|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sex poslije poroda...
25.10.2012 19:36:07   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: chuci

ajla ti po svom ali i ja znam da poslije carskog kažu da treba čekati 6 sedmica. vidi sve ove što su se ranije odradile su rodile prirodno. u svakom slučaju sretno user posted image

Istina, ja sam prirodno rodila, ali isjekli me od - do, dođe to skoro pa isto.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Sex poslije poroda...
25.10.2012 19:37:19   
ajla86

IZVORNA PORUKA: disaaa

ajla zeno jel to vec u akciji




dje si diso kuco stara??lahko je tebi tvoja basta je zalivena odavno...kod mene sve presusilo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu disaaa)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Sex poslije poroda...
25.10.2012 19:38:07   
ajla86
simba....a jesil se sexala u trudnoci????da mi ga je samo ocima vidjeti sve bi meni bilo lakse u zivotu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Sex poslije poroda...
25.10.2012 19:40:12   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: ajla86

simba....a jesil se sexala u trudnoci????da mi ga je samo ocima vidjeti sve bi meni bilo lakse u zivotu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nije valjda da ga nisi ni gledala sve ovo vrijemeuser posted image user posted image Je li ti to da ne padneš u iskušenje?user posted image
Bona, virni malo, neće te ujestiuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Sex poslije poroda...
25.10.2012 19:40:49   
disaaa
Ma zeno nisam ja bolja od tebe,,jednom se usudila i vise nisam,,boli brate,,izgleda da su dr. dobro zasili,da valjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Sex poslije poroda...
25.10.2012 19:48:05   
ajla86
uhhh nebi mogla trezveno razmisljati...
u trudnoci smo probali da se nesexamo ali da se "mazimo" i ja zavsila na jezeru kontrakcije ludzacke....kazem ja dr nije bio sexa samo sam se uzbudila...i materica mi sta ja znam kako i sto na uzbudzenje tako burno reagovala i da ja njega ni ocima nisam vidjela...ni sad user posted image user posted image user posted image user posted image past ce maleni veceras za domovinu nema mu druge.....

diso....cula sam da je prvi odnos nakon prirodnog poroda vecinom lose iskustvo...a ja sam ti an cr rodila...nakon ovolike apstinencije ja sam opet nevina.ko da mi je 15 hahahahahahaha
kokara ostala mala

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Sex poslije poroda...
25.10.2012 21:00:52   
simba00
Ja sam imala pojačan libido u trudnoći, tako da, Ajla, bilo je zalijevanja bašte svakodnevno, ma poplava prava. user posted image user posted image user posted image
Jesmo, vala, do haman zadnjeg dana. Joj kad se sjetim onog stomaka, te prevrni se, okreni se, vako, nako... ma nikako. hahaha

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Sex poslije poroda...
25.10.2012 21:01:56   
simba00
Sad je sve splasnulo, valda se hormoni povratili, a kad vidim ovaj svoj stomak i sise iz kojih mlijeko curi,ma ne bih se ni ja sa mnom seksala da sam on... hahah

(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Sex poslije poroda...
25.10.2012 21:17:39   
malena sharena
Joj, zene lude ste, a nije ni cudo user posted image

ajla, navijam za tebe user posted image

Mi smo prvi put kad mi je prestalo krvarenje, tacno 41. dan. Bez bolova i straha, sve super proslo

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Sex poslije poroda...
25.10.2012 21:21:22   
felix

IZVORNA PORUKA: ajla86

uhhh nebi mogla trezveno razmisljati...
u trudnoci smo probali da se nesexamo ali da se "mazimo" i ja zavsila na jezeru kontrakcije ludzacke....kazem ja dr nije bio sexa samo sam se uzbudila...i materica mi sta ja znam kako i sto na uzbudzenje tako burno reagovala i da ja njega ni ocima nisam vidjela...ni sad user posted image user posted image user posted image user posted image past ce maleni veceras za domovinu nema mu druge.....

diso....cula sam da je prvi odnos nakon prirodnog poroda vecinom lose iskustvo...a ja sam ti an cr rodila...nakon ovolike apstinencije ja sam opet nevina.ko da mi je 15 hahahahahahaha
kokara ostala mala

user posted image user posted image
pa šta fali našima, naše su podšivene user posted image tocnije " ukrpljene" user posted image


_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Sex poslije poroda...
26.10.2012 21:49:15   
ajla86
moja prijateljica nakon treceg poroda kad je dr sio pitala mozel je malo "suziti" kad vec sije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mala bila nemirna..grcevi je slomise a mama sa cipkanim gacama ostala suhe koke....nista od mog sexa mozda veceras...ona kad je zaspala ja se komirala od nosanja,ninanja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Sex poslije poroda...
26.10.2012 21:51:56   
chuci
svima nam se dešava user posted image

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Sex poslije poroda...
2.11.2012 12:28:48   
didii
Kod mene je bio otprilike oko 25-30 dana poslije carskog, ne sjecam se tacno... i sve je proslo savrseno user posted image

_____________________________

"Ljepota je ... kad oko na ovome svijetu iznova otkrije ono što um već po sebi zna."

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Sex poslije poroda...
5.11.2012 13:16:26   
Precious
Mi smo čekali 40 dana od poroda, sekcija je u pitanju bila. Prvih par puta malo bolilo, al kasnije sve ok, s tim da sam nakon poroda se suzila malo.

(odgovor članu didii)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Sex poslije poroda...
6.11.2012 13:08:25   
gerberka

IZVORNA PORUKA: ajla86


mala bila nemirna..grcevi je slomise a mama sa cipkanim gacama ostala suhe koke....nista od mog sexa mozda veceras...ona kad je zaspala ja se komirala od nosanja,ninanja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Sex poslije poroda...
11.11.2012 0:50:27   
Volim Te!
...Daleko bolji nego prije poroda user posted image user posted image

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Sex poslije poroda...
11.11.2012 8:27:33   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Volim Te!

...Daleko bolji nego prije poroda user posted image user posted image



isto user posted image

raspohotne mame user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Sex poslije poroda...
14.11.2012 12:50:19   
Alannah
E drage moje,nakon 2 mjeseca apstiniranja,probamo mi i ne mozeee.Helem,ja kao da sam se suzila dole,a porodila sam se carski.Jedva nekako izguramo,a poslije me sve bolilo,pogotovo kad sjednem. Da li se ovo kome desavalo?Sta da radim,osim mozda da navjezbam user posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Sex poslije poroda...
14.11.2012 12:54:17   
vjestica
durex gel ili neki drugi lubrikant

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: sex posle poroda...
15.12.2012 8:07:07   
markjacknow
mi smo u akciji bili posle dva mjeseca,ja sam prirodno rodila.




__________________
WoW Gold|Diablo 3 Gold|RS Gold

(odgovor članu Mrka)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: sex posle poroda...
25.1.2013 12:42:39   
ABC
Prvi odnos smo imali nakon neka cca 2 mjeseca. Moj problem je taj sto moj muz ne pokazuje nikakvo interesovanje, po tom pitanju, za mene. I taj prvi put je bilo nekako na moju inicijativu, na brzinu odradjeno... kao da smo prethodni odnos ilali prije par sati a ne prije pola godine. Uglavnom je umoran/pospan/glava ga boli. Obicno smjestim bebu na spavanje oko 10 ili 11 sati navecer i imamo par sigurnih sati za nas... On, jednostavno, nikada ne pozeli to vrijeme provesti sa mnom na taj nacin. A s druge strane, ne odbija i cak i trazi da se njega zadovolji... Pokusavala sam razgovarati sa njim na tu temu: u ppocetku je govorio da se "boji" moje rane, a sada me hladno ignorise kada je to u pitanju. Jako se ruzno osjecam...

(odgovor članu Mrka)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: sex posle poroda...
25.1.2013 12:45:12   
ABC
Prvi odnos smo imali nakon neka cca 2 mjeseca. Moj problem je taj sto moj muz ne pokazuje nikakvo interesovanje, po tom pitanju, za mene. I taj prvi put je bilo nekako na moju inicijativu, na brzinu odradjeno... kao da smo prethodni odnos ilali prije par sati a ne prije pola godine. Uglavnom je umoran/pospan/glava ga boli. Obicno smjestim bebu na spavanje oko 10 ili 11 sati navecer i imamo par sigurnih sati za nas... On, jednostavno, nikada ne pozeli to vrijeme provesti sa mnom na taj nacin. A s druge strane, ne odbija i cak i trazi da se njega zadovolji... Pokusavala sam razgovarati sa njim na tu temu: u ppocetku je govorio da se "boji" moje rane, a sada me hladno ignorise kada je to u pitanju. Jako se ruzno osjecam...

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: sex posle poroda...
25.1.2013 12:56:02   
mamabb

IZVORNA PORUKA: ABC

Prvi odnos smo imali nakon neka cca 2 mjeseca. Moj problem je taj sto moj muz ne pokazuje nikakvo interesovanje, po tom pitanju, za mene. I taj prvi put je bilo nekako na moju inicijativu, na brzinu odradjeno... kao da smo prethodni odnos ilali prije par sati a ne prije pola godine. Uglavnom je umoran/pospan/glava ga boli. Obicno smjestim bebu na spavanje oko 10 ili 11 sati navecer i imamo par sigurnih sati za nas... On, jednostavno, nikada ne pozeli to vrijeme provesti sa mnom na taj nacin. A s druge strane, ne odbija i cak i trazi da se njega zadovolji... Pokusavala sam razgovarati sa njim na tu temu: u ppocetku je govorio da se "boji" moje rane, a sada me hladno ignorise kada je to u pitanju. Jako se ruzno osjecam...


Uff što bi ga zadovoljila pohvalio bi se...jako sam sebična u ovom, prvo ti mene namiri pa se onda ne sekirajuser posted image

Meni je dugo trebalo da se dovedem u formu nakon poroda, toliko me strah bilo sve sam mislila da ću se raspastiuser posted image al nakon prvog puta ide sve ko podmazano, meni je sad čak bolje nego prije porodauser posted image

Mogu misliti kako se osjećaš.
Neka on fino tebi ono ko fol pregleda gopođu, zamoliš ga, da eto ko vidi jel OK pa nek se uvjeri da se nema čega plašiti.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu ABC)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: sex posle poroda...
25.1.2013 13:02:40   
R&T@
ABC, sigurno ima neki razlog...

Da li je prisustvovao porodu? Da li je vidio ranu? Da li te boljelo prvi put nakon poroda pa si plakala ili vrisnula?

Muskarci su velike kukavice i uvijek se lakse povuci nego suociti s strahom...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ABC)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: sex posle poroda...
25.1.2013 14:19:49   
ABC
Prvi put je bilo ok, bezbolno i ugodno, tako da sto se te vrste straha tice - ne moze ga imati. on kaze da kad bude prilika da ce se i desiti... a priliku imamo stalno, al on nista. ja ne bjezim od toga da budem inicijator, ali u ovakvim uslovima ne mogu... jer nije to to, ako je iznudjeno...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *