|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Blagi osip po licu
8.1.2009 17:37:28   
mynxlee
jesi probala sa pavlovic mast?

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Blagi osip po licu
9.1.2009 11:31:58   
adijeva mama
IZVORNA PORUKA: bebano

Visnja u pravu si ni ja vise ne vjerujem da je od balenja. Dok je bilo samo po bradi i malo na jednom obrascicu moglo je biti, medjutim sada se to prosirilo na oba obraza i jako je hrapavo pod rukom. Vodicu ga dermatologu jer mi ga je zao, mada ne mislim da mu smeta, ne cese se. Plasim se da nije od hladnoce, od moje prijateljice curica je imala alergiju na hladnocu, jer sam primjetila da mu je gore kada smo napolju. Mada mu ja uvijek prije izaska lice namazem onom HIPP kremom protiv vjetra i hladnoce. Ne znam ali jako ruzno izgleda puno sitnih tackica koje su jako hrapave pod rukom. Javim vam poslije dermatologa sta je bilo.

Mi imamo isti problem, Adem ima 11 mjeseci i već 20 dana blagi osip po licu. Izgubi se na nekoliko dana pa opet se pojavi.
Ako mozes javi sta je bilo kod dermatologa!!!
pozdrav



_____________________________

Adem 13. 02. 2008

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Blagi osip po licu
9.1.2009 13:21:33   
bebano
Mynxlee (uh jedva ti zapamtih nick user posted image ) nisam probala Pavlovicevu jer sam citala, a nedavno je bilo na i TVu da je stetna za djecu do 3 godine. E sada hajd' budi pametan. Ja sam sina mazala na pocetku njom, ali eto bas kada su potvrdili sa vise strana, necu da experimentisem.
Dermatologu nismo isli jer se smirilo prilicno, ali bas cu vidjeti za vikend, kada budemo isli na planinu hoce li biti gore. Ako bude, onda je od hladnoce 100%.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu adijeva mama)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Blagi osip po licu
12.1.2009 10:01:23   
Anoniman
Mi smo isli dermatologu i izvadili sve nalaze. Dr je rekla da ukunem sve kupke i kreme i da samo koristem Aven Trixera + : krema i kupka, obadvije 64 km, ali nema nista ni tackice jedne, ja ne mogu da vjerujem da se sve povuklo za manje od 24 sata.

(odgovor članu bebano)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Blagi osip po licu
12.1.2009 11:09:13   
debela
pozdrav svim članicama super ste,prvi put pišem,nisam imala do sada problema sa osipom.Moja Hana je prije tri dana slavila svoj prvi rođendan.

_____________________________

hana 09.01.2008

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Blagi osip po licu
12.1.2009 18:35:40   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Maida28

Mi smo isli dermatologu i izvadili sve nalaze. Dr je rekla da ukunem sve kupke i kreme i da samo koristem Aven Trixera + : krema i kupka, obadvije 64 km, ali nema nista ni tackice jedne, ja ne mogu da vjerujem da se sve povuklo za manje od 24 sata.



ova krema je cudo... i Asji se jednom povukao osip na rukicamam za par sati...

bebano ja Pavlovicevu mast korisitim svo vrijeme za guzu... mislim da je sve to sto se pisalo samo marketinski nacin da se unisti konkurencija jer da je krema stetna ne bi se ni koristila 40 g i sigurno bi bila zabranjena... sa sigurnoscu mogu reci da 50% Balkana za guze korisiti bas tu kremu...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Blagi osip po licu
12.1.2009 22:06:01   
bebano
Ma jeste u pravu si Visnja. Ja sam je koristila bas od Lukinog rodjenja i stvarno znam za nju bas bas odavno.. Ali eto znas kako smo mi oprezne kada su djecica u pitanju, nekada mozda i previse.
A ta Aven Trixera krema jel ima neka za djecu ili je to ona klasicna i za odrasle? 

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Blagi osip po licu
12.1.2009 22:17:02   
Visnja RR
ona je namjenjena i za djecu ...
dobila u apoteci u Wisi od jedne divne apotekarke tester pa sam joj namazala davano i proslo...

evo to je taj tester... pitaj ako imaju da ti daju ....

user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 12.1.2009 22:18:13 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Blagi osip po licu
13.1.2009 0:03:06   
Anoniman
i jos smo pili fenistil kapi. one su cudo. on je popio 2x po 10 kapi a ja 3-4 puta po 20 i nestalo sve. dr rekla da cim se povuce da prestanemo

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Blagi osip po licu
4.5.2009 9:46:44   
shejla
imam pitanje, nije bas o ovoj temi, ali slicno user posted image
Moja mala Lamija ima mjesec dana i lice joj cistim kamilicom, nema nikakvog osipa, ali cini mi se da joj je nekako suho lice... smijem li je vec sada mazati sa necim po licu???

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Blagi osip po licu
4.5.2009 20:56:14   
ElmaB
Naravno, mozes je slobodno mazati nekom kremom za bebe, a ja sam uvijek koristila bademovu ili pavloderm. Imas raznih krema za bebe.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Blagi osip po licu
10.6.2009 10:05:56   
saso
 Evo i moja bebica dobila osip po licu.Tacnije ispod brade i usta,i cesanjem raznese i po ocima.Isli na kozno i rekli da je moguc kontaktni dermatitis mada nisu sigurni jer je ona jos mala za to,i dali joj canesten kremuuser posted image  koju ja nisam ni uzela jer mi je kasnije jedan privatni dermatolog rekao da je prejaka za malu bebu(njoj je 9 mjeseci).Probala mazat bademovom,hippovom,umivala kamilicom i ne znam sta sve nisam,povuce se i opet se vrati. Ne znam od cega joj se javlja,jeli od baljenja,igracki koje gura usta,prasine,ruku ili neke alergije na hranu,ne znam sta da radimuser posted image .

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Blagi osip po licu
10.6.2009 10:11:08   
Nedi
Ja sam uvijek koristila bephanten mast za bebe i za osip i za guzu i za ogrebotine i uvijek mi je pomagala. Ponekad bi iskocile male crvene piknice po vratu ako mu bude vruće i od bephantena bi se odmah povuklo.

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Blagi osip po licu
10.6.2009 17:49:08   
taze_mlada
IZVORNA PORUKA: Nedi

Ja sam uvijek koristila bephanten mast za bebe i za osip i za guzu i za ogrebotine i uvijek mi je pomagala. Ponekad bi iskocile male crvene piknice po vratu ako mu bude vruće i od bephantena bi se odmah povuklo.


ja sam u par navrata namazala bephanten ali kremom...nekad mi se cini da pomaze a nekad ne...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Blagi osip po licu
13.6.2009 18:39:30   
saso
Imali iko da nam moze pomoci user posted image , sad kupili pavloderm kremu,malko je bolje al opet se vraca osip.
Razmisljam da kupim tu kremu sto je Visnja spominjala avene trixera,imali jos iko iskustva s njom? Ne znam sta da radim.

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Blagi osip po licu
22.6.2009 12:54:39   
Gaba
moj sin je u cetvrtom mjesec zivota i po obrazima ima mitesere
to mi je jako cudno da tako mala beba ima mitesere

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Blagi osip po licu
22.6.2009 13:00:53   
Medić*
moj ima 8,5 mj, od nedavno ima neke bubuljice po licu, akne, nicim ne mazem,redovno ga umivam ali nista, neznam sta da radim, koju kremu da uzmem, kamlica mu isusi kozu.user posted image

(odgovor članu Gaba)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Blagi osip po licu
30.6.2009 18:54:37   
teta berta
Drage mame evo mojoj bebi se maloprije pojavio neki čudni osip po licu kao da ju je neko ožario sva je išarana... Baš sam se prepala, šta mislite da li da je vodim dr.ili da sačekam malo??? Što se hrane tiče uveli smo joj samo smoki, zapravo prijateljice su joj utrpale koji protiv moje volje i to je bilo prije dva dana...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Blagi osip po licu
30.6.2009 18:56:24   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: Maida28

Mi smo isli dermatologu i izvadili sve nalaze. Dr je rekla da ukunem sve kupke i kreme i da samo koristem Aven Trixera + : krema i kupka, obadvije 64 km, ali nema nista ni tackice jedne, ja ne mogu da vjerujem da se sve povuklo za manje od 24 sata.



EXTRA KREMA!!!

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Blagi osip po licu
30.6.2009 18:57:39   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ona je namjenjena i za djecu ...
dobila u apoteci u Wisi od jedne divne apotekarke tester pa sam joj namazala davano i proslo...

evo to je taj tester... pitaj ako imaju da ti daju ....

user posted image


nema sta nam ova krema nije rjesavala!
od osipa do malih ogrebotina do iritacijauser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Blagi osip po licu
30.6.2009 19:03:14   
teta berta
evo ja sam njoj stavila eucerin neku koju imam i povlači joj se inače niču joj zubići pa nervozi cijeli dan


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Blagi osip po licu
14.7.2009 21:44:25   
Ex Yu
stigosno mi i na ovu temu posto nas nista nemoze masiti naravno sad smo dobili i osip po licu obrazi obrve malo po tjemenu i brada budu male crvene tackice sa crvenom podlogom i poneka ima zuti vrh a kad se osuse bude hrapavo jos nicim nismo mazali pokusavam cesto prati lice vodom imamo mjesec dana tako da nit bali nit slini nit je probo nesto novo, nit koristimo omeksivac peglamo sav ves i s vanjske i unutrasnje strane ... ako ga nediramo malo se kao smiri a po danu kad je po rukama siki jos ako place sav je ko rak ... user posted image hoce li nas ista masiti

_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Blagi osip po licu
14.7.2009 22:27:37   
ivanak
meni je dobio osip od vrućine na pregibima i na glavi. I ja mažem sudocrema - patronažna predložila. Nama će 17 tog mjesec dana. 

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Blagi osip po licu
14.7.2009 22:42:23   
Modesty
Moj sin je sav crven od osipa po licu, iza usiju, po vratu. Ma katastrofa prava. sutra odmah idem da kupim tu kremu Avene, pa vam javim.

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Blagi osip po licu
14.7.2009 22:58:23   
martajay
osipe (bubuljicice) koje imaju sasvim male bebe - od mesec, dva - ne treba mazati nicim, jer je to normalna reakcija kože, koja se navikava na stafilokoke (ili tako neke koke :)) koje inace zive na nasoj koži. obicno taj osip prodje za nedelju, dve.

_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *