|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 13:12:15   
žana o8
Draga Rabi, ja mislim da ih ima u DM-u. A danas ću provjeriti.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 18:00:17   
juni
Bas me je strah ispadanja kose, jer evo cetvrti je mjesec od poroda i sve kontam sad ce user posted image Zaista se ne mogu zamisliti bez pola kose, MM kaze da ce mi periku kupiti i kao bas super. Ma lako se njemu zezati, sto je SHEE rekla sta sve zena preturi preko glave- bukvalno (bas si me nasmijala user posted image )
Inace pijem hipp natal i hranim se zdravo pa se nadam da ce me zaobici. Vidjet cemo!


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 18:11:52   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Rabi

Eh drage moje i ja sam haman pa celavauser posted image  Meni je tek nedavno kosa pocela opadati... mozda nakon 3,5 mjeseca posle poroda.... Neke vidim govore da im opada cak i godinu??? meni ako ovako nastavi, ne vjerujem ni da cu je imati za godinuuser posted image
Stvarno, bez ikakve sale....ja sam se pravo zabrinulauser posted image user posted image user posted image  Kosa mi je pravo prorijedila, a na nekim mjestima sam i procelava. Pijem prenatal i interesuje me smiju li se piti jos neki vitamini, posto dojim. I jos da kazem da perem fitoval samponom odavno, ali nistauser posted image  Stavljala neke maske, ispirala cajem od zare.....uzalud.... Gdje rekoste da se mogu kupiti te neke ampule? Da probam i to! Pa i ako ostanem celava da se ne moram kajati sto nisam svasta probalauser posted image  



Aminexil SP64 ampule (Vichy) imas u skoro svakoj apoteci.

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 20:01:05   
Visnja RR
koristila Vishy -samo bacene pare

evo vam jedan domaci recept (opewt cimet i med):

"Oni koji pate od gubitka kose ili ćelavosti mogu primijeniti masu od vrućeg maslinovog ulja, jedne žlice meda i jedne čajne žlice cimetovog praha prije kupanja i držati otprilike 15 minuta, a nakon toga oprati kosu
Vrlo je djelotvorno ako se drži čak i 5 minuta"

ja sam vec pisala sta mi je "mozda" pomoglo...mada mislim da je to prirodan proces koji se desi i sam prestane bez obzira sta mi stavljale na glavu... user posted image
ne brinite kosa se obnovi..ja vec imam 3-4 cm noce kose user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 21:24:24   
žana o8
Kupila fitoval šampon i ampule i primjenila . I sad čekam. Pitam mm jel se vidi da se progušćala user posted image , a on meni da nabavim nešto za unutrašnjost glave.user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 21:26:29   
mamy Sabina
IZVORNA PORUKA: žana o8

Kupila fitoval šampon i ampule i primjenila . I sad čekam. Pitam mm jel se vidi da se progušćala user posted image , a on meni da nabavim nešto za unutrašnjost glave.user posted image







user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ako nabaviš to za enterijer glave,živa bila i meni malo pošalji!



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 21:39:01   
andji
Kupila fitoval šampon i ampule i primjenila . I sad čekam. Pitam mm jel se vidi da se progušćala , a on meni da nabavim nešto za unutrašnjost glave.
.......Žana koristi bar par pranja,pa vidi onda imal efekta,trebalo bi da bude...sretno ti

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 21:45:01   
žana o8
Hvala andji, javicu rezultat. Baš s frizerkom komentarišem, kaže ona da 90% žena poslije poroda prođe ovu fazu,al eto ne oćelavi se, hm nadam se. Muž mi ćelav , dijete ćelavo, još samo da sam ja ćelava pa ko skinheadsi ( nedaj Bože)

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 21:47:17   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: žana o8

Hvala andji, javicu rezultat. Baš s frizerkom komentarišem, kaže ona da 90% žena poslije poroda prođe ovu fazu,al eto ne oćelavi se, hm nadam se. Muž mi ćelav , dijete ćelavo, još samo da sam ja ćelava pa ko skinheadsi ( nedaj Bože)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   e sto me nasmija...

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 21:49:57   
žana o8
Volim nasmijavati  trudnice, jer se onda i bebica veseliuser posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 21:51:26   
aammina
svaka castuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

to cjenimuser posted image

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 21:57:56   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: žana o8

Volim nasmijavati  trudnice, jer se onda i bebica veseliuser posted image


heheh hvala dusice... user posted image user posted image    Tvoje nasmijavanje i oni koktelcici bice beba vesela aBd sigurno. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 22:48:46   
Visnja RR
drage moje kao sto vec rekoh ne brinite nista ... meni je sigurno cetvrtina kose opalo... pogotovo ovaj dio gdje su siske, a kako ja nosim one duge do brade to se tako prorijedilo da mi je kosa uvjek izgledala kao prljava... ta faza je trajala 2 mjeseca i evo hB sad se uveliko vec popunjava... steta sto ne mogu da vam fotkam tu novu kosicu...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: opada li vam kosa??
5.1.2009 22:53:36   
Romali
A ja sam negdje već napisala da sam kosu doobro skratila upravo zbog opadanja. Sad mi je k'o preporođenauser posted image user posted image user posted image user posted image . Ma uopšte ne opada!

Na kraju krajeva, jeste malo ekstremno, ali upalilo je. A kosa mi brzo raste, tako da ću ubrzo imati onu staru.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: opada li vam kosa??
6.1.2009 2:59:06   
Okarica
Ja sam se ošišala skroz kratko (1cm), ali i dalje mi opada. Užas!!!!!!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: opada li vam kosa??
6.1.2009 3:04:28   
stella
Aida mislim da ce se obnoviti,a mozda ako bas puno opada da odes na pregled kod ljekara.

Kod mene opada poprilicno,al to je zato sto se cesljam od pranja do pranja kose jer je samo tada mogu pocesljati ili ako je isfenirana.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: opada li vam kosa??
8.1.2009 0:44:30   
Rabi
Hvala drage na ovim korisnim inf. Informacije su jako korisne, a hoce li na glavi koristiti vidjecemouser posted image  Veceras prala kosu, ma opada ko luda.... Probam odmah ovo sa maslinovim uljem, a kad budem i do apoteke kupim i ove ampulice pa probamuser posted image
Ako ne pomogne, ja definitivno idem u celavice....

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: opada li vam kosa??
8.1.2009 2:29:05   
Inayat
Meni kosa uzas opada. Pocela je nakon 2.5 mj posle poroda. Zvala doktoricu da je pitam je li normalno, a ona meni da dodjem da vadim hormone user posted image
Kako mi je duga tako su i dlake kojih je puna kuca. Nista mi ne pomaze. Moracu ovaj recept od Visnje probati. Daj Boze da pomogne, jer mi je muka kupiti dlake po kuci vise.user posted image


_____________________________

Mamine ljubavi
M 25.09.08
Z 10. 06. 10

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: opada li vam kosa??
8.1.2009 11:33:08   
bubamara80
ja baš htjela da postavim pitanje kad ono i vi imate problema sa opadanjem kose. meni je evo počelo 3.mjesec od poroda svaki dan mi puna šaka kose, nema gdje je nema, užas. Činjenica je da za vrijeme trudnoće ni jedna dlaka nije ispala pa valjda da se nadoknadi ali što kažu neke ako ovako nastavi ostaću ćelava. I ja sam fitoval kupila neki dan pa da vidimo a i te ampule moram nabaviti pijem i vitamine pa valjda će stati.user posted image  ah da i ošišala sam grivu jer se u trudnoći i pogustila i narasla.


_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: opada li vam kosa??
8.1.2009 11:33:51   
bubamara80
da je čuvam mogla bih periku napraviti kad mi sa glave sve opadne user posted image

< Poruku je uredio bubamara80 -- 8.1.2009 11:34:03 >


_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: opada li vam kosa??
8.1.2009 11:49:19   
Gigana
meni je isto opadala poslije poroda i ja sam se baš isprepadala, jer je opadala u pramenovima.  Mislila sam da ću skroz oćelaviti.  Nema šta nisam probala, ali ništa mi nije pomoglo dok to nije samo prestalo.  A prestala je opadati onda kad sam prestala dojiti Vedada (kad je njemu bilo 7,5 mjeseci).  Tad se sve vratilo na normalu, narasla mi je nova kosa i sad je sve ok.

Dakle, mislimd a je to čisto do hormona, da ništa ne pomaže.  Ostaje samo da čekate.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: opada li vam kosa??
8.1.2009 11:52:54   
Nunichi
Eee ja i sad nemam plaho kose,nekakva tanka ko slamica. user posted image user posted image
Jos ako bude opadala to nakon poroda bice zabavno... user posted image
Ma i ja mislim da je to sve hormonski i treba kosu njegovati svakako,ali dok se cijeli organizam i hormoni ne vrate u normalu nece ni kosa...Ajde sreca ima perika da se kupi...hihihih ako bude kriticno.user posted image

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: opada li vam kosa??
10.1.2009 23:29:46   
Rabi
Ja veceras prala kosu, a prije toga stavljala onaj Visnjin receptuser posted image
Troduplo manje mi je kose opalo, nego inace- mislim na sami tok pranja, sušenja i cesljanja... E sad pitam Visnju je li recept kriv? Samo, ja sam prezadovoljna, kuc kuc u drvo...
Visnjice, hvala ti puuuuno i samo mi jos reci koliko puta se smije stavljati, svako pranje (svaka 4-5 dana) ili .....
Cmoka...


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: opada li vam kosa??
10.1.2009 23:34:25   
Visnja RR
prije svakog pranja ...pusa i tebi... drago mi je da ti pomaze user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: opada li vam kosa??
10.1.2009 23:48:21   
Rabi
Ma odlicno....
Sestra mi pomagala da je stavim. Kaze aj fuj, kako cesovo staviti na glavu...sve ce ti se zapetljati kosa... ma reko stavila bih g... samo da prestane opadati...
jos jedno veeeeeliko hvalauser posted image i javnem se opet da vam javim kakva je situacija

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *