|      
Želiš odustati?
Prije nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa posljedicama tog čina.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj lični računar ćemo namjestiti cookie, koji će nam omogućiti, da te tokom takmičenja (10. - 14.06.2013.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja Ringerajinih stabala odnosno kontrole uz desnu ivicu ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, a bodove će izgubiti i Ringeraja. Nažalost, odustajanjem gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Da l još želiš da odustaneš?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pedijatar
11.6.2009 0:04:46   
Lulu_
golubice stvarno mi je zao sto si to dizivjla...bas je to zalosno...
a nju...nebi mi trebali ni novinari ni nista ...samo jedan poziv muzu...i to bi je vise opametilo nego bilo sta...sa takvima se samo moze na taj nacin i nikako drugacije

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu vila)
Neposredna veza do poruke: 76
11.6.2009 0:19:33   
Chuchi

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Golubice ja bi je prebila tako da bi se taj događaj još dugo, dugo prepričavao

e pa ti si vesela stvarno najoriginalnija...user posted image user posted image
mozda bih i ja tako postupila, ali u takvim situacijama covjek se izgubi, i mislim da si ti golubice
postupila na najbolji moguci nacin, jos da imas racune sta si sve platila danas privatniku, i da imas
svjedoke kako te ta ped. ispalila iz ordinacije... pa pravac ombudsmenu kako hanabanana rece,
vidjela bi kako bi se provela doticna... sretno ti..

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 77
11.6.2009 0:31:32   
Anoniman
Ne mogu da vjerujem napiši nam ime i prezime dotične, pa ćemo je svi prozivati i pljuvati na sav glas,koliko nas ima neće joj se dobro pisati...kako ono ide dobar glas se čuje a lošiji još brže.

(odgovor članu Chuchi)
  Neposredna veza do poruke: 78
11.6.2009 0:34:26   
Chuchi
Dobar glas daleko se cuje, a los jos dalje...

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 79
11.6.2009 0:36:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Chuchi

Dobar glas daleko se cuje, a los jos dalje...

user posted image user posted image user posted image user posted image e tako ja polupala lončiće ali bila sam blizuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Chuchi)
  Neposredna veza do poruke: 80
11.6.2009 9:18:02   
Amela83
Ej Breskvic, sto me nasmija... user posted image user posted image user posted image  

Mamina sreća 09.03.''09

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
11.6.2009 12:21:59   
Golubica
IZVORNA PORUKA: Breskva

Ne mogu da vjerujem napiši nam ime i prezime dotične, pa ćemo je svi prozivati i pljuvati na sav glas,koliko nas ima neće joj se dobro pisati...kako ono ide dobar glas se čuje a lošiji još brže.

Ma doktorica je luda totalno. Cesto bude suspendirana zbog kojekakvih ispada. Jako je cijenjena kao dijagnosticar, ali njen pristup je ispod nule. Fazon je u tome sto ona kada muz sa zenom dodje bude extra super, ne smije nista, ali ako zena ode sama onda zna biti zeznuta. MM nije moga zbog posla ici sa mnom, a ustvari i nisam valjda do te mjere debil da ne znam dijete sama dr odvesti. Doticna doktorica je inace SARAJKA Azra Mrehić ima jos jedno prezime ali ne mogu ga se sjetiti. Mnogima ona odgovara, ali meni ne.
Pazite ovo: Prosle godine odnesem ja Asju na prvu kontrolu, kada je napunila mjesec dana. Cekam ja u cekaonici, kad izlazi ta doktorica i kaze meni da ja malo sacekam dok ona PARADAJZ razabere, kao nakupi joj se puno pa smrdi, a zene joj sa sela donesu user posted image .

Jedan tip imao dosta aknica po licu i ode kod nje. Nakon pregleda ta user posted image izadje u cekaonicu za tim tipom i pred svijetom njemu kaze: NIJE TEBI TO SINKO NISTA, TO JE TEBI OD NEuser posted image ICE.

I kome dijete odvesti? Privatno - samo sto DOBAR DAN kazes naplati ti. A jos ce ti naci masu nekih stvari samo da bi pare u djep dobili. Sve je ovo fuj.

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
2.7.2009 1:26:25   
Anoniman
Bože sačuvaj!!!!! E pa stvarno.... kako oni to samo tako olako "svoje" dijagnoze izvale cccccc

E majke ti, spucaj joj jedan i za mene user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 83
2.7.2009 9:11:55   
juni
Draga Hanady, oni misle da se mogu igrati sa nasim zivcima. Savjetovat cu te da iduci put odvedes bebu u drugi DZ, mi biramo u koji cemo DZ i kod koje doktorice voditi dijete. Ja uvijek prvo zovnem i pitam da li je dr. Vukovic u smjeni i tek onda ga vodim. Ona je zaista divna, a sigurno ih ima jos nekoliko koje su profesionalci u svom poslu. Najvaznije je da je bebica dobro i da fino napreduje.

EMIL,7.9.2008.

Neposredna veza do poruke: 84
2.7.2009 18:13:25   
Hanady RR
i da napomenem nisma jutros išla kod te doktorice da je nalijepim muž mi neda kaže da se samo bezveze nerviram i da još samo fali da mlijeko prekinem. a i u pravu je, idem ja u ponedeljak ako Bog da kod druge pa da mi dijete vakcinu primi.

Ja sam to sto jesam, nekom ništa, nekom sve. Ko u moju dušu uđe, taj zauvijek tu i ostaje! ¦¦¦

Ponosna Bosančica :)

Mamino sunce No 1 Hanadi 25.06.2006.god
Mamino sunce No 2 Farah 12.02.2009.god

Neposredna veza do poruke: 85
2.7.2009 18:18:27   
nanika
Hanady, i ja sam toliko ogorcena na nase doktorice po domovima zdravlja, uzas. Mojoj curici je tri godine i odvedem je u dom samo kad moram, a to je na vakcinu. Bilo sta drugo da je u pitanju  idemo privatno. I mi smo isli kod dr. Hodzica i super je. Sada nam dodje jedan drugi ,stariji  doktor, pedijatar koji je u penziji. On nam dodje kuci i vrijedi svake pare, samo da ne gledam one  dr. u domu.

Curica 2006
Dečko 2009

Neposredna veza do poruke: 86
25.7.2009 0:22:53   
norah
I ja zelim da pohvalim dr. Gordanu Vukovic iz DZ "Omer Maslic". Svaka joj cast kako profesionalno obavlja svoj posao! Ima dobar pristup, voli svoj posao, uvijek je otvorena za razgovor i da odgovori na svako pitanje. Po mom misljenju, ona je najbolji pedijatar u Sarajevu.

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 87
25.7.2009 11:43:17   
škorpija
Ima li neko iskustva sa dr- Vadžihom Dreković iz doma zdravlja Omer Maslić, prošli put na vakcini ona na szapala, ali nisam je nešto mogla procijeniti, istina rekla je da beba previše dobija na kilaži user posted image , ikao je dobila manje nego prvi mjesec, a tad je dr. Gordana Vuković rekla da je o.k. kilaža.
Drkovićka nas je opet na ručila na vakcinu u svojoj smjeni pa ne znam da li da je zaobiđem i odem kod dr. Gordane a opet kod nje je problem što je uvijek ogromna gužva u njenoj smjeni user posted image

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 88
25.7.2009 12:02:15   
mamina cura
Kako stvari stoje sa nasim domovima zdravlja i kako svaki put kad odem nabasam na drugu doktoricu...user posted image ... ja sam svoju malenu kad se rodila vodila na kontrole i preglede privatnom doktoru dr. Miri Ademovic koja je i savjetnik za dojenje. A kad je trebala primiti redovnu vakcinu otisla bih u d.z. i trpila svakakve gluposti samo da dobije vakcinu i na njihove savjete i ostalo se nisam osvrtala. Tako sam isla kod istog doktora svaki put i na istu vagu sto je jako vazno. Kako novac nisam davala za pelene tako smo ih trosili na privatne doktoreuser posted image  i ostale potrebnije stvari

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 89
28.7.2009 15:37:33   
HanaBana
Zna li ko koja smjena je dr Vukovic ovu sedmicu?

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 90
28.7.2009 15:41:11   
HanaBana
Saznahuser posted image user posted image na godisnjem je do sredine augustauser posted image

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 91
28.7.2009 15:43:42   
Anoniman
A joj, čuj do sredine avgusta user posted image  A mi trebamo 5.8. na kontrolu i vakcinu....... a ona nam je najbolja user posted image  Ona je bila dr. mm kad je bio mali user posted image , pa našoj kćerki pa sad i user posted image .

(odgovor članu HanaBana)
  Neposredna veza do poruke: 92
28.7.2009 15:44:57   
veeseelaa
ja svoju Ajšu vodim u dom zdravlja Novi grad - Vojničko i meni su tamo svi fini i krasni... bilo ko da je u smjeni meni su super, evo bas sam danas malenu vodila na vakcinu i uvijek me oduševe i sestre i doktori/ce
Svi se sjate, malenoj potepaju, lijepo me pozdrave i mene i mm...
Sad za sad, javim ako ne budu slušali

Ajša - Ajra
28.12.2008

Ajra - mamina dženetska ptičica
03.12.2012 - 04.12.2012

Esma
04.12.2013

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 93
28.7.2009 17:35:33   
Pretty mamma
Vidim da pitate za dr. Gordanu iz Omera Maslića.
Žena je zakon!!! Na godišnjem je do 16.08. Tako je nama rekla!

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
29.7.2009 10:17:01   
emma.L
Veeseelaa, ja imam dosta ružno iskustvo na Vojničkom. Prvi put je bila neka sestra koja je vikala na mene što sam Emu iznijela u ono predvorje iz čekaonice pune bolesne djece (mi smo došli na vakcinu bili), kao tamo će dobiti upalu uha user posted image . Mislim se- halo, ženo, ako ja dijete hoću vani držati bez kape, moja stvar. Ti ima da je primiš kad dobije tu upalu uha i gotovo. (Btw. nikad joj nisam kape stavljala i nikad nije bilo problema s ušima, čak ni na moru.)
Drugi put su bili fini zaista- neka doktorica na A (Azra, Aida, nisam sigurna) koja je bila jako ljubazna i objasnila mi sve što trebam znati i što me je zanimalo.
Treći put neki crni mali doktor koji zamuckuje- nedaj Bože nikome. Po njemu je Ema bila pothranjena i naložio nam je da uvedemo dohranu, da bi je poslije izvagali kod privatnika i kaže žena da je dobila 2,5 puta od porođajne težine za pola godine što je super budući da je dojila. A usput, na sva moja pitanja je to bio odgovor.
Ja se grozim tog doma zdravlja i nakon svake vakcine sačekamo par dana i odvedemo je privatno (hvala Bogu pa možemo).
Molim te, ako znaš ime ove fine doktorice (plava starija žena, malo punija), reci, pa bih se ubuduće raspitala za njenu smjenu prije nego što odemo.

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 95
29.7.2009 10:32:12   
Lucina
Ta fina doktorica je Azra i zaista je divna. Oni se mijenjaju, tako da jedno vrijeme ona radi sa zdravom, a jedno vrijeme sa bolesnom djecom. Jednom mi se potrefio taj doktor o kojem ti pricas emma.L i nakon sto mi je rekao da dijete skinem u prostoriji gdje je bio propuh i nakon sto nas je isprepadao, a nikakve potrebne informacije nam nije dao, odlucili smo da je vodimo privatno. Od tada je vodimo iskljucivo privatno jednoj divnoj doktorici, a tamo idemo na vakcine.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 96
29.7.2009 10:33:05   
bebano
IZVORNA PORUKA: Pretty mamma

Vidim da pitate za dr. Gordanu iz Omera Maslića.
Žena je zakon!!! Na godišnjem je do 16.08. Tako je nama rekla!

Mi smo isto kod Dr Gordane i jako smo zadovoljni. Kada je Luka dobio osip, cim ga je vidjela rekla je da se radi o trodnevnoj virozi (a ja se plasila da nije neka alergijska reakcija) , izvadili mu leukocite i potvrdilo se da je to.
Hvala za info da je na godisnjem user posted image

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 97
29.7.2009 13:07:13   
Anoniman
Ok mi je i dr. Alma Gutošić al je Gordana definitivno br. 1

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebano)
  Neposredna veza do poruke: 98
29.7.2009 17:42:38   
new mama
  Mi smo na Vojnickom u D.Z. i meni je ok dr.Azra super zena,prijatna,ima lijep pristup i roditelju i djetetu,fino ti sve objasni kad je pitas nestouser posted image user posted image ,a mi idemo  i kod dr.Melihe koja je po meni jako detaljna dr. makar je bilo to u mom slucaju sto se djeteta ticeuser posted image user posted image ,a taj dr. sto ga spominjete i meni je bezveze samo jednom bila kod njega kad mi je dijete bilo bolesno i nikad vise,ali tako mi se potrefilouser posted image user posted image

♥ Dusa moja Ajna 15.09.2008. ♥

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 99
29.7.2009 17:49:47   
Crvena
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Ok mi je i dr. Alma Gutošić

user posted image user posted image user posted image

Mi smo kod nje, nama je user posted image user posted image user posted image

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:

Anketa

muzika
djidjibufon

Koju vrstu muzike slusate?

narodnu-turbo folk (48%)

zabavnu (24%)

pop (22%)

izvornu (2%)

klasicnu (5%)

Broj svih glasova: 101

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake