|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: opada li vam kosa??
10.10.2009 22:01:03   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: manuela

Kosa mi i dalje užasno opada,a kako mi je samo bila lijepa u trudnoći,ma ni dlakica sa glave nije spala a saduser posted image
Danas mi je muž uzeo Perfectil vitamine za kožu,kosu i nokte...valjda će mi pomoćiuser posted image user posted image user posted image user posted image il inače ću morati da se šišam user posted image user posted image user posted image a to baš želim da izbjegnem.




E ovo je bilo tada,a sad mi više ni dlaka sa glave ne spadneuser posted image user posted image user posted image user posted image
Koristila Perfectil 3 mjeseca u kombinaciji sa Fitovalom i problem nestao.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: opada li vam kosa??
10.10.2009 23:25:31   
Apotekarka
Tek poslije 3 mjeseca od poroda strasno mi opada...po pune sake...uzela sam fitoval valjda ce pomoci...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: opada li vam kosa??
10.10.2009 23:27:44   
Mirkica
meni je posel poroda toliko opadala da sam mislila da cu ostati bez kose  ja se sita isprepadala, i onda sam se osisala  kratko i Bogu hvala nikada vise , meni je to sisanje pomoglo.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: opada li vam kosa??
11.10.2009 9:46:39   
Mya_81 RR
Manuela, je li Perfectil vitamina ima u apoteci...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: opada li vam kosa??
11.10.2009 10:55:17   
acudesa
Ne znam kako kod vas, ali meni odgovara kad mi opada, ali ozbiljno, jer mi je prejaka i pregusta-da joj mogu u kraj stati
ps.žensko nikada zadovoljnouser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: opada li vam kosa??
11.10.2009 11:06:51   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Manuela, je li Perfectil vitamina ima u apoteci...


Jeste,bez recepta u apoteci oko 15 KM koštajuuser posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: opada li vam kosa??
21.10.2009 8:00:22   
mala mu
joj i kod mene kosa strašno opadauser posted image a imam je tako malo user posted image user posted image user posted image user posted image ....ako se nastavi ovim tempom ja ću za mjesec biti ćelavauser posted image user posted image user posted image ...
moram i ja probati taj perfectil...user posted image

< Poruku je uredio mala mu -- 21.10.2009 8:01:07 >


_____________________________

Ahmed -11.07.2009.
mrvica mamina

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: opada li vam kosa??
21.10.2009 8:06:31   
marinčii
i kod mene kosa opada otkad sam rodila....ja imam dosta gustu kosu tako da me ne zabrinjava puno ali ipak kad idem na feniranje moja frizerka mi stavi neke ampule protiv opadanja kose...i evo situacija se popravlja

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: opada li vam kosa??
21.10.2009 8:12:19   
lilix
meni je poslije poroda nenormalno opadala kosa, frizerka mi je rekla da pijama NatalAktiv (onaj u flašicama), i to mi je malo pomoglo, poslije se sve vratilo u normalu samo od sebe

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: opada li vam kosa??
21.10.2009 8:12:41   
mala mu
ma ja jedva da imam pet dlaka na glaviuser posted image user posted image a vec su tri spaleuser posted image user posted image



_____________________________

Ahmed -11.07.2009.
mrvica mamina

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: opada li vam kosa??
21.10.2009 10:55:09   
ena23
Ista sam ti mala mu... al nabavit cu ja ove pilulice i ovaj sampon, pa ce ona vidit kome ce opadat!!!

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: opada li vam kosa??
21.10.2009 12:19:32   
Anoniman
Uh, meni kosa uzasno opada ali nije odmah poslije poroda nego poslije, i fakat nikad prestati, kontam godisnje to uhvati svakoga ali ovo je bas previseuser posted image

(odgovor članu ena23)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: opada li vam kosa??
21.10.2009 13:56:59   
Nadja08
i meni je kosa pocela opadati otprilike dva mjeseca nakon poroda. po cijeloj kuci je bilo. mislila sam vec da je vrijeme da odem potraziti neku perikicu u iyes rocheruser posted image . a onda je stalo...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: opada li vam kosa??
21.10.2009 13:58:01   
Nadja08
usput, kazu da je to normalno, jer valjda za vrijeme trudnoce kosa slabije opada.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: opada li vam kosa??
21.10.2009 14:00:35   
malaaaa
meni je dva ili tri mjeseca posle poroda pocela opadat katastrofa evo jos uvijek ali sada dosta manje doduse imam kose na glavi za tri glaveuser posted image user posted image ali po stanu pa valja non stop cistit dlake

(odgovor članu Nadja08)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: opada li vam kosa??
21.10.2009 14:27:17   
nita
Oko trećeg mjeseca poslije poroda kosa mi je tako opadala da sam se bila zabrinula hoće li išta ostati na glavi. Koristila sam ampule Vichy i za dvije-tri sedmice kosa se počela u pramenovima obnavljati, hB. Ove ampule jesu nešto skuplje, ali su i efikasne, bar kod većine žena.

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: opada li vam kosa??
21.10.2009 14:29:11   
Anoniman
Meni se već sa strana počeo primjećivati nedostatak kose user posted image
Moram uzeti te ampule.....
Maloprije sam četkom skidala dlake sa ćilima..... fuj koliko je ima..... user posted image user posted image

(odgovor članu nita)
  Neposredna veza do poruke: 142
   RE: opada li vam kosa??
21.10.2009 14:33:45   
chuci
meni je kosa jako suha poslije poroda i opada više nego prije
a prije sam imala jako masnu kosu, odnosno vlasište

meni je to od nedostatka željeza, bar ja ako mislim jer sam pročitala da se to dešava kod nedostatka željeza, a kod mene željezo 1,9


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: opada li vam kosa??
21.10.2009 14:42:25   
nita

IZVORNA PORUKA: chuci

...meni je to od nedostatka željeza, bar ja ako mislim jer sam pročitala da se to dešava kod nedostatka željeza, a kod mene željezo 1,9


Pa, željezo ti je stvarno "nisko". Vjerovatno je zbog toga. Ali to moraš što prije riješiti, ne samo zbog kose... Prošle sedmice sam u jednoj zeničkoj apoteci kontrolisala vitamine i minerale nekom meni neobičnom metodom. Ne uzima se uzorak krvi, nego u jednoj ruci se drži elektroda, a drugom elektrodom (mislim da je elektroda) dr. dodituje određene tačke na tijelu i skala na instrumentu pokazuje koliko ima određenog vitamina ili minerala. Ne znam koliko je ovo pouzdano, ali je mnogo praktičnije i brže od nalaza preko krvi.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: opada li vam kosa??
21.10.2009 16:28:28   
chuci
ma to su mi slučajno ustanoviliza željezo. dobila temperaturu poslije poroda a nije od mastitisa, nisu znali šta mi je i poslije nekog vremena mi daju da radim sve nalaze krvi, urina i pokaže se nisko željezo. dao mi dr sirup neki za željezo, i rekao da ishranom unosim dosta željeza. kaže nije to neobičajeno poslije poroda.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: opada li vam kosa??
21.10.2009 16:33:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nita

Oko trećeg mjeseca poslije poroda kosa mi je tako opadala da sam se bila zabrinula hoće li išta ostati na glavi. Koristila sam ampule Vichy i za dvije-tri sedmice kosa se počela u pramenovima obnavljati, hB. Ove ampule jesu nešto skuplje, ali su i efikasne, bar kod većine žena.


Daj reci gdje si kupila i koliko parauser posted image

(odgovor članu nita)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: opada li vam kosa??
21.10.2009 16:34:22   
Azure
Meni je poslije treceg mjeseca poroda tako strano kosa pocela opadati, da je moj muz plasio se da cu ocelaviti. I to se fakat zabrinuo. To je donekle normalno kod porodilja i dojilja. Vremenom je korijen ojacao i sve se vratilo na staro. Bitna ti je prehrana i nesto sto ce ti hraniti kosu. 

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: opada li vam kosa??
21.10.2009 16:38:01   
Anoniman
Ma slazem se ali eto da malo nahranim i spoljasnost, ako se ove ampule stavljaju direktno na kosuuser posted image

(odgovor članu Azure)
  Neposredna veza do poruke: 148
   RE: opada li vam kosa??
21.10.2009 17:33:52   
nita

IZVORNA PORUKA: sahara

IZVORNA PORUKA: nita

Oko trećeg mjeseca poslije poroda kosa mi je tako opadala da sam se bila zabrinula hoće li išta ostati na glavi. Koristila sam ampule Vichy i za dvije-tri sedmice kosa se počela u pramenovima obnavljati, hB. Ove ampule jesu nešto skuplje, ali su i efikasne, bar kod većine žena.


Daj reci gdje si kupila i koliko parauser posted image


Kupila sam u apoteci u Shopping centru Džananović u Zenici, a cijena je nešto manje od 50 KM. Uz ampule preporučuje se i Vichy šampon. Mislim da se Vichy proizvodi samo u apoteci mogu kupiti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: opada li vam kosa??
21.10.2009 17:45:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nita


IZVORNA PORUKA: sahara

IZVORNA PORUKA: nita

Oko trećeg mjeseca poslije poroda kosa mi je tako opadala da sam se bila zabrinula hoće li išta ostati na glavi. Koristila sam ampule Vichy i za dvije-tri sedmice kosa se počela u pramenovima obnavljati, hB. Ove ampule jesu nešto skuplje, ali su i efikasne, bar kod većine žena.


Daj reci gdje si kupila i koliko parauser posted image


Kupila sam u apoteci u Shopping centru Džananović u Zenici, a cijena je nešto manje od 50 KM. Uz ampule preporučuje se i Vichy šampon. Mislim da se Vichy proizvodi samo u apoteci mogu kupiti.


OK, hvala,ma i ja mislim da su samo u apotekama.

(odgovor članu nita)
  Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

proizvodi
rajcica

Koje proizvode koristite za bebu

kosili (8%)

becutan (49%)

neke druge (43%)


Broj svih glasova: 61

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *