|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Blagi osip po licu
2.12.2010 13:39:58   
marinčii
koka ipo hvala ti ,pitat ću je pa ćemo i to probati,ma ko malo mu se poboljša al čim opet počne trpat sve u usta pogorša se,a samo s jedne strane mu ima user posted image  

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Blagi osip po licu
2.12.2010 13:58:35   
koka i po
Ti osipi se vrlo lako mogu prosiriti i preci u infekciju koze..
ja znam da sam malom mazala Aflodermom jos dok je bio skroz mali...ali ti se posavjetuj sa doktorom da bi bila sto posto sigurna da kremu smijes koristiti.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Blagi osip po licu
2.12.2010 14:10:36   
mamana
Afloderm je kortikosteroid i ne bi se trebao korisiti kod male djece, pogotovo za to područje oko usta.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Blagi osip po licu
2.12.2010 14:13:37   
koka i po
znam da jeste..
propisala nam je pedica i pomoglo je..
kontam....valjda ona zna sta radi.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Blagi osip po licu
6.12.2010 13:31:00   
marinčii
nama se još i pogoršalo i sad se još više crveni taj osip i dalje je samo kraj usta ,ta krema maxidex koju nam je propisala doktorica nije pomogla nego i pogoršala,danas sam u ljekarni uzela na preporuku farmaceuta aderma dermalibour kremu pa se nadam da će pomoći ako ne morat ću ga opet voditi dermatologu,jeli ko od vas koristio ovu kremu i valja li?

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Blagi osip po licu
11.12.2010 12:24:11   
marinčii
nama se još i pogoršalo i sad se još više crveni taj osip i dalje je samo kraj usta ,ta krema maxidex koju nam je propisala doktorica nije pomogla nego i pogoršala,danas sam u ljekarni uzela na preporuku farmaceuta aderma dermalibour kremu pa se nadam da će pomoći ako ne morat ću ga opet voditi dermatologu,jeli ko od vas koristio ovu kremu i valja li?
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Blagi osip po licu
30.6.2011 13:12:38   
selmoni
Potrebna mi je pomoc moja curica je dobila osip počelu isamo tu crven je a kada ocistim kamilicom i namažem kremom na bazi nevena povuče se ali je svrbi pogotovo u toku dana može li biti od znaja osip je crvenkast.

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Blagi osip po licu
26.8.2011 14:27:02   
ena23
Nadam se da se vidi.. uzasan osip svaki dan uzasniji i crveniji. patronazna rekla da je odvrucine ali nije ba ovoliko vruce u sobi gdje on boravi... prijedlozi, sugestije, savjeti sta da se radi su veoma veoma dobrodosli.    da li su i vasa djeca ovo imala???

user posted image

user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Blagi osip po licu
26.8.2011 14:30:05   
ena23
vidim da se ipak dobro ne vidi pa da slikama dodam obasnjenje: crvene bubuljice sa bjelim tackicama u sredini. to  mu se pojavilo prije 5 dana i sve je gore i gore, mazala sam otopinom hipermangana na stapicu za usi ali nije pomoglo nista...

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Blagi osip po licu
26.8.2011 16:05:18   
marinčii
ena moja sestra je roidla prije 3 dana i njena curica je dobila isti takav osip,nju su samo pitali jeli u trudnoći imala infekcijuuser posted image i rekli joj da kaže mužu da kupi betrion mast i tim će joj mazati,ja neznam šta bi ti rekla možda da ga ipak odvevdeš pedijatru 

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Blagi osip po licu
26.8.2011 16:34:20   
Trnoruzica
Da nije neka alergija, mozda omeksivac?

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Blagi osip po licu
26.8.2011 17:03:35   
Mya_81 RR
Ena, ja da sam na tvom mjestu ipak bi otisla kod pedijatra. Koliko god to nije nista toliko strašno ni ozbiljno ipak se nije ni zezati s tim. Bolje da odmah u startu reagiraš s necim adekvatnim, nego da isprobavas na njemu sta ce pomoci.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Blagi osip po licu
27.8.2011 10:22:40   
balasgirl
Ena i ja ti savjetujem da odeš pedijatru, ja na žalost imam mnoooogoooo iskustva s osipima, neka ga pogleda, da ovako ne nagađamo šta bi moglo biti, čime mazati i sl. Da ne bi napravila grešku kao ja kada sam svojoj bebi od 15 dana sa stafilodermijom stavljala šta bi mi ko rekao i samo pogoršala stvar. Sretno. I da, mašala bebać ti je med medeni. 

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Blagi osip po licu
27.8.2011 12:27:16   
ena23
hvala vam na odgovorima, ove iste slike sam postavila i na temi beb 0-1 godine, tamo su mi sve zene rekle da je vjerovatno ciscenje bebe u pitanju a i moji hormoni divljaju (ali ja nikada ciscu i ljepsu kozu nisam imala).
Jucer je bilo bas grozno, crvenilo se pa sam se bas prepala i nasekirala, ali evo danas je vec mnooogo bolje, ima jos tackica ali nisu jarko crvene, ne izgledaju upaljeno.
ako se u toku dana nastavi povlaciti nastavit cu i ja sa ignorisanjem bubuljica a ako vidim da je samo malo ponovo krenulo idemo pedijatru.

balsagirl u pravu si, ja bas iz tog razloga nisam apsolutno nicim mazala, ni svojim mlijekom ni nista (malo otopine hipermangana), kontam ako stvarno jeste neko kozno oboljenje nije s eigrati sa mazanjem...


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Blagi osip po licu
27.8.2011 12:52:21   
koka i po

IZVORNA PORUKA: ena23

Nadam se da se vidi.. uzasan osip svaki dan uzasniji i crveniji. patronazna rekla da je odvrucine ali nije ba ovoliko vruce u sobi gdje on boravi... prijedlozi, sugestije, savjeti sta da se radi su veoma veoma dobrodosli.    da li su i vasa djeca ovo imala???

user posted image

user posted image



isti slucaj kao kod mog S.dok je bio beba.
nama je pomogla Afloderm krema.


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Blagi osip po licu
11.11.2011 12:07:51   
emma.L
Je li itko pustio da osip od hormona kod novorođenčeta prođe sam od sebe i koliko dugo to traje?
Naime, Ema je bila sva hrapava i šarena i u bubuljicama nekih mjesec dana i pedijatar nam kaže da će to proći samo da je umivamo čistom vodom. Naravno, prestala sam mazati i umivala je, mislim da nikad ne bi prošlo da nisam po preporuci prijateljice kupila Mustela Stelatopia fluid.
sada sam opet pokušala bez krema, ali evo traje duže od mjesec dana i opet namažem mustelom i vidim povlači se a pedijatri su svi redom protiv mazanja.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Blagi osip po licu
6.12.2011 12:57:57   
*Boo*
Kod nas se isto javio blagi osip po licu. Koristimo Avene sprej (termalnu vodu) i pomaze nam..50ml kosta oko 7-8KM ..ako nista ublazi crvenilo i daje kozi vlaznost. E sad sam u dilemi da li da kupim i kremuuser posted image .

_____________________________

Moje srecice ♥ ♥
15.6.2008.
16.10.2011.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 117
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *