|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav je vaš muž?
4.11.2009 22:47:05   
Mirkica
ja se sva raznjezim kada njegove sliek vidim tako ej cakan , izvinajvam se sa promasenu temu a vidjeh Apotekarku ovdje pa moradooh reci :)

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Kakav je vaš muž?
28.11.2009 19:12:30   
Anoniman
drage moje ispricavam se zbog svoje anonimnosti ali moram user posted image
jos par sedmica dijeli me od poroda...i ja hocu da poludim...moj muz meni ne vjeruje da mi je tesko, nema obzira da ja nesto ne mogu da uradim, nece cak ni da me izmasira a ja se rasturam od bolova...a kamo li da ode u prodavnicu po hljeb danas sam jela tek u 4 jer nisam imala snage da odem do prodavnice a on je cijeli dan prelezao...ali kad su njegovi drugovi u pitanju onda leti bez obzira kad ga zovu koliko je kasno je li kisa ili snijeg...ja vise ne mogu user posted image user posted image user posted image user posted image
sta da radim...a nemam nikoga da mi pomogne ni sestru ni mamu ni brata bas bas nikoga..

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Kakav je vaš muž?
28.11.2009 19:32:37   
ivana st
Anonimna zaista mi je žao zbog svega što proživljavaš.Ne znam što bih rekla a da ne budem previše oštra prema tm.Porazgovaraj sa njim i to odmah,jer ne samo da ti treba sad njegova pomoć već će rođenjem djeteta njegove obaveze biti puno veće,i prema tebi i bebi. Imaš li ikog tko bi ti mogao pomoći, prijatelji,kumovi bilo tko?

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Kakav je vaš muž?
28.11.2009 19:51:50   
Anoniman
Draga Anonimna,
prvo zelim da tvoja tuga i patnja nestane i sto prije tm shvati koga ima pored sebe i sta treba i MORA uraditi da budete zajedno sretni... Zao mi je kad cujem, procitam ovakvu pricu, a vjeruj mi da se i sama nalazim u skoro pa istoj situaciji... I meni je ostalo dvadesetak dana do poroda, imam vec jednu princezu, u braku smo skoro osam godina, ali cesto se nadjem u situaciji da kada mi treba pomoc od njega je ne dobijem... Zato te mogu malo i razumjeti, pogotovo jer si trudna i hormoni rade svoje...
Jedino sta ti mogu reci jeste da ce sve biti i proci, izdrzat ces jer nismo ni svjesne koliko smo mi zene u stvari jake i sve ce to jednom biti jucer.... Ali neka ti to bude pouka i mislim da je ipak bolje drzati se one narodne UZDAJ SE U SE I U SVOJE KLJUSE... Ako on sam ne vidi i ne osjeca da ti treba pomoci nece ti puno znaciti niti razgovor s njim, jer pokusala sam i sama takvo nesto, medjutim, plodova posebnih nema... Zato sam se uzdala u samu sebe i u svoju snagu i zelju da iznesem trudnocu do kraja i rodim svoje medeno dijete... Dovoljno je samo da ti kazem da i ovih dvadesetak dana pred porod vozim automobil, a moj dragi ostane da lezi u kuci besposlen.... Ali ima Boga i kazem svak ce dobiti sta zasluzi...
Ne budi tuzna i ne posustaj... Budi jaka zbog sebe i svog djeteta i ne dozvoli da te iko i ista izbacuje iz takta...

(odgovor članu ivana st)
  Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Kakav je vaš muž?
28.11.2009 20:00:33   
mube
drage moje ovakve stvari me bas naljute i uvijek se pitam zbog cega moraju biti tako bezosjecajni pogotovu kad je zena u tako posebnom i osjetljivom stanju?bas bas me naljutiuser posted image  nisam u takvoj situaciji i ne bih vam znala dati dobar savjet osim da budete jake i izdrzite uz Alahovu pomoc

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Kakav je vaš muž?
28.11.2009 20:03:06   
anidla
ja isto to ne razumijem...i iskreno ne znam kakav je osjecaj....nadam se da ces uspjeti naci snage i biti jaka zbog tog malenog medica u tebi....

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu mube)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Kakav je vaš muž?
29.11.2009 11:20:16   
milomoje
Bambi slazem se s tobom u potpunosti.... samo bih dodala da prica njemu,ako ne s njim o slatkim stvariima kad bebica dodje...kako jedva ceka da im dodje i sl...sebe radi...da ne bi gledala i razmatrala samo njegove reakcije...a on ne moze biti toliki kamen, doci ce i njemu taj njezni osjecaj briznosti prema tebi i bebi kad dodje...ali da prica i o tezini poroda, ne znam koliko je on upucen u sve to, da li je prati na svim pregledima i doktori znaju pomoci pricom o tezini stanja pred porod i da se muz ukljuci u sve to.... pa on ce ti biti najveca i u tvom slucaju jedina podrska...on to mora shvatiti.. izdrzi jos malo ...i zelim ti lahak porod

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Kakav je vaš muž?
29.11.2009 11:48:36   
Anoniman
Mi smo jednom prosli trudnocu, porod, radjanje i sve to... Tada su bile drugacije stvari, tada je i on bio drugaciji... Kad sam Sabinu nosila i rodila, ma da je mogao ikako nosao bi obadvije na rukama da slucajno ne dohvatimo nogama zemlju, ugadjao nam na sve moguce nacine... Nekad mi je bio malo i dosadan zbog toga, ali sada je totalno drugacija prica... Mada ima tu malo i njegovog problema sa anksioznoscu koja se pojavila malo nakon Sabininog rodjenja, ali bez obzira, postoje stvari koje nista ne smije poremetiti i nista ne smije uticati da se promijene... a to je briga za porodicom... moje je misljenje i stav da je porodica na prvom mjestu i ako treba i najbolesnija moram biti jaka za dijete, sutra djecu... pa tako smatram da treba i on... da je ne znam sta u pitanju, pa makar i da ne osjeca vise ono sto je nekada osjecao prema meni, za djecu mora u svako doba biti otac za primjer... na glavacke da se okrene ako treba...

(odgovor članu milomoje)
  Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Kakav je vaš muž?
1.12.2009 1:23:21   
aicha
Moj muz je prava pegla. On je najpedantnija osoba koju sam upoznala u zivotu (al sam to prekasno skontala...nije mi tako djelovao prije braka hahahah). Neki dan sam ga ruzila...samo mi gleda po coskovima kuce a mene to strasno nervira. Isto kakva zenturacauser posted image . Pomaze samo kad je raspolozen za to ili ako je velika potreba i nuzda (tipa kad izadjem iz bolnice i sl), na naredbe ne reaguje hahaha. Onda i to sto je bez roditelja imao je tesko djetinstvo i tezak zivot pa je zbog toga zivcan....a ja moram da saburam,a nekada i ja poludim kad mi dodje zuta minutauser posted image user posted image user posted image  i katastrofa je tvrdoglav,uvijek mora biti upravu i ja se moram poklopiti jer bi inace rat bio...al kad ga prodje pocetni zanos ili huja ja svoje opet lagano plasiram heheuser posted image
al inace sve ostalo je za pohvalu masaAllah,sto se tice paznje i toga...nije egoistican, ostavice sve osobe i sav posao ako ga trebam i sl, uvijek priredi neka mala iznenadjenja i hrani me slatkisima :) i puno me mazi i tad se najbolje slazemo :)....ma sta ja znam,nalete faze, nekada pozitivna i sve bude ok a nekada negativna kontura pa pomislim da sam samo ja naletila na takvog itd. Mislim da nam je 90% svima isto...svaki muz ima prednosti i nedostataka kao i mi same. Nema perfektnih muzeva ni zena. A i nismo sve iste...mene bi nervirao neki "divni" muz koji na svaku moju naredbu skace...ono ja okom a on skokom hehehe...treba gledati cjelokupnu sliku...i poz i neg i mislim da nijedan muz nije cista katastrofa,svaki ima nesto pozitivno sto drugi nemaju

a ove nase trudnice (da se i mi brzo prikljucimo insh.) mozda su malo osjetljive...a i muskarci ne mogu nikada razumjeti sta zene prolaze al svakako da cemo imati nagradu kod Allaha...sta ja znam...ne mogu reci "razgovaraj s muzem",kod nekih to ne pali...skontaj kako bi ga mogla animirati da ti pomogne...al vjerujem da ga bebica kad dodje nece ostaviti ravnodusnimuser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Kakav je vaš muž?
1.12.2009 9:28:26   
Hocu bebu
Moj hairlija je onakav kakvo je moje raspolozenje. Da mi je juce bilo pisati o njemu, uh
a jadan nista nije uradio. Ja sa svojom user posted image ko i sve zene, vecina , postajem prava user posted image
On me jadan pito hocemo li gledat film a ja odma frcam ko luda :kakav film, vidi koliko imam posla
Interesantno, ali bas svaki mjesec u slicno vrijeme cujem njegovu recenicu: S tobom se ne moze pricat, samo mene pusti na miru
user posted image user posted image user posted image user posted image

I onda mi ga bilo zao user posted image
I onda sam skontala, i uvijek ponovo skontam

ON JE MOJE ZLATO KOJE BI URADIO SVE ZA MENE I JA ZA NJEGA
ZA MENE JE NAJBOLJI MUZ NA SVIJETU I NE BI GA MJENJALA NI ZA KAKVOG DRUGOD; DRUKCIJEG ILI BOLJEG
KAD NEKOG VOLIS ZAVOLIS I NJEGOVE '' MANE '' JER BEZ NJIH ON NE BI BIO ON


Jest da ga nekad pozelim ispaliti raketom na Mjesec, al to vako nekad...

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Kakav je vaš muž?
1.12.2009 11:10:19   
Anoniman
Sve kad sagledam kakvih ima moj je ZLATAN.

(odgovor članu Hocu bebu)
  Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Kakav je vaš muž?
1.12.2009 12:22:56   
Misica84
IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

Sve kad sagledam kakvih ima moj je ZLATAN.


Uh potpisujem, draga moja, samo da nema jos sveki i ja bi po vaz dan igrala kolouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Kakav je vaš muž?
1.12.2009 12:52:59   
Anoniman
hahaha luda si...
da ih se samo "njih" riješiti

(odgovor članu Misica84)
  Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Kakav je vaš muž?
1.12.2009 12:58:10   
dana3
Ma ko dobar dan!!!user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Kakav je vaš muž?
1.12.2009 14:09:10   
aicha
IZVORNA PORUKA: Misica84

IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

Sve kad sagledam kakvih ima moj je ZLATAN.


Uh potpisujem, draga moja, samo da nema jos sveki i ja bi po vaz dan igrala kolouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


hahahah

suti da nemas sveki nesto bi te drugo zezalo...covjek nikad rahat


_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Kakav je vaš muž?
1.12.2009 14:10:54   
reallove

IZVORNA PORUKA: aicha

IZVORNA PORUKA: Misica84

IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

Sve kad sagledam kakvih ima moj je ZLATAN.


Uh potpisujem, draga moja, samo da nema jos sveki i ja bi po vaz dan igrala kolouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


hahahah

suti da nemas sveki nesto bi te drugo zezalo...covjek nikad rahat


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Kakav je vaš muž?
1.12.2009 14:11:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: aicha

IZVORNA PORUKA: Misica84

IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

Sve kad sagledam kakvih ima moj je ZLATAN.


Uh potpisujem, draga moja, samo da nema jos sveki i ja bi po vaz dan igrala kolouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


hahahah

suti da nemas sveki nesto bi te drugo zezalo...covjek nikad rahat



U pravu si,uvijek nešto satire insana. 

(odgovor članu aicha)
  Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Kakav je vaš muž?
1.12.2009 14:18:03   
Misica84
Ma dobro, ali vala niko ne ometa  rahatluk ko onauser posted image
Al nema veze, ja u int sve prednjom igram kolce da joj bude krivo sto me nepogadja!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Kakav je vaš muž?
1.12.2009 14:19:47   
reallove

IZVORNA PORUKA: Misica84

Ma dobro, ali vala niko ne ometa  rahatluk ko onauser posted image
Al nema veze, ja u int sve prednjom igram kolce da joj bude krivo sto me nepogadja!user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image joj draga sto se ismijah,ma bona nedaj se ti,samo veselo nastavi...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Kakav je vaš muž?
1.12.2009 14:22:16   
Misica84
IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: Misica84

Ma dobro, ali vala niko ne ometa  rahatluk ko onauser posted image
Al nema veze, ja u int sve prednjom igram kolce da joj bude krivo sto me nepogadja!user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image joj draga sto se ismijah,ma bona nedaj se ti,samo veselo nastavi...


Ma nebrini, samo da mi jendom zaigrati sa njom zajedno i dobro zamahnuti nogom po glaviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Kakav je vaš muž?
1.12.2009 14:22:47   
Misica84
Ono, uh draga izvini sto mi se nesta omaknu

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Kakav je vaš muž?
1.12.2009 14:23:07   
salmy
Bas onakav kakvog sam htjela i zeljelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Kakav je vaš muž?
1.12.2009 14:39:32   
aicha
ma suti misice...kad je moja mama vidjela kakav je moj muz peglativan (pedantan) i kako moram igrati po kuci rece mi : uh on ti je gori nego da imas svekrvu

al hB pa je sav belaj u tome...inace je sve ostalo po mom ukusuuser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Kakav je vaš muž?
1.12.2009 15:40:38   
Misica84
IZVORNA PORUKA: aicha

ma suti misice...kad je moja mama vidjela kakav je moj muz peglativan (pedantan) i kako moram igrati po kuci rece mi : uh on ti je gori nego da imas svekrvu

al hB pa je sav belaj u tome...inace je sve ostalo po mom ukusuuser posted image


E moj ti je isti takvi!!! Kad pocne da brise prstom po stanu ja da poludim. Fzon je utome da on vpo toj pedanteri vise lici na moju mamu nego ja. Neznam odkud je takav, sveki nije asolutno pedantna!
Ja sam rekla mome: Ja mislila rjesila se jede lude cistacice (moja mama) i udala se za drugu!, hahahaha

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Kakav je vaš muž?
1.12.2009 15:49:01   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Hocu bebu

Moj hairlija je onakav kakvo je moje raspolozenje. Da mi je juce bilo pisati o njemu, uh
a jadan nista nije uradio. Ja sa svojom user posted image ko i sve zene, vecina , postajem prava user posted image
On me jadan pito hocemo li gledat film a ja odma frcam ko luda :kakav film, vidi koliko imam posla
Interesantno, ali bas svaki mjesec u slicno vrijeme cujem njegovu recenicu: S tobom se ne moze pricat, samo mene pusti na miru
user posted image user posted image user posted image user posted image

I onda mi ga bilo zao user posted image
I onda sam skontala, i uvijek ponovo skontam

ON JE MOJE ZLATO KOJE BI URADIO SVE ZA MENE I JA ZA NJEGA
ZA MENE JE NAJBOLJI MUZ NA SVIJETU I NE BI GA MJENJALA NI ZA KAKVOG DRUGOD; DRUKCIJEG ILI BOLJEG
KAD NEKOG VOLIS ZAVOLIS I NJEGOVE '' MANE '' JER BEZ NJIH ON NE BI BIO ON


Jest da ga nekad pozelim ispaliti raketom na Mjesec, al to vako nekad...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *