|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1312 1313 1314 [1315] 1316   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 9:27:06   
R&T@
.

< Poruku je uredio tajra -- 25.9.2011 9:30:37 >


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 32851
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 9:52:24   
koka i po
ne se ljutiti prijo nije dobro za tenuser posted image i stvaraju se bore.
usput i ja sam danas nadrdana i to dobrouser posted image
citiram bambijev potpis:"ljudi prastaju sve osim iskrenosti"...i da dodam mrzim ljenost i neodgovornostuser posted image
bice boja dok nas "umjetnik" saletiuser posted image
sto je sve vise tackica u postovimauser posted image
jel se to pise nesto sto nebi smjelouser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 32852
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 10:05:03   
R&T@
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nisam ljuta, cuvam tenuser posted image

Lupamo tackice jer se post objavi, a pise greska, pa ponovimo...

Nego citah onu temu gdje Hanady i gerberka zakuhaseuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 32853
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 10:09:09   
koka i po
nemam pojma o cemu je rijecuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 32854
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 10:30:09   
R&T@
Imas pp

A zasto nam nema teme medju aktivnim?user posted image

Tema Bebe o-1 se prikazujeuser posted image

Ovo je gore nego da je zakljucanauser posted image

< Poruku je uredio tajra -- 25.9.2011 10:31:38 >


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 32855
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 10:48:40   
mama2009
jutro, samo kratko da vam se javimo, danas ja idem gore, moja mama mora sutra na posao....smrda je bolje, mnogo bolje....
kako to kod nas biva izgleda da su i kod nas pogrijesili dijagnozu....

cekamo jos nalaz IgE zbog dermatistisa i popratnog bronhitisa koji su usko vezani jedan za drugi......
zbog alergije na limun (agrume sve) i ljesnjak(kostunjavo voce)
napravila sam joj cveklu, mrkvu, jabuku i med da malo jacamo imunitet....ako ima ko kakav prijedlog pisite


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 32856
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 11:08:58   
teacher75
lana se probudila jutros bez temperature, povremeno je kasljala nocas, nadam se da ce danas biti ok. fino je jela

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 32857
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 11:17:34   
Hanady RR
tecaher superuser posted image

mama 2009 samo d abudete bolje..čitam mogle bi i izaći u ponedljekauser posted image

a tajra i koko...
beze mene ružite, al enma veze...
koko dok si reagirala na temi poršla je cijal noć...u kojoj je gerberka mene toliko izvrijeđela na ličnoj osnovi ničim ali ničim izazvana...dobar do postova je obrisan prije nego si se javilauser posted image

to šta je ona meni ''nagovorila'' svaku bi durgu forumašicu noćas dovela do bana...

u krajnjoj liniji one koje su noćas bile on line čudom su se čudile kako sma mirna i staloženauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 32858
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 11:20:45   
teacher75
gerberka stvarno nekad ima prenose, ja ne znam sta je s njom, bas zalosnouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 32859
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 11:23:03   
Amani12
Jutro user posted image
Mi se skoro probudili,pa mi jos jutro...
Moj decko je jako lose spavao.''Majci'' (KOMARCI) ga izujedali,pa dva ujeda bas natekla,em ga svrbilo,smetalo,ma uzas... A dusa moja ,sve se cese i govori O Boze,Boze ...user posted image
Teacher nadamo se da ce Lana brzo ozdraviti? Felix kako je Anel?
Koko nadam se da je tvoj decko super.Hanady drzim fige da se curice ne razboli,ljubni ih od nas...
Kako su ostala bolesna djecica i mame? user posted image
Mama 2009 jedan najveci user posted image za princezu i tebe.HB pa je mnogo bolje,jos da brzo kuci dodjete...
Tajra cmokni princeze user posted image
Sve moje drage user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 32860
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 11:24:58   
R&T@
Hormoni su cudouser posted image
i divan izgovoruser posted image


Hanady, sta se desava s ovom temom?
Ako je "povlacite u cosak", zasto ne i onu od 0-1user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 32861
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 11:28:55   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

gerberka stvarno nekad ima prenose, ja ne znam sta je s njom, bas zalosnouser posted image


ja znam...
i savršeno mi je jasno da je neko neraposložen, ljut i da treba ispuni ventil...
gerberka nije jedina na forumu koja forum za to koristi...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 32862
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 11:29:47   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Hormoni su cudouser posted image
i divan izgovoruser posted image


Hanady, sta se desava s ovom temom?
Ako je "povlacite u cosak", zasto ne i onu od 0-1user posted image



ima na kritikama objašnjenje...nije to...radovi su na forumuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 32863
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 11:42:31   
R&T@
Hajde, utjesila si me...

U utorak sam druga smjena, ali pokusat cu ubijediti mm da odvede T. u Skenderiju...cisto da vidi kako to izgleda...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 32864
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 11:42:41   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

gerberka stvarno nekad ima prenose, ja ne znam sta je s njom, bas zalosnouser posted image


ja znam...
i savršeno mi je jasno da je neko neraposložen, ljut i da treba ispuni ventil...
gerberka nije jedina na forumu koja forum za to koristi...



Ja pocela citati sta ste pisale,kontam da se i ja jednom ukljucim u te top teme,procitala 5 stranica kad Visnja dodje s metlom i obrisa sve.user posted image user posted image user posted image A mislim da sam tek dosla do zapleta radnje.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 32865
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 11:43:52   
R&T@
Hannice, to ti je kao da nestane struje ussred filmauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 32866
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 11:48:41   
teacher75
ja sam legla prije 12 pa ne znam sta je poslije bilo, ali i do 12 je bilo dovoljno

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 32867
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 11:52:04   
R&T@
Joj, ticerko, ti zaspala kad se lova pocela dijelitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hanady, izviniuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 32868
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 11:54:05   
Anoniman
pobjegla sam na vrijeme, hvala bogu
Hanady...udahni...izdahni...udahni...izdahni...i zeeeen
najlakse je vatru preko foruma frcati
a i nikako mi nije jasno zasto...cemu takva potreba...cemu potreba "zavlacenja" i te vrste vrijedjanja...sta time postize...ne kontam

Napisi svoj stav, obrazlozi ga i tacka
A sve ostalo mi je za vrtica.
Ja zenu ne poznajem...ne znam o kome se radi...da je imala vec po meni nenormalnih ispada...imala je...al to je moje misljenje...mozda se drugi s njom slazu...ja ne mogu

(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 32869
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 11:54:13   
teacher75

IZVORNA PORUKA: tajra

Joj, ticerko, ti zaspala kad se lova pocela dijelitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hanady, izviniuser posted image


haj sapni mi rezime na pp. sad si me pravo zaintrigiralauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 32870
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 12:03:22   
Anoniman
DAN .
ja nisam u tokuuser posted image user posted image sta je bilo .....
Hanady kako su curke.
Teceher a tvoja L. jel bolje
Amani pusa vam jesil ozdravila .
Tajra sta ima kod vas.
Koko kako je I.
Dadada dje siuser posted image
Kod nas nista danas bogu hvala zadnja boca sutra na kontrolu i tak nista novo .


(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 32871
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 12:29:10   
Hanady RR
žene samo polakouser posted image
teachwr nisi ti ništa vdijela vjeruj...a adadad moja mila bila sam ti u zen fazi i rpeviše noćasuser posted image ko naduvana ona mene motikom po glavi a ja nabacimuser posted image

al nemojte s eljutiti na nju...
nije ona loša....
samo eto...nekada zna biti ljuta ja sma sinoć namjesni uletila bolje ja nego neko drugiuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

tajrić...nema frke....
neka je dovede ja ću ih sačekati i da uđemo da vidimo jeli ona to voliuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32872
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 12:31:15   
Bambi09
bbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!
daaaaaa seeeeeeeeeeee jaaaaaaaaaaaaaaaaviiiiiiiiiimmmmmmmmmmm na neeeviiiiiidljiiiiiiiiiiiivooooooooojjjjjjjjj tteeeeeeeeeeeeeeemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sta je ovo, teme nema ni medju aktuelnim, ni na zadnjim raspravama, a kamoli na mojoj RR... al eto neko vec napisa da ima objasnjenje na pravoj temi pa povlacim pitanje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nadam se iskreno da su sve bebe dobro i da su ozdravile, da su sve mame dobro i da su ozdravile kao sto sam ja, da ste svi cakum pakum, nemojte se djeco svadjati, fino se obnasajte... ako se budete ruzno obnasale, sutra vam necemo dati da se zajedno igrate.. user posted image user posted image user posted image user posted image
mene opalila neka luda, a oci su mi na pola koplja... obzirom da mi je Nane zaspao, Sabina i mm su vani, ja vam svima zelim ugodan i prijatan dan, ja odoh u "carstvo snova" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

p.s. jutros sam morala djeci obuci stramplice user posted image


_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32873
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 12:32:40   
Hanady RR
joj bambi dobra si...ja štrampile uvela ima sedmica...
jao kad sma ih mami dovela u ponedeljak...ma smao im šalovi i rukavice faliliuser posted image user posted image user posted image
kaže žena...ti si sine paranoična totalnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 32874
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.9.2011 12:38:11   
Hanady RR
sad sam pitala dminku pa čekam odgovor...mene malo brine što mi se smao na ovoj temi javlja greška pri pisnaju postiva apost porđe a vidim i ostalima se to dešava
pa i ovo da je ne vidimo u aktivnim i akutalnim smao je za nju vezano...
pomislihd anije neka težina teme isl...možda da je arhiviramo i otvorimo novui...skao to bude...il d aje malo prečistim od chatanja...
vijdte ćemouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 32875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1312 1313 1314 [1315] 1316   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1312 1313 1314 [1315] 1316   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *