|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  264 265 [266] 267 268   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi sa dojenjem...
3.4.2015 23:56:08   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: irenaSA

Mene je prosto stid više za nagrade ali dojim i čula sam da su dobreuser posted image
Prijavljujemo se i miuser posted image
Isključivo dojimo 7 mjesec i idemo naprijeduser posted image


Draga mama, čestitamo i molimo vas za podatke na pp (ime, prezime, adresa (u BIH) i broj telefona).
Fitolat za nastavak uspešnog dojenja user posted image

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 6626
   RE: Problemi sa dojenjem...
3.4.2015 23:56:16   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Prijavljujemo se i mi,dojimo skoro 11 mjeseciuser posted image user posted image


Draga mama, čestitamo i molimo vas za podatke na pp (ime, prezime, adresa (u BIH) i broj telefona).
Fitolat za nastavak uspešnog dojenja user posted image

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 6627
   RE: Problemi sa dojenjem...
4.4.2015 14:57:46   
dambolina

IZVORNA PORUKA: Hannan

Dambolina je li ovih dana dojila vise nego uobicajeno...meni se znalo to desiti kad doji cesto da me nekako "iz korijena" boli. A dojimo 21mj ... imam osjecaj da su se i (.) (.) umorile.

pa i jeste mogu ti reci, idu joj cetvorke, bila je bolesna pa je bas puno sisala. user posted image

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 6628
   RE: Problemi sa dojenjem...
3.5.2015 12:00:12   
marketing RR


Dojenje je blagodet za majku i dijete!


Majčino mlijeko je najveće bogatstvo koje mama može da pokloni svom djetetu odmah po rođenju.

Takođe majke koje doje imaju veliku korist.
Naučno je dokazano je da majke koje doje imaju bolju mineralizaciju kostiju i za 50% manji rizik od pojave karcinoma dojke prije menopauze.
"Kontakt koji se ostvaruje između majke i djeteta prilikom dojenja je nezamjenljiv osjećaj spokoja, sreće, ljubavi i mira" kažu majke.

U cilju stimulacije laktacije i poboljšanja kvaliteta odnosno nutritivne vrijednosti i količine majčinog mlijeka, tu su Fitolat tablete!


Fitolat tablete su prirodni tradicionalni preparat namjenjen dojiljama za:
poboljšanje laktacije
održavanje laktacije tokom cijelog perioda dojenja

PROČITAJTE VIŠE O FITOLATU...

Sponzor Vitamedic, i ovog meseca, nagradiće prve tri Ringerajine korisnice - mame ili trudnice koje se jave u ovoj temi i napišu da žele Fitolat.



(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 6629
   RE: Problemi sa dojenjem...
3.5.2015 12:11:05   
kocka
prijavljujem se user posted image user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 6630
   RE: Problemi sa dojenjem...
3.5.2015 12:15:30   
Buba.B
i ja...i ja se prijavljujem user posted image

(odgovor članu kocka)
Neposredna veza do poruke: 6631
   RE: Problemi sa dojenjem...
3.5.2015 13:51:43   
Hannan
Mogu li ja:) da se prijavim
MI guramo 23. mjesec:)

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Buba.B)
Neposredna veza do poruke: 6632
   RE: Problemi sa dojenjem...
3.5.2015 13:59:10   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: kocka

prijavljujem se user posted image user posted image


Draga kocka, molimo podatke na pp (ime, prezime, adresa u BIH i broj telefona).

Za uspešno dojenje user posted image

(odgovor članu kocka)
Neposredna veza do poruke: 6633
   RE: Problemi sa dojenjem...
3.5.2015 13:59:43   
marketing RR
IZVORNA PORUKA: Buba.B

i ja...i ja se prijavljujem user posted image



Draga Buba.B, molimo podatke na pp (ime, prezime, adresa u BIH i broj telefona).

Za uspešno dojenje user posted image

< Poruku je uredio marketing RR -- 3.5.2015 14:00:24 >

(odgovor članu Buba.B)
Neposredna veza do poruke: 6634
   RE: Problemi sa dojenjem...
3.5.2015 14:00:50   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: Hannan

Mogu li ja:) da se prijavim
MI guramo 23. mjesec:)


Draga Hannan, molimo podatke na pp (ime, prezime, adresa u BIH i broj telefona).

Za uspešno dojenje user posted image

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 6635
   RE: Problemi sa dojenjem...
3.5.2015 14:11:10   
Hannan

IZVORNA PORUKA: marketing RR


IZVORNA PORUKA: Hannan

Mogu li ja:) da se prijavim
MI guramo 23. mjesec:)


Draga Hannan, molimo podatke na pp (ime, prezime, adresa u BIH i broj telefona).

Za uspešno dojenje user posted image

Hvala od srca, podaci su u PP.Srdacan pozdrav.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 6636
   RE: Problemi sa dojenjem...
3.5.2015 14:38:46   
sara123
Nije problem s dojenjem,ali...

svi znamo da dosta secera kvari zube, posecereno mlijeko pred spavanje,bez da djeca operu zube navodi se kao cest razlog za rano pojavljivanje karijesa kod djece.

Maloprije nadjoh kako i djeca koja sisaju(po noci pogotovo,kao moja) imat ce pokvarene zube, jer bezbeli ne peru zube poslije podojauser posted image
Nesto mi to ne ide u glavu, mislim da se ne moze porediti zasecereno mlijeko sa majcinim mlijekom koje je slatkastog okusa.

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 6637
   RE: Problemi sa dojenjem...
3.5.2015 20:06:07   
kocka
nesto cisto sumnjam da se zubi kvare od majcinog mlijeka, al ajd... opet neka antipropaganda.. user posted image

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 6638
   RE: Problemi sa dojenjem...
4.5.2015 6:22:59   
niki83
Saro, samo neka generacija doji user posted image ..user posted image user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu kocka)
Neposredna veza do poruke: 6639
   RE: Problemi sa dojenjem...
4.5.2015 12:15:26   
sara123

IZVORNA PORUKA: niki83

Saro, samo neka generacija doji user posted image ..user posted image user posted image

Naravno. Iako se ljudi cudom cude: Jos je dojis pa milion upitnika iznad glaveuser posted image Kako je drug N? Puno vas ljubimo i selamimo

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 6640
   RE: Problemi sa dojenjem...
5.5.2015 15:47:44   
saamy
Cao htjela bi vas pitati u vezi mlijeka naime moja user posted image uhvati je tako plac i ja ponudim mlijeko nece,nosam nista nakraju user posted image samo stavim na seciju i gledamuser posted image neznam sta vise nekad kao zeli da jede al malo povuce mlijeko pa me gura pa nogicama udara jos se nekad zacekne od placa user posted image

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 6641
   RE: Problemi sa dojenjem...
5.5.2015 15:50:27   
malena27 RR
Koliko je stara beba, da nije neki skok u razvoju?

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 6642
   RE: Problemi sa dojenjem...
5.5.2015 16:45:53   
Vanne

IZVORNA PORUKA: saamy

Cao htjela bi vas pitati u vezi mlijeka naime moja user posted image uhvati je tako plac i ja ponudim mlijeko nece,nosam nista nakraju user posted image samo stavim na seciju i gledamuser posted image neznam sta vise nekad kao zeli da jede al malo povuce mlijeko pa me gura pa nogicama udara jos se nekad zacekne od placa user posted image


Ja bi rekla da su ovo grcevi...i moja beba je identicno tako radila...povuce malo pa u plac,vrati se na sisu pa opet u plac...trza nogicama jer je boli...
Nemoj ke spustati na seciju,nama je pomagalo kad se ja skinem gola do pasa a nju ostavim samo u pelenama i dojim je nosajuci pri tome joj pjevam...bude jos placa ali manje...davala sam joj espumisan za grceve i pomagao joj je...ne brini prodju do treceg mjeseca,nama su prosli sa 2,5 mjeseca...pomogne i kad stavis bebu potrbuske i sebi preko koljena,tako ugrije stomacic...ja sam mojoj masirala stomak sa ugrijanim maslinovim uljem i onda stavim pamucnu krpu koju sam prethodno ugrijala na stomacic...
Nadam se dace vam to brzo proci,nas su bas izmucili grcevi...samo budi strpljiva i daj djetetu sto vise ljubavi..

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 6643
   RE: Problemi sa dojenjem...
6.5.2015 8:06:32   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: marketing RR


IZVORNA PORUKA: irenaSA

Mene je prosto stid više za nagrade ali dojim i čula sam da su dobreuser posted image
Prijavljujemo se i miuser posted image
Isključivo dojimo 7 mjesec i idemo naprijeduser posted image


Draga mama, čestitamo i molimo vas za podatke na pp (ime, prezime, adresa (u BIH) i broj telefona).
Fitolat za nastavak uspešnog dojenja user posted image


Dobili smo tablete...hvala mnogo sponzoru na nagradi...pročitali smo sastav i sjajne su...javimo iskustva...user posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 6644
   RE: Problemi sa dojenjem...
6.5.2015 13:01:05   
niki83

IZVORNA PORUKA: sara123


IZVORNA PORUKA: niki83

Saro, samo neka generacija doji user posted image ..user posted image user posted image

Naravno. Iako se ljudi cudom cude: Jos je dojis pa milion upitnika iznad glaveuser posted image Kako je drug N? Puno vas ljubimo i selamimo

user posted image sve znam..isto i sad kao i prije 4-5 god... dobronamjerni savjeti user posted image
Drug je uglavnom dobar..malo bronhitisa trenutno, ali pod kontrolom je.
Doji samo u toku noci..i neka ga koliko god bude htio, nije mi tesko.
Ljubi S

_____________________________

N&N

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 6645
   RE: Problemi sa dojenjem...
7.5.2015 16:27:51   
saamy
Moguce da su grcevi,pedijatrica je to obkasnila kao"plac time" svaka beba ima mozes kaze i otprilike znat kad ce pocet plakag ako pratis! Stavljala sam maslinovo ulje al user posted image ne odgovara sav se stomak ospeuser posted image aaa kapi dajem (infakol) ,,, isto jos ima bubuljice po licu i mitiser jel to OK??? Ne odgovara user posted image kad brisem krpicama vlaznim ZWITSAL!!! SENZITIV,,,, al opet ne godi!!!

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 6646
   RE: Problemi sa dojenjem...
7.5.2015 17:24:05   
Vanne

IZVORNA PORUKA: saamy

Moguce da su grcevi,pedijatrica je to obkasnila kao"plac time" svaka beba ima mozes kaze i otprilike znat kad ce pocet plakag ako pratis! Stavljala sam maslinovo ulje al user posted image ne odgovara sav se stomak ospeuser posted image aaa kapi dajem (infakol) ,,, isto jos ima bubuljice po licu i mitiser jel to OK??? Ne odgovara user posted image kad brisem krpicama vlaznim ZWITSAL!!! SENZITIV,,,, al opet ne godi!!!


Saamy i mojaje nekad znala plakati bez razloga,ali kad trza nogicama znaci da je stomacic muci,jadni ne znaju sta ce od muke pa nogicama trzaju.....
Evo kako je isla nasa shema grceva...ujutro u 3 pa sve do 10 ili 11 smo se borili sa grcevima...poslijepodne krenu oko 5 pa do 8...kad smo poceli sa espumisanom trajali su ujutro od 5 do 9 ili 10 a navece oko 7 ili 8 je malo plakala i to je to...
Ja i dalje mislim da male bebe ne placu bez razloga...ili su gladne,mokre ili ih nesto boli...neke jednostavno hoce svoju mamu...samo je drzi uz sebe kad pocne plakati,neka zna da si tu,nemoj je spustati..nosaj je,pjevusi...
A za te bubuljice ne znam,moja ih nije imala..a umjesto vlaznih maramica uzmi gazu i izrezi je na dvadesetak manjih...samo je pokvasis mlakom vodom i cistis tako bebu..otkuhas ih kad upotrijebis i opet spremne za upotrebu...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 6647
   RE: problemi sa dojenjem...
3.6.2015 10:40:06   
marketing RR

Drage trudnice i mame, vas tri koje se prve jave na ovoj temi i napišu da žele Fitolat, sponzor Vitamedic daruje sa po kutijom Fitolata koja vam stiže na kućnu adresu (poštarinu plaća sponzor).

Za uspešno dojenje
user posted image

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 6648
   RE: problemi sa dojenjem...
3.6.2015 11:14:19   
anitaa

Ušla sam u 8. mjesec  trudnoće, grudi nikad nisu bile krupnije, dojila sam prvu curicu skoro 11 mjeseci, (ali je početak bio jako nezgodan), pa se nadam da će ovaj put biti sve puno lakše, ali ipak, za svaki slučaj,  ŽELIM FITOLAT.

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 6649
   RE: problemi sa dojenjem...
3.6.2015 12:06:22   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: anitaa


Ušla sam u 8. mjesec  trudnoće, grudi nikad nisu bile krupnije, dojila sam prvu curicu skoro 11 mjeseci, (ali je početak bio jako nezgodan), pa se nadam da će ovaj put biti sve puno lakše, ali ipak, za svaki slučaj,  ŽELIM FITOLAT.



Draga anitaa, pošaljite nam na pp podatke (ime, prezime, adresa u BIH i broj telefona).

Za uspešno dojenje user posted image

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 6650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  264 265 [266] 267 268   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  264 265 [266] 267 268   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *