|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba ne kaki
23.10.2013 9:47:32   
I love youu

IZVORNA PORUKA: Alannah

Ako je amaranth provjeren daj njega,a ako nisi nista uvodila ovih dana probaj i kruske,jabuke ili sljive.mada sljive idu od 7 mjeseca,pogotovo suhe.

Nisam mislila suhe sljive nego imam zaledjenih sljiva domacih da ih skuham.Onda cemo amarant danas za svaki slucaj.

_____________________________

28.04.2013.god. Moja princeza :))))

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Beba ne kaki
8.12.2013 13:24:50   
Admin
Jedna mama s FB moli za savjet:


Beba ima 5 mj i 20 dana.
Samo je dojila al sam u zadnja 3 dana pocela davat kasicu od jabuke po 5 kasikica dnevno.
Problem je u tome da beba nije kakila nikako ev 4 dan.
Znam da nije problem beba koje doje da nemaju stolicu i do 10 dana.
al brine me sto sam joj davala kasicu beba je vesela

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Beba ne kaki
8.12.2013 14:26:09   
Alannah
Draga mama,sasvim je normalno da se stanje sa stolicom promijeni kada pocne beba sa dohranom.Crijeva trebaju da se naviknu da nesto novo prolazi kroz njih.Iako jabuka ne bi trebala zatvarati,kod vas upravo to cini,pa nemoj joj davati jedno vrijeme jabuku.Daj joj vode neka pije,a ti posto dojis,pij sok od kruske ili kompot od suhih sljiva,sto vise u toku dana,a ona ce to dobiti preko mlijeka.Masiraj stomak takodje.S obzirom da ste poceli sa dohranom,ne znam sta je do sada jela.Mozda da probas skuhati rijetku palentu,pa da joj to das.

(odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Beba ne kaki
19.1.2014 21:30:35   
Bella.88
Mamice mi imamo problem sa zatvorom,pokusavali smo prirodno ali ne ide...,od pocetka dohrane bebac ne kaki po 2,3 dana.Zadnjih dana jede samo suhe sljive sa zitaricama,krusku i jabuku u kombinaciji,tikvicu sa maslinovim uljem ali nista,da li da probamo s linex baby praskom ili? Beba jede jako malo dohrane,moze li biti da nemora imati stolicu svaki dan?

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Beba ne kaki
8.2.2014 18:50:41   
emef
Drage mame, evo i ja imam jedno pitanje, ako je neka tu da mi da savjet.
Moj Emin sada ima mjesec i dva dana. Od prvog dana ga dojim i dajem dohranu. Prvobitno je to bio aptamil za nedonoscadi i nedavno smo presli na aptamil 1. Do promjene hrane je kakio na svakom obroku i sve je bilo super medjutim, od neki dan ne moze da kaki po jedan dan otprilike. Znam da to nije puno, al on se toliko muci, stenje i napreze da mi je strasno gledati (i sama bolujem od zatvora). Nekad nakon kupanja uspije dobro da obavi nuzdu a nekad ne. Dajem mu i caj od komoraca, nekad samo prokuhanu vodu. Ne znam kako da mu pomognem, jer sve dok ne obavi nuzdu, povraca. Kad obavi nuzdu onda dobro jede i sve je u redu.
Ima li neko slicno iskustvo il kakav savjet? Hvala unaprijed.

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Beba ne kaki
8.2.2014 19:57:57   
ajla86
Znam te mukw...place beba placem ja....sad za sad je mali da ista radis drugo osim kapi za grceve sto ce pomoci probavi svakako masaza stomaka topla krpica na stomacic i ti pij sto vise komppta sa sljivama da preko mljeka dobije.

(odgovor članu emef)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Beba ne kaki
8.2.2014 20:39:24   
SREĆNA
Prvo pokušaj da mu toplomjerom pomogneš, drugo daj mu malo češće iv iše da jede, ako i dalje bude tako onda pređite na drugu hranu.Hipp combiotic nije loš, ako već mora dohrana.Znam da svaka prmnjena hrane izaziva i grčeve i promjenu stolice.Pokušaj mu dati i malo kamilice , čaj u cvijetu, ne filter, pa vidi kako će biti.

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Beba ne kaki
8.2.2014 20:42:10   
Medić*

IZVORNA PORUKA: emef

Drage mame, evo i ja imam jedno pitanje, ako je neka tu da mi da savjet.
Moj Emin sada ima mjesec i dva dana. Od prvog dana ga dojim i dajem dohranu. Prvobitno je to bio aptamil za nedonoscadi i nedavno smo presli na aptamil 1. Do promjene hrane je kakio na svakom obroku i sve je bilo super medjutim, od neki dan ne moze da kaki po jedan dan otprilike. Znam da to nije puno, al on se toliko muci, stenje i napreze da mi je strasno gledati (i sama bolujem od zatvora). Nekad nakon kupanja uspije dobro da obavi nuzdu a nekad ne. Dajem mu i caj od komoraca, nekad samo prokuhanu vodu. Ne znam kako da mu pomognem, jer sve dok ne obavi nuzdu, povraca. Kad obavi nuzdu onda dobro jede i sve je u redu.
Ima li neko slicno iskustvo il kakav savjet? Hvala unaprijed.



Uzmite probiotik kapi Biogaia. Mogu od prvog dana zivota, a ublazava grceve kod beba. Nama su bile super.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu emef)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Beba ne kaki
8.2.2014 20:44:28   
SREĆNA
Uzmite probiotik kapi Biogaia. Mogu od prvog dana zivota, a ublazava grceve kod beba. Nama su bile super.


Da svakako i biogaja Medić user posted image .Ima ih kupiti u apoteci u ulici Koševo oko 23 km.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Beba ne kaki
8.2.2014 21:15:22   
Mrvica_83
Emef moja cura od navrsenih mjesec dana stolicu ima svakih 2-3 dana .. A iskljucivo je dojim odnosno nije bilo promjena u prehrani ..Sjajno napreduje i stolica je boje kakve treba biti .. Iako nismo imali klasicne grcice sa vriskom itd.kakve zene spominju ona ima isto momente kad se napreze itd. Ja stolicu nisam provocirala a nekoliko puta sam joj dala kapi Sab Simplex, stavljala toplu pelenu na stomu i drzala je na sebi tako da joj se stomacic zagrije i da zaspi .. Htjela sam reci da stolica i ne mora biti svaki dan ( pogotovo kod dojenih bebica ) pa pokusaj sa masazama i nekim probiotikom koji zenice preporucuju ili nesto od ovoga sto sam ja napisala .Za grcice treba strpljenja ali ,kako kazu , sve prodje ..Pa dodju zubici i tako dalje user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 235
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *