|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  169 170 [171] 172 173   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 11:04:33   
Anoniman
Da vam mahnemo i mi padobranci, nikako da uspijem stici paralelno pratiti i ovu (Lukinu) temu i onu bebe od 1-2 (Aninu)user posted image
Moj mis bolestan, vec osam dana se borimo sa bronhitisom i laringitisom, juce dr iskljucila inhalacije od sinoc opet strasan kasalj, pa sam se sad cula sa njom pa mi je rekla opet inhalacije da ukljucim. Gripa nam kucom hara pa smo svi smrcavi, kasljemo, slinimo i co. Nadam se da su ostale bebice dobro, da slusaju mame, papaju i spavajuuser posted image , posto moji nista od toga ne radeuser posted image . Ana moze da jede, ali nece, a Luka hoce da jede ali jadan od kaslja ne moze.

Ciciban kad je operacija, draga ako se ne cujemo srecno vam.

cestitamo sve propusteno i ljubimo vasuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 4251
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 11:34:09   
Bebica11
hello zenice

da se i mi javimo, maleckoj je pukla ranica na ruci, iscurio joj gnoj preko noci i sad je ostala mala ranica, nisam dirala samo promijenila bodi i nadam se da je to to da nece vise gnojiti aBd

Silver bas mi je zao sto si morala ostaviti bebce, al bice dobro aBd, bolje i pretrpiti dva tri dana i da nemas brige jer nigdje sunca, mojoj tek sad spalo zutilo a cijelu sub sam je suncala malo i na nosic slini kad sam je raspremala al sta cu morala sam, ja sam izdajala i danju i nocu svaka 3h i odrzalo mi je produkciju mlijeka, nemoj ni precesto al izdajaj obje, i nagni se u polozaj kao da beres cvijeceuser posted image i izdajaj meni je gravitacija najvise pomogla a koristila sam mehanicku pumpicu, namazi bradavice lanolinom

danas 6-ti dan kako nije kakila, za cas prodje hefta, opet sam u iscekivanju

eto to je novo od nasuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4252
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 11:35:42   
animagical
bebice ja sam primjetila da moj A kaki kad ja jedem suhe sljive, bukvalno iduce jutro obavi posao, pa probaj..ili popij dosta sensie, i to pomaze

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 4253
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 11:52:41   
Bebica11
probacu al pijem kompot od sljiva stalno i upravo popila dukatov bAktiv, jer i moja probava stopa a svrbeka me dole pa kontam da nisu gljiviceuser posted image jos nisam prestala curiti, ide skroz malo zuto, malo me iskreno da ti kazem i brineuser posted image al bice dobro aBd

hej sinoc mi je mala NAKON DUGO zaspala u 20h Barekallah, i probudili je mi u 2h da jede, to je najduze do sad da je spavala 6h u komadu, jel joj prerano??? meni neobicno pravo

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 4254
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 12:03:24   
animagical
nema te sta brinuti, ja sam krvarila 8 sedmica, pa nista niej bilo...a taj iscjedak, kako meni kaze doktor, sasvim normalan kod zena koje su radjale, nije to vise isto...sta cesuser posted image  

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 4255
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 12:05:47   
Amam
Dobri dani...
Mi dernek pravili do nekih 1h i onda nastao budjenje svakih 2h user posted image .
Sto se tice cune i navlacenja kozice ja sam to samo cistila mozda jednom dnevno ono svucem malo i ocistitm tek toliko,mene su isprepadali kazu navuce se to ispod koze pa zagnoji,pa ovo,ono,a njemu bilo to gore usko tako da kozica nije mogla dolje puno i ja pitam pedijatra kaze ma jok,samo kad ga kupate onako u vodi malo navucite i sve bilo hB ok.
Bebice i ja sam curkala oko 50 i mozda koji dan vise.
Silver javi nam se da cujemo kako bebce i izdajanje .
Palachinko ako ti mahdi kaslje i osjeti se onaj slajm kao da hropti,meni je vjeruj najbolje pomogao kozji loj,samo jednu noc umu stavila i nosic mu prestao curiti ma sve hB,pili smo i caj od luka ali loj mi je stvarno.Jest da kuca smrdi na stado koza,ali Boze moj,neka su zdravi.
Joj odoh pitu ravim dok E drinjca

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 4256
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 12:06:19   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: animagical

nema te sta brinuti, ja sam krvarila 8 sedmica, pa nista niej bilo...a taj iscjedak, kako meni kaze doktor, sasvim normalan kod zena koje su radjale, nije to vise isto...sta cesuser posted image  


ma najvise me strah da mi nisu ne daj Boze sta ostavili al isla sam na "reviziju" kad su me pod anestezijom rasili i sasili valjda su sve provjerili ponovo.......valjda sto me svasta potrefilo u zivotu pa imam strah

vise ni doktorima ne vjerujemuser posted image kontam otici na uzv ovih dana

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 4257
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 12:30:43   
palachinken
Amam, gdje ima kupiti kozijeg loja? Jel to na pijaci ili po apotekama, veze nemam

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 4258
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 13:21:29   
Sultaniija
pozz svima sinoc smo fino spavali ali smo zato od  8 jutros dernecili te grcevi te mu se malo zacepio nosic pa ne mze da doji ne znam sata da radim osjetim da mu se nakupilo slajma jer kad dise malo zapinjeuser posted image user posted image ponekad napravi facu kao d amu se povraca ali ne povrati sigurno mu se nakupilo u grlu sta cu imal neka svaijet dobrobi mi dosaouser posted image user posted image

I ja navlacim kozicu na cuni i cistim kamilicom svaki dan ali danas sam ga presvlacila on se rasplaka kad poc se napinjat malo pisnu i rasplaka se meni se cini da ce morat brzo na sunecenje uhhhhuser posted image user posted image

Bebice11 ja nisam jos otisla na uzv ne mogu vise da me gledju ali ne znam jel ikome bilo ovako kao meni prestalo mi je krvarit odavno sad izlazi smedzkasto i uzasno uzasno smrdi dva puta se tusiram dnevno ne znam sta da radim da li je upala u pitanju?

Gdje ste u sarajevu privatno sunetile djecu igdje je najbolje citala sma na forumima ali mi oni forumi malo zastarjeli imal ko da je skoro? ( Ja procitala pola foruma o sunecenju i svi hvale jednog doktora privatno radi ja uzela br da nazovem i MM govorim ovdje cemo kad ja sljedeci post covjek umro mogla sam nazvatuser posted image user posted image )


_____________________________

29.11.2011. 10:30h mamina ljubav, sreca i cijeli svijet :)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4259
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 13:27:12   
Super Beba
sultanija - mi smo sunetili u sanasi, dr. Zvizdic je obavio to i sve je proslo super! Jos smo mi malog bas kasno osunetili, sa 9 i kusur mjeseci. Mi smo isli na inhalacionu anesteziju, jer je bio prevelik za lokalne. Mislim da nas je doslo 300 km sa ovom anestezijom, lokalna je jeftinija

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Sultaniija)
Neposredna veza do poruke: 4260
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 13:29:13   
Sultaniija
Super bebo reci mi jel moze neko prisustovat kad sunete? imas li kontakt tel

_____________________________

29.11.2011. 10:30h mamina ljubav, sreca i cijeli svijet :)

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 4261
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 13:30:20   
Bebica11
sultanija ne krvarim ni ja bukvalno ide smedji pa zuti iscjedak, vidi se da je prljavo nesto nije ni krv, nekad svijetlo smedje, ma nemam pojma, ugl meni jos traje pa me zbunilo al vidim DOSTA NAS je trajalo preko 50 dana sad mi je lakse, ja sve kontam zabrljali mi nesto pa me strah

btw nazvala DZ i dobila termin za pregled tek 28.02. a gledacu da uradim papa test i sl sto je privatno skuplje i da se narucim za uzv ONAKO kod njih valjda ce me primiti do ljetauser posted image

a u medjuvremenu cu aBd ici privatno

sutra aBd i bebu vodim na bocuuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Sultaniija)
Neposredna veza do poruke: 4262
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 13:32:32   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Sultaniija

Super bebo reci mi jel moze neko prisustovat kad sunete? imas li kontakt tel


sultanija ja bih na tvom mjestu osunetila malog, moja jedna poznanica je cekala pa malom se zagnojilo bas su deverali oko toga jos ako mu smeta sto prije, bolje ce organizam podnijeti BRZE CE ZARASTI sto je manja beba 100%

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Sultaniija)
Neposredna veza do poruke: 4263
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 13:38:10   
animagical
IZVORNA PORUKA: palachinken

Amam, gdje ima kupiti kozijeg loja? Jel to na pijaci ili po apotekama, veze nemam


imam ja,ali ne znam kako da ti posaljem...evo mi ga u zamrzivacu..

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4264
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 13:41:40   
animagical
sultanija, postporodno krvarenje su lohije, one i treba da smrde jer su prepune bakterija, i polako mijenjaju boju od crvene preko smedje, dok ne dodju do zuckastog,pa providnog...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 4265
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 13:54:45   
Sultaniija
animagical bas tako su  mjenjale boju sad su svijetlo smedje ali sta da uradim za ovaj smrad meni je nepodosljivo Bgm.

Bebice11 sto se tice sunecenja mene sve zaboli ja ne bih nikad ali tako bi mu ucinila medvjedju uslugu pomrili sam se tim da moram jos cu vidjet u petak sa doktoricom, jer i mi idmeo na bocuuser posted image user posted image mene malo strah vakcineuser posted image user posted image a sto se tice ginekologa ja se svom doktoru ne smijem ni javit kasnim pola mjesecauser posted image user posted image al moram i to uhhh samo ne znam jel cackaju puno dole na tom pregleduuser posted image user posted image ali mi mora radit papa test znaci morat ceuser posted image user posted image o tome cu jos razmiliti. 


_____________________________

29.11.2011. 10:30h mamina ljubav, sreca i cijeli svijet :)

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 4266
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 13:57:51   
animagical
nista, tusiras se cesto, ja sam ranu i te dole dijelove tusirala bar 10 puta na dan,usmjeris tus i direkt...bez ikakvih sapuna, gelova i cuda, mimo normalnog tusiranja, onda izbjegavaj dnevne uloske da ne dobijes gljivice...i cekaj da prodje...

(odgovor članu Sultaniija)
Neposredna veza do poruke: 4267
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 13:58:30   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Sultaniija

animagical bas tako su  mjenjale boju sad su svijetlo smedje ali sta da uradim za ovaj smrad meni je nepodosljivo Bgm.

Bebice11 sto se tice sunecenja mene sve zaboli ja ne bih nikad ali tako bi mu ucinila medvjedju uslugu pomrili sam se tim da moram jos cu vidjet u petak sa doktoricom, jer i mi idmeo na bocuuser posted image user posted image mene malo strah vakcineuser posted image user posted image a sto se tice ginekologa ja se svom doktoru ne smijem ni javit kasnim pola mjesecauser posted image user posted image al moram i to uhhh samo ne znam jel cackaju puno dole na tom pregleduuser posted image user posted image ali mi mora radit papa test znaci morat ceuser posted image user posted image o tome cu jos razmiliti. 



sultanija ja sam vec bila na GAKu na jednom pregledu, gledala mi dr ranu i vadila vanjske konce i to je to, rekla da idem na kontrolu za 2mj tj u februaru, gledacu privatno da odem aBd da vidim imal upala i sl

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Sultaniija)
Neposredna veza do poruke: 4268
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 13:59:13   
animagical
papa test ti ne bi smio raditi dok ne prodje koji mjesec...ja sam ga radila 3mj iza poroda

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 4269
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 14:00:24   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: animagical

nista, tusiras se cesto, ja sam ranu i te dole dijelove tusirala bar 10 puta na dan,usmjeris tus i direkt...bez ikakvih sapuna, gelova i cuda, mimo normalnog tusiranja, onda izbjegavaj dnevne uloske da ne dobijes gljivice...i cekaj da prodje...


i ja se perem non stop i gacice pamucne imam na sebi,ne curi puno al uvijek mrljave gacice budu a moram i klanjati, lose se osjecam bez namaza ovako dugouser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 4270
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 14:01:49   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: animagical

papa test ti ne bi smio raditi dok ne prodje koji mjesec...ja sam ga radila 3mj iza poroda


pa 28.02. ce biti 3mj aBd taman onda u DZ da uradim a uzv bih ranije za svaki slucaj

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 4271
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 14:02:29   
Skvo RR
ja dosla...iz dva zuba mi zivce izvadili, nakrhalli lijek, evo me utrnuta,sva brujim...svako dijete mi je po dva zuba shebalo....user posted image , sto bi se reklo idite na kontrolu.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 4272
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 14:03:15   
animagical
a doh ne prodje curenje nista od namaza...strpi se...znas da je necisto...  ali i racunaj na to da ces uvijek imati jaci iscjedak nego prije...

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 4273
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 14:12:45   
saritaa
drage moje hvala puno na odgovorima , ja do sad nisam dirala tu kozicu, pitala jetrvu ona ima djecaka od 10 godina i kaze nikad cula, a zena od kuma zivila u Americe tamo djecu sunete dan iza poroda i ona to radila cak mi i pokazivala kako cu, ma hajd i ja cu kad ga kupam ocistiti a za sunecenje ja sam za da se uradi dok je dijete malo, da se ne sjeca, a u cetvratak idemo na vakcinu pa cu pitati pedijatra za misljenje user posted image

bebice 11 to na rukici sto se gnoji nemoj da te brine, kod mog Harisa se to par puta gnojilo i pucalo, sad je kao neka krastica, ja ne primjecujem da ga to boli tako da ne obracam paznju previse,... uh odoh dijete mi place

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 4274
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 14:21:26   
Sultaniija
animagical i ja stalno perem bez gela i ne koristim uloske samo pamuk cisti koji mjenjam vise puta na dan, a doktoru necu jos nemam gdje bebu a ka dodem vidjecu da uradim i papa test!

Nego ima li iko lijek za ovaj slajm kod bebe, ja bih da on povrati ali on moja dusa opet vratiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

29.11.2011. 10:30h mamina ljubav, sreca i cijeli svijet :)

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 4275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  169 170 [171] 172 173   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  169 170 [171] 172 173   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *