|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?


DA
  75% (244)
NE
  24% (79)


Ukupno glasova: 323


(Posljednji glas : 27.5.2015 23:59:43)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
12.7.2010 14:06:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Svakom dojenju poklopac mora pokazati user posted image

Hm, da me ubijes ne mogu da ovaj "poklopac" pozitivno (u skladu s ovim smajlijem)odgonetnem...

(odgovor članu Lejla Ka)
  Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
12.7.2010 14:08:47   
Lejla Ka
Ma ja sam svakom dojenju poklopac, gdje god u naslovu teme pročitam Dojenje, eto mene user posted image
Srele smo se pred BBI kad su se skupljali potpisi za akciju STOP prosjačenju, vi ste zakasnili, ali sam vam ja dala papir da potpišete, i poslije poslala raji sa RR-a.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
12.7.2010 14:12:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Ma ja sam svakom dojenju poklopac, gdje god u naslovu teme pročitam Dojenje, eto mene user posted image
Srele smo se pred BBI kad su se skupljali potpisi za akciju STOP prosjačenju, vi ste zakasnili, ali sam vam ja dala papir da potpišete, i poslije poslala raji sa RR-a.




E superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Al' imas dobro pamcenjeeee, svaka cast!

(odgovor članu Lejla Ka)
  Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
12.7.2010 14:14:15   
Lejla Ka
To mi je zapravo rekla Višnja da ste bili vi user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
12.7.2010 14:33:34   
Zoe
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pahuljice, sve pohvale user posted image user posted image user posted image
I kod nas je sve podređeno našoj krofnici, kada smo u šetnji - svi uživamo, netrčim nigdje da tražim ušušno mjesto, mama malo kamuflira šalom i papamouser posted image i hB  pa možemouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
12.7.2010 21:05:51   
ena23
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

user posted image
Mi smo neki dan dojili pred Katedralomuser posted image user posted image user posted image Fino smo okrenuli ledja setacima...i uzivali.



ovo je prelijepo, svaka cast.


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
12.7.2010 21:25:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Kod nas u mnogim shopping centrima ima posebna soba za dojenjem udjes u tu sobu tu su kauci i imaju i mikrovalne da ugrijes hapu ako nedojis ;)


isto kao i kod nas, to redovno koristim i super je opremljeno, klima uredjaj, mikrovalna, stolici za presvlacenje, tv za malo vecu djecu. igracke...Ali ja i kad sam napolju ako mali trazi ja sjedem na klupicu, ili bilo gdje ipak on je meni najvazniji....Pokrijem se malo pelenom jer je znatizeljan a sve ga zanima okolo i ne jede na miru....To je sasvim normalno ovdje...

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
12.7.2010 21:29:00   
koka i po
A zašto ne??????To je sasvim prirodno.Ko se stidi nek okrene glavuuser posted image Bebe moraju jestiuser posted image Normalno nećeš dojiti na sred ulice.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
12.7.2010 21:30:24   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

user posted image
Mi smo neki dan dojili pred Katedralomuser posted image user posted image user posted image Fino smo okrenuli ledja setacima...i uzivali.


dobri ste, ja se ipak ne bih usudila! al zato sam redovna po klupama na vilsonovomuser posted image kad sam u centru grada, ipak odem u BBI, nesto mi previse ljudi vani...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
12.7.2010 21:34:23   
Hanady RR
pahuljiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja nisma imala problema sa javnim mjestom zaista...uvijek sam tražila kutak...a i ovo na slici kutak ja zovem....

ja sam bila na plaži prošle godine sa bebom od 4 mjeseca koja doji svako sat-dva  vremena...imale smo veliku maramu i fino je dojila na plaži po cjeli dan bez problema.

nekada treći dan priđe mi jedna gospođa dalmatinka i kao kulturno mi kaže jel mi to daleko soba zašto je tamo ne dojim, ja ne objašnjavajući joj razloge istog...odnosno da bi dan provela idući gore-dole...pokažem joj na bar 5 švabica na sunčanju bez gornjeg dijela kostima.....

ja svoju siku bar sakrijem a one na izvolite...i sad moja sika što hrani bebu ne valja a njihova što omamljuje prisutne bolja od moje...e neće moći.user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
12.7.2010 21:40:29   
bebbe RR
Hanady, odličan ti je komentar.
A, da se ja ne ponavljam kao luda - dojenje na javnom i na tajnom mjestu, gdje god hoće mama i beba!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
12.7.2010 21:47:16   
ziki
user posted image user posted image user posted image user posted image  svaka cast Pahuljice. Hanady komentar ti je odlican. Ja dok sam dojila bila sam nepristojna a polugole curice su " drustveno prihvatljive" - ma bas.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
12.7.2010 21:51:14   
teacher75
nama je super bilo dojiti na moru. fino na plazi legnem na peskir, a moje malo sunce pored mene, samo izvucem lagano siku iz kostima i diskretno dojimo. nije mi cak trebalo ni da se pokrijem necim, pokrivala sam se kad je bilo ljudi bas u blizini, inace nas niko nije ni primijetio, kontaju mama i user posted image spavaju jedna pored druge na plazi user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
13.7.2010 0:24:43   
leona81
ja sam dojila u avionu i na aerodromima...i u autu:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
13.7.2010 0:31:21   
teacher75
IZVORNA PORUKA: leona81

ja sam dojila u avionu i na aerodromima...i u autu:)

u autu mi je redovna pojava, a u avionu nismo bile. ma vala nije neka frka ko sto sam u pocetku mislila, nakon mora sam se pravo oslobodila user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
13.7.2010 0:32:39   
teacher75
dojila sam i u butiku u kabini za presvlacenje, i jednom pored kabina user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
13.7.2010 1:06:45   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Hanady RR
i sad moja sika što hrani bebu ne valja a njihova što omamljuje prisutne bolja od moje...e neće moći.user posted image

Ili im diže želudac user posted image Bogme nisu sve ni prijatne na izgled user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
13.7.2010 1:55:41   
mery mama
moja je beba nedavno dojila u kaficu na ilidzi(kod hotela).Doduse imali smo jednu  prebacenu maramu preko ramena,mada je ona cesto virila ispod nje pa nastavljala dojiti.Ali nas nije bilo briga ma to je meni superuser posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
13.7.2010 10:14:58   
mala86
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

user posted image
Mi smo neki dan dojili pred Katedralomuser posted image user posted image user posted image Fino smo okrenuli ledja setacima...i uzivali.



svaka cast user posted image user posted image user posted image user posted image

ma nema neprijatnosti oko ovoga,ovo nam treba bit ponos da svoje bebice hranimo

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
20.8.2011 22:39:27   
mala_sa
naravno, DA za dojenje na javnom mjestu user posted image user posted image mi smo dosad dojili i u restoranu, i u parku i u trnim centrima... Sto neko ovdije napisa, kad dojimo, tad postojimo samo ja i A, ostale i ne vidimo user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 270
   [Obrisana poruka]
20.8.2011 22:44:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mala_sa)
  Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
20.8.2011 23:26:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

Veeeeeeliko DA!
Dojimo bilo gdje, gdje god nam je ćeif...i nema to veze s ''neprijatno mi je'', ništa se ne vidi, šta ima biti neprijatno...meni je to najprirodnija stvar na svijetu, mom djetetu hrana, prema tome...

A evo kako mi dojimo(obrisah lica da se mama koja mi je pravila društvo ne bi ljutila user posted image )

user posted image



Prelijepo , sretne bebice isiteuser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
21.8.2011 11:18:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

Veeeeeeliko DA!
Dojimo bilo gdje, gdje god nam je ćeif...i nema to veze s ''neprijatno mi je'', ništa se ne vidi, šta ima biti neprijatno...meni je to najprirodnija stvar na svijetu, mom djetetu hrana, prema tome...

A evo kako mi dojimo(obrisah lica da se mama koja mi je pravila društvo ne bi ljutila user posted image )

user posted image

Kako  sam ja samo ponosna na sve mame kojima je dijete na prvom mjestuuser posted image Bravo, Imanuser posted image user posted image

PS. Super ti suknjauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
21.8.2011 11:26:06   
mala_sa
Iman - prelijepa slicica user posted image user posted image , mi isto imamo jednu morsku (dojimo na klupi, i gledamo moreeeee user posted image )

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 274
   [Obrisana poruka]
21.8.2011 12:40:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mala_sa)
  Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *