|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   tuzna majka
24.2.2013 11:35:15   
elalea
zdravo dali neko od vas zna jel moguce da u osmom mjesecu trudnoce moze beba da sebi sveze cvor od pupcanika?meni se to desilo u osmom mjesecu i moja je beba nazalost umrila u mom stomaku a od pocetka trudnoce redovno sam isla na kontrole i sve je bilo dobro i uredno tako kaze dr.velagic.hvala svima ako neko zna odgovor na moje pitanje molim vas da mi date odgovor

user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: tuzna majka
24.2.2013 11:49:26   
Alma_27
ja sam se jednom uspanicila oko tog pupcanika (slusalaprice kolegice koaj je izgubila bebu zbog tromba u pupcaniku) i tako pitam doktora i on meni objasni da je pupcanik kao sajla. rastegljiv i jak i da su male (skoro nikakve) sanse da beba tako jako zapetlja pupcanik. tromb kod moje prijateljice je nesto drugo. sad mozda je vas zapao taj mali postotak.
moj sin je na porodu dok se vrtio u stomaku sebi zapetljao pupcanik tri puta oko vrata. nikakav problem nije napravio. rodjen je zdrav i dobio visok apgar score.

(odgovor članu elalea)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: tuzna majka
24.2.2013 12:00:34   
elalea
i kod moje djevojcice je bilo oko vrata 4 puta i jos kao taj cvor neznam vis ni sta da kazem nit sta da mislim znam samo da mi je tesko i zao zbog tog a isto tako sam citala da je nemoguce da beba u osmom mjesecu napravi taj cvor sto znaci i ako je to napravila onda je to uradila jos u 3-4 mjesecu al krivim dr.VELAGICA zasto to nije otkrio ranije il ako nezna raditi svoj posao neka neradi i neunistava nas

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: tuzna majka
24.2.2013 12:07:52   
Mirkica
draga moja zao mi je zbog tvog gubitka i sama sam prosla kroz isti pakao znam nije ti lako nije ni meni bilo al molim te ne krivi nikoga sve je to od boga .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu elalea)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: tuzna majka
24.2.2013 12:51:47   
mama x3


draga elalea, ne znam da li je dr, pogrijesio, da li je mogao sprijeciti tako nesto ali ti od srca zelim da se sto prije oporavis da budes jaka zbog sebe ali i svoje porodice. i ja sam imala spontani, sve je bilo ok, trudnoca ko iz knjige ali mojoj bebani je iz nekog razloga srce prestalo kucati.......user posted image

sve naj,najuser posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: tuzna majka
24.2.2013 13:35:01   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: elalea

i kod moje djevojcice je bilo oko vrata 4 puta i jos kao taj cvor neznam vis ni sta da kazem nit sta da mislim znam samo da mi je tesko i zao zbog tog a isto tako sam citala da je nemoguce da beba u osmom mjesecu napravi taj cvor sto znaci i ako je to napravila onda je to uradila jos u 3-4 mjesecu al krivim dr.VELAGICA zasto to nije otkrio ranije il ako nezna raditi svoj posao neka neradi i neunistava nas


znam da ti je tesko ali nemoj kriviti doktora. sta da i jeste vidio u 4 mjesecu da je beba omotana oko pupcanika? sta se moze uraditi? niko ne smije dirati bebu u stomaku. samo cekati, nervirati se i nadati se da ce se otpetljati

(odgovor članu elalea)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: tuzna majka
24.2.2013 16:51:27   
elalea
citala sam o tom cvoru i svugdje pise kako je nemoguce da se beba tad moze provuci kroz 50 cm.pupcanika i da napravi taj cvor i zbog to mi je krivo na dr.VELAGICA kako to nije vidio jer sam bila na kontroli prije na par dana nego sto ce se desiti ono naj gore....razumijem da pupcanik moze se omotati oko vrata a isto tako se moze odmotati al taj cvor ........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu elalea)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *