|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 10:21:21   
mamine oci
cuj skriven nemam pojma meni normalno stizu pp

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 10:22:34   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: chuci

viđala sam pokrivene žene u frizerskom salonu Cibus da se šišaju. niže katedrale. tamo se i ja šišam pa zato znam.
imaju solarije, sa poprilično prostora okolo, a zaklonjeno je totalno, znači u odvojenoj prostoriji, koji su u sklopu frizerskog a tu uz solarij ima i ogledalo pa se tu sklone i ošišaju.
jedino ne znam kako operu kosu te žene, to nisam vidjela a nemaju tamo umivaonik za pranje.
doduše umivaonici su im isto sklonjeni i ne vide se direktno sa ulice.
a možda i dođu oprane kose pa im ovi samo pokvase špricom i šišaju.

a za opadanje kose jedno pitanje za hanady
jel se ovo što se dodaje od korijena žare ispere nakon što se ta voda utrlja u tjeme ili je to zadnje i onda sušiš kosu?


utrljaš sačekaš 5-6 minuta  i onda isperešuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 10:24:10   
mama75
Frizerski salno za pokrivene zene ima pored one Jordanske dzamije na Otoci

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 10:24:50   
mama75
Hanady, moramo li cekati proljece za ovaj korijen zare? Ili to ima negdje da se kupi?

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 10:25:55   
mamine oci
hvala vam svima od srca

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 10:36:25   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mama75

Hanady, moramo li cekati proljece za ovaj korijen zare? Ili to ima negdje da se kupi?

ja ga imam sad u baštiuser posted image user posted image user posted image
gdje god ima žare ima i kroijena sada...On je u jesen najbolji za uzimanje...a list žare u proljeće.
Eh sad kupiti ne znam zaistauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 10:47:12   
dinaa
Meni nista ne pomaze kad je rijec o opadanju kose,ja sam se prije nekih mjesec-dva bila pravo zabrinula jer mi je kosa  u pramenovima opadala ma to je strasno,ali srecom vidjeh a i frizerka mi potvrdila da mi raste puno nove kose,tako da ipak necu ocelavitiuser posted image .

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 12:26:48   
amela2208
joooj ljudi ja sam ostala skoro skrozbez koseuser posted image user posted image user posted image sama opada a i Sara mamina princeza cupa ko luda. Nego prije neko dan pogledam se na ogledalu (slabo se kad gledamuser posted image user posted image user posted image )kad ono nova kosauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e jesam se pocela smijat i pravo smijesno izgledauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 12:29:15   
veeseelaa
meni stalno izrasta nova kosa

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 12:35:23   
veeseelaa
dobro je do neko ne fasuje alopacia areu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 12:36:23   
aazra
Kosa moze opadati ako se stalno veze - meni u je zadnje vrijeme puno opadala i frizerka mi je na to skrenula paznju. Duga mi je kosa i stvarno sam pretjerivala sa vezivanjem - od ujutro do navece i jos sam znala spavati s repom...Ali sada preko dana ako vec moram vezati na poslu kuci je obavezno pustim i stavim traku. I primijetila sam da puno manje opadauser posted image

< Poruku je uredio aazra -- 15.10.2010 12:37:28 >


_____________________________








(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 12:52:13   
dzeni_nl
i meni stalno raste nova kosa. i brate dragi nervira me, jer kada vezem rep, to ne mogu da pokupim pa vazda strsiuser posted image

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 12:53:29   
veeseelaa
kosa može opadati iz raznih razloga a glavni uzrok može biti i anemija i stres
Svakom kom kosa opada preporučila bi da obavi odredjene nalaze kako bi se isključila anemija
Stres, ne mora da znači da se radi o trenutačnom stresu jer u biti posljedice istog se pojavljuju nakon 3-4 mjeseca, takodje je jedan od glavnih uzročnika opadanja kose
Naravno i razne upale mogu uticati na opadanje kose a i zubi mogu biti uzrok ovog problema, takodje je potrebno obaviti ginekološki pregled
Farbanje kose i nanošenje razno raznih preparata treba isključiti, pa danas se djevojke farbaju od svoje 13-14 godine, zamislite šta će biti s njihovom kosom do 30 godine user posted image user posted image  strašno
Takodje preporučujem ispiranje kose sa vodom u kojoj je prethodno prokuhana kopriva, preporučujem i nanošenej maslinovog ulja na kosu, dobro kosu uljem iščetkati i pustiti da odstoji par sati, zatim oprati
Takodje šampon nikad ne nanositi direktno na glavu i puštati da tako stoji dok npr dohvatimo ovo ili ono u kadi, već u ruku, zatim malo vode i onda odmah trljati u kosu i isprati
Vrhove kose često skraćivati, nekad je potrebno i skratiti malo kosu više
Izbjegavati sušenje kose fenom
Trudnoa takodje moe biti uzronik opadanja kose, svaki hormonalni poremeaj dovodi do opadanja kose, potrebno je uraditi i nalaze titnjae
Duga kosa će uvijek više opadati i lomiti se neko kratka kosa
Kosa je nešto što nas krasi, stoga kosu njegujte

Uh svašta ja vama rekoh user posted image user posted image user posted image

ja npr nikad nisam farbala kosu, uredno posjeujem zubara, to je moj način borbe protiv opadanja koseuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.10.2010 12:56:45 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 12:54:24   
amela2208
:))) meni nije toliko duga da bi je vezala, tako to sto "strci"i nije veliki problemuser posted image user posted image Nek raste treba se nadoknaditi period trudnoce kad sam za malo ostala çelavauser posted image user posted image user posted image
vesela ja sam anemicna i cini mi se od rodjenjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ni ja ne farbam kosu jer mi je moja boja kose bas superuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio amela2208 -- 15.10.2010 12:56:03 >


_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 12:56:57   
vjestica
ne farbam kosu, ne vežem je, imam kose i viška user posted image
ali mi je sad poslije poroda počela opadati
i dalje mi je gusta, ali mi smeta što svugdje ima dlačurina
najgore mi je kad se nagnem pa na bebu padne moja velika dlačurina


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 12:58:01   
veeseelaa
ameli ma najbolje je što je prirodno, zaista mi je uvijek bilo čudno i vala ružno za vidjeti curicu od 13,14,15,16 pa i više godinama sa pramenovima, ljudi nisu svjesni šta čine svojoj kosiuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 12:59:02   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: vjestica

ne farbam kosu, ne vežem je, imam kose i viška user posted image
ali mi je sad poslije poroda počela opadati
i dalje mi je gusta, ali mi smeta što svugdje ima dlačurina
najgore mi je kad se nagnem pa na bebu padne moja velika dlačurina



hahaha razumijem te, i meni se isto dešava a jel ti kosa preduga, moja je haman do struka, pa litl opadanje prepisujem tome

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 13:00:37   
amela2208
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ameli ma najbolje je što je prirodno, zaista mi je uvijek bilo čudno i vala ružno za vidjeti curicu od 13,14,15,16 pa i više godinama sa pramenovima, ljudi nisu svjesni šta čine svojoj kosiuser posted image


za ovo ja krivim roditelje a ne djecu, nazalost danas je to moda da se sa 13-14.... god ofarba, stave pramenovi, probije nos ili obrva...

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 13:02:41   
vjestica
nije preduga
doduše nikako da odem frizeru na šišanje, pa jest malo duža
i ne bih je nikad farbala i ja smatram da je najbolje prirodno, samo me sijede malo zezaju
nema veza zasad se furam na prirodne pramenove user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 13:09:42   
Visnja RR
ima negdje na pocetku teme recept koji sam dala za njegu kose i da zaustavi opadanje tj da ubrza rast nove... recept sa cimetom...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 13:10:51   
dzeni_nl
i kod mene je prirodna boja,al sijedi imam tonu, bas se vide, a tek mi je 24 goduser posted image

kupila sam farbu de se farbam, al mi se nesto ne da. cekala da se porodim i opet se nikad nakanit.

eh kod mene ko da se mm porodiouser posted image on ima kovrdjavu kosu, ali duzu pa mu opada, a ja samo galamim zbog dlaka sto su na sve strane, najgore kada vidim da mi je na djete palauser posted image


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 13:11:38   
melly__
Meni kosa opada strahota jednauser posted image user posted image toliko da sam se vec zabrinulauser posted image inace je pre-gusta ali mi ovo bas nije normalnouser posted image citavi mi pramenovi ispadajuuser posted image bas sam se nesto zabrinula user posted image

_____________________________

17.06.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 13:15:08   
veeseelaa
melly posjeti zubara, uradi krvnu sliku, isključi stres, opusti se malo, malo skreati dužini i ne farbaj se naravno
Evo pronadji ovu masku koju je Višnja napisala na ovoj temi a i preporučujem ti da vodom od žare ispiraš kosu
vidim da ti je bebica mala, moda i malo spava a to je glavni uzronik sresa, ako doji i to moe biti razlog
Jako sam puno itala o opadanju kose i vjeruj te masa ljudi ima probleme s tim

Prije 1-2 godine sam se ibretila kad mi je jedna dermatologinja ispriala koliko je samo ljudi posjeti zbog opadanja kose u krugovima, tzv alopacia areta, tako neto, strano
Kae da je imala i djevojicu od 11-12 god kojoj je kosa opadala u krugovima a na kraju se ispostavilo da su uzrok bili zubi

< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.10.2010 13:18:12 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 13:15:46   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: vjestica

nije preduga
doduše nikako da odem frizeru na šišanje, pa jest malo duža
i ne bih je nikad farbala i ja smatram da je najbolje prirodno, samo me sijede malo zezaju
nema veza zasad se furam na prirodne pramenove user posted image



heheheh user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 13:17:26   
melly__

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

melly posjeti zubara, uradi krvnu sliku, isključi stres, opusti se malo, malo skreati dužini i ne farbaj se naravno
Evo pronadji ovu masku koju je Višnja napisala na ovoj temi a i preporučujem ti da vodom od žare ispiraš kosu

Hvala user posted image nadam se da ce nesto od ovoga pomociuser posted image

_____________________________

17.06.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *