|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: opada li vam kosa??
3.4.2009 19:20:07   
nita
Kad se hormoni smire i vrate na staro valjda će prestati ispadati.

(odgovor članu Hankica)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: opada li vam kosa??
4.4.2009 23:59:14   
mynxlee
imam je i viska user posted image svejedno ju moram stanjivati, mozda mi sad frizura bas dobro legne user posted image

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: opada li vam kosa??
5.4.2009 0:42:17   
anitaMO
samo moje po kuci svugdje i ima.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: opada li vam kosa??
5.4.2009 11:33:04   
magde
pa moja beba je vec 3 meseca a moja kosa izgleda kao i prije nema promene

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: opada li vam kosa??
11.4.2009 16:14:52   
manuela RR
Kosa mi i dalje užasno opada,a kako mi je samo bila lijepa u trudnoći,ma ni dlakica sa glave nije spala a saduser posted image
Danas mi je muž uzeo Perfectil vitamine za kožu,kosu i nokte...valjda će mi pomoćiuser posted image user posted image user posted image user posted image il inače ću morati da se šišam user posted image user posted image user posted image a to baš želim da izbjegnem.


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu magde)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: opada li vam kosa??
28.5.2009 23:56:28   
neki
Meni je kratka kosa vec par mjeseci,ali prije 15 dana je pocela uzaaaaaaaaaaaaaaasno opadati,tako mi je bilo i posle prvog porodauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: opada li vam kosa??
28.5.2009 23:59:20   
veeseelaa
Opada

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: opada li vam kosa??
29.5.2009 0:02:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anitaMO

samo moje po kuci svugdje i ima.user posted image

e baš ovako i kod mene

(odgovor članu anitaMO)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: opada li vam kosa??
2.7.2009 13:14:28   
*Seve*
Meni je takodjer kosa pocela opadati kao luda,tri mijeseca poslije porodjaja...
I kupila sam u apoteci VICHY sampon i ampule,i nakon nekoliko koristenja stvarno je prestala da opada....
Sada kada provucem prste kroz kosu izvucem 1-2 dlake,a prije punu saku...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: opada li vam kosa??
2.7.2009 16:06:02   
Chuchi
...Uzasno! Ali svejedno mi je preeegusta kosa, i dobro mi dodje da se malo istanji... user posted image
Salim se, ali ne samo da mi opada kosa nego me pocelo i tjeme boliti... sto li??user posted image Ma moze biti od poroda,
mozda samponauser posted image ko ce ga znati, sljedeci put mjenjam sampon, da vidim je li to to..user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: opada li vam kosa??
2.7.2009 16:14:37   
DIJAMANT
Chuchi ne sikiraj se! I meni je kosa jako opadala poslije poroda i trajalo je neka dva- tri mjeseca. Nisam mijenjala šampone, samo sam jedan mjesec pila B komplex tablete i na moju sreću prestala je opadati. Čak mislim da bi prestala opadati i bez B vitamina, samo treba pustiti da se hormoni vrate u "normalu".

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: opada li vam kosa??
2.7.2009 16:52:40   
Chuchi
mojoj bebi je 4 puna mj. A upravo sad sam oprala kosu i imam osjecaj da ako ovako nastavi opadati po kupatilu
uskoro cete me naci na temi : kako da ocepim kanalizaciju ??? user posted image user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu DIJAMANT)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: opada li vam kosa??
2.7.2009 16:58:55   
Anoniman
Chuchi baš me nasmija, meni je najgore ovaj moj user posted image gotov počeo puzati,pa nekako dođe do tepiha i pune mu ruke moje kose,i odma u ustauser posted image .  Kome god odem u goste žele mi se kako ostavim za sobom tragove..Podhitno moram spriječiti opadanjeuser posted image

(odgovor članu Chuchi)
  Neposredna veza do poruke: 113
   RE: opada li vam kosa??
2.7.2009 17:16:17   
mila81
Ma opada uzasnouser posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: opada li vam kosa??
2.7.2009 17:19:54   
Amela V.
I meni je kosa jako opadala poslije poroda, ma uzas. Ujutro kad bi se probudila i ugkedala jastuk, sve bi mi dolazilo da placem. To je trajalo nekih 5 mjeseci i sada je evo pocela da raste. Sada muku mucim sa maim siskama, novom kosom koja mi raste, ne znam kako da to "sakrijem" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: opada li vam kosa??
2.7.2009 17:21:17   
dinciii
uh i kod mene opada katastrofa,al ajd sto opada nego mi i masna nenormalno,operem je navecer prije spavanja ona je vec ujutro kad ustanem ko da je nisam prala dva dana.Bas me to nervira,hocu da pobudalim,pozelila sam da pustim kosu i da se sija od cistoce a ne od masnoce user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: opada li vam kosa??
2.7.2009 17:22:14   
jassa
Meni je uzasno opadala kosa poslije poroda, malte ne sam ostala celava cini mi se. Kad operem kosu, kad se cesljam i sama od sebe . gdje god prodjem iza mene i oko mene dlake, fuj. Trajalo je oko 4 mjeseca.

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: opada li vam kosa??
2.7.2009 22:36:46   
Hannan
I meni je uzasno opadala kosa poslije poroda. Mislim, negdje oko 2.mj poslije poroda je pocelo, i neko mi preporucio losion   Subrina Recept protiv opadanja kose, nisam ni potrosila cijelu bocicu tog losiona, stanje je bilo kao i prije poroda.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu jassa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: opada li vam kosa??
2.7.2009 22:39:55   
Anoniman
ja sam jedna od onih koja nije koristila ništa od tih šampona, jer sam smatrala da je beskorisno, nego sam uredno i dalje pila prenatal, omegu i skupljala opalu kosu u klupko, dok za dva-tri mjeseca nije prestalo.user posted image

(odgovor članu Hannan)
  Neposredna veza do poruke: 119
   RE: opada li vam kosa??
2.7.2009 22:44:51   
milenium
opada dašta,a rodila ihihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,mogla sam džemper oplestuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: opada li vam kosa??
2.7.2009 22:51:56   
daca/maca
HELP, HELP.....
opade mi sve živo, ne mogu načistit' kuću....a na glavi sve manje....

ŠTA DA RADIM???? Jedem super, pijem super....ali kosica ode....user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: opada li vam kosa??
2.7.2009 23:07:26   
Anoniman
čekaj dok ne prestane.user posted image I vjeruj nam nariječ NEĆEŠ OĆELAVITI. Sve smo to prošle.user posted image

(odgovor članu daca/maca)
  Neposredna veza do poruke: 122
   RE: opada li vam kosa??
3.7.2009 1:54:15   
Babyy
i meni kosa opada uzasnoooo a tako  mi je bila lijepa prirodna kosa niti je farbam ama bas nista i ako ovako nastavi moracu da nosim periku... znali iko kako mogu ovo da sprijecim ...



_____________________________

ANDINO 03.03.2009 DuSa MoJe DuSe

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: opada li vam kosa??
10.10.2009 21:40:39   
Mya_81 RR
Upravo se nalazim u ovim problemima...nakon poroda je počela opadati nenormalno i već sam jako zabrinuta jer ponekad imam osjećaj da ću postati ćelava user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: opada li vam kosa??
10.10.2009 21:44:25   
Anoniman
Mya i kod mene je isti slučaj user posted image Katastrofa!!! Još duga..... ma nema gdje nema mojih dlaka, pih! Zato je stalno svezana. A kad god provučem prste kroz kosu puna šaka user posted image
Proći će......valjda.

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *