|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 20:00:44   
acudesa
nemojte se opterećavati-vjerovatno nije niko skonto, superuser posted image
moja greškauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 20:04:50   
Anoniman
jel' trebam kokice pravitiuser posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 20:06:18   
acudesa
IZVORNA PORUKA: dadada

jel' trebam kokice pravitiuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
znala sam ja da vi niste normalneuser posted image
to vam je glavno čim se čovjek nasmijeuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio acudesa -- 25.9.2009 20:07:09 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 20:08:29   
Anoniman
user posted image

pa bujrumuser posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 20:11:49   
acudesa
IZVORNA PORUKA: dadada

user posted image

pa bujrumuser posted image


uništit ćete me ženeuser posted image user posted image
ja se valjam od smijehauser posted image user posted image user posted image user posted image
a joj, draga dadouser posted image

< Poruku je uredio acudesa -- 25.9.2009 20:12:50 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 20:15:00   
acudesa
da ne dobijemo "po nosu" od naše drage administratoriceuser posted image
(nemoj Višnja živa bila da nas upozoravaš-samo smo se malo nasmijale, ljubimo teuser posted image )
A, jedino si ti izgleda mogla vidjeti moj kiks (ali kakav velikiuser posted image )

< Poruku je uredio acudesa -- 25.9.2009 20:18:16 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 20:18:49   
Anoniman
ma nece ona...ona je sada padreuser posted image

user posted image

cuvaj se moderatora...user posted image




(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 20:21:14   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
valjda će joj goditiuser posted image user posted image user posted image
gdje ovo nađeuser posted image

< Poruku je uredio acudesa -- 25.9.2009 20:22:45 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 20:24:19   
Anoniman
naravno ovo je sve bila sala, posalica, zezancija...molimo moderatore da izbrisu ovo zachetavanje s moje strane uz duboki naklonuser posted image





Hvala!

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 20:28:17   
acudesa
ja bih voljela da me neko uporedi sa don Korleoneom (ili kako već)
ne bi mene bilo na temi-kako vas zlostavljaju na poslu
a da ne bude OT-ova sva naša chat priča je ovako vesela zbog asocijacija na temu Kakav je vaš muž-dobar brate, vidi me što sam happy

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 20:34:53   
Anoniman
ma znam ja to draga moja...i jeste sve pozitivno misljeno, ali je vec bilo nesporazuma izmedju mene i nekih forumasica jer ne kontaju svi moj humor pa da ne bude opet ruznih postova...A moderatori i adminica znaju vec za moje gluposti

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 21:25:23   
idana_85
IZVORNA PORUKA: NUR

Drage moje,
iz dana u dan se pitam jesu li svi muškarci isti. Da li je moguće da je mene zapao najneoodgovorniji, najpovršniji....? Zato i otvaram ovu temu. Zanima me kakvi su vaši muževi, možete li se osloniti na njih u svim situacijama, pomaže li vam išta oko djece, u kući. Ma jednostavno, kakav je prema vama?
Moj muž je 11 godina stariji od mene. I pored toga, toliko je neodgovoran i neozbiljan da me redovno izbacuje iz takta. Šta god mu kažem da obavi, sigurno će zaboraviti. Ništa svoje ne vraća na mjesto, već sve za njim moram kupiti. Cijelu platu potroši sad pa sad, uopće ne misli na sutra (kupi on i meni i da što treba za kuću, ali ne štedi, već se rasipa). Hoće da ima svoje "jarane" i da s njima ode/ide na kafe. Stalno neka zezancija. Helem, sve pada na mene. Razmišljati šta treba kupiti, račune platiti, obaveze izmiriti...
Kako je kod vas?


Draga moja, kao da sam ja pisala. A moj je mladji od mene godinu dana i on ima nepune 24 godine.
ZAKLJUCAK: Svi su oni isti! user posted image


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 21:59:11   
acudesa
IZVORNA PORUKA: dadada

ma znam ja to draga moja...i jeste sve pozitivno misljeno, ali je vec bilo nesporazuma izmedju mene i nekih forumasica jer ne kontaju svi moj humor pa da ne bude opet ruznih postova...A moderatori i adminica znaju vec za moje gluposti

znaju za tvojeuser posted image  a znaju li za mojeuser posted image user posted image
ljubim ja tebe i tvoj humor, ja volim kad se nako zna zezati tako ko ti, a mislim da je i moderatorima drago ovo vako (malo) vidjeti, draže nego: vaka si-naka siuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Kakav je vaš muž?
26.9.2009 0:52:13   
mamabb
Ma nema on menii šta pomagati, on i sebi radi!
Kad kaže, draga, evo oprao sam ti suđe-nisi ti meni oprao suđe,nego nama.
Kad kaže, draga, evo sam ti usisao-nisi meni usisao,nego nama...i sve tako dok mu nisam utuvila u glavu da on meni ne pomaže i da ne radi MENI  nego NAMA i da meni muž ne treba samo da ga imam na papiru i krevetuuser posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Kakav je vaš muž?
26.9.2009 9:01:25   
bubamara80

IZVORNA PORUKA: dana3

Zene ovo medju nama-muskarci imaju tezi i veci mozak od naseg ali 70% ne radi hahahhaha a nas manji i u pogonu 110%.



user posted image

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Kakav je vaš muž?
26.9.2009 9:02:12   
bubamara80

IZVORNA PORUKA: mamabb

Ma nema on menii šta pomagati, on i sebi radi!
Kad kaže, draga, evo oprao sam ti suđe-nisi ti meni oprao suđe,nego nama.
Kad kaže, draga, evo sam ti usisao-nisi meni usisao,nego nama...i sve tako dok mu nisam utuvila u glavu da on meni ne pomaže i da ne radi MENI  nego NAMA i da meni muž ne treba samo da ga imam na papiru i krevetuuser posted image


ii sa ovim se slažem user posted image

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Kakav je vaš muž?
4.11.2009 18:09:33   
AzraD
meni, ako nisam trudna hehe, ne treba pomagati, mogu sve sama stici, a nije ni bezobrazan niti zahtjevan niti naporan i ima razumijevanja ako nesto ne uradim... eto svako kako god hoce samo bitno je da se slazete i da nema svadja...

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Kakav je vaš muž?
4.11.2009 18:15:14   
ivana st
Uh teško je to strpati u par rečenica user posted image user posted image user posted image .Da je njega pitat on bi se kratko opisao "Najbolji"
I je najbolji osim kad me ljuti i izbaci iz takta,a ima takvih dana kad bi ga najrađe ispalila na Mars!


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu AzraD)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Kakav je vaš muž?
4.11.2009 21:26:26   
elkina_mala
razmisljala sam dal da pisem sta ovdje ili ne,ma hocu::)
ovak...nece duziti nabrojat cu stvari
mm ne voli:
da seta
da hoda dugo po radnjama

mm voli:
da lezi:)
da gleda utakmicu (kao upravo sada)
da mi mrsi kosu
da se svadaza ehhehe
da jedeeeee ::) i pijeeee:) ali ono bas...
hehe,i ako sam napisala na dr temi par losih stvari,sve u svemu ja ga volim...bolji mi je neg iko drugi...user posted image user posted image

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Kakav je vaš muž?
4.11.2009 21:29:17   
malaaaa
IZVORNA PORUKA: elkina_mala

razmisljala sam dal da pisem sta ovdje ili ne,ma hocu::)
ovak...nece duziti nabrojat cu stvari
mm ne voli:
da seta
da hoda dugo po radnjama

mm voli:
da lezi:)
da gleda utakmicu (kao upravo sada)
da mi mrsi kosu
da se svadaza ehhehe
da jedeeeee ::) i pijeeee:) ali ono bas...
hehe,i ako sam napisala na dr temi par losih stvari,sve u svemu ja ga volim...bolji mi je neg iko drugi...user posted image user posted image

user posted image user posted image ni moj nevoli ni setati ni hodati po radnjama jer kaze da je preumoran od posla pa mu nije do toga i razumim ga prije mi nije bilo drago a sada mi svejedno imam sina on hoce svagdje samnom user posted image user posted image jadnik mora

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Kakav je vaš muž?
4.11.2009 21:36:46   
fatimica09
user posted image user posted image user posted image  vi ste sve divne stvarno....user posted image user posted image user posted image ...ja neki dan pitam mm gdje je daljinski on se smije i kaze pa ja sam se ozenio meni vise ne treba daljinskiuser posted image user posted image user posted image ....da dragiuser posted image ....proslo par dana kaze on gdje su kred.kartice....pa ne znam dragi ja sam se udala....meni vise ne trebaju kred. karticeuser posted image user posted image user posted image ....ti si meni dragi sada sve....cak i kred. kartica user posted image

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Kakav je vaš muž?
4.11.2009 21:44:31   
anidla
ja imam 25 a mm 30 godina....sve sto mogu reci za njega je da je toliko pun razumijevanja, uvijek spreman za razgovor, veseljak kojeg svi vole....volim kad me nasmijava, kad me iz cista mira baci na krevet i pocne da me skakilja, volim kad placem a on mi kupi suze s lica svojim usnama....volim kad svaki dan dodje s posla nasmijan i vedar....naravno, nije bez mane, kao ni jedan drugi, kao ni ja sama, ali sve te mane su mi smijesne i tako neprimjetne kad znam kakvog covjeka imam pored sebe...povrh svega, vrijedan je i kad nam je najteze bilo (a svasta je bilo) ja se nisam bojala....jer na kraju znala sam da imam njega....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Kakav je vaš muž?
4.11.2009 22:39:03   
Apotekarka
Ja imam 23,a on 28...volim ga...samo mogu reci da je divan,pazljiv,uvijek nasmijan,veseo,veliki optimista za razliku od mene,borben,pun razumjevanja...jedino ne volim kod njega sto voli nogomet ludo ali musko je i lakse mi je kad znam da mene i malenog ipak vise voli....nikad se nismo pravo posvadjali,prepirki je bilo ali nista strasno

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Kakav je vaš muž?
4.11.2009 22:44:50   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Ja imam 23,a on 28...volim ga...samo mogu reci da je divan,pazljiv,uvijek nasmijan,veseo,veliki optimista za razliku od mene,borben,pun razumjevanja...jedino ne volim kod njega sto voli nogomet ludo ali musko je i lakse mi je kad znam da mene i malenog ipak vise voli....nikad se nismo pravo posvadjali,prepirki je bilo ali nista strasno

samo da ti kazem da ti je sin ko med medeni , mali je neurekao se :)


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Kakav je vaš muž?
4.11.2009 22:45:56   
leona81
divan:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *