|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Igra
23.9.2009 15:05:23   
manuela RR
Mi se po čitav dan igramo.
Od cika zora pa do naveče,kad ja napravim pauzu sa igrom(da odem napraviti jelo)onda se njegov tajo s njim igra.
Emir puno voli da se igra,i to najviše sa nama,manje se igra sam.
Omiljena mu je igra sa loptom,bacim ja njemu loptu,pa on meni i tako u nedogled.
Onda baci loptu negdje daleko pa trčkara za njom po kući...
Sviđa mu se isto kad ja pjevam i skačem a on ko samnom pleše...

Uglavnom igre je kod nas na pretek i što je najbitnije svi uživamo u njoj.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Igra
23.9.2009 19:02:54   
dana3
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

halo stručnjaci koja je igra pogodna i preporučujuća za djecu uzrasta od 8 mjeseci????
moja kći uživa kad ja pokrijem lice krpom i zatim ispod nje izvirim, sva se zakikoće da i ja padnem od smijeha
Kad puzi i ja puzim za njom i kao hoću da je stignem a ona zabrza... hoće da mi umakneuser posted image
Kad je uzmem u naručju zadnjih 20 dana se penje po meni, čini mi se na glavu bi mi sjela, to ej zabavlja
Oduševi se kad je dignem iznad glave i lagano spuštam... mada se meni ova igra baš i ne sviđa obzirom da ima 11 kguser posted image
Voli da joj plešem i ona onda skakuće ko maleni kengurno, vrti glavom ma cirkus





ova igra skrivaca dobro dodje da se dijete navikava na samostalnost da se ne boji ostati samo u sobi jer shvati da ce mama da se vrati ako ode-ja to sa sinom radim od njegovog 5 mjeseca i sad zna i on da se sakrije ili pokrije oci i tako se igramo.
sv esto razvija zapazanje ,motoriku,je dobro za bebu.pratim postove o bebama i razvoju i znam da Ajsica vec idavno puze,da ima puno zubica,eto mozes da joj dajes razlicite predmete u ruike,da ih uzima,prebacuje iz ruke u ruku i sl.


stizem u igraonicu-joj zene da se mi skupimo tamo istjerali bi nas.
ja sma imala 13 godina i dalje se igrala sa blatom hahahahaahahahaahahaah

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Igra
23.9.2009 21:05:44   
acudesa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

acudesa a mene ne zoveš?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Breska hvala, i moja sve trpa usta, moram naći igraonicu s lopticama al neznam gdje ima takva u Sauser posted image

a, mila moja, jašta nego i tebe zovem ne skontah da si zainteresovana, a loptice imaš u Coco Loco

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Igra
23.9.2009 21:16:14   
dana3
odoh ja da se igram a sinom,ja pisem a on se drzi za mene i vice mama!

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Igra
23.9.2009 23:03:25   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

acudesa a mene ne zoveš?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Breska hvala, i moja sve trpa usta, moram naći igraonicu s lopticama al neznam gdje ima takva u Sauser posted image

a, mila moja, jašta nego i tebe zovem ne skontah da si zainteresovana, a loptice imaš u Coco Loco


a gdje je mila Coco Loco, ja ti pojma nemam gdje sve imaju igraonice

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Igra
23.9.2009 23:08:48   
acudesa
iza socijalnog, kod bagatele je CocoLoco

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Igra
23.9.2009 23:11:46   
lely
Veeseelaa CocoLoco se nalazi na Pofalicima u zgradi Bagatele (pored Interexa).
Mi smo nedavno bili u toj igraonici,nije losa,ali nisam bas ni odusevljena....u ostalom ne treba mene oduseviti nego moje djete,a on je bio prezadovoljan ( jedva sam ga "izvukla" iz nje)user posted image


....iii...kad idemo ?user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Igra
23.9.2009 23:13:35   
veeseelaa
lely može vala za vikend, a jel to prigodno za bebice od 8 mjeseci?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Igra
23.9.2009 23:14:35   
acudesa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

lely može vala za vikend, a jel to prigodno za bebice od 8 mjeseci?

jeste, ja svog i manjeg vodila

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Igra
23.9.2009 23:17:04   
lely
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

lely može vala za vikend, a jel to prigodno za bebice od 8 mjeseci?


hm....pa i nisam bas sigurna,jedino sto bi njoj odgovaralo su bazencici sa lopticama,ali ima dosta velike djece...
Anes ima pune 2 godine i samo se tu igra,a ne znam sta bi dole zanimalo bebicu od 8mjuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Igra
23.9.2009 23:17:22   
veeseelaa
e hvala vam cure, baš ste me obradovale, nisam imala pojma da tu ima igraonica, a sto puta sma tuda prošla, jel u sklopu zgrade gdje je Bagatela? imal gužve?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Igra
23.9.2009 23:18:57   
veeseelaa
nadam se da loptice nisu male, ova bi ih moja sve progutala redom user posted image user posted image user posted image

a inače dal ima kupiti nekih sličnih stvari, bazenčić s lopticama?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Igra
23.9.2009 23:22:27   
lely
http://www.ringeraja.ba/forum/m_2926/mpage_2/tm.htm#381929

http://www.ringeraja.ba/forum/m_2926/mpage_1/key_/tm.htm#165057

Vesela evo na ovim temama imas nesto vise o igraonicama,pa pogledaj...user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Igra
23.9.2009 23:26:11   
acudesa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nadam se da loptice nisu male, ova bi ih moja sve progutala redom user posted image user posted image user posted image

a inače dal ima kupiti nekih sličnih stvari, bazenčić s lopticama?

u sklopu je zgrade na istoj strani ulaz, ima gužve vikendom naročito navečer,
nema šanse da ti malena proguta lopticu iiiiiiiii ima kupiti u Koreji istih loptica samo sa manjim brojem, kao puna putna torba (osrednja) 15-tak Km

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Igra
23.9.2009 23:32:34   
veeseelaa
joj mila a gdje je sad Koreja? user posted image misliš VF? odnosno sadašnji Konzum?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Igra
23.9.2009 23:36:29   
acudesa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj mila a gdje je sad Koreja? user posted image misliš VF? odnosno sadašnji Konzum?

to to
ali, šta će ti
bolje ti je otiđi ponekad u igraonicu

< Poruku je uredio acudesa -- 23.9.2009 23:37:40 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Igra
24.9.2009 10:45:19   
Anoniman
U prvih godinu dana

Vaša beba već zna mnogo toga: sigurno podiže glavicu kad je za ručice povlačite iz ležećeg prema sjedećem stavu. Na trbuhu se može jednom rukom poduprijeti, a drugom istodobno dohvatiti predmet. Zadržava ravnotežu u sjedećem položaju. Krajem sedmog mjeseca već počinje i puzati. Želi istraživati svijet. Sad je važno predmete u stanu tako posložiti i osigurati da se dijete tijekom puzanja ne ozljeđuje. Jer svi svakodnevni predmeti postaju super zanimljive igračke. Posebno su omiljeni telefon, računalna tipkovnica, lonci, kuhače, zdjele i slikovnice koje možemo razvući poput harmonike. Dijete je sve zainteresiranije za predmete koji su udaljeniji. Može birati igračke, želi podići stvari koje su pale.

Oko desetoga mjeseca razvija važnu sposobnost, "objektivnu permanenciju": znanje o tome da je predmet prisutan čak i ako ga u tom trenutku ne vidi. Zato sad toliko voli igre skrivača, a to vrijedi i za osobe. Kad se tata skrije iza maminih leđa pa se javlja glasanjem "ku-kuk", dakle, on je još ovdje, iako ga ne vidim. Očekivanje da ga opet pronađe beba komentira radosnim vriskom.
user posted image
Razvojem vještine hvatanja beba počinje, na primjer, slagati drvene kockice jednu na drugu. Shvatila je da nešto možemo staviti u nešto drugo. Super je naokolo bacati meke tkanene lopte ili se valjati s tatom. S velikim veseljem vaše će dijete u ovom razdoblju proizvoditi buku. Zainteresirano će promatrati predmete koje baca sa stola te će oponašati jednostavne pokrete odraslih. Razumjet će smisao nekih fraza kao što je: "Sad ću ti donijeti bočicu".

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Igra
24.9.2009 11:04:22   
Anoniman
Druga godina

Beba sad već zna kako si pomoći doći do neke udaljenije igračke. Jer sve moguće mora istražiti, bilo da je riječ o stubama, gumbu zvonca, kamenčićima… Vrlo je znatiželjna prema novim stvarima. Novi autić, nova lutka ili nova slikovnica potiču njezinu psihu. Sad počinje i jedna nova ubrzana faza razvoja: pred nama su prvi pokušaji izvedbe koraka. Zato je za igranje pogodno sve što možemo gurati ili vući. Vući možemo drvenu životinju na kotačićima, a gurati možemo veliki kamion. Sa stazama za kuglice ili pikule dijete može polako razvijati osjećaj za brzinu, a puzzle svojim dijelovima pospješuju intelektualni razvoj.

U ovoj je razvojnoj fazi vrlo važno zrcalo jer dijete ima potrebu otkrivanja i sebe samoga. Shvaćanje da su lice i odraz u zrcalu identični važan je korak za kasniji socijalni identitet, da su ljudi oko njega slični njemu. Znanstvenim se eksperimentima otkrilo da je sposobnost da sami sebe prepoznamo u ogledalu pretpostavka za suosjećanje prema ljudima u kasnijem životu.

Na redu je novi, veliki korak: jezik. Dijete koristi već između 15 i 20 ključnih riječi (više i skupne pojmove). Njegov ćete jezični razvoj najbolje pospješiti tako što ćete na igralištu ili u kupovini imenovati što je moguće više stvari te djetetu darovati i čitati slikovnice. Oko 18. mjeseca života doseći će čarobnih 50-ak riječi, a nakon nekoliko mjeseci rječnik će mu obuhvaćati 200 riječi. Rečenice koje će govoriti ograničene su na 1-2 riječi poput "Daj", "Nino spava" ili "Hoće papa". Nakon drugog rođendana rečenice polako postaju znatno duže tako da su djeca u dobi od 30 mjeseci sposobna proizvesti oko 20 povezanih izjava.



Copy-paste sa
http://www.mojedijete.com/sto-bebama-treba-u-odredenoj-dobi.htmluser posted image
Htjedoh svojim riječima napisati nešto slično ali vrijeme mi ne dozvoljava pa lakše je ovakouser posted image ...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Igra
28.9.2009 10:15:33   
veeseelaa
hoćel ko u igraonicu CocoLoco oko 16,00 sati?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Igra
11.10.2009 12:02:56   
mamine oci
sta je ovo mene nema par dana i vi se vise neigrate user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Igra
11.10.2009 12:31:06   
Anoniman
pa nema nas igramo se... mi kupili sad lego kockice  al one velike...mama i tata slažu a Alim obara, razbaca po cijelom stanu ima ih i ispod kreveta...  te svaku proba...Različiti su ukusi žute kockice u odnosu na plaveuser posted image

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Igra
11.10.2009 12:32:50   
acudesa
IZVORNA PORUKA: mamine oci

sta je ovo mene nema par dana i vi se vise neigrate user posted image user posted image user posted image user posted image

ništa bez tebeuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Igra
11.10.2009 12:33:38   
acudesa
Breskva, zar nije copy-paste zabranjenouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Igra
11.10.2009 13:02:31   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: mamine oci

sta je ovo mene nema par dana i vi se vise neigrate user posted image user posted image user posted image user posted image

ništa bez tebeuser posted image

evo ja se upravo igram ringeringeuser posted image ]raja

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Igra
11.10.2009 15:27:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa

Breskva, zar nije copy-paste zabranjenouser posted image user posted image user posted image

znala sam da ćeš mi ovdje vratituser posted image ...Nemoj odstupat od temeuser posted image hajd sad začas nam napiskaraj tekst o igri tvojih ruku djelouser posted image ... a nemoj prepisivat sa ovog copy-paste teksta...

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *