|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba ne kaki
21.10.2010 14:38:23   
Anoniman
Ma pusti te bapske price. Ja davala kamilicu i nista.
Moj ti je savjet da cekas jos koji dan, a onda doktoru. On ce ti vjerovtno da ti cepice, laksativ..

(odgovor članu zanara)
  Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Beba ne kaki
21.10.2010 14:44:19   
Anoniman
moja beba nije imala stolicu 10 dana al ona je bila gladna i mucila se a crijeva prazna,cim se najela kakila je ko' velika..da napomenem tad sam samo dojila bez dohrane..kad smo se vratili od doktora gdje su je htjeli klistirati al doktor predlozi dohranu pa onda da vidimo i nakon 2,3 bocice djete obavilo ''poso''user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Beba ne kaki
21.10.2010 14:44:40   
zanara
ma samo mu dajem caj od komoraca,, molim te reci mi koji je to sirup protiv grcenja imam i onaj nurse harveys,,ali jos nisam pocela davati,,nije bilo potrebe,,pa cekat cu jos malo,,hvala

_____________________________

Zana 02.09.2002...mamina priceza :)
Dino 12.09.2010...mamin princ :)

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Beba ne kaki
21.10.2010 14:47:14   
zanara
moja beba nije imala stolicu 10 dana al ona je bila gladna i mucila se a crijeva prazna,cim se najela kakila je ko' velika..da napomenem tad sam samo dojila bez dohrane..kad smo se vratili od doktora gdje su je htjeli klistirati al doktor predlozi dohranu pa onda da vidimo i nakon 2,3 bocice djete obavilo ''poso''
IZVORNA PORUKA: zanara

ma samo mu dajem caj od komoraca,, molim te reci mi koji je to sirup protiv grcenja imam i onaj nurse harveys,,ali jos nisam pocela davati,,nije bilo potrebe,,pa cekat cu jos malo,,hvala


to je super,,ali ja odkada sam mu dala dohranu vise nego uobicajno,,jer je bio gladan a i ja primijetim da je mlijeka kod mene manje,,njemu zastopala kaka,,i sada on se stalno budi i place,,ja mu ponudim siku i on prihvati,,ali nesmijem da mu napravim dohranu,,a mozda je bas gladan user posted image

_____________________________

Zana 02.09.2002...mamina priceza :)
Dino 12.09.2010...mamin princ :)

(odgovor članu zanara)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Beba ne kaki
21.10.2010 14:50:37   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: zanara

i opet ja,,htijela sam da vidim dali tako malojbebi smijem dati zasladjenu kamilicu,,jeli normalnu kamilicu ili onu instant,,sa toplomjerom nepomaze,,i do kada smije cekati na dohrani da nema stolicu,,hvala unaprijed,,lijep pozdrav

to je mala beba...nemoj davati ništa drugo.
totalno pogrešno je mišljenje da će kamilica zalsađena pomoći. evo lokiga, šećer nadima, i zatvara pa gdje je onda pravilo da će pomoći...neće mila..

Pošto ti bebu dohranjuješ...
ja bih te ovo pitala...
koju hranu joj daješ kao dohranu i jesi sigurna da joj godi? Možda vam treba neka pro biotik tipa hipp pre on je kažu najlakši za porbavu jer ti je dojiš i dohranjuješ.
Kod beb koje su isključivo na siki normalno je i do 15 dana da ne kake bez prevelike panike ali sa dohranom do 5 dana beba može trpiti preko 5 dana bebi je tvrda stolica.
masiraj joj stoma kružnim pokretima...radi vježbice nonama ako znaš ispravno jer ne znam dali ste bile na kukovima,
i ako joj već želić pomoći...stavi komadić sapuna...mrvicu u guzu, i sačekaj da  se olakša.
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu zanara)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Beba ne kaki
21.10.2010 14:51:28   
Anoniman
ovo sto sam ja napisala je moje ruzno iskustvo,mi smo imali i grceve ja sam koristila baby colic sirup i pomagao jeuser posted image

(odgovor članu zanara)
  Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Beba ne kaki
21.10.2010 14:55:36   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: zanara

moja beba nije imala stolicu 10 dana al ona je bila gladna i mucila se a crijeva prazna,cim se najela kakila je ko' velika..da napomenem tad sam samo dojila bez dohrane..kad smo se vratili od doktora gdje su je htjeli klistirati al doktor predlozi dohranu pa onda da vidimo i nakon 2,3 bocice djete obavilo ''poso''
IZVORNA PORUKA: zanara

ma samo mu dajem caj od komoraca,, molim te reci mi koji je to sirup protiv grcenja imam i onaj nurse harveys,,ali jos nisam pocela davati,,nije bilo potrebe,,pa cekat cu jos malo,,hvala


to je super,,ali ja odkada sam mu dala dohranu vise nego uobicajno,,jer je bio gladan a i ja primijetim da je mlijeka kod mene manje,,njemu zastopala kaka,,i sada on se stalno budi i place,,ja mu ponudim siku i on prihvati,,ali nesmijem da mu napravim dohranu,,a mozda je bas gladan user posted image

čaj od komorača u granula Hipp je dobar za ove porblemčiće...
taj sirup za grčeve je dobar i daje se nakon mjesec dana navršenih, znači možeš ga dati...a dobre su i eshumisan kapi.user posted image
ne paniči...moja nije kakila 15 dana...kad sma joj ubacila sapun...Božeuser posted image user posted image user posted image user posted image pakovenja pelena mi istrošila odjednomuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu zanara)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Beba ne kaki
21.10.2010 14:58:13   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: zanara

moja beba nije imala stolicu 10 dana al ona je bila gladna i mucila se a crijeva prazna,cim se najela kakila je ko' velika..da napomenem tad sam samo dojila bez dohrane..kad smo se vratili od doktora gdje su je htjeli klistirati al doktor predlozi dohranu pa onda da vidimo i nakon 2,3 bocice djete obavilo ''poso''
IZVORNA PORUKA: zanara

ma samo mu dajem caj od komoraca,, molim te reci mi koji je to sirup protiv grcenja imam i onaj nurse harveys,,ali jos nisam pocela davati,,nije bilo potrebe,,pa cekat cu jos malo,,hvala


to je super,,ali ja odkada sam mu dala dohranu vise nego uobicajno,,jer je bio gladan a i ja primijetim da je mlijeka kod mene manje,,njemu zastopala kaka,,i sada on se stalno budi i place,,ja mu ponudim siku i on prihvati,,ali nesmijem da mu napravim dohranu,,a mozda je bas gladan user posted image

nemoj se ljutii...ali šta milsiš da ti post prebacim na temi porbelmi sa dojenjemuser posted image
možda ćeš tamo dobiti još par dobrih savjeta...već dojiet i ide to...pa ne znam zašto toliki strah od gladi...samo malo napora i biće to OK.

Imamo divnu ženu na formumu Lejlu Ka koja je savjetina u dojenju...na dosta tema ćeš vidjeti da je mnogim mama svojim stručnim savjetima pomogla u ovome tvom porblemčiću.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu zanara)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Beba ne kaki
21.10.2010 15:02:45   
Anoniman
Hanady samo izbaci moj post jer ja i dojenje smo na Vi i da nebi opet doslo do nepotrebne rasprave jer ja sam dojenjem zamal ubila svoje djeteuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Beba ne kaki
21.10.2010 15:21:02   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noa

Hanady samo izbaci moj post jer ja i dojenje smo na Vi i da nebi opet doslo do nepotrebne rasprave jer ja sam dojenjem zamal ubila svoje djeteuser posted image

ma ne brini...nema to veze i ja sam prvo umalo ubila...ali zato drugo je uspješno dojilo 15 mj. i 3 danauser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Beba ne kaki
21.10.2010 15:28:15   
Hanady RR
zanara
na ovoj temi KLIK su tvoji postovi, ali smao tvoji vezani za temu dojenje...pa pogledaj...sigurna sam ubrzo javit će s eneko sa konkretnim savjetom...jer po sjećanju iskustava našim mama sa foruma znam da nisi jedina sa ovim strahom gladna beba i jeli joj dovoljno i što ne kaki jeli mi gldna.
nadam se ubrzo ćeš se javiti mnogo smirenija sa rješenim porblemčićemuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Beba ne kaki
25.10.2010 19:44:23   
zanara
nemoj se ljutii...ali šta milsiš da ti post prebacim na temi porbelmi sa dojenjem
možda ćeš tamo dobiti još par dobrih savjeta...već dojiet i ide to...pa ne znam zašto toliki strah od gladi...samo malo napora i biće to OK.

Imamo divnu ženu na formumu Lejlu Ka koja je savjetina u dojenju...na dosta tema ćeš vidjeti da je mnogim mama svojim stručnim savjetima pomogla u ovome tvom porblemčiću.
IZVORNA PORUKA: noa

Hanady samo izbaci moj post jer ja i dojenje smo na Vi i da nebi opet doslo do nepotrebne rasprave jer ja sam dojenjem zamal ubila svoje djeteuser posted image
hanady hvala na brizi,,ali sam ovdje negdje procitala da je beba mozda gladna,,ja znam da dojim bebu ali nisam sigurna dali je to dovoljno,,imam kcerku od 8 godina,,a dojila sam je 19 mj.ali nisam brinula jer su dojke uvijek bile pune,,sto sada nije slucaj,,beba mi place posle podoja,i zato sam zakljucila da je mozda gladna,,a napinje se,,ali proslo je i to imao je stolicu,,i dajem mu dohranu,,hvala mamama na savjetima

_____________________________

Zana 02.09.2002...mamina priceza :)
Dino 12.09.2010...mamin princ :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Beba ne kaki
25.10.2010 23:01:13   
Lejla Ka
Zanara, ja se izvinjavam što sam previdjela tvoje postove i na ovoj i na drugoj temi.

Kakva je sad situacija?

Kod korištenja dohrane, nije rijedak slučaj da se beba pati sa stolicom. Zato se bebama koje se hrane isključivo flašicom preporučuje davanje nekog čaja uz dohrarnu.

Ovo nije slučaj kod beba koje su isključivo ili večinski dojene, ali dohrana redovno komplikuje probavu.

Ja bih ti voljela postaviti neka pitanja u vezi vašeg dojenja i dohrane, a pošto je ipak tema za "probleme sa dojenjem" ako si raspoložena da se malo dopisujemo, bolje da se prešaltamo tamo


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu zanara)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Beba ne kaki
27.12.2010 14:26:41   
mišur
Evo me na ovoj temi, a neka me moderatorice prebace ako bude potrebno user posted image

Imam curicu kojoj će uskoro 8 mjeseci...Još doji, ali od 6. mjeseca je dohranjujem čvrstom hranom. Od 5.mjeseca pije i AD mlijeko.
Naš problem nije u zatvoru, već u tvrdoj stolici.
Dok je bila samo na dojenju i na AD mlijeku, stolica je bila mekana, sasvim normalna.
Od kako smo uveli čvrstu hranu, stolica je tvrda...
Vrlo rijetko joj dajem bananu, krompir, mrkvu, rižu...baš iz ovog razloga...Potenciram jabuku, šljivu, krušku, palentu, brokoli, proso, tikvicu...Promijenila sam i AD mlijeko, pošto je krenula sa Bebelacom, a  sad pije HIPP probiotik...
Kupila sam i Hipp čaj sa komoračem, anisom i kamilicom koji je baš za probavu, ali opet ništa. Naravno, pije i solo vodice, a ponekad joj dam sokić od šljive ili kruške, ili nezaslađenog kompota.

Uglavnom, sve je prilagođeno da stolica bude mekša, ali nema rezultata.
Ona kaki par puta dnevno, ali to budu tvrdi komadići, kao klikerčići. Nekada više stenje i vidim da se pati, a nekada ne bude problema.
Par puta smo imali problem da joj se govance bukvalno zaglavilo u čmariću, a pošto ona nema snage da ga izgura, morala sam ja nježno stiskati guzu oko čmara da izađe vaniuser posted image

Ima li neko bilo kakav savjet šta raditi?
Ili je moja curica jednostavno dijete koje ima trvdu stolicu i to je za nju normalno, kao što mi je rekla pedijatrica u savjetovačlištu za bebe..........

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Beba ne kaki
27.12.2010 14:32:59   
bebacha
Misure.isti pboblem imam s Ajlom a evo i s Alenom je pocelo.nemogu biti pametna

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Beba ne kaki
27.12.2010 14:39:35   
mišur
Ja sam sa lukom imala problem kad se odvikavao od pelena- namjerno je trpio i nije htio da kaki, i baš je bio napravio problem. Sad je opet sve dobro, i samo pazim da svaki dan kaki...

Ali žao mi je Ane jer je još beba, a znam kako je imati tvrdu stolicu...
Ja od kako znam za sebe imam problema sa tvrdom stolicom i lijenim crijevima, pa se bojim da nisu njih dvoje povukli na mene user posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Beba ne kaki
27.12.2010 14:43:53   
Anoniman
mi imamo isti problem...mada nekad bude skroz ok, pa ja to prepisujem zubimauser posted image

doduse moj ne jede nista tecno...ovo je opet problem koji imamo vec odavno...pisala sam na drugoj temi...ja se nesto ne sekiram ...kontam sve da ce proci cim dobije sve zube i pocne normalno jesti

(odgovor članu mišur)
  Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Beba ne kaki
27.12.2010 14:44:31   
reallove
misur i mi smo u pocetku imali isti problem,nije nam pomagao ni caj,pravila sam i kompot od sljiva,ali nista...jedino su nam pomogle kapi,zovu se philax probaj nabaviti,odlicne su...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Beba ne kaki
27.12.2010 14:49:50   
Mya_81 RR
Mišure, imamo temu 'Tvrda stolica kod bebe'

pa ću tamo prebaciti postove user posted image

I tamo ću ti odgovoriti jer smo i mi nažalost u toj skupini.



_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Beba ne kaki
21.1.2011 22:58:06   
lepao
mojoj je bebi 2 sedmica i rodio se mali 2 sedmice ranije da 2400...ne doji ne moze nece pa mu dajemo kombinaciju mog ispumpanog mlijeka i prehip hrane..ali nema stolicu i kad ima vrlo je tvrda..
ako smo pokusali hip caj od komoraca, kamilicu, vodu i drzanje nogica u zraku kao i masiranje stomacica i nista nije uspjelo a place i napinje se ne moze da spava preko noci najvise...dali je opcija da mu stavljamo sapunc u guzu i to svaki dan? dali se smije to cesto stavljati ovako malim bebama??

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Beba ne kaki
21.1.2011 23:03:39   
Hanady RR
Sapunić u guzu jeste rješenja li nemojte vsaki dan...to može dovesti do porblema daljnih da se crijeva ulijene pa da kasnije bebi bude iamo porblema. Malena je beba nemoj je ulijeniti. kada se smao doji do 15 dana se sada tolerira da se nema stolice i onda se stavi sapun zanči svako 10-tak dana može ali svaki dan ne.

Ja nisma sigurna koja je sad kod vas dohrana odnosno AD koje dajete bebi...da se posavjetuješ sa babicom ili pedijatrom o pormejni mlijeka ...nekad ne godi bebi Ad pa je stolica tvrda. dalje ako daješ i svoga mlijeka malo pripazi na svoju prehranu...nemoj puno šećera, čokolade i banan da unosiš.

Beba je još malena pa treba da se crijava naviknu na rad...masirajte stomačić kružnim pokretima često...
pa stavi malo mlakau krpicu na pupu neka stoji bebi da joj zrgije stomačić...

mada mislim da bi pormjena AD mlijeka bila najbolje rješenje

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Beba ne kaki
21.1.2011 23:15:04   
taurus
  ja ne bih stavljala sapun kad postoje glicerinski čepići za djecu
sapun se prije stavljao jer u sebi sadrži najveći procenat glicerina, međutim u sapunima su prisutni i drugi sastojci (boje, mirisi i sl.) koje mogu oštetiti crijevnu sluznicu bebe
zbog toga bolje kupiti glicerinske čepiće za djecu i staviti pola čepića
naravno ne svaki dan

< Poruku je uredio taurus -- 21.1.2011 23:30:02 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Beba ne kaki
23.1.2011 12:27:56   
lepao
meni je to jasno ali sinoc je plakao 2 sata nije mogao ni da jede ni da zaspe i sta nam je preostalo nego opet sapuncic...jeli mozda bolje toplomjer? probali smo te sve masaze sve nema sanse a pedijatrica kaze do 3 dana nista ali ne mogu cekati tri dana da djete place bez prestanka...to je lako reci sa strane ali ovako nama nije bas jednostavno gledati njega kako se muci satima cijelu noc...
kazu da su hrane sa pre ispred kao prenan i prehip najblaze za bebe pogotovo male..pa eto vidjet cemo dalje...

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Sapunić u guzu jeste rješenja li nemojte vsaki dan...to može dovesti do porblema daljnih da se crijeva ulijene pa da kasnije bebi bude iamo porblema. Malena je beba nemoj je ulijeniti. kada se smao doji do 15 dana se sada tolerira da se nema stolice i onda se stavi sapun zanči svako 10-tak dana može ali svaki dan ne.

Ja nisma sigurna koja je sad kod vas dohrana odnosno AD koje dajete bebi...da se posavjetuješ sa babicom ili pedijatrom o pormejni mlijeka ...nekad ne godi bebi Ad pa je stolica tvrda. dalje ako daješ i svoga mlijeka malo pripazi na svoju prehranu...nemoj puno šećera, čokolade i banan da unosiš.

Beba je još malena pa treba da se crijava naviknu na rad...masirajte stomačić kružnim pokretima često...
pa stavi malo mlakau krpicu na pupu neka stoji bebi da joj zrgije stomačić...

mada mislim da bi pormjena AD mlijeka bila najbolje rješenje

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Beba ne kaki
24.3.2011 13:47:43   
Victoria
Drage moje,

Nadam se da ce neko vidjeti ovaj moj post na vrijeme :( Naime, moja djevojcica ima 2 godine i u fazi smo odvikavanja od pelena i privikavanja na tutu. Piski u tutu bez problema, lijepo trazi tutu, mi je stavimo i sve ok. Medjutim vec 5 dana ne zeli da kaki u istu. Probali smo navecer da joj stavimo pelenu i opet nije kakila. Jucer sam kupila Linex baby i pomijesala joj sa kamilicom i ni to nije upalilo. Jutros sam zvala doktoricu i ona mije predlozila glicerinske cepice. U apoteci kazu da su ovi cepici tek od 3. godine djeteta. Stvarno vise ne znam sta da radim :(.... Da li postoje jos neki cepici, za manju djecu? Ona je dijete koje inace ima 2 puta dnevno redovnu stolicu, puno jede, pije tekucinu, a sad joj je stomacic uzasno tvrd, ne da ni da joj masiramo....Stvarno ne znam sta bih...Da li neka od vas ima ikakav savjet? Da li postoje cepici za manju djecu? Hvala vam unaprijed...

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Beba ne kaki
24.3.2011 13:50:33   
bebacha
mi smo se s tim mucili 8 mjeseci.isto u fazi odvikavanja od pelene. a glicerinski cdepici imaju i za bebe.mi smo ih koristili s 2 mjeseca

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Victoria)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *