|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 11:58:50   
Srculence
IZVORNA PORUKA: zvecka

Moj muz je karjisnik!!!!

Neznam dal vam to sta znaci ali ne odudaramo mi krajisnici puno od crnogoracauser posted image

mm pozitivno:

dobro ruca..,
voli da ime soje vrijeme,,mislim da ga niko ne dira,,
voli da je ljepo obucen,,
odgovoran je na poslu,,(radnom mijestu)
Ekonomican je i voli da imamo svi sto nam je potrebno u zivotu

mm negativno:
Exsplozivan je(sto ne znaci da nije dobar),,
Kosulje kad dode s posla ostavlja po citavoj kuci,,carape takode,,kad se brije i umiva sve isprskauser posted image okolo,,
kad nesto majstori po kuci onda serafcigera i sarafa imam u svakom cosku kuce,,

Bitno je da jedno drugo volimo bez obzira na mane,,,i ja ih imam,,,sigurno dosta u njegovim ocima,,,
potpisujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 12:07:30   
MELLI
                                                Tecaj za muskarce
Tecaj ce se odrzavati samo ukoliko bude dovoljan broj prijavljenih!
Popust ce biti samo za one koji se budu odlucili za sva predavanja.
Pedagoski cilj tecaja je: informacijski tecaj koji ce osposobiti onaj dio muskog mozga za koji oni ne znaju da uopce postoji!

Modul 1: obavezni tecaj
1.nauciti zivjeti bez mame (2000 sati)
2.moja zena/cura nije moja mama (350 sati)
3.razumjeti da je nogomet samo sport (500 sati)

Modul 2: zivot u dvoje
1.imati djecu i ne biti ljubomoran (50 sati)
2.prestati govoriti gluposti kad curi/zeni dodju prijateljice (500 sati)
3.prevladati sindrom ''daljinskog'' (550 sati)
4.ne urinirati pored/oko wc skoljke (100 sati + prakticni dio s video snimkama)
5.razumjeti da cipele ne mogu same u ormaric za cipele (800 sati)
6.kako doci do kosa za prljavo rublje a da se ne izgubite (500 sati)
7.kako prezivjeti blazu prehladu bez dramatiziranja (100 sati)

Modul 3: slobodno vrijeme
1.ispeglati kosulju za manje od 2 sata (prakticki dio)
2.probavljati hranu bez riganja, dok za to vrijeme ona pere posudje (prakticni dio)

Modul 4: tecaj kuhinje
1.stupanj (pocetnici!): kuhinjski aparati (ON ukljuci- OFF iskljuci)
2.stupanj (napredni!): moja prva Podravka juha bez suvisnih posuda i zagorjelog lonca + prakticni dio: zavrijeti vodu prije dodavanja spageta.

MALO TEZE I DUBLJE TEME
Zbog kompleksnosti i zahtjevnosti tema dovoljno je da se upise barem 8 kandidata.

Tema 1: pegla - od perilice do ormara...taj misteriozni proces (500 sati + prakticni dio)
Tema 2: opasnosti pri punjenju posudice za led (demonstracije i video snimke)
Tema 3: ''Ti i elektronika'': ekonomske prednosti pri zvanju majstora za popravak (cak i za ona osnovna)
Tema 4: zadnja znanstvena otkrica: kuhinja i odnosenje smeca ne prouzrocava impotenciju i tetraplegiju (praksa u laboratoriju)
Tema 5: nije protuzakonito kupiti zeni ruze iako ste vec u braku
Tema 6: ''Raste li toalet papir na roli za toalet papir ?''
Tema 7: ''Kako spustiti poklopac wc skoljke...korak po korak'' (prakticni dio + video konferencijaa s Harvardom)
Tema 8: ''Zasto nije potrebno vjetriti s plahtom kada prdnes?'' (praksa u parovima)
Tema 9: i muskarci vozaci mogu pitati prolaznike za smjer i nece izgledati smjesno (uvjeravanja)
Tema 10: deterdzenti: doziranje - upotreba (prakticni dio; prvo u laboratoriju da ne bi slucajno uneredili stan)
Tema 11: stroj za pranje rublja/posudja...bezgranicna zagonetka
Tema 12. osnovna razlika izmedju kosa za prljavo rublje i poda (laboratorijski pokus)
Tema 13: ''Muskarac kao suvozac: Da li je genetski moguce da ne govori i upozorava kad ona parkira?''
Tema 14: ''Da li salica od kave moze sama preletjeti do sudopera?'' (prakticni dio vodi David Copperfield)
Tema 15: nadprosjecna komunikacija: mentalne vjezbe za razumjevanje da je nesto u polici, a da ne pitate ''u kojoj polici i u kojem ormaru!''


evo jedan simpatičan tekst na ovu temuuser posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 12:59:31   
D_K
joj super je - bilo bi kandidata napretek :)

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 13:00:55   
M kao Mama
E, kakav, to samo ja znam, hahahaha, ma brate ko i većina muškaraca, lijen do Boga, na svoju ruku, tvrdoglav, ali eto ipak beli ima i nekih dobrih strana, čim smo zajedno tolike godine, nije šala, haman 5 godina, hahahahaha

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 13:04:48   
D_K
IZVORNA PORUKA: mama alma

E, kakav, to samo ja znam, hahahaha, ma brate ko i većina muškaraca, lijen do Boga, na svoju ruku, tvrdoglav, ali eto ipak beli ima i nekih dobrih strana, čim smo zajedno tolike godine, nije šala, haman 5 godina, hahahahaha


ima neka tajna veza zar ne?! i pored hiljadu mahana opet dodje period kad ga volis onako kako nisi ni mislila da mozes.. a onda opet zabrlja pa sve ispocetka..

a on kakav god da je, sreca je njegova sto nisam zlopamtilo i sto brzo zaboravljam sta me iznerviralo - inace..

< Poruku je uredio D_K -- 25.9.2009 13:07:42 >

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 13:04:59   
mila81
Ovo ti je odlicnouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 13:06:27   
Anoniman
Bas onakav kakvog sam trazilauser posted image

(odgovor članu mila81)
  Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 13:12:47   
tea lana
ema 15: nadprosjecna komunikacija: mentalne vjezbe za razumjevanje da je nesto u polici, a da ne pitate ''u kojoj polici i u kojem ormaru!''



meni bi ovaj tecaj trebao nekih 250sati

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 13:13:26   
medica
Ma eto kad sam malo procitala ove postove, lakse mi je :)) svi su oni isti u pet deka :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 13:35:31   
ziki
6.kako doci do kosa za prljavo rublje a da se ne izgubite (500 sati)
moguli da ga upišem samo na ovaj dio i sve koji se tiču peglanja

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu medica)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 13:44:15   
Anoniman

ima dana kad ga volim najviše na svijetu, a ima i kad ga očima ne mogu gledatiuser posted image


ja moram priznati da ovo dosad nikad nisam osjetila

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 13:55:40   
vila_7
Ja moram priznati da me nekad čak strah koliko ga volim i koliko on mene voli, i kako se slažemo.
Inače , prije braka njegova mama mu je održala lekciju kako sad on mora početi raditi sve jer ja radim a ne kao ona da imam vremena cijeli dan sklanjati za njim, i vjerujte od početka braka (4 godine smo u vezi bili, sad smo 3 godine u braku), on ama baš sve šta god ga zamolim uradi. Čak što više sad se nekih stvari i sam sjeti! Inače sve zajedno radimo, i uvijek je tu uz mene i nekako koliko god smo različiti slićnog smo ponašanja pa se oboje volimo mazukati , glupirati,...Svaki put kad mi je teško na poslu, samo se sjetim da me on čeka kod kuće i odmah mi je lakše.....I zaista sam još uvijek ZALJUBLJENA u njega, pogotovo kad vidim kako i on mene još uvijek gleda!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 13:58:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamine oci

moj muz ama ni casu vode nece sam da uzme,ali postuje me ceni,neznem sta bih rekla mozda bi mi i pomogao u kucnim poslovima al on radi od8h-20h i mene bi iskreno bilo stid da cekam da mi on opere sudje a pritom ja neradim,nervira me sto nije bas pedantan i uvjek imam utisak da imam troje a ne dvoje djece,al zdruge strane nemam problema veliki je radnik novac donosi kuci...


taj mora da je puno zedanuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 14:04:43   
milenium
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Melli ovo ti je odlično!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 14:39:32   
acudesa
IZVORNA PORUKA: pingpong


ima dana kad ga volim najviše na svijetu, a ima i kad ga očima ne mogu gledatiuser posted image


ja moram priznati da ovo dosad nikad nisam osjetila

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ahahahaa
izvini, moram se nasmijati, zato što stvarno grubo zvuči, ali niti jedna prava ljubav niju u ravnoj liniji, treba da ima oscilacijauser posted image user posted image  
Tema mi je naletjela "ko kec na desetku"  jer smo bili friško posvađani, a ja sam jako temperamentna osoba, pa je ispalo šta je ispalo
evo, recimo danas mi  je mužić  takav da ga ne bih dala nizašto na svijetu, tepa mi, mazi me, radi mi sve po kući, sinoć mi kupio parfem od 130 KM i što ga ne bih voljela, a Boga mi kad me ignoriše ja poludim i onda naravno napišem i na forumu šta osjećam, bez uljepšavanja-moj je život samo istina

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 14:41:36   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: mamine oci

moj muz ama ni casu vode nece sam da uzme,ali postuje me ceni,neznem sta bih rekla mozda bi mi i pomogao u kucnim poslovima al on radi od8h-20h i mene bi iskreno bilo stid da cekam da mi on opere sudje a pritom ja neradim,nervira me sto nije bas pedantan i uvjek imam utisak da imam troje a ne dvoje djece,al zdruge strane nemam problema veliki je radnik novac donosi kuci...


taj mora da je puno zedanuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image izgleda pitacu ga kad dodje s"posla pa cu mu dati pun bokal da se napijeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 14:43:00   
Dinka 79
mm me nedavno iznenadio i očistio kadu u wc ja se oduševila,kazem ja njemu,super si očistio šta misliš da od sada svaki put ti čistiš kadu ( samo kadu ) ,jer si ti ipak jaći i bolje to izribaš,a mene ruka boli pa nemogu da dobro pritisnem.Kaze on meni " no problem " user posted image user posted image user posted image

Evo već skoro 4 mjeseca čekam da očisti kadu ponovo hihiihihihiihih

A volim ga najviše na svijetu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naida,30.09.2008.god.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 14:51:17   
vila_7
Dinka 79, našla si i ti pravi recept, i ja stalno svog hvalim i eto kažem već 3 godine sudjeluje u kućanskim poslovima!

(odgovor članu Dinka 79)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 19:43:39   
acudesa
sorry ali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a joj
morala sam
(ko je skonto-skonto)
ja bih o svom mužiću mogla roman napisati-naravno o propustima, valjda sam previše kritična osoba

< Poruku je uredio acudesa -- 25.9.2009 19:49:18 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 19:47:29   
neki
bez uljepšavanja-moj je život samo istina


Svaka castuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 19:51:22   
acudesa
joj neki hvala
ali ja umirem od smijeha zbog nečega
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
(ovaj kompjuter je čudo ljudi mojiuser posted image user posted image )

< Poruku je uredio acudesa -- 25.9.2009 19:52:38 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 19:52:40   
neki
IZVORNA PORUKA: acudesa

joj neki hvala
ali ja umirem od smijeha zbog nečega
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma samo ti padaj od sege koliko hocesuser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 19:56:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa
IZVORNA PORUKA: pingpong

ima dana kad ga volim najviše na svijetu, a ima i kad ga očima ne mogu gledatiuser posted image

ja moram priznati da ovo dosad nikad nisam osjetila

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ahahahaa
izvini, moram se nasmijati, zato što stvarno grubo zvuči, ali niti jedna prava ljubav niju u ravnoj liniji, treba da ima oscilacijauser posted image user posted image  
Tema mi je naletjela "ko kec na desetku"  jer smo bili friško posvađani, a ja sam jako temperamentna osoba, pa je ispalo šta je ispalo
evo, recimo danas mi  je mužić  takav da ga ne bih dala nizašto na svijetu, tepa mi, mazi me, radi mi sve po kući, sinoć mi kupio parfem od 130 KM i što ga ne bih voljela, a Boga mi kad me ignoriše ja poludim i onda naravno napišem i na forumu šta osjećam, bez uljepšavanja-moj je život samo istina

Ma, razumijem ja to, acudesa... nego, eto... moram priznati da se MM i ja dosad nismo ni čestito posvađali... ono da vičemo jedno na drugo...(Bogu hvala)...
Nekad i mene huja uhvati na njegovu ljenost... al' me brzo prođe... i zaista ga ni tad ne mrzim... niti bih mu mogla reći neku ružnu riječ (a ima žena koje svašta govore muževima: konju, svinjo... i ostale životinje na farmi : ) Ja, recimo, brzo zaboravim te njegove mane, ali pamtim sve lijepo što mi je uradio (eto, još uvijek sam k'o zaljubljeno derle kad pomislim na ružu koju mi je donio u nedjelju, poslije bajram-namaza)
Nek' su oni nama živi i zdravi, a, k'o što neko već reče, same smo ih birale... nije nas niko tjer'o.

< Poruku je uredio pingpong -- 25.9.2009 19:57:41 >

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 19:59:33   
acudesa
Pingpong, ti si sretna zaljubljena žena, drago mi je da ima i takvih odnosa-hvala Bogu, ali eto ja svog kad se naljutim "ne mogu očima gledati" i šta ću sad, a volim gauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Kakav je vaš muž?
25.9.2009 19:59:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa
a joj
morala sam
(ko je skonto-skonto)ja bih o svom mužiću mogla roman napisati-naravno o propustima, valjda sam previše kritična osoba


Ja ne skontah... a valjda sam i ja postala "dugokontov"user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *