj ne damo! juče sam se zarekla da joj neću dati ni mlijeko ni sok dok ne pojede ono što sam zacrtala al opet nije htjela jesti, nosila je flašicu onako praznu od mene do mm i plakala da joj naspemo sok il mlijeko
Živa neznam šta da radim, bojim se da se ne razboli!
ona nije mršavica al prosto neznam kako nije obzirom da tako malo jede???
e da, grickala bi smoki i grisinji al drugo ništa
Sve smo joj to pokušavali ukinuti al ona ne bi jela po cijeli dan, tako da ni u tome ne vidim rješenje!
slatkiše ne jede, rijetko kad 1-2 kocke milke i to je sve
Strašno voli jogurt pa joj isti dajemo al i to neće s hljebom nego samo onako solo
Imal ko kakv savjet šta mi je činiti? da idem dr? imal šta za apetit?
kad odem negdje pa vidim kako solidno jedu djeca njenog uzrasta dodje mi da user posted image


Vjerujem da je to prolazno i nema veze hoće li se razboliti imas mrsave dijece koja nikad nisu bolesna.
Nemoj se sekirati ako bas zelis imas neke multivitamin sirupe ili propolis koji su za imunitet al povećavaju apetit. Grickalice sklanjaj da ne vidi ,al tecnost joj daj kad god trazi. Ako mislis da je gladna pokusaj sa keksom ili cokolinom u mlijeku nek je bar nesto zasiti dok ne prodje. Sretno  i bez brige nije to nista, javi se user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: . . kako vasa beba jede ?
26.4.2010 18:03:25   
R&T@
Vesela dobro dosla u klub mama jedaca probiraca.
Pomiri se sa tim da je u strasnoj drugoj godini.
Tad pocinju faze hocu-necu i jednolicni jelovnik.

Moja starija je nekoliko mjeseci zivjela od supe i tjestenine.
A utapala se u soku i mlijeku. Tek kad sam to smanjila, a bilo je tesko, sjetila se da otvori usta i za drugu hranu.

Ukloni iz kuce sve napitke i grickalice, a na sto stavi ono sto treba pojesti.
Nemoj je forsirati, pretvaraj se da ti je svejedno koliko pojede.
Kad rucate, ponudi joj, ali nemoj je tjerati da jede.
Kad izlazite nemoj ponijeti flasicu ili casu, a ponesi sendvic.

Najveca greska, a ja sam je pravila, je dati sta bilo da pojede.
Bolje jedan obrok, ali vrijedan, nego pet bezvrijednih uzina koje joj pune zeludac, a ne organizam....

Sretno!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: . . kako vasa beba jede ?
26.4.2010 18:05:46   
veeseelaa
hvala mila, baš si me utješila... nadam se da je prolazno, uskoro bi trebala poći u obdanište a ko će tamo da je moli da pojede zalogaj, ljubi je majka
Kupiću multivitaminske sirupe da probam
Kekse u mlijeku neće al kupim joj čokolino da probam
Hvala puno, puno

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: . . kako vasa beba jede ?
26.4.2010 18:07:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: tajra

Vesela dobro dosla u klub mama jedaca probiraca.
Pomiri se sa tim da je u strasnoj drugoj godini.
Tad pocinju faze hocu-necu i jednolicni jelovnik.

Moja starija je nekoliko mjeseci zivjela od supe i tjestenine.
A utapala se u soku i mlijeku. Tek kad sam to smanjila, a bilo je tesko, sjetila se da otvori usta i za drugu hranu.

Ukloni iz kuce sve napitke i grickalice, a na sto stavi ono sto treba pojesti.
Nemoj je forsirati, pretvaraj se da ti je svejedno koliko pojede.
Kad rucate, ponudi joj, ali nemoj je tjerati da jede.
Kad izlazite nemoj ponijeti flasicu ili casu, a ponesi sendvic.

Najveca greska, a ja sam je pravila, je dati sta bilo da pojede.
Bolje jedan obrok, ali vrijedan, nego pet bezvrijednih uzina koje joj pune zeludac, a ne organizam....

Sretno!!!!!!!!!!!!!


hvala draga moja na savjetu, moram naći rješenje...
toliko se nekad iznerviram da obje plačemouser posted image user posted image user posted image  cirkus a i mm je na rubu


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: . . kako vasa beba jede ?
26.4.2010 18:10:25   
Visnja RR
moja Asja tako evo vec 3 mjeseca... zna nekad da nista nejede osim flasice i sokica (jednom dnevno)
to su faze koje ce valjda proci...
daj joj ono sto voli... neka jede vocne kasice zbog vitamina... mozda da joj das neki sirup s vitaminima ( to je meni preporucila dr. Vukovic)

nekad ASjin dan izgleda ovako:
u 9 flasica (200ml)
u 11 sokic (100 ml)
u 12 nema sanse da jede
u 2 flasica (90 ml)
spava
u 16 gricka komadic korice hljeba
i 18 h monte sa cokolesnikom (cokolesnik pa preko premazem malim MOnteom)
u 22 flasica (150 m)

kao sto se vidi iz prilozenog nista nije jela....i tako bude dva-tri dana...a onda jedan ili dva dana jede ( a to znaci neku ispasiranu supu ili corbicu ili pitu sirnicu)..voce i dalje ne ali ako je kasica onda da.... cokolade, keksici i slicno je njoj dosadno...
rijetko smoki i rijetko grisini ali samo po dva tri iz kesice...

ovo je situacija koja me zna do suza dovesti...al vidim da je samo faza koja ce proci...
a ja joj jos nisam sirup uvela...

< Poruku je uredio Visnja RR -- 26.4.2010 18:14:43 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: . . kako vasa beba jede ?
26.4.2010 18:18:56   
R&T@
Faze, faze....

Iako ponekad pomislim da djeca jednostavno ne zele gubiti vrijeme u jelu.
Ta faza probirljivosti pocinje u vrijeme kad znaju stabilno hodati, razumiju receno i pocinju pricati.
Kad ih hranim dok se igraju, ili dok su vani, pojedu puno vise nego za vrijeme obroka. Ili ako neko drugi jede, i one su odmah gladne.

Imala sam jos jednu gresku.
Pocinjemo obrok supom, i tajra bi uvijek pojela supu i pobjegla od stola.
Pa sam ukinula supu svima u kuci ili stavljala na sto prvo glavno jelo.



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: . . kako vasa beba jede ?
26.4.2010 18:19:57   
Amela V.
Kod mene je opet situacija da moja Ajla nece ama bas nista novo da proba, sta god da joj ponudim, odmah je odlucana NE i NE
I kod nas dorucka nema, jednostavno nece nista, kad se probudi onda doji, pa ne jede nista do 12-13 sati, e tad hoce samo jedan od Lina, obicno keksolino ili cokolino. Jos uvijek uspijevam makar jedan dobar obrok dnevno da joj dam, ali mora biti onako kako je ona navikla, pasirano i u njenoj zdjelici. Tako da tada obicno pomjesam raznoraznog povrca (ono sto imam u frizideru) u koje dodam nekog mesa, bilo piletina ili teletina, sve to skuham zajedno, ispasiram, pa joj nekad u to stavim kakvog sira koji se istopi (buco) ili skuham malo tjestenine pa ubacim. U glavnom i mi se mucimo... I ona bi soka pila cijeli dan, ali ja joj dadnem 200ml dnevno i to razblazim sa vodom. Mlijeko popije (ponekad) samo ujutro, i to je to. Ona doduse doji 3-4 puta na dan.... time se tjesim
Ja se iskreno nadam da ce ova faza ubrzo proci.

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: . . kako vasa beba jede ?
26.4.2010 18:27:51   
veeseelaa
hvala svima još jednom
Tako sam isprepadana, mm me danas zove dok sam bila na poslu veli da je vodimo kod dr
Al šta bi tu dr preporučio uopće, ona djeluje uhranjeno, zdravo i veselo
Tako da savjeti mamica koje kroz isto ili slično prolaze su mi najbolji...
znači boriti se, očito nismo jedini s tim problemom
Kod mene slično ko kod Višnje, sok-mlijeko-sok
Nidje veze.... al kad neće ništa drugo šta da radim.... ona cvili i oblijeće oko kuhinje dok joj ne dam sokuser posted image user posted image user posted image  raspucam se pa kažem nećeš dobiti ni sok ni mlijeko dok ne jedeš al onda me strah da time još gore ne napravimuser posted image user posted image
vazda belaj s djecom


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: . . kako vasa beba jede ?
26.4.2010 18:37:09   
dinaa
Primate li me u drustvo?Ja sam odavno na rubu zivaca zbog ne-jedenja kod moje kcerke.Ona ima skoro tri godine i vjerujte svaki obrok meni predstavlja nocnu moru,unaprijed znam sta me ceka.Nije ona izbirljiva ali imam osjecaj da joj je mrsko jesti ustvari zvakati,kad stavi zalogaj usta i tako drzi ja ludim nikad da sazvace i proguta i onda se to otegne u nedogled i njoj dosadi i jednostavno ode od stola uz rijeci ne mogu vise a pojela tri zalogaja,ma grozno.Ona jest mrsavica ustvari sitne je gradje al nigdje ziva mira nema.pa tako nema vremena ni da jede,ona nikad nista ne trazi da jede ako na stolu stoji keks i voce ona ce uzeti voce sto je meni drago,ali sto se tice jela stvarno vise ne znam sta da radim i ja sam razmisljala da uzmem kakav sirup ali sve se nekako nadam pocet ce jest al slabo cini mi se.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: . . kako vasa beba jede ?
26.4.2010 18:39:35   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hvala svima još jednom
Tako sam isprepadana, mm me danas zove dok sam bila na poslu veli da je vodimo kod dr
Al šta bi tu dr preporučio uopće, ona djeluje uhranjeno, zdravo i veselo
Tako da savjeti mamica koje kroz isto ili slično prolaze su mi najbolji...
znači boriti se, očito nismo jedini s tim problemom
Kod mene slično ko kod Višnje, sok-mlijeko-sok
Nidje veze.... al kad neće ništa drugo šta da radim.... ona cvili i oblijeće oko kuhinje dok joj ne dam sokuser posted image user posted image user posted image raspucam se pa kažem nećeš dobiti ni sok ni mlijeko dok ne jedeš al onda me strah da time još gore ne napravimuser posted image user posted image
vazda belaj s djecom



isto i kod Asje
kad joj guza ogladni nece da jede vec hoce flasicu ...mene gura prema kuhinji i govori "mako meko" (majko mlijeko)...ja prvo kao nedam a onda me to njeno civljene raznjezi i zao mi da joj ne dam...ona popije pola fasice (pa joj obicno i pravim samo 3 ili 4 mjerice (ona je jos na Apatamilu3 )..
male smizle dobiju svoje uvjek...ocito je i Ajsa u grupi "zar bas moram jesti"
Asja je hB sasvim "normalne" kilaze... veseala je i raspolozena za zezanje uvjek... nema problema sa zubicima... ali eto njoj je dosadno da jede...
nacin na koji je moja mama nagovori da jede (ne svidja mi se to bas jer ipak ima hranilicu ali je moja mama nekad u panici sto Asja nece da jede pa je smislila taj fol)...dakle , stavi je visecu kod vode, jer Asja obozava vodu ...onda Asja odvrce i zavrce cesmu a mama joj trpa corbicu ili supicu u usta..inace Asja voli da jede nasim velikim kasikama i iz serpice ... nece u tanjur da joj se bilo sta stavi ...samo bi ga gurnula ...a serpica koja je samo njena je zakon...
nekad ako je drzi u hranilici joj prica kako ce joj tata donijeti para ( djete mi sponzorusa mala user posted image )... ili joj da novcanik a ja ubacim unutra nekih kartica od Ultra-dopune ili neki novcic...pa ona ima osjecaj da je dobila pare i jede....
(tako joj rezemo nokte za svaki nokat dobije mali novcic - koji joj kasnije stavimo u kasicu zajedni s njom )...ma user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 26.4.2010 18:41:48 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: . . kako vasa beba jede ?
26.4.2010 18:41:21   
veeseelaa
uh ja kontala da je lakše s većom djecom, mislim razumiju te pa ih nekako možeš isfolirati
Ja ovoj mojoj kažem dobit ćeš mlijeko il sok kad pojedeš ovo a ona samo govori NEĆE, NEĆE i onda prstom na sok/mlijeko i kaže OVO joj cirkus
Dinaa a da probaš kao da se s njom takmičiš ko će prije nešto pojesti???
moja bratičina je tako znala bruku pojesti, mi se kao s njom takmičimo a ona se satra da nas stigneuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: . . kako vasa beba jede ?
26.4.2010 18:50:36   
dinaa
Ma vesela nema sta nisam probala brat je moli da se takmice kaze on njoj ako pojedem prije tebe pojest cu i tvoje pozuri,kaze ona dobro evo pojedi moje da narastes velikiuser posted image molili,ucjenjivali,nagradjivali.pjevali glumili budale al dzaba ona po svom i gotovo.ja kazem pozuri jedi da idemo napolje cekaju te djevojcice kaze ona ma moram ja spavat kad se naspavam icemo napoljeuser posted image neznam vise kako da je ubijedim,jednostavno joj mrsko kad ja na kraju poludim i uzmem prutic znas da fino pojede al ne smijem cesto bojim se da joj postane svejedno i za prutic.Ona je hB stvarno zdrava,mrsavica je ali nikakvih problema s njom nema ma jooooj sta da ti kazem izludi ja.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kako vase djete jede ?
26.4.2010 19:04:54   
Anoniman
i kod nas je "neureklo se"user posted image
Jede  masalah sve,sto kaze Mama1.nahranim A.prije nas.i cak kad je nama vecera on odma ispljune cucu oce da mu se sta ubaci u ustauser posted image
Jedino mu dam kakvu,igracku da drzi nece da sjedi mirno...ili ga okrenem prema tv.
Ima 4,do 5 flasica
I ovo ostalo izmedju njupa svasta,od povrca,do voca,cak i slatko,pa  i piteuser posted image
I mlijecne proiz.takodje

(odgovor članu Mama1)
  Neposredna veza do poruke: 68
   RE: . . kako vasa beba jede ?
26.4.2010 21:05:15   
milenium

IZVORNA PORUKA: Visnja RR



ali eto njoj je dosadno da jede...
nacin na koji je moja mama nagovori da jede (ne svidja mi se to bas jer ipak ima hranilicu ali je moja mama nekad u panici sto Asja nece da jede pa je smislila taj fol)...dakle , stavi je visecu kod vode, jer Asja obozava vodu ...onda Asja odvrce i zavrce cesmu a mama joj trpa corbicu ili supicu u usta..
nekad ako je drzi u hranilici joj prica kako ce joj tata donijeti para ( djete mi sponzorusa mala user posted image )... ili joj da novcanik a ja ubacim unutra nekih kartica od Ultra-dopune ili neki novcic...pa ona ima osjecaj da je dobila pare i jede....
(tako joj rezemo nokte za svaki nokat dobije mali novcic - koji joj kasnije stavimo u kasicu zajedni s njom )...ma user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

mom je glavna zanimacija odvrćanje i zavrćanje česme.kad nema druge i ja takouser posted image
kad je tu sve će učinit i pojest,poslušat,ma šta mu god reknešuser posted image
sve se meni čini da ću ja morat učit ga na tutu negdje u blizini vodeuser posted image ili da je dignem na visećuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: . . kako vasa beba jede ?
18.5.2010 12:06:44   
Arijana2
Pozdrav,

Moja beba od kako je napunio 11 mjeseci uopste skoro nece da jede,zdrav je i veseo ali cini mi se da je vise jeo sa 6 mjeseci.Pojede 2 flasice tokom dana hape i mozda pola banane ili malo hljeba,bijezi i vadi sebi iz usta ,samo ponekad uzme keks i fol sam jede i voli caj,zabrinuta sam zbog tog da ne bude premrsav user posted image Sta da radim da se malo "projede"

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: . . kako vasa beba jede ?
18.5.2010 12:10:03   
hanabanana
PO uzrastu bi morao već imati tri obroka + mlijeko.

Daj mu samom da jede, možda će htjeti.

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: . . kako vasa beba jede ?
18.5.2010 12:14:52   
Anoniman
mi smo nesto urjedili sa AD.user posted image user posted image jedva popije 120,130ml.Ima 10,5 mjes.
I ima 4 do 5 flasa
A jede i gh.sve sto mu se da neodbija...user posted image

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 72
   RE: . . kako vasa beba jede ?
18.5.2010 12:38:54   
seka87
ova tema je bas za nas

ja se mucim sa bebom da jde od kako sam joj pocela davati cvrstu hranu nece nista od slana krompir odma povraca ali bas sve pa tako povrati i ono prije sto je jela

sada joj je 7mj i 18 dana a ima 8 kg vise neznam je li to malo ili dovoljno znamm preplakati pored nje močliti je da jede ko da me razumije!!! ali da stvar bude gora ona nece sada ni mlijeka kada joj pokazem flasicu ona samo place sta da radim pomozite mi


_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: . . kako vasa beba jede ?
18.5.2010 12:41:25   
dinaa
Ja samo znam da sam gotov "pukla"zbog njenog jela.Sama vise ne znam sta da radim.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: . . kako vasa beba jede ?
18.5.2010 12:52:14   
reallove
IZVORNA PORUKA: seka87

ova tema je bas za nas

ja se mucim sa bebom da jde od kako sam joj pocela davati cvrstu hranu nece nista od slana krompir odma povraca ali bas sve pa tako povrati i ono prije sto je jela

sada joj je 7mj i 18 dana a ima 8 kg vise neznam je li to malo ili dovoljno znamm preplakati pored nje močliti je da jede ko da me razumije!!! ali da stvar bude gora ona nece sada ni mlijeka kada joj pokazem flasicu ona samo place sta da radim pomozite mi


i mi smo tako u pocetku,pa je onda poceo odbijati i mlijeko,supice od povrca nikad nije htio..e sada je malo bolje,ruca svasta,mlijeko je poceo super,hb..to njima nadodju takve faze kada sve odbijaju,nadam se da ce biti bolje ti samo budi uporna i nemoj da se sekiras..pozz

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *