|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pedijatar
25.7.2009 0:22:53   
norah
I ja zelim da pohvalim dr. Gordanu Vukovic iz DZ "Omer Maslic". Svaka joj cast kako profesionalno obavlja svoj posao! Ima dobar pristup, voli svoj posao, uvijek je otvorena za razgovor i da odgovori na svako pitanje. Po mom misljenju, ona je najbolji pedijatar u Sarajevu.

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: pedijatar
25.7.2009 11:43:17   
škorpija
Ima li neko iskustva sa dr- Vadžihom Dreković iz doma zdravlja Omer Maslić, prošli put na vakcini ona na szapala, ali nisam je nešto mogla procijeniti, istina rekla je da beba previše dobija na kilaži user posted image , ikao je dobila manje nego prvi mjesec, a tad je dr. Gordana Vuković rekla da je o.k. kilaža.
Drkovićka nas je opet na ručila na vakcinu u svojoj smjeni pa ne znam da li da je zaobiđem i odem kod dr. Gordane a opet kod nje je problem što je uvijek ogromna gužva u njenoj smjeni user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: pedijatar
25.7.2009 12:02:15   
mamina cura
Kako stvari stoje sa nasim domovima zdravlja i kako svaki put kad odem nabasam na drugu doktoricu...user posted image ... ja sam svoju malenu kad se rodila vodila na kontrole i preglede privatnom doktoru dr. Miri Ademovic koja je i savjetnik za dojenje. A kad je trebala primiti redovnu vakcinu otisla bih u d.z. i trpila svakakve gluposti samo da dobije vakcinu i na njihove savjete i ostalo se nisam osvrtala. Tako sam isla kod istog doktora svaki put i na istu vagu sto je jako vazno. Kako novac nisam davala za pelene tako smo ih trosili na privatne doktoreuser posted image  i ostale potrebnije stvari

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: pedijatar
28.7.2009 15:37:33   
HanaBana
Zna li ko koja smjena je dr Vukovic ovu sedmicu?

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: pedijatar
28.7.2009 15:41:11   
HanaBana
Saznahuser posted image user posted image na godisnjem je do sredine augustauser posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: pedijatar
28.7.2009 15:43:42   
Anoniman
A joj, čuj do sredine avgusta user posted image  A mi trebamo 5.8. na kontrolu i vakcinu....... a ona nam je najbolja user posted image  Ona je bila dr. mm kad je bio mali user posted image , pa našoj kćerki pa sad i user posted image .

(odgovor članu HanaBana)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: pedijatar
28.7.2009 15:44:57   
veeseelaa
ja svoju Ajšu vodim u dom zdravlja Novi grad - Vojničko i meni su tamo svi fini i krasni... bilo ko da je u smjeni meni su super, evo bas sam danas malenu vodila na vakcinu i uvijek me oduševe i sestre i doktori/ce
Svi se sjate, malenoj potepaju, lijepo me pozdrave i mene i mm...
Sad za sad, javim ako ne budu slušali

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: pedijatar
28.7.2009 17:35:33   
Pretty mamma
Vidim da pitate za dr. Gordanu iz Omera Maslića.
Žena je zakon!!! Na godišnjem je do 16.08. Tako je nama rekla!


_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: pedijatar
29.7.2009 10:17:01   
emma.L
Veeseelaa, ja imam dosta ružno iskustvo na Vojničkom. Prvi put je bila neka sestra koja je vikala na mene što sam Emu iznijela u ono predvorje iz čekaonice pune bolesne djece (mi smo došli na vakcinu bili), kao tamo će dobiti upalu uha user posted image . Mislim se- halo, ženo, ako ja dijete hoću vani držati bez kape, moja stvar. Ti ima da je primiš kad dobije tu upalu uha i gotovo. (Btw. nikad joj nisam kape stavljala i nikad nije bilo problema s ušima, čak ni na moru.)
Drugi put su bili fini zaista- neka doktorica na A (Azra, Aida, nisam sigurna) koja je bila jako ljubazna i objasnila mi sve što trebam znati i što me je zanimalo.
Treći put neki crni mali doktor koji zamuckuje- nedaj Bože nikome. Po njemu je Ema bila pothranjena i naložio nam je da uvedemo dohranu, da bi je poslije izvagali kod privatnika i kaže žena da je dobila 2,5 puta od porođajne težine za pola godine što je super budući da je dojila. A usput, na sva moja pitanja je to bio odgovor.
Ja se grozim tog doma zdravlja i nakon svake vakcine sačekamo par dana i odvedemo je privatno (hvala Bogu pa možemo).
Molim te, ako znaš ime ove fine doktorice (plava starija žena, malo punija), reci, pa bih se ubuduće raspitala za njenu smjenu prije nego što odemo.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: pedijatar
29.7.2009 10:32:12   
Lucina
Ta fina doktorica je Azra i zaista je divna. Oni se mijenjaju, tako da jedno vrijeme ona radi sa zdravom, a jedno vrijeme sa bolesnom djecom. Jednom mi se potrefio taj doktor o kojem ti pricas emma.L i nakon sto mi je rekao da dijete skinem u prostoriji gdje je bio propuh i nakon sto nas je isprepadao, a nikakve potrebne informacije nam nije dao, odlucili smo da je vodimo privatno. Od tada je vodimo iskljucivo privatno jednoj divnoj doktorici, a tamo idemo na vakcine.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: pedijatar
29.7.2009 10:33:05   
bebano
IZVORNA PORUKA: Pretty mamma

Vidim da pitate za dr. Gordanu iz Omera Maslića.
Žena je zakon!!! Na godišnjem je do 16.08. Tako je nama rekla!



Mi smo isto kod Dr Gordane i jako smo zadovoljni. Kada je Luka dobio osip, cim ga je vidjela rekla je da se radi o trodnevnoj virozi (a ja se plasila da nije neka alergijska reakcija) , izvadili mu leukocite i potvrdilo se da je to.
Hvala za info da je na godisnjem user posted image

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: pedijatar
29.7.2009 13:07:13   
Anoniman
Ok mi je i dr. Alma Gutošić al je Gordana definitivno br. 1

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebano)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: pedijatar
29.7.2009 17:42:38   
new mama
  Mi smo na Vojnickom u D.Z. i meni je ok dr.Azra super zena,prijatna,ima lijep pristup i roditelju i djetetu,fino ti sve objasni kad je pitas nestouser posted image user posted image ,a mi idemo  i kod dr.Melihe koja je po meni jako detaljna dr. makar je bilo to u mom slucaju sto se djeteta ticeuser posted image user posted image ,a taj dr. sto ga spominjete i meni je bezveze samo jednom bila kod njega kad mi je dijete bilo bolesno i nikad vise,ali tako mi se potrefilouser posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: pedijatar
29.7.2009 17:49:47   
Crvena
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Ok mi je i dr. Alma Gutošić

user posted image user posted image user posted image

Mi smo kod nje, nama je user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: pedijatar
19.8.2009 11:55:31   
Cicka07
doktorica Sefika Delic Hasanbegovic  i dr. Mira Ademovic su po mom misljenu najbolje pedijatrice u Sarajevu, samo je steta sto dr. Hasanbegovic ne radi privatno nego samo u Vrazovoj, odnosno Podhrastovi.
Obadvije su prije svega krasne osobe a i veliki strucnjaci.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: pedijatar
19.8.2009 12:01:01   
hanabanana
Meni je dr. Ademovic rekla nakon pregleda:
" Nemojte stezati pelenu, testisi moraju disati "
Ja je nisam slušala, budući da sam mislila da se ne obraća meni, jer kao što znate ja imam dvije djevojčice.
Tek nakon što je treći put ponovila, ja sam se okrenula i čula šta mi govori: Majko, vi mene ne slušate, ne stežite pelenu testisi moraju disati??

I sada mi je žao što joj nisam rekla: Dr ne slušam Vas jer moje dijete nema testise, ali sam se nadala da ste to i sami primjetili budući da ste je maloprije pregledali.

Hana je tada imala 40 dana.

Sa dva mjeseca, na slijedećem pregledu je napisala:
- osjetljivost lijevog uha ( Hana je reagovala na desno uho, iako po mom mišljenju dijete je reagovala od straha - nikada nije imala problema sa ušima, sada joj je pet godina )
- a terapiju za oko je napisala: dvadeset kapi u desno oko svakih osam sati.
Muž je zabezeknuto pitao: " dvadeset kapi?? "
Ispravila se i rekla: tri kapi.
Muž: A zašto u desno oko, njoj krmelji lijevo oko?
Dr: a da, upravu ste, lijevo oko.

Više kod nje nisam otišla.


< Poruku je uredio hanabanana -- 19.8.2009 12:02:18 >

(odgovor članu Cicka07)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: pedijatar
19.8.2009 12:07:38   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image joj hanabanana izvini al stvarno sam se dobro nasmijala,pa ženo gdje nađe ovu pedijatricuuser posted image

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: pedijatar
19.8.2009 12:10:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Cicka07

doktorica Sefika Delic Hasanbegovic  i dr. Mira Ademovic su po mom misljenu najbolje pedijatrice u Sarajevu, samo je steta sto dr. Hasanbegovic ne radi privatno nego samo u Vrazovoj, odnosno Podhrastovi.
Obadvije su prije svega krasne osobe a i veliki strucnjaci.



e vala cicka07 ova ti je dr.Ademović stvarno stručna,evo vidim po hanibanani

(odgovor članu Cicka07)
  Neposredna veza do poruke: 93
   RE: pedijatar
19.8.2009 12:10:47   
bebano
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Meni je dr. Ademovic rekla nakon pregleda:
" Nemojte stezati pelenu, testisi moraju disati "
Ja je nisam slušala, budući da sam mislila da se ne obraća meni, jer kao što znate ja imam dvije djevojčice.
Tek nakon što je treći put ponovila, ja sam se okrenula i čula šta mi govori: Majko, vi mene ne slušate, ne stežite pelenu testisi moraju disati??

I sada mi je žao što joj nisam rekla: Dr ne slušam Vas jer moje dijete nema testise, ali sam se nadala da ste to i sami primjetili budući da ste je maloprije pregledali.

Hana je tada imala 40 dana.

Sa dva mjeseca, na slijedećem pregledu je napisala:
- osjetljivost lijevog uha ( Hana je reagovala na desno uho, iako po mom mišljenju dijete je reagovala od straha - nikada nije imala problema sa ušima, sada joj je pet godina )
- a terapiju za oko je napisala: dvadeset kapi u desno oko svakih osam sati.
Muž je zabezeknuto pitao: " dvadeset kapi?? "
Ispravila se i rekla: tri kapi.
Muž: A zašto u desno oko, njoj krmelji lijevo oko?
Dr: a da, upravu ste, lijevo oko.

Više kod nje nisam otišla.



Znam da nije ni malo smijesno, pogotovo tebi bilo u to vrijeme, ali i ja sam se ismijala.
I ja sam cula da je ova Dr vec malo prolupitis jer ima finih godinica. Ovo se tebi desavalo prije 5 godina, pa kakva je onda sad user posted image .

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: pedijatar
19.8.2009 12:11:12   
hanabanana
Nažalost to je pedijatrici koju svi hvale, i koju sam ja lično tražila da mi pregleda dijete prvi put, i kod koje sam došla na poziv ( preko štele što bi rekli ).
To je pedijatrica koja je veliki zagovornik dojenja, ali moje iskustvo sa njom je bilo izrazito loše. Da se to desilo jednom, ok, ali dva puta.
Uvijek sam se pitala s kolikim je nemarom pregledala moje dijete, šta bi bilo da je bilo nešto što se morala primjetiti a ticalo se zdravlja nedonošćeta??
Ona je za mene površna.



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: pedijatar
19.8.2009 12:13:06   
bebano
IZVORNA PORUKA: ivany

IZVORNA PORUKA: Cicka07

doktorica Sefika Delic Hasanbegovic  i dr. Mira Ademovic su po mom misljenu najbolje pedijatrice u Sarajevu, samo je steta sto dr. Hasanbegovic ne radi privatno nego samo u Vrazovoj, odnosno Podhrastovi.
Obadvije su prije svega krasne osobe a i veliki strucnjaci.



e vala cicka07 ova ti je dr.Ademović stvarno stručna,evo vidim po hanibanani



Ona je stvarno bila super, jedna od vrhunskih pedijatrica u svoje vrijeme, ali valjda godine cine svoje. Meni je patronazna (koja je za mene Tito user posted image ), rekla da je ona nekada bila vrhunska Dr medjutim sada je nebi preporucila. I to je meni sve reklo.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: pedijatar
19.8.2009 12:15:16   
Anoniman
Mi smo , dok smo zivjeli u Bu, isli kod dr. Lele. Neki je kude, ali nama je uvijek bila OK i pri ruci.
Ovdje smo bili kod dr. Gordane  i dr. Sefike. Obje su mi super, ali dr. Sefika je, moram priznati, pravi strucnjak. Kad mi je Farah bila alergicna na "nesto", ove iz Omera M. nisu imale pojma o cemu je rijec, dok je dr. Sefika iz prve izbiflala namirnice...i od tih namirnica je samo jela "iz Mercatora" jabuku. Ko bi rekao da je dijete alergicno na jabuku, a ona eto iz prve. kaze da je svaka druga-treca alergija kod djecena Zapadu od "spricanih" jabuka.
Ovu drugu bebicu cu, aBd, kod samo kod nje nositi. kao i Farah od tada....

< Poruku je uredio pahuljica farah -- 19.8.2009 12:25:07 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: pedijatar
19.8.2009 12:18:25   
Anoniman
I jos da dodam...Kad odemo kod dr. Sefike ona se bas posveti djetetu. Sve pregleda. Oci, usi, pluca, izmjeri, izvaga...svaki put sve detaljno. Uvijek pita sta joj dajemo da jede i daje nesebicno savjete. Iscrpna je i detaljna, a nama takva i treba.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: pedijatar
19.8.2009 12:37:57   
mamilica
Dr Sefika je najpozeljniji pedijatar u Sarajevu i na zalost ne mozemo svi voditi djecu njoj na preglede user posted image

Mi pripadamo Domu zdravlja Saraj polje, nemam puno zamjerki, mada nismo imali ni puno intervencija, hvala Bogu. Posljednje sto nam se desilo a malo mi je neshvatljivo je bila situacija sa pljuskavicama. Prvi pregled nakon dobijenih pljuskavica obavila je dr Azra i rekla da se dijete vec 8. dan moze kupati, da nije infektivno, da se moze druziti, izlaziti samo izbjegavati sunce. Naredna kontrola je bila 10. dan dobijenih pljuskavica i dr Meliha kaze da je dijete infektivno, da se NE SMIJE kupati, ne smije izlaziti niti se druziti jer je zarazna bolest u pitanju. Znaci, totalno dva suprotna misljenja dvijr doktorice koje sjede u istoj ordinaciji samo u razlicitim smjenama. Bila sam sokirana jer sam dijete vec okupala, kako mi je dr Azra savjetovala i cak pomalo izvodila u setnju. Pljuskavice su prosle, nije bilo posljedica ranog kupanja, najveca tuga u svemu je sto sam nakon dvije sedmice ja dobila pljuskavice i jako tesko se nosila sa tim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: pedijatar
19.8.2009 12:53:10   
hanabanana
Dr. Azra je nastavila čitati medicinsku literaturu i obrazovati se i nakon sticanja diplome na medicinskom fakultetu, što se za dr. Melihu ne moze reci. user posted image

Danas i ptice na grani znaju da se dijete smije tuširati i ako ima pljuskavice, baš kao i to da ako su pljuskavice izašle na tijelu dijete više nije prenosnik.

Dr. Meliha treba na granu, ka pticama.

(odgovor članu mamilica)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *