|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Blagi osip po licu
30.1.2010 15:25:03   
marinčii
i matej već 3 dana ima na jednom obrazu tako crvenilo ja se sve tješim da bi moglo biti zbog zubića

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Blagi osip po licu
30.1.2010 16:31:30   
lirio
IZVORNA PORUKA: ena23

user posted image

ne znam koliko se vidi ali evo osipa kod mog sina. je li kod vas bilo slicno ovome? znaci sve su male crvene tackice, koza se crveni, ja pokusala puderom namazati i samo pogorsala stvar. nisu gnojne te tackice i lici isto kao da mu je pjesak pod kozom, bas je tvrdo na dodir.
i da, ne cese se po licu, ne svrbi ga znaci. je li kod vase djece ovako? haj postavite slike da to rastabirimo


ej i kod nas je isto ovako...samo na jedom obrazu je malo jače...povuče se pa se popet javi...al jesu ruke stalno u ustima...imam osjećaj kao da će da nam nikne zubić...vodica curi iz usta , rukice gura u usta i sve što uhvati(dekicu ili moju ruku, čak izbaci cucu da stavi ruku)...slikat ću ga kad se probudi pa vam pokažem...


_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Blagi osip po licu
30.1.2010 20:34:45   
Anoniman
ena draga,
kod moga Ermina isto ovako se pojavio osip prije dva dana... nista mu ne smeta... poslije kupanja ga namazem jekodermom a u toku dana svaki put kada ga dojim umijem ga svojim mlijekom i vjeruj mi da se povuce... to je normalna pojava kod bebica, vjerovatno reakcija na promjenu vrfemena ili neka vrsta prilagodjavanja koze na zrak... pogotovo sada kad je malo hladnije ... ljubi nam druga Mikija

(odgovor članu lirio)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Blagi osip po licu
30.1.2010 20:58:02   
ena23
user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Blagi osip po licu
30.1.2010 21:08:00   
noaa
Ena posto si nova moderatorica de mi nadji koji je tocan naziv one a-derma kreme koju su zene kupovale za ovouser posted image user posted image user posted image pozuriuser posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Blagi osip po licu
30.1.2010 21:14:30   
ena23
e mislis mene zezati,a? ovako, da ti pojasnim, posto se ocito u nasim slucajevima ne radi o atopijskom dermatitisu nisam se bavila tom tematikom user posted image

al evo samo za tebe sam virnula tamo i nasla : Avene -Trixiera user posted image  

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Blagi osip po licu
30.1.2010 21:16:35   
noaa

IZVORNA PORUKA: ena23

e mislis mene zezati,a? ovako, da ti pojasnim, posto se ocito u nasim slucajevima ne radi o atopijskom dermatitisu nisam se bavila tom tematikom user posted image

al evo samo za tebe sam virnula tamo i nasla : Avene -Trixiera user posted image  

nisi vise moderatoricauser posted image user posted image user posted image user posted image mislila sam na onu exomega a-derma ja mislila nju kupiti kontam ne moze skoditiuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Blagi osip po licu
30.1.2010 21:17:18   
Anoniman
A ja bum sutra uslikala. Moje cedo spava

(odgovor članu ena23)
  Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Blagi osip po licu
30.1.2010 21:22:23   
škorpija
u nas je sličan osip kao kod eninog pileta, ali je samo na drugom mjestu, na vrhovima obraza, odnosno jagodicama, pa ću sutra slikati i postaviti

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Blagi osip po licu
30.1.2010 21:26:51   
ena23
IZVORNA PORUKA: noaa


IZVORNA PORUKA: ena23

e mislis mene zezati,a? ovako, da ti pojasnim, posto se ocito u nasim slucajevima ne radi o atopijskom dermatitisu nisam se bavila tom tematikom user posted image

al evo samo za tebe sam virnula tamo i nasla : Avene -Trixiera user posted image  

nisi vise moderatoricauser posted image user posted image user posted image user posted image mislila sam na onu exomega a-derma ja mislila nju kupiti kontam ne moze skoditiuser posted image



brzo ja to nesto pogubih titule... hele nejse, ne znam draga, kako god mislis da je ok. ma ja sam zasad rekla cekati jer mojoj bebi fakat ne smeta, ne dira se po obrazima a ja kontam da je sve to posljedica grijanja, zime, vjetra, pa mora se koza bebina sama izboriti i prilagoditi ovome.


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Blagi osip po licu
31.1.2010 0:01:13   
iv@ncica
izgleda  da to  svi  imamo,  i  mi  se borimo  s  ti odavno..vecinom  je  uzrok vjetar,  grijanje, hladncam  necija kolonjska  voda...atopicna  je to koza...pisali  smo  o tome na  raznim temama  i  sve  sto  je  napisano  je  dobro..da  ne  ponavljam,  jer  ipak  svakom  pase  nesto  razlicito..a  bepanthen,  mustela  stelatopia  i a-derma  su  pun  pogodak..i  baby love- sensitiv   preparati  su  jeftiniji  a  nisu  losi,  pogotovo  uljna  kupka--5x jeftinija  od  musteline, ali  isto ucinkovita---omeksa  vodu,  manje  isusuje  kozu..pa  malo mustelinog  obicnog  sapuna  za pranje.  pa  malo  se  namackamo  bepanthenom..i  a-dermom..i bude  80 posto boljeuser posted image

< Poruku je uredio iv@ncica -- 31.1.2010 0:04:17 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Blagi osip po licu
31.1.2010 0:03:03   
iv@ncica
i  pazite  cijene   a-derme i  mustele se  razlikuju  u nekoliko Km u  ljekarnamauser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Blagi osip po licu
31.1.2010 0:32:05   
Super dada
I moj user posted image ima blagi osip po kozi lica. Nikako da utvrdim zasto se pojavi. Kako dodje tako i ode, sto znaci da je neki vid alergijske reakcije, mozda atopijski d.

Za sada cemo smanjiti dodir sa prasinom i "hemijom" u kucnim uslovima, mazemo Pavlovićevom, ako se ne smiri za dan-dva kupujemo a-dermu za atopicnu kozu.


_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Blagi osip po licu
31.1.2010 0:32:28   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: ena23

e mislis mene zezati,a? ovako, da ti pojasnim, posto se ocito u nasim slucajevima ne radi o atopijskom dermatitisu nisam se bavila tom tematikom user posted image

al evo samo za tebe sam virnula tamo i nasla : Avene -Trixiera user posted image  



ta krema je odlicna ...par puta sam mazala Asju dok je bila mrvuljak i kad bui se pojavio osip i svaki put bi se povuklo

a sad da dam komentar za mazanje majcinim mlijekom... ljeti kad je vruce ali i u periodu kad se prostorije jace zagrijavaju zbog zime .. majcino mlijeko kojim se namaze na lice moze samo da pogorsa sve jer se mogu stvarati razne bakterije... ovo se isto odnosi i kad se majcino mlijeko kapa u nos...
znam da ce me sad "pokopati" zene koje to rade ali sam vise puta o tome pricala sa pedijatricom kao i jednom jako strucnom patronaznom...a opet na vama je kako cete... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Blagi osip po licu
31.1.2010 9:46:10   
škorpija
baby love- sensitiv preparati su jeftiniji a nisu losi, pogotovo uljna kupka


mi smo jučer uzeli ovu kupku jer user posted image  ima kao neke hrapave dijelove po cijelom tijelu, naročito po nogama, a negdje se i crveni. nakon prvog kupanja kupka mi se čini super, ne ispire se, a tijelo nije masno već je koža baš onako fino nježna. Inače ja mu ne mažem tijelo ni sa čim, neko je napisao da ne treba stavljati na bebino tijelo ono što ti ne bi pojeouser posted image  , pa se toga i pridržavam

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Blagi osip po licu
31.1.2010 23:17:22   
iv@ncica
i  mi    koristimo  tu  kupku  vec  dugo,  prvo  smo  koristili  mustelinu..ali  je  preskupa,  a  brzo  se  potrosi,a  rezultat  isti  kao  i  s  baby  love sensitiv ,  ne  ispire  se  a  mi  se  brckamo  skoro svaku  vece,  pa  stavis  pomalo  i  ...i  koza  je  fina  i  meka..samo  je  lice  veci  problem..valjda je  naj izlozenije..pa  zato  imamo  i  druge  gore  navedene  kremice.user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Blagi osip po licu
2.2.2010 20:48:46   
Mya_81 RR
Mi smo danas dobili osip po obrazima...sitne crvene tačkice i nije puno rašireno, ali se vidi da je osip u pitanju. Sad samo trebam otkriti šta je uzrok, ali je danas nešto posebno trljala lice u deku dok se igrala na podu pa je možda to razlog.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Blagi osip po licu
2.2.2010 22:56:46   
Visnja RR
i mi smo danas kupili baby love sensitive i koza je bas divna nakon kupanja... inace Asju mazem mlijekom Hipp al svaki 4-5 dan...sad nema potrebe...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Blagi osip po licu
6.7.2010 20:05:50   
mama2009
treba mi savjet, kod moje D ima vec mjesec dana na desnom obrazu se pojavilo crvenilo, a koza je ispucala mazem sa kremom koja u sebi sadrzi pantenol povuce se i opet javi, medjutim u zadnja dva dana crvenilo se inteziviralo...dal neko ima iskustva slicna

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Blagi osip po licu
8.7.2010 9:05:15   
Mya_81 RR
Mama, ne znam šta bi ti to moglo biti, ali nešto sam ja uvijek skeptična isprobavati tako kreme pogotovo na licu...a s obzirom da se to crvenilo intenziviralo možda je najbolje da odete kod doktora da pogleda...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Blagi osip po licu
5.10.2010 16:41:23   
Mya_81 RR
Mi smo se osuli po bradi i oko usta...sve mi se čini da je to sigurno jer ama baš sve stavlja u usta i još slini zbog zubića, ali traje već bar mjesec dana. Čim god da namažem ne vidim poboljšanje user posted image Nešto mi bilo bezveze da idemo dr. samo zbog toga jer ionako planiramo na vakcinu pa sam mislila to istovremeno.

A ne znam je li znate ima li neka krema da je dobra za to, a da nismo probali?



_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Blagi osip po licu
5.10.2010 17:19:18   
Apotekarka
PROBAJ MAZATI NIVEINIM MLIJEKOM S OMEGOM3 NAMA JE POMAGALA KAD SMO LJETOS IMALI PROBLEMA S OSIPOM

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Blagi osip po licu
5.10.2010 17:35:53   
škorpija
mia garnt je od zubića, ni mi nismo ničim mazalči i prošlo je smao od sebe. ljubi ljepoticu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Blagi osip po licu
2.12.2010 13:34:30   
marinčii
da vas pitam za savjet M ateju se kraj usta pojavio neki osip,ko crvene točkice ali koliko vidim ne svrbi ga,ja sam mu mazala bephantenom al nije prošlo,prošli tjedan ga vodila dermatologu  veli ona vjerovatno od cuceuser posted image  dala nam mast maxidex da mažemo i kao proće al evo ni sad nije prošlo,neznam šta da radim više i čim još da mažemuser posted image



_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Blagi osip po licu
2.12.2010 13:36:44   
koka i po
ista stvar mi se desila.osip i jeste od cucle...pitaj doktora za kremu Afloderm.ona je odlicna za kojekakve osipe pa ako smijes namazi sa njom.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *