|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1308 1309 [1310] 1311 1312   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 16:44:09   
Gemelli

Da se i mi javimo, da vidimo sta se desava

babilon nemoj davati vise od 60 ml, mada ne znam koliko je bebara stara, a ako prvi put dajes preporucila bi ti hipp combiotic, garantovano nema zatvora

Super Beba i palachinken sretno sa sunetom, a i mi cemo abd krajem mjeseca ili pocetkom godine

zanzibarka ne bi trebalo biti reakcija poslije prve vakcine, tako da obloga i ne treba, ako mozda nije crvena koza

a bombina nadam se da ce bebara ozdraviti cim prije, mi hvala dragom bogu, jos nismo imali takvih problema, pa posto vidim da je kao neka epidemijica, gripica i prehlade, necu ih nigdje ni izvoditi, osim vani

eto pozzzzzzzzz

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 32726
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 18:11:59   
babilon
IZVORNA PORUKA: Gemelli


Da se i mi javimo, da vidimo sta se desava

babilon nemoj davati vise od 60 ml, mada ne znam koliko je bebara stara, a ako prvi put dajes preporucila bi ti hipp combiotic, garantovano nema zatvora

Super Beba i palachinken sretno sa sunetom, a i mi cemo abd krajem mjeseca ili pocetkom godine

zanzibarka ne bi trebalo biti reakcija poslije prve vakcine, tako da obloga i ne treba, ako mozda nije crvena koza

a bombina nadam se da ce bebara ozdraviti cim prije, mi hvala dragom bogu, jos nismo imali takvih problema, pa posto vidim da je kao neka epidemijica, gripica i prehlade, necu ih nigdje ni izvoditi, osim vani

eto pozzzzzzzzz


Hejdraga, hvala ti, ja mu vec 'odavno' dajem AD 1 ili eventualno 2 puta na dan, star je 1mj i 2sedmice, i kad mu dajem samo AD dajem onako kako na kutiji pise, kad bih mu posliej dojenja nekad dala AD odokativno pravim cca 60-90ml zavisi koliko provede efektivno vrijeme na sisi D::D... A inace mi je doktorica rekla da se broj mjeseci bebe stavi izmedju 1 i 0, tj ako je beba puna 2 mj onda treba da pijem 120ml... tako su njih ucili na fakultetu :) svasta se ima za cuti :))


_____________________________

Istina postoji! Izmisljati se moze samo laz.

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 32727
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 18:14:53   
taurus

IZVORNA PORUKA: Super Beba

IZVORNA PORUKA: taurus

super beba i mi smo u sanasi i da znaš da je bolje da ga dr zvizdić suneti jer on je dječiji hirurga, ja tada nisam znala i mi bili kod nekog dr nana (arap, radi u hitnoj) koji je opšti hirurg

tako ga je ružno osunetio da smo prije dvije godine išli na pregled kod dr zvizdića, pa mi je tada objasnio razliku
on suneti kružno jer je dječiji hirurg, a ovaj dr nana reže ravno, znači samo navuče kožicu i cap, pa je zbog toga kod mog R ostao malo veći kožni nabor

ja se prepala što mu je piša mala (bojala se sindroma uvučenog penisa) i tada mi on to objasni i reče da mu je normalne veličine....navodno kako piša bude rasla izvući će se više vani

eto ja čitavu teoriju razvila oko pišauser posted image user posted image user posted image


heheh, ti se to prepala u ime budućih djevojaka :P



ma jesam i zbog togauser posted image ,a li kada sam se malo informisala o sindromu uvučenog penisa baš mi i nije bilo svejedno
ali eto hvala Bogu sve ok

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 32728
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 18:23:52   
mersiha 77
taurus vala i ja sam se prepala otkako procitah da postoji i taj penis
nisam ni znalauser posted image
ali mi nemozemo doci sada,pa cemo morati cap carap raditi na ljeto kad dodjemo.user posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 32729
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 18:28:10   
taurus
i ja sam prvi put pročitala na RR i bila samuser posted image

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 32730
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 18:31:25   
koka i po
OT....
user posted image ...za taurus

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 32731
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 18:35:52   
mersiha 77
taurus ma i ja sam bila ovakva user posted image user posted image
svunoc nisam zaspala jebem ti cune vise

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 32732
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 18:39:46   
Medi_87
Sto se ismijah eto moraju se mame i oko veličine brinutiuser posted image user posted image
Mersiha a gdje dolazis ljetos, mislim koji je grad u pitanjuuser posted image

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 32733
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 20:58:18   
mersiha 77
Medi malo u Sarajevo,malo u Zvornikuser posted image
moji su u Sa

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 32734
   [Obrisana poruka]
28.11.2011 21:21:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mersiha 77)
  Neposredna veza do poruke: 32735
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 21:27:05   
Gemelli

Mene malo brine ova moja curica, znaci 6 i pol mjeseci, ne zna da sjedi, nikako, pada naprijed sebi u krilo, kad je stavim na noge, osloni se 2 sec i poklekne u koljenim user posted image i da, tek prije sedam dana se pocela okretati sa ledja na stomak...
mali je to radio sa tri, sa cetri i pol je poceo da se dize u stav za puzanje i da kad se osloni na noge bude presretan sto stoji i to cvrsto, sad vec puze po malo i cak se dize na noge uz prepreku na koju se moze osloniti ...
sa sest punih mjeseci smo bili kod pedijatra i rekla sam za malu, da nece na noge, mislim kad je stavim da se malo odupre, dr. kaze nije joj ni vrijeme da stoji, pa sad, ko ce ti ga vise znati, ali vrijeme joj je da ima malo vise snage u nogama ili je ovaj pozurio ili je ona lijena
na kontroli ona 7 i 300 on 8 i 800, mozda i to ima veze user posted image

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 32736
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 21:29:06   
branka12
dobro vece mamice user posted image

ovde se jos nisam javljala..ali sad mi treba malo vaseg iskustvauser posted image

kad su se vase bebe pocele samostalno okretati?

moj bebic ima 4 mjeseca i 7 dana..okrece se do pola...ali ne skroz

a o cunama necu ni pocinjatiuser posted image to je tek enigma user posted image

_____________________________

"Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite – možda ste već srećni. Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide"

moja sreca je stigla 21.07.2011 00:10h :)))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 32737
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 21:30:44   
Gemelli

zaboravila sam jos reci, da djecak sjedi samostalno, ne zna sam sjesti, ali kad ga stavim, sjedi, dohvaca igracke, okrece se ne pada

a ona, kao od gume, samo padne naprijed sebi na none i izvrne se na pupu user posted image

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 32738
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 21:31:55   
vila_7
branka moja je sa 4 i po mjeseca prvi put sa stomaka na ledja, ali je to opet ponovila tek za jos par dana , a tek nakon nekih mjesec dana i sa ledja na stomak! Eto ... user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 32739
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 21:32:05   
Gemelli

kao sto napisah gore, blizanci, user posted image sa tri, user posted image sa sest

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 32740
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 21:34:29   
vila_7
Gemelli ja sam svoju stavljala da sjedi malo meni u krilu sa 6 mjeseci, sa 7-8 je tek sjedila da se ne prevrce ali i to uz mali oslonac ponekad! A na noge pocela sa 7 mjeseci ja malo da je oslanjam u igri,ma mozda je cak i 8 bilo!I prohodala je sa 11mj. i to super-nikad nije teturala

ako pedijatrica kze da je sve OK-vjerovatno jest, a eto ni djecak nije bas puno napredniji kad ni on ne moze bez oslonca...vidjet ces odjednom ce to krenuti!


< Poruku je uredio vila_7 -- 28.11.2011 21:36:22 >


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 32741
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 21:35:41   
branka12
hvala vilo user posted image
gemeli i kod mene je djecak
okrenuo se jednom ( ja mislim slucajno) i nece vise
e sad nije on nesto buckasti..nesto oko 7 kg..ali svejedno...mora svoje kile nositi


< Poruku je uredio branka12 -- 28.11.2011 21:38:15 >


_____________________________

"Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite – možda ste već srećni. Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide"

moja sreca je stigla 21.07.2011 00:10h :)))

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 32742
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 21:37:26   
vila_7
i moram ovom prilikom pozdraviti user posted image , svoje drage stare druge koje su ostale na ovoj temi a ja morala bjezati! user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu branka12)
Neposredna veza do poruke: 32743
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 21:37:38   
taurus

IZVORNA PORUKA: koka i po

OT....
user posted image ...za taurus


user posted image user posted image user posted image
kako je tvoj ljepotan, šta je rekla dr

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 32744
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 21:41:49   
Gemelli

hvala vila, znam da je ok sto se ne oslanja, ali ja bas predvece opet je malo na none, ona ma sec i ne moze, pa dodje sveki, uze je, pa da je cupka, pa ona jos ne moze na noge prica, pa to nije bas u redu, ne znam, kad vidim njega ne mogu da se ne brinem za nju

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 32745
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 21:43:10   
branka12

IZVORNA PORUKA: vila_7

i moram ovom prilikom pozdraviti user posted image , svoje drage stare druge koje su ostale na ovoj temi a ja morala bjezati! user posted image


user posted image user posted image user posted image



vratices se ti brzo ovde user posted image imas jos jednu za preskociti i eto te opet ovde sa drugama user posted image

da se vratim okretanju
pedijatrica kaze da je on ok...tj nije rekla da je ista loseuser posted image




_____________________________

"Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite – možda ste već srećni. Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide"

moja sreca je stigla 21.07.2011 00:10h :)))

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 32746
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 21:46:18   
animagical
djecu od pola godine i ne treba postavljati na noge....

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 32747
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 21:50:03   
branka12
animagical user posted image moj osigurac user posted image

meni je doktorica rekla da ga prije 6 mjeseci ne stavljam ni da sjedi

meni to nekako normalno

a kad ste pocele uvoditi cvrstu hranu?

animagical objasni zenama da ja imam 10000 pitanjauser posted image

< Poruku je uredio branka12 -- 28.11.2011 21:56:02 >


_____________________________

"Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite – možda ste već srećni. Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide"

moja sreca je stigla 21.07.2011 00:10h :)))

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32748
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 21:56:15   
Anoniman
Gameli moja je prvi put oslonila se na noge sa deset mjeseci...tako zeno opusti se. Ima kad da se oslanja user posted image

(odgovor članu branka12)
  Neposredna veza do poruke: 32749
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 21:57:00   
vila_7
Gemelli ne sekiraj se i samo sveki reci da je to normalno, pa tek im je 6 i po mjeseci,jos ni ne sjede kako trebaju a kamoli da cupkaju. Ne slusaj nikog pogotovo ako ti je pedijatrica rekla da je sve OK!

branka ma aBd eto mene opet i na trudnoci i na 0-1 ,... user posted image a za okretanje,kazem ti vidjet ces samo kad jedan dan pocne-to kod njih nekako bas naglo dodje - ne okrecu use nikako ko mali tuljani,i ond aodjednom pocnu cim skuze! user posted image
A za cvrstu hranu - ja sam morala uvesti sa 4 i po mjeseca jer sam se sa 6 vratila na posao ali uz dojenje i hB jos uvijek dojim . Iskreno pogotovo to za hranu mislim da svaka majka vidi kad joj je dijete spremno - a strucnjaci godinama govore iskljucivo dojenje 6 mjeseci,a sad od ove godine ih par kaze da cak i malo ranije treba uvesti jer sa 6 mlijeko vec prestane opskrbljivati potrebnim tvarima!Ma ko ce im vise znati-zato ja vjerujem smao u MAJCIN INSTIKT! user posted image   samo ti pitaj,mozes i na PP sto se mene tice! user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 32750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1308 1309 [1310] 1311 1312   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1308 1309 [1310] 1311 1312   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *