|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   opada li vam kosa??
19.6.2008 10:43:36   
kana
jao ne znam ,sta cu...Kupila sam fitoval pa cemo vidjeti..Ma kod mene kosa poslije porodjaja opada-strahota.Doduse,stavila sam blagi mini-val jer mi se ksoa brzo masti a sad nemam vremena da je perem svaki drugi dan,kao sto sam cinila prije user posted image a ne podnosim da je masna.Ne vjerujem da to ima veze sa opadanjem jer mi kiselinu nije stavlajla na korijen a i pitala sam druge jaranice koje su radjale i kazu da je normalno da kosa opada nakon trudnoce....Ne znam.Zabrinuta samuser posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: opada li vam kosa??
19.6.2008 10:51:32   
Lel@
Cao Kano!
Ne brini,nisi jedinauser posted image
I kod mene kosa opada,i ja koristim Fitoval,
i mogu ti reci da sam prezadovoljna!
Kod mene je poslije poroda bilo katastrofa!
Toliko je opadala,da sam mislila da cu ostati celava!
Proci ce i to,ne briniuser posted image
POZZZ


_____________________________

Nejla 06.01.2006 - 07.01.2006 :(
Sadin 08.11.2007 :)
Dzana 19.01.2012 :)

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: opada li vam kosa??
19.6.2008 11:17:04   
leka
joj i ja sam imala problema tri mjeseca poslije poroda mi je opadala kosa, al baš su se pramenovi čitavi izvlačili i vidno mi se bila prorijedila kosa. Nisam ništa specijalno koristila jednostavno je sama prestala opadati i sad je sve uredu

(odgovor članu Lel@)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: opada li vam kosa??
19.6.2008 11:25:23   
*sunce*
user posted image  zar i ovo ima oj majko isprepada se ionako mi kosa opada kako znam za sebe čini mi se da opadne 1000 dlaka odjednom ne smijem ni da se češljam nego rukom kroz kosu prođem sreća ne mrsi mi se kosa pa da moram non stop češalj koristiti user posted image  a prat je moram svaki 3-4 dan jer se masti. nadam se iskreno da mi posle poroda neće opadati više nego sad opada jer je i ovo puno.

(odgovor članu leka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: opada li vam kosa??
19.6.2008 11:26:47   
travnicanka
E to je gotovo popratna pojava svake trudnoce.
Poslije prve trudnoce sam izgubila jako puno kose a poslije druge je bilo strahota,imala sam osjecaj da cu da ocelavim potpuno.
Testala sam razne preparate kako renomiranih svjetskih proizvodjaca tako i recepte nasih nana.
Nakon par mjeseci kosa mi je prestala opadati ali je izgubila sjaj i gotovo jadno sam izgledala sa par dlaka na glaviuser posted image user posted image
Jedino poboljsanje sam osjetila poslije vitaminskih ampula koje sam koristila tri mjeseca.Mislim da mi se kosa nece vise nikada povratiti ali sta bi poslije dvije trudnoce nemoze se puno ocekivati!!!

(odgovor članu leka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: opada li vam kosa??
19.6.2008 11:33:03   
Anoniman
kao sto travnicanka rece to je normalno...
ja vidim da sad ne opada... znaci da trebam ocekivati da ce opadati puuuno vise nego sto treba poslije porodjaja... sta bi...

evo i tekst koji sam nasla o tome:
Tokom trudnoće kosa manje opada, ali se njen kvalitet može izmeniti. Nekim trudnicama kosa postaje sjajnija i bujnija, dok je drugima teško da je ukrote. Pokušajte da promenite šampon i da koristite blaže preparate. Ono što može da bude opasno u vezi sa negom kose je pranje nad kadom. Trudite se da, ako tako perete kosu savijeni preko ivice kade, ne naprežete leđa i vrat, i da ne pritiskate stomak.

Tokom trudnoće kosa mnogo manje opada, ali nemojte da se iznenadite kada nakon porođaja primetite da je gubite više nego ikad. To je normalno - opada ona kosa koja bi i inače opala tokom trudnoće. Kako to ne bi traumatično podneli, najbolje bi bilo da je nakon porođaja skratite


(odgovor članu travnicanka)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: opada li vam kosa??
19.6.2008 16:11:46   
mišur
Cure, ja sam vam primjer da tu nema pravila!
Tokom trudnoće kosa mi je opadala umjereno,kao i prije. Znači kad se češljam i perem kosu uvijek bi bila puna šaka dlaka.
I čula sam da se poslije porođaja stanje pogorša, da više opada.
Međutim kod mene se promijenilo nabolje. Sad mi sasvim malo opada,skoro ništa. Pogotovo kad perem kosu...
Vjerovatno je sve to individualno,pa buduće mame ne očajavajte...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: opada li vam kosa??
19.6.2008 20:33:22   
kana
hvala vam,malo sam se umirila.Nastavit cu sa fitovalom(ipak je to medicinski preparat) a prestati sa L¨orealom-mada to zasluzujemuser posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: opada li vam kosa??
19.6.2008 22:48:00   
mamsi
Baš si me nasmijala s ovim L'orealom.Mom će Kenanu još malo aBd 3 godine i kosi mi nenormalno opada,toliko da se prestravim svaki put,ali koga sam god pitala kažu da je to normalnouser posted image
Ja isto imam problema s masnom kosom kao i ti i možeš li mi reči jel ti išta pomogao blagi mini val pošto me moja frizerka na to odgovara.pronašla sam jedan šampon i stvarno mi je pomogao prije sam prala svaki drugi dan kosu,a sad može nekad i 4 izdržati pa ako hoććeš da i tebi naručim od žene kod koje kupujem

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: opada li vam kosa??
20.6.2008 8:46:14   
kana
kako sam uradila blagi mini val,nemam problema sa masnom kosom,samo kako sam rekla-sa opadanjem kose,ali hvala.
ps:Dje si bila ranije,koliko sam kuburila sa masnom kosomuser posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: opada li vam kosa??
20.6.2008 11:02:23   
ame_la
Meni je na početku trudnoče nenormalno opadala kosa
kao nikada prije
a negdje u 4 mjesecu se smirila
valjda zbog divljanja hormona
a sada nemam problema 36 sedmica

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: opada li vam kosa??
25.6.2008 22:46:34   
camm
meni fitoval nije bas pomogao a ne znam sta cu sa ovom kosom sto opada,bilo da je zavezana ili pustena stalno opada,a u trudnoci nije valjda zbog svih tih vitamina sto sam pila.
neko kaze da je sisanje lijek meni pomogne jedno 15 dana onda opet po starom usisivac u ruke samo sto radim kupim dlake.
ma najbolja je kopriva al mi nesto mrsko da je pravim.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu ame_la)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: opada li vam kosa??
26.6.2008 13:13:23   
majki
Meni je skoro godinu i po poslije poroda opadala kosa i to u nenormalnim količinama, srećom da je imam dosta inače bi očelavila. Kad je prestala opadati vratila se na staro. Nastao je drugi problem a to je da sam je morala prati svako tri dana, ali baš morala toliko se brzo mastila. Odlučila sam se da dam jedan blaži minival i sad je super, prezadovoljna sam jer mi se kosa maltene uopšte ne masti.
Mislim da je taj period opadanja kose neminovan i samo treba znati da je i to faza i da će proći. Naravno može se pokušati sa nekim preparatima ili šamponima nahraniti kosa da se brže obnavlja, ali i vremenom sve dođe na svoje.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: opada li vam kosa??
26.6.2008 13:44:06   
Visnja RR
U trudnoci mi kosa nije opadala cak je bila jako lijepa... a ni sada nakon poroda ne opada...
Dakle nema pravila...

(odgovor članu majki)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: opada li vam kosa??
27.8.2008 21:18:17   
nikka
Meni je poslije poroda takođe opadala kosa i fitoval šampon mi je pomogao,e sad se ponovo javio problem opada mi opet i koristim fitoval skoro cijelu bočicu sam potrošila i ništa, pa sam uzela neki šampon Nirel da li ga je netko od vas koristio?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: opada li vam kosa??
27.8.2008 22:42:14   
Crvena
Meni je poslije user posted image kosa strasno opadala, nista mi nije pomagalo. A sada nakon user posted image ne opada uopce. Definitivno nema pravila.

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: opada li vam kosa??
28.8.2008 0:01:05   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Visnja

U trudnoci mi kosa nije opadala cak je bila jako lijepa... a ni sada nakon poroda ne opada...
Dakle nema pravila...


samo sto sam ovo napisala meni pocela opadati kosa... ali je trajalo mjesec dana... koristila sam onaj sampon protiv opadanja kose head&shoulders

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: opada li vam kosa??
28.8.2008 0:07:21   
Romali
Meni je u trudnoći bila baš fina, nikad ljepša. Sad sam živi horor, kad je perem, čistim kadu par puta. Opada na sve strane, stalno moram usisavati. Nemam pojma do kada će to trajati, ali baš sam lijena da potražim rješenjeuser posted image .

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: opada li vam kosa??
28.8.2008 7:16:10   
ebru
Opada,opada i kad se cesljam i kad je perem i kad Mona povuce user posted image  uvijek opada.Sad sam kupila neki sampon protiv opadanja potrosila jedno pakovanje,sad kao malo smanjilo se a opet opada,ewo sad pocela koristit i drugo pa cemo vidjet...na pocetku poslije trudnoce nije opadala,a ewo saduser posted image

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: opada li vam kosa??
28.8.2008 11:12:23   
mamina cura
Mene je jedno vrijeme i tjeme bolilo. Otisla sam do apoteke i dali su mi MERZ specijalne drazeje za svjezu, zdravu kozu, cvrstu i blistavu kosu, lijepe i nelomljive nokteuser posted image  Ne pise da li mogu dojilje ali po sastavu uglavnom B vitamin.
Javljam da li je imalo efektauser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: opada li vam kosa??
28.8.2008 13:09:06   
Okarica
Prije trudnoće mi je užasno opadala kosa. U toku cijele trudnoće mi je kosa super, gusta i sjajna i ne opada, valjda zbog vitamina i željeza koje uzimam. Ne znam kako će biti poslije poroda, ali gledat ću da nastavim sa uzimanjem Pregnacere-a i Feruma.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: opada li vam kosa??
28.8.2008 13:12:41   
piggy
meni se kosa tokom trudnoće jako oporavila,ali poslije i sada još uvijek jako pada,tri puta dnevno se češljam i svaki put mi ispadne šaka kose.
Al to je sve normalno,ono što ne opadne tokom trudnoće padne poslije,ne škodi upotrebljavati šampone protiv ispadanja,ili čak blage dječje.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: opada li vam kosa??
28.8.2008 13:51:23   
adannn
tokom trudnoće je sve bilo super,sjajna,bujna.Međutim posle poroda UŽAS.Koristila sam takođe Fitoval kao većina.Pomogao jeste ali samo na početku.Smatram samo da je to faza koja mora proći i mi je ne možemo spriječitiuser posted image .U nekom sam članku pročitala da će mamama ti problemi nestati do bebinog prvog rođendanauser posted image NADAM SE.POZZZ SVIMA

(odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: opada li vam kosa??
29.8.2008 0:07:44   
suncan_dan
kod  mene je isto opadala kao luda, al sam imala nedostatak hormona, sad je bolje user posted image

_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: opada li vam kosa??
29.8.2008 0:46:33   
camm
mojoj kosi nema lijeka uvjek je opadala
ne znam kako imam i jednu dlaku na glaviuser posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *