|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?


DA
  75% (244)
NE
  24% (79)


Ukupno glasova: 323


(Posljednji glas : 27.5.2015 23:59:43)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
21.8.2011 22:25:41   
vjestica
i mi smo redovno na moru uživale dojeći sa pogledom na more user posted image user posted image user posted image
dojenje u moru je bila posebna poslastica user posted image
a juče se dama u po radnje sama poslužila user posted image user posted image
ja stojim među odjećom, ne mogu ništa pregledati, jer je dama ogladnila user posted image



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
17.9.2011 21:15:53   
lejla80
Mi smo vala dojili skoro u svakom kaficu u kojem smo sjedili, krenuvsi od Ilidze pa do carsije..Cak mi je u BBI bilo mrsko otic do mesdzida pa smo probali kako je to raditi u Torte i to..a imali smo i drustvo..Pita moja sveki hoces li ga to dojiti ovdje, rekoh hocu a ti me brani ako se kakvom frajeru dopadnemuser posted image

Definitivno DA dojenju na javnom mjestuuser posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
18.9.2011 8:53:45   
gagach
pa nemam bas puno opcija...iskreno ne volim bas da dojim na javnom mjestu jer M mrzi kada ga pokrijem onom maramom za dojenje i pocne da se koprca,vuce maramu,mlati nogama itd...tako da to izgleda kao mucim djeteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al kada je princ gladan nema cekanjauser posted image  

_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
7.10.2011 14:21:44   
Amam
Dojenje DA,u principu nije da mi je drago,ali ne bih ni patila svoje dijete,nije to veliki insan pa da mu mogu dokazati.
Svoju bebu sam dojila u Morica hanu,krcat bio,ja fino sjela na kraj,okrenula ledja i pokrila se pelenom,kad smo zavrsili samo se okrenuli k stolu,ljudi me jesu gledali,ali meni je to logika,beba glada-das joj da papa.
Takodje sam dojila i u Fisu-E bio bas mali,razderao se a ja fino za onaj sto pored kabine dijete konektujem ,malo prekrijem pelenom i sve 5,nemam ja kad do auta kad on user posted image .


_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
7.10.2011 15:43:03   
sweet insanity
definitivni DA!!!! Kad mi je bebi gladna nije mi bitno gdje, kada ,imam li maramu ili ne.

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
7.10.2011 17:21:37   
sporty mamaa
Ja nisam za dojenje na javnom mjestu, meni to nekako preintimno da bi to radila. Mozda sto sam ja takva osoba i kad mi neko ima osim muza ja odem u sobu da dojim dijete. To ne radim ni pred svekrvom, ni pred prijateljicama, nego se fino povucem na mirno mjesto. kad negdje podemo izdojim mlijeko i kad ogladni dam na bocicu.user posted image

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
7.10.2011 18:53:23   
sweet insanity
Ja smatram da ako odrasli covjek moze jesti gdje god hoce i kada god hoce,zasto nebi i bebe. To i dalje ostaje samo nasa povezanost. Upocetku nisam, ali s vremenom sam se oslobodila i skontala da je to nesto sasvim prirodno.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
7.10.2011 19:13:12   
snijeg
Namam ništa za dodat ni oduzet, predobro rečeno user posted image

http://www.24sata.hr/lifestyle/sisavac-koji-sisa-je-li-to-tako-cudno-ili-sam-nesto-pobrkala-232197


_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
7.10.2011 19:45:43   
HAHA
Ne znam jesam li već ovdje pisala.Kod nas je veliko da,gdje god.Sada je veliki momak,ode prošeta po parku,prožvače kakvog smeća dok mu ne otmem i onda me odvuče do klupe i sve to fino zalijeuser posted image .

_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
7.10.2011 20:00:48   
Mirkica
user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
7.10.2011 20:02:29   
Mirkica
OVO gore smo ja i moj sinek u parku sa strinom i rodicom , odgladnila djeca :)))

Dojenje je nesto najnormalnije i ne vidim razlog da se krije .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
7.10.2011 20:03:51   
koka i po
prelijepo....bravo Mirkice ...u potpunosti se slazem sa tobom.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
2.11.2011 11:49:47   
kdaca
user posted image Bravo Mirkice,svaka cast!
Preslatki ste mi.
Naravno,i ja dojim na javnom mjestu,a moj cicoljubac ima 18 mjeseci.
A najsmjesnije mi je dok se vozimo u autu a mom zvrku padne sika na pamet i ja,op, vanka sa sikom i prikacim je.I tako stanemo na semafor,a svi onako bleje i ne gledaju kad ce zeleno.Kaze mi muz da sam opasnost u saobracaju.user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
3.11.2011 22:17:06   
palachinken
Mi smo ispocetka bili malo nespremni pa bjezali kuci nakon 2h, ali smo se u zadnje vrijeme odvazili i dojimo vani, najdraze nam je u parku na klupi hvatati ovo zadnje sunce. Sad se vise ne osjecam zarobljena u kuci.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu kdaca)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
3.11.2011 22:30:17   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: Mirkica

user posted image


Predivno.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
11.12.2011 13:05:43   
Ombra
ne, neumjesno mi je i meni bi licno bilo neugodno....posebno da dojim recimo pred muzevljevim prijateljima itd...

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
12.12.2011 0:12:14   
animagical
ma ja sam za...mi smo dojili u parku kod bbi, lisce okolo, mm i ja na klupici i beban rucka...bas nam lijepo bilouser posted image kad mogu odrasli koji znaju za red trpati po 2 cevapa u usta na sred carsije, sto bi bebe bile gladne ili hranjene na neki manje prikladan nacin? svaka zena to zna diskretno uraditi, da izgleda kao da samo cuva bebu u narucju

(odgovor članu Ombra)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
12.12.2011 13:43:54   
vjestica
ne viidm ništa neumjesno u hranjenju bebe
e svašta , čuj neumjesno user posted image
ja vala bebu dojim kad god i gdje god
a zamisli niko mi ne vidi sise
jeli to neumjesno??


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
12.12.2011 13:45:55   
veeseelaa
Dojenje je nesto najnormalnije i ne vidim razlog da se krije .


user posted image divna slika


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
12.12.2011 13:49:52   
ziki
IZVORNA PORUKA: Mirkica

user posted image

Bas lijepa slika, nista neprikladno ne svitka.
Kao i sa prvim djetetom nemam nista protiv dojenja na javnom mjestu ali ova beba imauser posted image  te smo prilicno ograniceni na setnje kolicima ako odemo u visecasovnu skitnju idemo autom pa se u vrijeme obroka u autu sami mazimo i dojimo

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
12.12.2011 13:51:30   
emi7908
DA apsolutno....
Mirkice slika je preljepa...user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
12.12.2011 13:52:09   
virgulina
naravno da
ja sam dojila svugdje , lepo pelenicu preko glave i grudi i neka djete rucka user posted image
ako ja mogu jest kiflu na ulici zasto beba ne bi smjela da siki user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
14.1.2012 13:54:39   
raja_ringe
Još uvijek ne znam mnogo o dojenju iako aBd planiram dojiti ali ne u javnosti. Ko voli neka izvoli, ali ja sam ipak za varijantu da se izdoji prije nego se krene i ponese svoje mlijeko u flašici. E sada sam u dilemi, možda beba kada jednom proba jesti iz flašice, ne htjedne više siku?? Možda su zbog toga ovako negativnog stava sve ove koje pišu da su za dojenje u javnosti prema onima koje su protiv. 

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu virgulina)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
14.1.2012 14:01:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: raja_ringe

Još uvijek ne znam mnogo o dojenju iako aBd planiram dojiti ali ne u javnosti. Ko voli neka izvoli, ali ja sam ipak za varijantu da se izdoji prije nego se krene i ponese svoje mlijeko u flašici. E sada sam u dilemi, možda beba kada jednom proba jesti iz flašice, ne htjedne više siku?? Možda su zbog toga ovako negativnog stava sve ove koje pišu da su za dojenje u javnosti prema onima koje su protiv. 
Pa naravno, draga. I mi smo uvijek dojili prije no sto krenemo napolje, ali znalo se desiti da ostajemo duze od 2-3h...Mi smo onda bez problema dojili,cak imamo i slike(jednu sam i objavila, cini mi se). Sve se to odradi diskretno...vjeruj puno diskretnije od dekoltea mnogih...Ne zelim biti nicim ogranicena, posebno, moju djecu ne zelim ogranicavati...ali sve s ukusom i dozom pristojnosti, naravno.

(odgovor članu raja_ringe)
  Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
14.1.2012 14:02:09   
animagical
neke mame ne mogu izdojiti kolicinu potrebnu za obrok, ja npr... a i ne zamaram se time,sasvim mi je normalno da beba jede vani,isto kao i sto ja jedem cesto vani...to se da uraditi jako diskretno, da izgleda kao da cuvam bebu u narucju... mislim da je vise dosta nametanja toga da je dojenje nepristojno i da ga treba pod svaku cijenu kriti, a opet ni ne razmahujem grudima po gradu... osjecam se vrlo ugodno u setnjama s bebom jer ne moram misliti sta cu kad ogladni, ni da li je temperatura flasice dobra, jesam li dovoljno izdojila ili hoce li se kompletno ubrljati kasicom... koristim neki od salova koje inace nosim zimi, malo se zagrnemo...ma ljepotauser posted image

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *