|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: opada li vam kosa??
3.12.2008 22:27:00   
Romali
Ja sam se morala ošišati skroz na kratko baš zbog tog opadanja. Nisam više mogla podnijeti dlake posvuda po kući user posted image . I sad sam stvarno zadovoljna-  kad spavam, nema je više na jastuku,a kad je perem u kadi ostane samo par dlaka.
Znači, moja griva je trebala potpunu regeneracijuuser posted image .

MC, kakve su se te dražeje pokazale?


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: opada li vam kosa??
3.12.2008 22:36:27   
sanelicaaa
Ja sam prije nekoliko primjetila malo jace opadanje kose prilikom pranja. Sad ne znam da li je to ta "poslijeporodjajna faza opadanja kosa" ili je nesto dr. u pitanju?!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: opada li vam kosa??
3.12.2008 22:39:55   
mukica
Ja evo cetiri mjeseca od poroda i sad  kuburim s opadanjem.Bila mi je do pola leda i neki dan mi pukne film i osisam se. Frizerka je mogla jastuk napuniti koliko je bilo kose na podu, ali ona i dalje opada. Ja i dalje skupljam kosu po kuci samo sto je sada dlaka kracauser posted image

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: opada li vam kosa??
3.12.2008 22:57:58   
Nunichi
Romali,ja sam cula da su te merz drazeje odlicne.
Ali ja licno sam bila Perfectil...par mjeseci i bile su mi bas dobre.One su isto kombinacija vitamina i minerala za kosu,nokte i kozu.Kosa se bas popravila,nekakva mi je bila sjajna i teska (inace imam bas onako tanku dlaku,koja se brzo masti),a nokti su mi bili cvrsti glava boli. Znam da sad taj perfectil rade jos u dvije varijante...perfectil plus i platinum koji sadrze jos neke dodatne vitamine. Imas ih u svakoj apoteci,piju se jedna dnevno,mada mozes prvi mjesec dana piti i dvije dnevno...i ne ocekuj rezutate dok ih ne budes pila barem 2-3 mjeseca.
Joj a meni je sad kosa uzasna,ja sam 23 sedmica...nista od nje napraviti...farba mi se uzasno primila,ona koju i inace koristim i sva se nesto izvrce,naelektrisana je...ma uzasna je. Al hajd proci ce... user posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: opada li vam kosa??
4.12.2008 0:54:59   
adannn

Drage moje forumašice,moja beba ima 9 mjeseci i sve dosad od poroda mi je kosa masovno opadala,znači ne postoji proizvod koji nisam probala,ali sve je bilo uzalud...Jednostavno samo je prestalo i dovelo se u normalu,znači ta faza mora proćiuser posted image user posted image user posted image Mada ja imam jako gustu kosu i debelu dlaku nije to se primjetilo samo sam ja osjetila.   

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: opada li vam kosa??
4.12.2008 23:12:46   
Romali
Nunichi, nisam znala za taj Perfectil. Hvala ti za savjet, baš ću ih nabaviti, mada sad znam da neću ostati ćelavauser posted image user posted image . Stanje se već popravlja.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: opada li vam kosa??
4.12.2008 23:19:16   
treselle
Ja evo cetiri mjeseca od poroda i sad kuburim s opadanjem.Bila mi je do pola leda i neki dan mi pukne film i osisam se. Frizerka je mogla jastuk napuniti koliko je bilo kose na podu, ali ona i dalje opada. Ja i dalje skupljam kosu po kuci samo sto je sada dlaka kraca


ista situacija je i kod mene, ali valjda će biti bolje. Nada posljednja umireuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mein Sonnenschein

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: opada li vam kosa??
6.12.2008 21:28:08   
najjda
zena ima lijeka za kosu samo kada dodjem kuci ja vam napisem jer nisam u kuci pa ne znam kako se zove meni je kosa opala do pola glave  i ja sam pronasla neke derivate  eto kada dodjem napisem vam pusa

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu treselle)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: opada li vam kosa??
6.12.2008 21:31:08   
Anoniman
Jeste li probale šampon Fitoval??? Meni je pravo pomogao poslije poroda...

(odgovor članu najjda)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: opada li vam kosa??
6.12.2008 21:31:20   
mala curica
Pisi ,pisi njjda
i u mene opadada,zbog toga sam morala dugu kosu do pola ledza osisati na pazuser posted image  user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: opada li vam kosa??
6.12.2008 21:32:01   
Ilhana RR
Ja nemam nikakvih problema sa kosom sada posle poroda, cak je se i poboljsala, jaca i gusca... ja sam se bojala toga jer mojoj snahi je puno opadala kad je se porodila. Ja imam inace tanku dlaku i "slabo" kose al sada mi je super.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: opada li vam kosa??
6.12.2008 21:36:26   
mamina princeza
strasno mi opadaa kosa imam osjecaj sve vise i vise...a evo sad ce pet mjeseci od poroda. koji preparat da kupim...ne znam nisam pametna...imam gustu kosu i jos uvijek je al toliko mi opada kosa da je ne mogu pokupit dlake ima ih svuda ...uzas!

u trudnoci mi je bila super veoma je malo opadala


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: opada li vam kosa??
6.12.2008 22:29:03   
Pankica
Ja baš nikad nisam imala problema sa opadanjem kose, ali nakon što sam se porodila, pa poslije nekih četiri mjeseca, taman nekako u jesen, počne mi kosa nenormalno opadati. Kontam, ili je razlog godišnje doba ili je do hormona nakon porodauser posted image ? Ali šta god da bio razlog, pošto stvarno više nisam mogla trpiti dlake svuda po kući i svako malo usisavati, kupim u DM-u L'Orealov "Elseve" obnavljajući (protiv lomljenja kose)šampon i isti takav i balzam za kosu i stvarno, nakon par puta pranja, primjetila sam da je opadanje uveliko umanjilo. Eto, to je meni pomoglo.user posted image

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: opada li vam kosa??
7.12.2008 0:56:38   
najjda
eh evo me drage moje kuci dosla ovako
1.losion dr kurtwolff-forschung ALPECIN-MEDICINAL
(prije pranja utrljati bar 2h da stoji to raditi 3x u sedmici
2. sampondr.temt -black
   (on se koristi 2x u sedmici i jako smrdi i samo sa njim prati )
   u ostalim danima ako perete svaki dan perite svojim samponom koji vec koristite

samo da znate ovo je malo poskupo oboje je oko 40 km ali se isplati drage moje ja sam za 15 dana dobila novu kosu tj da mi je (gdje su zalisci bili haman celavi) sve je poraslo eto to je to
sve ovo sam nasla u Barama prema Kobiljoj glavi apoteka se zove Lamela
ko bude koristio sretno

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu Pankica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 0:28:44   
mummy
Mojoj curici će sad godina, a kosa i dalje opada. Koristila Fitoval i ništa mi nije pomogao. Sad koristim Vichy, doduše protiv peruti jer mi se i to nedavno pojavilo. Moraću se ošišati pa nek su makar dlake kraće, i možda ofarbati, bilo kakva promjena.

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 0:47:11   
juni
Citam vase postove i samo se govori o proizvodima za vanjsku upotrebu tj. samponima i slicnim proizvodima, a ja nesto kontam da taj problem opadanja kose ne potice zapravo iznutra, tj. mozda imate manjak nekog vitamina npr. kalcija. Uzimate li dovoljno mlijecnih proizvoda, da li vam je ishrana raznovrsna? Bas me zanima zbog cega do opadanja kose dodje! I da li se kod svake zene javi opadanje?

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 9:09:23   
žana o8
Draga juni, ja pijem i prenatal i kosa mi opada. Počela je opadati 3 mjeseca nakon poroda, ali baš onako u pramenovima. Morala sam se ošišati. Sva sreća što imam ( sam imala user posted image ) gustu kosu, pa se još uvijek ništa ne primjeti. Kada perem kosu, kada bude puna dlaka, fuj, i svugdje po kući dlake, ko da imam kakvu životinjicu. Non- stop usisavam i brišem Žani ruke da dijete nedo Bog proguta.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 9:28:16   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: juni

Citam vase postove i samo se govori o proizvodima za vanjsku upotrebu tj. samponima i slicnim proizvodima, a ja nesto kontam da taj problem opadanja kose ne potice zapravo iznutra, tj. mozda imate manjak nekog vitamina npr. kalcija. Uzimate li dovoljno mlijecnih proizvoda, da li vam je ishrana raznovrsna? Bas me zanima zbog cega do opadanja kose dodje! I da li se kod svake zene javi opadanje?


Prije da je nedostatak B vitamina,mada svi su bitni naravno.
Kod opadanja kose se najcesce predlaze uzimati B vitamin,odnosno komplex B vitamina,najbolje 3 drazeje dnevno.
Mada sada postoje i razni preparati koji su kombinacija svih vitamina potrebih za regeneraciju kose,koze i noktiju.
Opadanje kose nakon poroda je relativno često i hormonski je uvjetovano... Ne bi bilo loše da koristite Aminexil SP64 ampule (Vichy) svaki drugi dan kroz barem 3 mjeseca,ja ih nisam probala,ali cula sam da su odlicne.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 9:30:57   
andji
Jeste li probale šampon Fitoval???
        
Drage moje ja ga nisam koristila,ne opada mi baš toliko,nije alarmantno ali dvije prijateljice su ga koristile,zajedno sa onim ampulama,i prezadovoljne su,ne samo da manje opada kosa nego bude ljepša i gušća,tako su mi rekle


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 9:41:00   
žana o8
Probaću Fitoval , iako mi je nezgodno  jer najčešće perem kosu u frizerskom, pa im onda moram nositi svoj šampon.U frizerskom su mi stavljale Kadusov šampon protiv opadanja i njihove ampule protiv opadanja, al slaba fajda, a možda bi i više opadala da nisam to stavljala. Hajd znaj.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 10:00:55   
andji
Žana probaj Fitoval,imaš ga u većim tržnim centrima oko 9,00km košta,i imaš ampule isto....mislim da su dvije ampule 2,5 km.....koristi bar mjesec dana,trebalo bi imati efekta,meni su tako rekle

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 10:38:45   
žana o8
Ma to i nije skupo, s obzirom da ja ove Kadusove ampule u friz.plaćam 5,00 KM jednu. Danas ću u friz. a prvo ću stvratiti u DM da to pokupujem.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 11:29:14   
Rabi
Eh drage moje i ja sam haman pa celavauser posted image  Meni je tek nedavno kosa pocela opadati... mozda nakon 3,5 mjeseca posle poroda.... Neke vidim govore da im opada cak i godinu??? meni ako ovako nastavi, ne vjerujem ni da cu je imati za godinuuser posted image
Stvarno, bez ikakve sale....ja sam se pravo zabrinulauser posted image user posted image user posted image  Kosa mi je pravo prorijedila, a na nekim mjestima sam i procelava. Pijem prenatal i interesuje me smiju li se piti jos neki vitamini, posto dojim. I jos da kazem da perem fitoval samponom odavno, ali nistauser posted image  Stavljala neke maske, ispirala cajem od zare.....uzalud.... Gdje rekoste da se mogu kupiti te neke ampule? Da probam i to! Pa i ako ostanem celava da se ne moram kajati sto nisam svasta probalauser posted image  

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 11:39:47   
Anoniman
prijavljujem se u klub "celavecih mama".user posted image


< Poruku je uredio Shee -- 5.1.2009 11:43:36 >

(odgovor članu Rabi)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 11:42:25   
Anoniman


hej...
svima nam je isto!
Trudnoca super, poslije super...
ali tacno poslije cetiri mjeseca je pocela opadati.
sjaj i kvalitet su isti, samo ode ode...
ja se non stop cesljam nad soljom, tako da ocistim tamo sve, da mi ne bude po kuci.
Pijem vitamine, da se razumijemo, jedem, da zdravije ne moze.
Ionako kosu perem samo najobicnijim samponom od koprive.
Imam kose na izvoz, ali je ovo grozno.
Sad je stalno nesto pustam i sredjujem, kao da zelim da me zapamte s kosom.user posted image
Ja se sve zezam na svoj racun, ali nije ni tako smijesno.:)
Muzeva reakcija je bila: "pa ljubavi, imas i previse kose."user posted image A to me nimalo ne tjesi.
Ovo me je donekle utjesilo, iako mi, kao njegovateljici duge kose nije lahko.
Necu da se sisam na kratko. Vrhove ionako svakih mjesec i pol skracujem.
Plakala bih za svakom dlakom, ali znam da je normalno.
Proci ce i ovo.
A sta zena sve preturi preko glave...ihhhhh.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *