|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  138 139 [140] 141 142   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2013 20:08:23   
smarija
svima zelim sretnu,pukciju,sto vise folikulica i naravno puno user posted image
majusa ne znam otkud to tako,mislim u tolikoj kolicini,sta mislis da nazoves ordinaciju pa da se posavjetujes sa njima sta da radis.

e sad i ja da podenesem izvjestaj user posted image ,endic svega 6,3 cini mi se,postupak prekinut i novi pokusaji slijede u sledecem ciklusu.

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 3476
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2013 20:10:42   
toncica
Jelena86 i ja cu sa anestezijom . Kad me DR SANJA pitala ja sam isto rekla , ako mogu birati ja bih sa anestezijom , sto je sigurno , siguno je. Hvala ti dusice moja.
lavsaturn bas si me nasmijala i to slatkouser posted image

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3477
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2013 20:15:42   
majuša
Smarija i ja sam mislila da ih nazovem sutra da vidim ali eto, možda je neko imao nešto slično pa mi malo lakše kad nisam sama.u SVAKOM SLUČAJU HVALA NA ODGOVORU SADA MI MNOGO TO ZNAČI.A i ti ne brini biće to sve u redu , vjeruj miuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3478
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2013 20:22:14   
toncica
majusa drago mi je da ti muzic stize da se malo oraspolozis. Ja sam ti zanijemila skoro skroz, neznam sta mi bi odjednom od nocas. Neznam mila sta bih ti rekla , Mozda ti je to sve od stresa i nervoze . Sto nisi nazvala onu sestru sto ti daje injekcije da pitas mozda nesto zna. Nemoj jos vise da panicis user posted image

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 3479
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2013 20:27:31   
toncica
smarija mila moja bas mi je zao user posted image user posted image user posted image user posted image
Samo se ti meni nemoj sikirati novi mjesec nova nafakauser posted image
Hvala mila na lijepim zeljama i ja tebi zelim sve najbolje i da ako bog da sledeci mjesec uradis postupakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 3480
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2013 20:44:20   
majuša
user posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3481
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2013 23:24:31   
pahuljica1
majusa
pojma nemam sta bi to moglo biti, al ipak ti njih nazovi za svaki slucaj ,ne plasi se bice sve u redu

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 3482
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2013 23:41:36   
pahuljica1
toncice...
bio mi je mila 17-ti dan od ciklusa i doktorica je bila preyadovoljna s obzirom da je bilo toliko folikula a sve u prirodnom procesu ,bez stimulacije.sto se tice intralipidne infuzije sad sam malo cackala po netu i nasla ovo...

Jedna Britanka godinama je pokušavala da putem veštačke oplodnje dobije potomstvo, a onda je uz pomoć specijalnog režima ishrane uspela da održi plod. Dijeta koja je zasnovana na mešavini sojinog ulja i žumanceta po mišljenju lekara doprinosi da veštačka oplodnja ima šest puta veće šanse da bude uspešna.

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 3483
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2013 0:23:33   
Jelena86
Meni je prošli uzv dr.spominjala neku terapiju, mislim da je rekla nešto kao lipidnu, ali je rekla da bi mi to uključili tek ako ostanem trudna. nemam pojma za šta se daje, ali sam mislila da je zbog moje endometrioze. baš ću je pitati sljedeći put.

(odgovor članu pahuljica1)
Neposredna veza do poruke: 3484
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2013 11:20:16   
ajla 81
Drage moje koliko vidim punkcije pocele pa zelim vam srecu.i sto vise user posted image i imam jedno pitanje,dobila sam rjesenje prije 2 sedmice refondirali 600km za menopur(sto je muz uzimao)pa sam zvala par puta banku nista,jel ubro stigne novac na banku poslje rjesenja ili se dugo ceka?imal koja cura iskustva hvala unaprjeduser posted image user posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3485
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2013 16:48:52   
majuša
Ej cure moje drage , ovih dana ste mi inajbolje prijateljice, iscjedka više nama.U neko doba noći me nazvala drugarica koja je sve ovo prošla i rekla da je to normalno kod nekih žena te da je njoj tako isto bilo dva puta.
S druge strane ovih user posted image , tončice i maje doboj (ako se ne varam jer mije tončica rekla da pije kafu sa jelenom).Aspiracija je super prošla , one se super osjećaju(odmah otišle u kafanuuser posted image user posted image user posted image ).user posted image user posted image user posted image ,šalim se naravno , one će vam detaljan opis dati. Bitno je da se sve dobro svršilo.
Ima li koja sutra sa mnom?Znam da je Jelena86 u srijedu.PAHULJICE HVALA ZA BRIGU, AJLA NA TU TEMU STVARNO NE ZNAM NIŠTA!POZDRAV SVIMA

(odgovor članu ajla 81)
Neposredna veza do poruke: 3486
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2013 17:51:44   
Maja Doboj
pozzzz djevojke...

Kao što kaže majuša...sve je bilo ok i odmah smo posle punkcije završile u kafani user posted image dobro je što su mi izvadili 10 folikula , extrauser posted image loše je što sam to radila bez anestezije user posted image user posted image user posted image user posted image anesteziolog je morao hitno negdje otići, kako to boli, čitava me je ordinacija čula...user posted image
toncica je bila svjedok mojih muka user posted image
moram vam reci da je Dr. Sanja i njena ekipa za punkciju divna, cijelo vrijeme su me držale za ruke i tješile , nemam riječi za njih...

Dobila sam inekciju protiv bolova i tabletu tako da me još ništa ne boli, malo sam odspavala, uspijela popeglati hrpu veša i sada odo u kupovinu user posted image super se osjećam...malo krvarim ali to je ok.

Toncice...kako si mi , jesi ok?

Curke sretno sutra...

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 3487
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2013 18:32:31   
M1984
Cure vidim da ima dešavanje, želim vam svu sreću ovog svijeta, i onima koje su završile aspiraciju i onima koje je očekuju ovih dana.
Maja Doboj, isala sam ti na fb, ali sam vidjela da si se javila ovdje. Pazi se mila, ja sam u potrazi za menopurom, skup ko đavo user posted image .

(odgovor članu Maja Doboj)
Neposredna veza do poruke: 3488
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2013 20:10:02   
toncica
pahuljica1 sta se radi sa tim sojinim uljm i zumancetom. Izvini sto te pitam , ali zasto ti onda ides na IVF kad ti je sve EXTRA.user posted image
user posted image user posted image
ajla81 kako sii mi ti draga moja. Ja ti nista neznam oko tvog pitanja. Hvala ti draga sto si nam pozeljela srecuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pahuljica1)
Neposredna veza do poruke: 3489
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2013 21:04:29   
mia81
ajla81 novac se prilicno dugo ceka. Mi smo cekali sigurno i 2 mjeseca nakon rjesenja. Nadam se da je vas FOND nesto azurni od naseg :)

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3490
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2013 21:06:13   
EKATERINA II
onim curama koje zaista postoje i koje prolaze trenutno najbitnije momente u zivotu zelim svu srecu ovog svijeta i da za 9 mjeseci ugledaju svoje srece ...
Maja Doboj,zao mi je sto si toliko folikula izvadila bez anestezije,nadam se da ce tvoj bol uroditi plodom...
eto toliko o ozbiljnosti klinike medico s...anesteziolog se negdje zurio!!!necuveno!!!gdje ,u wc je morao,,,!!!
za ovo bi svuda dobili tuzbu!!!
Maja Doboj,zaista mi je zao,sada moras dobro da se odmoris do vracanja embriona,shvati to najozbiljnije da bi ti sve te rupe zarasle kako trebaju...

(odgovor članu Maja Doboj)
Neposredna veza do poruke: 3491
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2013 21:16:37   
EKATERINA II
pahuljica1,nevjerovatno,17 dan ciklusa,puno folikula,vodeci ekstra,doktorica prezadovoljna,endo,kakav ono bi?zeno,kada tebi pucaju folikuli i znas li ti uopste da ti prateci folikuli koji se vide 17.dan nista ne znace,niti su antralni niti ce pucati pa da imas sansu da zatrudnis,bitan je taj vodeci,ali ako ti je okvirno na 30 dana ciklus,taj folikul je vec trebao puknuti,jer i kada bi se ta jajna celija oplodila do sledeceg krvarenja ne bi imala dovoljno vremena da se nahrani progesteronom,tacnije taman kada bi se trebala ugnijezditi,krenulo bi krvarenje,razumijes li ti to uopste.malo mi nije ni malo jasna tvoja prica.koliko ti traje ciklus ako mozes napisi...meni tu nesto opasno ne stima,ako sam u krivu ispravite me,prihvatam dobro objasnjenje

(odgovor članu pahuljica1)
Neposredna veza do poruke: 3492
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2013 21:51:26   
toncica
Maja Doboj mila dobro sam malo me boli stomak ali to mi iritira kasalj. jasta nego u kafanu odmah na pivkana zbog endica.
Nije tebi zeno nista kad si mogla peglati i ici u kupovinu. Salim se mila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maja Doboj)
Neposredna veza do poruke: 3493
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2013 22:01:51   
toncica
Evo mene curice moje da van raportiram. Aspiracija super prosla , osoblje extra svaka im cast ja sam prezadovoljna , ko nije njegov problem. Izvadjeno mi je 7 jajnih celija ja zadovoljna.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Naravno sretna sam i zbog Maje i i lavsaturn
Sretno svim curama na aspiracijiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M1984)
Neposredna veza do poruke: 3494
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2013 22:08:52   
ajla 81
M1984 bas ti hvala na odgovoru da znam odprilikeuser posted image cure drzim vam fige user posted image kad imam vremena tu sam pratim vas,i jedva cekam da dodjete sa lijepim rezultatimauser posted image user posted image

(odgovor članu mia81)
Neposredna veza do poruke: 3495
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2013 22:12:11   
ajla 81
Toncice bas mi je drago da si super prosla bice to sve ok user posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3496
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2013 22:20:25   
micikae
Dobro veče, svim curama želim sve najboljei puno uspjehai da ti svi folikuli budu dobriuser posted image a ne na kraju nezreli kao kod mene u drugom postupku ali opet sve najbolje zelim, ja se slažem sa EKATERINOMII user posted image jer vađenje folikula bez anestezije ipak je to bol bodu se igle kroz jajnike, e ja joj boga mi nebih vadila bez anestezije ako je dogovoreno sa anestezijom ispoštovala bi a malo cudno morao otici ansteziolog pa kud....... to traje 15 ,20 min. i kraj,Maja Doboj treba da odmaras jer ce te najprije zvati za tri dana,i nadam se da na kraju nece biti kao i kod mene od 8 folikula samo jedan valjao i jedan embrion itd....kao svi nezreli strasno, i zelim ti srecu jer i ja sam iz doboja,a i svim curama pozzz

(odgovor članu mia81)
Neposredna veza do poruke: 3497
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2013 22:23:05   
Jelena86
cure, treba mi hitno informacija...zaboravila sa, jel i chorimon ide u stomak, ili u guzu, pobrkala sam se...molim vas odgovor, trebam je dati za 10 min...

(odgovor članu micikae)
Neposredna veza do poruke: 3498
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2013 22:38:01   
toncica
Jelena86 draga ja sam tu injekciju primila u stomak nemem pojma gdje je trebalo valda kao i one druge istouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3499
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2013 22:42:47   
toncica
ajla81 hvala ti milauser posted image
M1984 zahvaljujem se i tebi draga i zelim ti da sto prije udjes u postupakuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ajla 81)
Neposredna veza do poruke: 3500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  138 139 [140] 141 142   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  138 139 [140] 141 142   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *