|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bebe 2009/2010
17.4.2009 10:52:12   
Anoniman
Evo da otvorim 2009 posto smo Mi ljubomorne na mame 2008 jer imaju gdje da mahalaju a Mi nemamo..evo i nase "sobe"

< Poruku je uredio Hanady RR -- 23.7.2010 0:58:18 >
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bebe 2009
17.4.2009 10:56:49   
Nunichi
user posted image user posted image user posted image user posted image
Brza si...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bebe 2009
17.4.2009 10:57:33   
Anoniman
uvijekuser posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bebe 2009
17.4.2009 11:01:42   
Anoniman
gdje ste sad zene 2009...mora da sve spavajuuser posted image ..ona moja zvijer je zaspala...ovo zvijer mi je asocijacija na kavez za bebeuser posted image user posted image vidim da s vremenom postanu zvjeriuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bebe 2009
17.4.2009 11:04:46   
Nunichi
Eh ja cu poceti... user posted image
Nasoj puslici ce mjesec dana u naredni petak.
Fino dojimo,nemamo jos nikakav rezim user posted image svaki dan je drugacije,a i sa spavanjem je isto.
Vec par dana nas muce grcici,pa se nosamo,ninamo,stavljamo tople obloge,radimo vjezbice,a ako nista od toga ne pomogne tu su espumisan kapi.
Zadnja 3-4 dana sirom otvori okice i bukvalno svaki nas pokret prati,tako da u ono da bebe bas i ne vide ne vjerujem nista. user posted image
E da ja vas ne ugusim u startu dosta od mene za sad...
Odoh se spremiti pa trk po nove grudnjake,jer smo plaho "nabujali" pa nam sve ispada. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bebe 2009
17.4.2009 11:08:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Eh ja cu poceti... user posted image
Nasoj puslici ce mjesec dana u naredni petak.
Fino dojimo,nemamo jos nikakav rezim user posted image svaki dan je drugacije,a i sa spavanjem je isto.
Vec par dana nas muce grcici,pa se nosamo,ninamo,stavljamo tople obloge,radimo vjezbice,a ako nista od toga ne pomogne tu su espumisan kapi.
Zadnja 3-4 dana sirom otvori okice i bukvalno svaki nas pokret prati,tako da u ono da bebe bas i ne vide ne vjerujem nista. user posted image
E da ja vas ne ugusim u startu dosta od mene za sad...
Odoh se spremiti pa trk po nove grudnjake,jer smo plaho "nabujali" pa nam sve ispada. user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a muzu dragouser posted image


(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bebe 2009
17.4.2009 11:13:28   
Nunichi
user posted image user posted image user posted image user posted image
Drago nego sta,al djaba kad im ne smije prici. user posted image user posted image
Kad Zara doji sve joj govori "ostavi bona sta i taji". user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bebe 2009
17.4.2009 11:16:30   
Anoniman
hhahahaa, ja ne znam kako cu setati sa ovon pokretnom mljekarom, mislim nije velicina problem, taman je user posted image user posted image user posted image , ali imam one aventove silikonske skoljke, i one se u neko doba napune mlijekom, pa se desi da sve iscuri ako se pomjerim ruzno i eto belaja, sta ako to dozivim napolju, razmisljate li vi o tome



(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bebe 2009
17.4.2009 11:25:59   
Nunichi
A kakve su ti to skoljkice? Sto njih koristis?
Ja uzimam one Nuk uloske i super su mi,mada i oni se znaju natopiti odjednom iz vedra neba.user posted image user posted image
Nadam se da nece biti ispada u javnosti sa flekama... user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bebe 2009
17.4.2009 11:34:48   
Anoniman
pa one su super, imaju otvor za bradavice i ne lijepi se nista na njih, mislim zasticene su od dodira sa odjecom, a i strah me da uzimam te uloske upravo zbog tog natapanja, ma skontacu vec nesto, kad sam u kuci ove ispraznim i operem i rijesen problem


(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bebe 2009
17.4.2009 11:37:06   
Anoniman
ej, drago mi je da sve dojimo, mojoj Ajni je danas 11 dana, i hB bas je nekako jaka, vec moram paziti gdje je ostavljam, mislim da se moze otkotrljati user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bebe 2009
17.4.2009 11:40:43   
Anoniman
dadada, kojoj opcini ti pripadas, pitam zbog patronaznih, kako si zadovoljna njima, meni dolazi neka sestra Munira iz Kumrovca, sva je energicna user posted image user posted image user posted image user posted image , svaki put nas probudi ujutrouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bebe 2009
17.4.2009 11:52:12   
ena23
Jedva cekam da se pridruzim vasim raspravama i kazem nesto tipa "mi danas dojimo uredno... danas miki prdecka pored mene... grudi nabujale... ovo ono..." ali do toga ima jos dugoooo... (ma da mi vrjeme i sada prebrzo prolazi)

Sve vas pozdravljam gage moje i zelim vam najljepse dane sa vasim bebicama i pubim maje pisonje i pisujice...

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bebe 2009
17.4.2009 11:58:08   
Anoniman
hvala ti enice, i da nam se aBd pridruzis u augustu sretna 

(odgovor članu ena23)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bebe 2009
17.4.2009 12:18:20   
Anoniman
Evo mene opet...probudio mi se dzinuser posted image ...ja pripadam isto kumrovcu a meni je dolazila Afrodita...fina pravo, mlada al' fina..ma joj suti i mene je znala probuditiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bebe 2009
17.4.2009 12:23:57   
Anoniman
cuj afrodita, pa i ne bila finauser posted image , evo ja odoh koju pelenu prepeglati
kad si ti kupala bebu prvi put, nama jos ne da, kaze da pupak jos malo zacijeli pa onda, jedva cekam da je pokiselimuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bebe 2009
17.4.2009 12:46:57   
Anoniman
tako smo i ja i muz reagovali...kaze on meni ma ne zove se afrodita to ti je garant o nekoj kremi pricalauser posted image ..al' fakat se zove afrodita...fina je cura pravo

Mi smo naseg pokiselili tek kada mu je pupak otpao..nismo prije..jedino sto sam mu guzu  nad lavaboom prala..a sada se kiselimo svaki dan..prvo se jadan sav ukocio, sad se vec polako opusta..mada me jucer za kosu uhvatio ja pocela plakati koliko me pocupaouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bebe 2009
17.4.2009 12:52:25   
Anoniman
neka neka, koga ce drugog nego svoju mamu user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bebe 2009
17.4.2009 13:10:25   
mudrost
tek sad ugledah ovu temu... super super... moramo i mi imati svoj kutakuser posted image user posted image
evo da  i ja kazem nesto o svojoj bebari.. za par dana puni dva mjeseca,dojimo.. imamo malo problema jer nekad u pola dojenja krene da place i kad je podignem usuti..a znam da se nije najela,jer jede 5 min i to je to..i sve me tako zeza.. ali proci ce i to.. grcici su svakim danom sve rjedji,hB..
joj mamice drage sta mi se desilo neki dan..odem ti ja na predavanje i kad sam se vratila kuci vidim na odjeci veliki krug.. mlijeko iscurilo, a da ja nisam primjetila.. Bog zna koliko me osoba vidjelo takouser posted image  tako se desilo i mojoj prijateljici kad je otisla u shopping..tek nakon nekog vremena,kad joj je mati rekla primjetilauser posted image  ma kome zive s ovimuser posted image  ali sve je to slatko.. nek mi iamo svoje bebace user posted image  user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bebe 2009
17.4.2009 13:25:09   
kaktuscic
Jedva cekam da vam se "prikljucim" na ovoj temi!!! I nek ste je otvorile user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mudrost)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bebe 2009
17.4.2009 13:27:53   
Emina85
I ja jedva čekam da počnem sudjelovati u ovoj temi!!!
Vala neka si je otvorila draga dadada!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Uživajte u svojim bebicama, jer ja jedva čekam da svoju primim na ruke!!!



_____________________________

Muhammed, sunce moje, ugledao svjetlo dana 11.07. 2009.i došao majci u zagrljaj !!!
Najljepši osjećaj na svijetu!!!!


(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Bebe 2009
17.4.2009 13:38:25   
noaa
mojoj Noi je jucer bilo mjesec dana,15 dana smo samo dojile i beba plakala ja mislila da su grcevi i nije 10 dana kakila.odvedemo je kod pedijatra kad tamo jadno djete gladno.pocele dohranu sad drugo djete pajki i ruca,slijedeci petak kontrola nadam se da cemo se nadebljati.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Bebe 2009
17.4.2009 14:17:33   
Nunichi
Evo mene nazad,sa novim grudnjakom koji je skupio sve ovo sto prije nisam imala. user posted image user posted image
Moja puslica fino spavala 2h dok me nije bilo...dusica moja.A ja sam se ponasala ko izluda,cijelo vrijeme gledala u mobitel i u zene sa kolicima. user posted image user posted image I samo zivkala svekrvu da vidim sta radi...Sta li moze raditi. user posted image user posted image
Mada moram priznati godila mi je ova setnja sa mojom mamicom...samo je puslica falila.user posted image
Jos koji dancic pa da i mi skupimo hrabrosti da idemo u javnost sa nasom kmekom.
Eh eto...odoh sad,mora se  nesto i pojesti. user posted image
Pusa za sve bebare user posted image

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Bebe 2009
17.4.2009 14:23:17   
Anoniman
jesi li ih spakovala...e nek' siuser posted image

mom andreju je danas mali rodjendan...tacno 30 dana...joj kada se sjetim...vec sam ga rodila...sada sam lezala u sobi 142 i zivkala ljude na mobuser posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Bebe 2009
17.4.2009 14:27:23   
Nunichi
Jesam jesam...evo ih ko sa reklame. user posted image user posted image user posted image
Nama je 24 dana u dobar cas...a ja sam prvo sa mm vristala od srece i zagledala u curetinu,brojala prstice i slicno. user posted image user posted image A kad je on otisao pocela jesti hamburger i zivkala svijet...i ko iz topa "ja se porodila maloprije,evo me jedem hamburger"...sva sretna poguzuja. user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *