|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 12:45:50   
dzeni_nl
i ja perem u lavabou. isto ovako kao i Mirkicin muz. samo je kod mene cesma visa pa je lakse. a ponekad joj naspem vode u lavabo i stavim njene kupke pa je stavim u tu vodu i operem joj guzu i noge, pa onda ispustim vodu, pa je saperem cistom i to je to.

P.S Mirkice jel to maleni ima mladeze po ledjima


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 12:48:09   
Blue rose RR
user posted image Zbog nje je i otvorena tema :" Za one duše koje više nisu sa nama", tako smo potreseni bili svi. Neka joj je lahka zemlja, a maloj Aleksandri neka podari lijepo sjećanje na njenu mamu, zdravlje i sreću.

Ja sam kikicu prala u maloj kadici u sobi, i ne znam da sam je ikada oprala na lavabou. Kasnije je to bila kada u kupatilu.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 12:49:13   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

i ja perem u lavabou. isto ovako kao i Mirkicin muz. samo je kod mene cesma visa pa je lakse. a ponekad joj naspem vode u lavabo i stavim njene kupke pa je stavim u tu vodu i operem joj guzu i noge, pa onda ispustim vodu, pa je saperem cistom i to je to.

P.S Mirkice jel to maleni ima mladeze po ledjima


sada su to samo crvene fleke ali mislima da do kraja druge godine ce biti maldezi user posted image kako procitah da prve dve godine nam mladeza tek posle to su sada flekice crvene mozda odu a mozda bude mladez.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 12:52:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

i ja perem u lavabou. isto ovako kao i Mirkicin muz. samo je kod mene cesma visa pa je lakse. a ponekad joj naspem vode u lavabo i stavim njene kupke pa je stavim u tu vodu i operem joj guzu i noge, pa onda ispustim vodu, pa je saperem cistom i to je to.

P.S Mirkice jel to maleni ima mladeze po ledjima


sada su to samo crvene fleke ali mislima da do kraja druge godine ce biti maldezi user posted image kako procitah da prve dve godine nam mladeza tek posle to su sada flekice crvene mozda odu a mozda bude mladez.

moj ima jedan mladez na nozi...dobio ga je sa nepunih 6 mjeseci

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 12:53:44   
dacy
Ja perem u bideu. Čuvam ga desnom rukom preko stomaka, stavim guzu u bide (ne skroz) nogice vani i lijevom operem. Onda ga ispravim i operem i nogice

_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 12:56:06   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: dacy

Ja perem u bideu
. Čuvam ga desnom rukom preko stomaka, stavim guzu u bide (ne skroz) nogice vani i lijevom operem. Onda ga ispravim i operem i nogice


a sta je to ?????


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 12:58:45   
Dida79
Isto kao i vecina mama na lavabou.Lijevom ga rukom drzim preko stomaka a desnom perem user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 12:58:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: dacy

Ja perem u bideu
. Čuvam ga desnom rukom preko stomaka, stavim guzu u bide (ne skroz) nogice vani i lijevom operem. Onda ga ispravim i operem i nogice


a sta je to ?????

bide sluzi za pranje intimnih dijelova...nalik je na izduzeni, niski lavabo/kaduuser posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 12:59:15   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: dadada

ko lady..."sjedeci" preko ruba lavaboa...a drzim ga jednom rukom....drugom perem...imam onaj hipp sampon i dusgel na pipu tako da sve uspijem jednom rukom


Sad kako je stariji, držim ga ispod ruku, preko prsa jednom rukom, drugom perem, a on sjedi na ivici lavaboa kao na wc šolji. Dok je bio mali nisam ga oslanjala na rub. Kod mene je dobar lavabo user posted image Nekad sam kupovala beby sapun, sad ga operem našim, sa zrncima za piling user posted image , i to samo poslije velike nužde.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 13:00:16   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 13:00:48   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: dacy

Ja perem u bideu
. Čuvam ga desnom rukom preko stomaka, stavim guzu u bide (ne skroz) nogice vani i lijevom operem. Onda ga ispravim i operem i nogice


a sta je to ?????

bide sluzi za pranje intimnih dijelova...nalik je na izduzeni, niski lavabo/kaduuser posted image


ahaaaa sad znam sta je :))))) hvala :)


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 13:02:01   
dacy
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: dacy

Ja perem u bideu
. Čuvam ga desnom rukom preko stomaka, stavim guzu u bide (ne skroz) nogice vani i lijevom operem. Onda ga ispravim i operem i nogice


a sta je to ?????



valjda ću dobro objasniti. To ti kupaonički element koji služi za pranje intimnih djelova tijela, noge je lakše tu oprati nego u kadi ili kabini. Ja ga ćesto koristim i da neku robu malo properem. Meni je jako koristan i kada smo renovirali kupatilo uzeli smo i njega. Ukucaj na google pa ćeš dobiti i sliku. Ako uspijem postaviti sliku pokazat ću ti


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 13:03:01   
DM

IZVORNA PORUKA: dadada

e i nas ima tu stopuuser posted image

a ja sam njega iznad lavaboa i kupala dok mu jos pupcana nija otpala...e to je malo teze za objasnitiuser posted image


Nije, nije user posted image user posted image user posted image ima nas još koji smo kupali u lavabouuser posted image user posted image user posted image
Kad ti nema niko pomoći praviš razne kombinacije


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 13:03:50   
dacy
eto dadada stavila i sliku. Moj je sličan. Malo je više zaobljen na ivicama i ima ljepšu slavinu user posted image

_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 13:04:34   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: dadada

e i nas ima tu stopuuser posted image

a ja sam njega iznad lavaboa i kupala dok mu jos pupcana nija otpala...e to je malo teze za objasnitiuser posted image


Nije, nije user posted image user posted image user posted image ima nas još koji smo kupali u lavabouuser posted image user posted image user posted image
Kad ti nema niko pomoći praviš razne kombinacije


ja sam u pocetku prostirala peskir i njega stavim u lavabo da mu guzu operem sada to bez po muke , cak ga vis ene kupam u banjici nego kad se ja kupam sa sobom u kadu milina :) mama uziva a i ko ce noskati one banjice tam vam :)


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 13:06:17   
Dida79

IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: dadada

e i nas ima tu stopuuser posted image

a ja sam njega iznad lavaboa i kupala dok mu jos pupcana nija otpala...e to je malo teze za objasnitiuser posted image


Nije, nije user posted image user posted image user posted image ima nas još koji smo kupali u lavabouuser posted image user posted image user posted image
Kad ti nema niko pomoći praviš razne kombinacije



Hajde pa nisam jedina koja je djete kupala u lavabou user posted image user posted image Meni je tako najlakse bilo kad ga sama kupam

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 13:06:48   
DM
ja sam u pocetku prostirala peskir i njega stavim u lavabo da mu guzu operem sada to bez po muke , cak ga vis ene kupam u banjici nego kad se ja kupam sa sobom u kadu milina :) mama uziva a i ko ce noskati one banjice tam vam :)

Meni je bilo još lakše- uvalim ga starijem u krilo i okupam, a onda samo jošovog većeg završimuser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 13:07:21   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: dacy

eto dadada stavila i sliku. Moj je sličan. Malo je više zaobljen na ivicama i ima ljepšu slavinu user posted image

ma da znam za ovo samo stvarno nisam znala na bosanski kako se zove mogla sam se gdje i izvaliti ima neko simpaticno ime :))) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 13:09:04   
Anoniman
moj Andrej se sad iskljucivo tusirauser posted image ...neci vise da sjedi u kadi...on fino stoji i puni posudice s vodom dok ga ja tusiramuser posted image

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 13:09:28   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: dadada

e i nas ima tu stopuuser posted image

a ja sam njega iznad lavaboa i kupala dok mu jos pupcana nija otpala...e to je malo teze za objasnitiuser posted image


Nije, nije user posted image user posted image user posted image ima nas još koji smo kupali u lavabouuser posted image user posted image user posted image
Kad ti nema niko pomoći praviš razne kombinacije


i ja sam kupala mlađu u lavabou.user posted image user posted image user posted image
Do godine dana svaku noć kupam djecu...
šta da radim kad sam sama...a starija u silnoj želji za vodom sve mi iz kadice prospe po ćilimu ili još gore po WC pa da se oklizne dok ja mlađu odmah obuć i podojit za spavanje moram.
I ja skontam...lavabouser posted image
I stavila bih ja kadicu plastičnu u kadu da mi može stati...ko izmisli ove tuš kabine baš me grdno zezno...meni je tuš kabina užas...samo lijepo izgleda a ostalo nija vala pomoć neka.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 13:21:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: dadada

e i nas ima tu stopuuser posted image

a ja sam njega iznad lavaboa i kupala dok mu jos pupcana nija otpala...e to je malo teze za objasnitiuser posted image


Nije, nije user posted image user posted image user posted image ima nas još koji smo kupali u lavabouuser posted image user posted image user posted image
Kad ti nema niko pomoći praviš razne kombinacije


i ja sam kupala mlađu u lavabou.user posted image user posted image user posted image
Do godine dana svaku noć kupam djecu...
šta da radim kad sam sama...a starija u silnoj želji za vodom sve mi iz kadice prospe po ćilimu ili još gore po WC pa da se oklizne dok ja mlađu odmah obuć i podojit za spavanje moram.
I ja skontam...lavabouser posted image
I stavila bih ja kadicu plastičnu u kadu da mi može stati...ko izmisli ove tuš kabine baš me grdno zezno...meni je tuš kabina užas...samo lijepo izgleda a ostalo nija vala pomoć neka.user posted image

dobro je...vidim nisam jedina...user posted image
moja patronazna kad je to vidjela nije mogla sebi doci...kaze svaka cas premda mi je prvo dijete...obicno se valjda takvi ne usude nistauser posted image ...a ja nekako s njm znam "baratati" i fakat me od pocetka niceg nije bilo strah...dok kad drzim tudje dijete sva se tresemuser posted image ...ne kontam...fakatuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 13:28:47   
ziki
E jasam ja nemirka razmazila. Jedina ja izgelda guzu držala nad kadomuser posted image Ja ga i danas kupam i plastičnoj kadici u kadi i onda imam vrisku i plač posle 30 min ludovanja kako ga izvadit i saprat pjenu, oprat kosu(noćna mora)

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 13:29:34   
Medić*
U pocetku dok je bebara bila manja prali smo guzu u maloj kadici u sobi,kasnije kadaje vecpoceo dastoji cvrsto u kupatilu u kadi tusem za cas gotovo,lavabo namje pravo mali pa nikad nije zluzio za pranje bebarine debele guze user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 13:35:03   
dzeni_nl
ja i moja Marisa se od njenog 6 dana tusiramo zajedno u kabini. sada se i mm to osladilo pa se i on cesto sa njom tusira, a ona bas uziva. meni je babica rekla da to smijem tako raditi kada je dolazila kod mene da mi pomaze oko bebe. i stavrno je super.

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: kako perete bebinu guzu?
3.11.2010 15:01:41   
Anoniman
U umivaoniku, malo je veci i taman s mojom visinom tako da se ne krivim. Malo sampona za tijelo koji doduse nema ni mirisa i pogodan je ...istrljam guzu , none, saperem, posusim lijepo pamucnom pelenom, za to vrijeme on poobara svu kozmetiku i sve sto dohvatiti moze,

(odgovor članu dzeni_nl)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *