|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
21.3.2011 14:43:33   
me lady
Arina, nemam ni ja nikakve simptome samo mi kasni vec drugi danuser posted image ( ovo je prvi mjesec kak se trudimouser posted image ) Nadam se da ne moramo imati sve simptome, ja cekam da izguram jos koji dan i da radim test, poprilicno sam opterecenauser posted image imam jos sad ispite u apriilu ali dok ne saznam jesam li ili ne nista od mog ucenja,user posted image   najgore je cekanje ubija meuser posted image

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
21.3.2011 18:47:03   
Arina
me lady,sensija,Izzy
drage moje ...s vama je sve lakse....sta da vam kazem...ma i ja se nadam da je sve pod kontrolom.....sise su onako samo na dodir bolne onako kad pritisnem na neku tacku to me mejsto zaboli tj taj osjecaj .....mislim ja inace kad sam bila trudna sa simptomima se nisam nekim mogla pohvaliti oni dodu poslije .....ali eto cimi ni se da bi mi bilo optimisticnije sad da me sise rasturaju i tako touser posted image
ovako stavri stoje danas mi jer 26.dc i  ja kontam po svim svojim pravilima da bi do petka cekala hoce li se glupaca pojaviti tj ovi dani od pon. do petka su ti dani u kojima bi se moglo nesto desiti ili ne ako ne do subote mogla bi ujutro raditi test...eto tako sam ja to skrojila pa cemo vidjeti ...ranije ga def. necu raditi.
Kako kod tebe situacija Sensija jesi li se navikla na novo stanje?
Izzy,pisi sta ima novo kod tebe kakva su tvoja ocekivanja ....cini mi se da su ti se te trakice ogadileuser posted image Sta bi to moglo biti s njima  da nisu pobudalile ......moj mikroskop vise ne pokazuje nista samo tackice znaci funkcionise ....

< Poruku je uredio Arina -- 21.3.2011 18:48:57 >

(odgovor članu me lady)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
21.3.2011 19:11:05   
me lady
Blago tebi barem tebe bole grudi meni nista malo stomak navece al nekad imam osjecaj kao da cu dobiti user posted image samo da veceras ne dobijem da preguramuser posted image   Arina zelim da ti se ne pojaviuser posted image ni ovu sedmicu ni kasnije! 

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
21.3.2011 23:48:22   
izzy
Arina draga i cure, ma razocarana sam i u trakice i u sve ostalo, a pogotovo jer sam danas osjetila grceve u maternici kao uvjek pred vjesticu, toliko sam ljuta da mi se sve gadi, nastavljam se hopsat kao i prije planiranja trudnoce, nemogu vise ovako dovest ce me do ludila, upropastit cu si odnos sa dragim, ovja mjesec smo ama bas svaki dan skoro imali odnos, necu vise tako , dosta je bilo

_____________________________

[img]http://lmtf.lilypie.com/qbDtp1.png[/img]

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
22.3.2011 9:38:43   
Arina
me lady....nije to nista dok ne dodeuser posted image   ima jos sanse...pricekaj dva tri dana pa ako ne dode uradi opet ...nekom pokaze poslije jer im je ovulacija bila kasnije,postoje tebi prvi put ko zna  kad ti je ovulacija citala si ovdje da nekima bude kasnije nekima ranije ...
Drzim ti palceve da  glupaca ne dode....pusa

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
22.3.2011 9:44:30   
Arina
to sto te stomak mulja ....nije to nista ja sam bila i trudna radila test ovako danas recimo.i saznala da sam trudna a stomak me nastavio onako muljati i narednih nekoliko dana....to nista ne mora znaciti...sve moze biti dobitnouser posted image
Glavu gore...a i ako dode smislicemo neku drugu taktiku za gaduru ....ma stacemo mi njoj na rep.....
Samo se opusti i javljaj sta ima movo.
Kod mene sise se jos malo napuhale .....sad samo cekam ovih par dana ...do petka tacnije.....mozda bude nesto...pa sta cemo drugo nego nadati se .user posted image
Pusa svim trudilicama i da nas sto vise ugleda user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 25.3.2011 11:25:19 >

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
22.3.2011 22:08:59   
me lady
Ej drage, vjestice jos nema, imam bolove u dnu stomaka kao neki pritisak i bolovi se pojave na par trenutaka  i prestanuuser posted image   Jel ovo spada u neke od simptoma, ne boli me ovako preduser posted image . Jeste li vi sta saznale jesl se sta promijenilo ima li novih simptoma? Puno srece svim trudilicama da bude brzo user posted image pusek za sve

God help us we want user posted image

(odgovor članu izzy)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
23.3.2011 0:45:58   
izzy
Arina draga,nije da me mulja,nego dosta puta prostrelji kroz maternicu,a to je kao svaki put znak da cu dobit,pa sam izgubila nadu

_____________________________

[img]http://lmtf.lilypie.com/qbDtp1.png[/img]

(odgovor članu me lady)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
23.3.2011 9:45:46   
Arina
Izzy moja sta da ti kazem...ni sama nekad ne znam s tim simptomima kako izaci na kraj ...i ja cas potonem cas mislim to je to ...mozda mi je lakse da mislim da ni ovaj put nije nista uspjelo jer mi nekako kad dobijem lakse bude onako kad se nadam i kad mislim da je to to onda mi brate tesko padne  kad glupaca dode .
Kod mene standard...sinoc me malo muljo stomak...popila jedan cajic od nane i spavala ..Jutros sve ok malo nekad smulja i nista ali to me ne uznemitava jer jenostavno tako mi je bilo i kad sam ostala trudna pa se na to ne obazirem .danas mi je 28.dc i cekam do petka ..po mom ako treba da dode to ce biti petak i nebitrebala prije ni doci ...ali eto sve je moguce pa i to ...ja to sve nesto racunam i skoro uvijek pogodim tj bude po tim pretpostavkama.
Ja tacno osjecam kako si ti razocarana ovaj mjesec zbog svih tih pokusaja i tolikih trakica....pa koje su to samo pare ....a opet nista bolje ne znas .ja mislim da se moramo opustiti koliko god mozemo .Mozda neku preokupaciju sebi naci ...mnogima je tako uspjelo
Draga moja glavu gore i doceuser posted image
Puno ti pusica saljem

(odgovor članu izzy)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
23.3.2011 12:06:01   
Sensia
Od loših misli nema nista! ja sam isto bila ubjeđena da ću dobiti u februaru cak sta vise vec sam gledala kad su mi iduci plodni dani..... uradila  test 2 dana ranije samo da skinem s vrata kad gle cuda.... nisam se nadala ni 0,2% vjeruj mi!!!! Al nekako sam bial sama sa sobom rascistila da nema predavanja i da idemo dalje.

Ide lijepo vrijeme, podici ce se raspolozenje a kazu da proljeće ucini svoje.... Znam da nije fer govoriti iz ove pozicije ali samo glavu gore i biti uporan

(odgovor članu izzy)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
23.3.2011 12:56:59   
bluelily
Drage moje, već skoro mjesec dana pratim vaš forum. Hvala vam od srca, jer ste mi dale snage da izdržim. Skoro tri godine pokušavam da zatrudnim. 16.02. sam radila drugu inseminaciju, otada nisam dobila ciklus, ali sam išla ginekologu 9 dana nakon što mi je kasnila i 12 dana. Oba puta na UZ osim zadebljanog endometrija (13mm) nije vidjela ništa. Iz principa nisam radila ni test ni beta Hcg, jer ne mogu više da podnesem te stresove. Još nisam dobila ciklus, zadnjih 6 dana imam smeđkasti iscjedak. Otići ću danas kod dr samo da vidim da nemam možda neku cistu. Naravno još uvijek se potajno nadam da će se možda desiti čudo i da ću ugledati malu bogdicu na UZ. user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
23.3.2011 15:33:30   
me lady
ja obicno pred imam bjelo pranje obilnije sad nemam eto to mi je jedini znak ali se nadam i necu da mislim na najgore osmijeh na lice ako dodje onda cu mislit i tugovati ali do tad necu ima nade za nas sve dok user posted image ne dodje.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 25.3.2011 11:41:55 >

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
23.3.2011 17:06:03   
bluelily
Drage moje, konačno sam smogla snage da se javim. Bila sam kod dr, cista kao što sam i sumnjala.  kada mi je to rečeno prestali su i svi "simptomi trudnoće"-mučnina, žgaravica, nabrekle grudi itd. Ljudska psiha je čudo. Koliko je meni bilo teško, čini mi se da je još teže mom mm. Ipak on je srce, trudi se svim silama da mi olakša. Svima vama hvala na podršci, upravu ste sve je dobro dok se možemo nadati.user posted image  IDEMO DALJE. Možda svima nama predstoje "proljećne bebe"user posted image

(odgovor članu me lady)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
25.3.2011 11:50:45   
malena27 RR
Svi postovi koji su isli OT su pobrisani. Molim vas da se drzite teme 10 prvih znakova trudnoce.
LP, RR Tim user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
25.3.2011 15:02:17   
me lady
Pozdrav user posted image gdje ste nesto ste se usutileuser posted image kod mene user posted image jos nema ne radi mi se test da se ne razocaram. A jedno pitanje za one koje su vec trudne bile jesu li ikad osjetile mucnine navece jel to moguce ja znam za jutarnje a menii svaku noc muka, dobro se najedem i ondauser posted image Ostalih simptoma nemama vise me stomak ne boli ima bijelo pranje i to je to!  Nadam se da se niste razocarale pa vas nikako nemauser posted image user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
25.3.2011 15:07:37   
Hannica
Jutarnje mucnine nemaju nikakve veze s jutrom,mozes ih imati u bilo koje doba dana.Mene su pocele mucit prije tri dana i uglavnom se javljaju u poslijepodnevnim satima.Ja bih ipak uradila test da sam na tvom mjestu. :)) I ako ces se razocarati bolje danas nego sutra,lazna nada ti nece mnogo pomoci.user posted image Ja ti zelim mnogo srece i da ugledas svoj.user posted image user posted image


< Poruku je uredio malena27 RR -- 25.3.2011 18:57:10 >


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu me lady)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
25.3.2011 19:01:18   
malena27 RR
Post je prebacen na temu Test za trudnocu, gdje mu je bilo mjesto. ja i dalje apeliram da ne idete OT i da se drzite teme jer ce ici na zakljucavanje. Zamolicu vas da procitate i pravila foruma i koristite trazilicu.

LP, RR Tim

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu me lady)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
2.11.2011 13:37:18   
malena27 RR
Prenos postova:


IZVORNA PORUKA: ljubicica2

Dali je neko imao slicne simptome kao ja 09.10. je bila posljednja menz.od prilike trebam dobit04.11,imali smo nezasticene odnose jer dugo vremena zelimouser posted image   ja se ovi dana cudno osjecam dali moze bit trudnoca ili ne mucnina nemogu navece da spavam, baz.temp.37,2 grudi nemogu dotac, i gubim apetit dali je to trudnocauser posted image user posted image user posted image unaprijed hvala

IZVORNA PORUKA: klemzi

Vrlo vjerovatno, no test će najbolje pokazati, kupi onaj ultra osjetljivi, za obični je ipak malo prerano user posted image Od srca ti želim da je trudnoća upitanju user posted image


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Slicne simptome sam i ja imala, a tek sest sedmica kasnije utvrdila trudnocu user posted image Nisam mogla spavati, osjetljive i bolne grudi user posted image Pocelo mi se gaditi na neke mirise, na kafu, duhan, slab apetit. Uzmi test kao sto Klemzi rece. Sa srecom aBg. user posted image


IZVORNA PORUKA: yasemin

pozdrav svima nisam bila jako dugo na forumu ....imam pitanje imala sam 24.10.11 zadnju  menses , malo mi je muka , pa sam otišla kod doktora , te mi je rekao da vidi žuto tjelo na lijevom jajniku endometrijum zadebljan  16mm , ali da još ne može potvrditi trudnoću ,dao mi je dobrastom3x1 , da li je neko imao slično iskustvo kao i da li kućni test za trudnoću može pokazati neki rezultat ????

3godine braka
1 neuspješna inseminacija



IZVORNA PORUKA: Esperanca

Ja sam par puta bila u istoj situaciji i nazalost nije se radilo o trudnoci :( Ne bih da te razocaram, ali bolje da se previse ne nadas pa da ti kasnije ne bude jos teze ako ne bude plusica. najbolje da se smiris i cekas termin sledece menge, pa ako ti abd ne dodje uradis test i vidis je li plus il minus, jer sada je jos rano za bilo kakvu dijagnozu! Sretno i da bude user posted image


IZVORNA PORUKA: yasemin

e hvala ti na željam greška je kod zadnje menge nije bila 24.10.2011 nego je bila 24.09.2011.godine 



IZVORNA PORUKA: smarija

to bi i mogla biti trudnoca u pitanju jer je endometrijum dobro zadebljan,e sad zavisi jesu li ti ciklusi redovni ili ne,da sam na tvom mjstu uradila bi test ili beta nalaz



IZVORNA PORUKA: yasemin

sutra radim betu , a test na urin sam radila u subotu navečer pozitivan , i u nedelju ujutro isto pozitivan ciklusi su mi redovni 28 dana





_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
2.11.2011 21:28:51   
yasemin
uradila betu 37773,6 jedinica visoka koncetracija 

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
2.11.2011 21:29:48   
Lulu_08
Bravo yasemin, trudnice nasa!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
3.11.2011 10:13:29   
pepika
Yasemin tako mi je drago nemas pojmauser posted image isti smo godina i sto vremena u braku,nadam se da cu i ja ubrzo bitiuser posted image .Kad vidim da neko uspije dobijem neku snaguuser posted image .Sretno i uzivaj!!!

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
3.11.2011 20:29:19   
yasemin
desiti će se kad se najmanje nadaš , biće AKOBOGDAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image želim ti od srca kao i svima na forumu

_____________________________

yasemin

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
5.11.2011 17:43:58   
ena0002
Yasemin iskrene cestitke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
29.6.2012 15:41:53   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: ini89

poz cure,kada se najranije u trudnoci moze pojaviti simptom ucestalog mokrenja....?ovulacija mi je bila 22.06. 12 dan ciklusa...a ciklus mi traje 28 dana...trebamuser posted image dobiti 8.07....sta vi mislite...jako sam nervozna i uzbudjena pa jedva cekam da vidim kakav ce biti ishod...user posted image iliuser posted image ...nadam se ovo drugo...



IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni s epočelo učestali piškiti nakon što mi je dr potvrdio trudnoću.... znači 7-10 dana nakon kašnjenja ciklusa.... a do tada su me strašno boljele grude



IZVORNA PORUKA: ini89

ja stvarno imam velike grudi,ali me ne bole...i nemam nikakve simptome PMS-a.....sam sto mokrim malo cesce nego inace...i ne pecka me niti srbi...



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
29.6.2012 15:43:42   
veeseelaa
ini89 nema to veze s veličinom grudi, moje su tak tak al kad trebam dobiti ciklus užasno me bole, tako je bilo i sa trudnoćama, mislim sa obje
ja kontala stiže mjesečnica a ono + na testu


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *