|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  348 349 [350] 351 352   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
31.3.2012 1:05:56   
eko beba

IZVORNA PORUKA: mishkica

Kako bi volila da napokon projede, jer sam stvarno na granici ludila, ne mogu da shvatim kako moze ovako da joj se ama bas nista ne svidjauser posted image user posted image



Samo se još pitam kako da riješimo problem

_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 8726
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
31.3.2012 15:16:47   
Emilya

IZVORNA PORUKA: animagical

da, je li se samo skuha ili kako? i je li odmah stavim skupa u jednu serpu? cime zacinis, puter, maslinovo ulje?


Znas kako ja malom sve pravim na malo maslinov ulja,jer mi bude dosta ukusnije nego sa suncokretovim uljem.
Ja posebno skuham rizu,al u potpunosti kako da cu je odma jest,a ovamo izdinstam malo luka i na to stavim spinat pustim samo da špinat sam upije onu svoju vodu i onda dodam rizu i po malo dosipam vodu nekih 5 minuta,mozes zacinit vegetom ili sa solju,meni licno veget bolji izbor,dosta ukusnije...
Nadam se da sam ti bila od pomoci....

_____________________________

Emilya

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 8727
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
31.3.2012 15:25:13   
Emilya

IZVORNA PORUKA: eko beba

koliko bi beba od 7 i po mjeseci trebala da ima čvrstih obroka? ... bebachu se mom nijedna od 10 namirnica koje smo probali ne svidja ... ludilo je sa hranjenjem ... tri kašikice banane i sika i to je to ... napola sam luda! ... mislim da nikako nije dovoljno za toliku bebu


Znaš kako ,mom malenom je sad 2 godine,jede ama bas sve,ma sta god mu neko ponudi on ce pojest,al npr,vec sa toliko mjeseci,7 mjeseci, on je meni bio uobrocen,imo je samo 4 flasice po 200 ml dnevno,dva prava obroka i dva medjuobroka a to je voce....
Pokusaj ovako,ujutro dajes mlijeko cim ustane,kroz 2 sata jedna jabuka,kruska,banana,nebitno a zatim kroz 3 sata das cvrsti obrok napravi piru,malo pileceg filea,ako nema zubice ispasiraj sve to,al vodi racuna s okusom jer ni jedno djete nece set ono sto nije ukusno,sto znaci i malo zacina(vegeta,so) da to bude ukusno.Opet poslje tog cvrstog obroka voce,s tim da flasicu samo dajes kad treba ic na spavanje...
Svi mi grijesimo damo djeci mlijeka,djeca se najedu i onda se pitamo sto nece da jede nista drugo,popi ti prije obroka 200 ml mlijeka pa ces vidjet koliko ces pojest,a imaj u vidu da je djeciji zeludac dosta,dosta manji od naseg....

_____________________________

Emilya

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 8728
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
31.3.2012 15:53:09   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Emilya


IZVORNA PORUKA: eko beba

koliko bi beba od 7 i po mjeseci trebala da ima čvrstih obroka? ... bebachu se mom nijedna od 10 namirnica koje smo probali ne svidja ... ludilo je sa hranjenjem ... tri kašikice banane i sika i to je to ... napola sam luda! ... mislim da nikako nije dovoljno za toliku bebu


Znaš kako ,mom malenom je sad 2 godine,jede ama bas sve,ma sta god mu neko ponudi on ce pojest,al npr,vec sa toliko mjeseci,7 mjeseci, on je meni bio uobrocen,imo je samo 4 flasice po 200 ml dnevno,dva prava obroka i dva medjuobroka a to je voce....
Pokusaj ovako,ujutro dajes mlijeko cim ustane,kroz 2 sata jedna jabuka,kruska,banana,nebitno a zatim kroz 3 sata das cvrsti obrok napravi piru,malo pileceg filea,ako nema zubice ispasiraj sve to,al vodi racuna s okusom jer ni jedno djete nece set ono sto nije ukusno,sto znaci i malo zacina(vegeta,so) da to bude ukusno.Opet poslje tog cvrstog obroka voce,s tim da flasicu samo dajes kad treba ic na spavanje...
Svi mi grijesimo damo djeci mlijeka,djeca se najedu i onda se pitamo sto nece da jede nista drugo,popi ti prije obroka 200 ml mlijeka pa ces vidjet koliko ces pojest,a imaj u vidu da je djeciji zeludac dosta,dosta manji od naseg....


Moje skromno mišljenje, pogrešno i netačno. Ne želim bubrege djeteta opterećavati sa solju i vegetom, povrće i meso imaju dovoljno prirodnog okusa. I još jedna stvar, bebi do godine je mlijeko glavna hrana, pogotovo eko bebinom, koji doji.

eko bebo, nema nekog univerzalnog savjeta, osim da nudiš i budeš maštovita u kombinacijama. Beba nek siki kad god želi, i nek te ne sikira što ne želi prihvatiti dohranu. Kad joj bude vrijeme, projest će se.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Emilya)
Neposredna veza do poruke: 8729
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
31.3.2012 16:04:03   
Hannica
Mi smo probali mrkvu i jabuku.Bebe nisu odusevljene.Afan je pojeo malo jabuke,ali nisam zadovoljna.user posted image Da mi je uvesti jedan cvrsti obrok,na izmaku sam snage kad je dojenje u pitanju.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 8730
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
31.3.2012 16:05:45   
Emilya

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Emilya


IZVORNA PORUKA: eko beba

koliko bi beba od 7 i po mjeseci trebala da ima čvrstih obroka? ... bebachu se mom nijedna od 10 namirnica koje smo probali ne svidja ... ludilo je sa hranjenjem ... tri kašikice banane i sika i to je to ... napola sam luda! ... mislim da nikako nije dovoljno za toliku bebu


Znaš kako ,mom malenom je sad 2 godine,jede ama bas sve,ma sta god mu neko ponudi on ce pojest,al npr,vec sa toliko mjeseci,7 mjeseci, on je meni bio uobrocen,imo je samo 4 flasice po 200 ml dnevno,dva prava obroka i dva medjuobroka a to je voce....
Pokusaj ovako,ujutro dajes mlijeko cim ustane,kroz 2 sata jedna jabuka,kruska,banana,nebitno a zatim kroz 3 sata das cvrsti obrok napravi piru,malo pileceg filea,ako nema zubice ispasiraj sve to,al vodi racuna s okusom jer ni jedno djete nece set ono sto nije ukusno,sto znaci i malo zacina(vegeta,so) da to bude ukusno.Opet poslje tog cvrstog obroka voce,s tim da flasicu samo dajes kad treba ic na spavanje...
Svi mi grijesimo damo djeci mlijeka,djeca se najedu i onda se pitamo sto nece da jede nista drugo,popi ti prije obroka 200 ml mlijeka pa ces vidjet koliko ces pojest,a imaj u vidu da je djeciji zeludac dosta,dosta manji od naseg....


Moje skromno mišljenje, pogrešno i netačno. Ne želim bubrege djeteta opterećavati sa solju i vegetom, povrće i meso imaju dovoljno prirodnog okusa. I još jedna stvar, bebi do godine je mlijeko glavna hrana, pogotovo eko bebinom, koji doji.

eko bebo, nema nekog univerzalnog savjeta, osim da nudiš i budeš maštovita u kombinacijama. Beba nek siki kad god želi, i nek te ne sikira što ne želi prihvatiti dohranu. Kad joj bude vrijeme, projest će se.


Svako ima svoje misljenje,ja sam rekla svoje...Mali mi je zdrav,nikad s njim kod doktora nisam bila,a pokusaj ti jest nesto sto je neukusno,nisam ja rekla da sad treba staviti kilu vegete ili soli ali na vrh kasikice bit ce dovoljno da hrana budes ukusna a ne bljutava....
Uostalom sta su prije djeca jela pa su svi zdravi a sad se sve nesto izmislja zato i ima ovoliko bolesti...

Eko bebo,idi kod neke stare majke nek ti ona kaze kako se djeca hrana,najbolji savjet za zdravo djete...
Imam zdravo djete iz razloga sto sam slusala sta mi stariji kazu al ne moji roditelji ili roditelji od mog muza,nego stare nene....One imaju predobre savjete za zdravu djecu....

_____________________________

Emilya

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 8731
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
31.3.2012 16:14:12   
Hannica
Emilya...te iste nane,kod kojih ti saljes Eko bebu,su radjale po 10-ero djece od kojih bi bar po 5-ero umiralo jos dok su bebe.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Emilya)
Neposredna veza do poruke: 8732
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
31.3.2012 16:27:45   
emma.L
Ja dođoh da se pojadam malo :-). Jednako kao sa Emom, i ovaj zeza na početku. Samo se nadam da će i s njim završiti kao s njom, a to je da će jesti baš sve bez problema za koji mjesec.
Uveli smo nedavno malo namirnica uz dojenje i dok je išlo jedno po jedno (krompir, mrkva, blitva, brokoli, tikvica, a zatim Hipp šljiva, svježa kruška i banana) bio je oduševljen. I obrnemo taj krug isprobavanja na alergije i kad sam počela praviti kombinacije, postalo je strašno user posted image . Danas krompir, mrkva, kocka pileće vode i 30 ml aptamila neće. Brokoli sa pil.vodom i proso pahuljicama neće. Same pahuljice neće. Tikvicu u kombinaciji s rižinim pahuljicama ili krompirom neće. Ništa od 'slanih' stvari. Ali lopov hoće šljivu, bananu cijelu samo za probu pojeo, 1 kruška i 1/2 banane bez problema nakon podoja smlavi.
Sad je bolestan i trebala bih mu stalno davati pomalo čaja, ali vraga, kamilicu ni vodu ni da okusi user posted image . Kao malo je bolje sa ovim Hipp šumsko voće, izgleda da se privikava iako nije oduševljen.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Emilya)
Neposredna veza do poruke: 8733
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
31.3.2012 16:31:45   
emma.L
IZVORNA PORUKA: Hannica

Emilya...te iste nane,kod kojih ti saljes Eko bebu,su radjale po 10-ero djece od kojih bi bar po 5-ero umiralo jos dok su bebe.user posted image


Mislim da zaista nije ok soliti i začinjavati hranu bebama. Ja nisam ništa ni dinstala niti solila prve godine nego dodavala Emi par kapi maslinovog u gotov obrok. I loše je počelo bilo (sjećam se da sam Hipp brokoli imala kao začin u frižideru uvijek jer je sa okusom brokule sve htjela pojesti user posted image ), a završilo sa bebom koja je sa 18 mjeseci jela luk kao jabuku i svo povrće bilo kako spremljeno.
Svjesna sam da s njim neće biti tako lako odnosno da neću moći dugo ga zaštiti od smokija i sličnih gluposti koje Ema nije jela pune dvije godine, ali mu ne planiram soliti sve dok se sam ne krene s njom boriti za slatkiše i hranu.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 8734
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
31.3.2012 16:47:24   
Skvo RR
6h...150 aptamila, 9 30 hipp mlijecna kasa, 13 00 blitva,mrkva, piletina, i teleca vodica...hahaha..zeznula sa ja pri odledjivanju i na to dodala 4 kasike jogurta...prvi put...smazao sve....bili na polju...guza ogladnila...pa u 16 00 proso kasa sa hipp sljivom...i planiramo oko pola 8 jednu flasicu mlijeka na uspavljivanju....

< Poruku je uredio Skvo RR -- 31.3.2012 16:49:55 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 8735
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
31.3.2012 16:55:43   
Hannica
Skvo jel tvoja beba spava od pola 8 do 6? Bas ti zavidim.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 8736
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
31.3.2012 17:00:49   
eko beba
Hvala svima na savjetima ... ja danas probala da ga uobročim (znam da se ne može za jedan dan) ... i izgledalo je ovako:

09 - doji
11:30 - doji
13:30 - kruška i banana (pojeo 50 grama) user posted image
15:30 - opet kruška i banana (pojeo 40 grama) user posted image user posted image
16:30 - doji

planiram mu dati za jedno dva sata malo piletine i krompir (izblendano)
i onda opet dojenje oko 21

i u toku noći jedno 2-3 puta
jeli ok otprilike raspored i je li dovoljno dojenja? ako mu dam da doji pa onda čvrsto neće niti pola kašike pojesti user posted image user posted image
ovo mi je postalo noćna mora

_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 8737
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
31.3.2012 17:03:47   
eko beba
htjela sam napisati i u toku noci jedno 2-3 puta doji ... vidi se da sam ispametila

_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 8738
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
31.3.2012 18:17:51   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Hannica

Skvo jel tvoja beba spava od pola 8 do 6? Bas ti zavidim.user posted image

sinoc je spavao od pola 8, jutros do 8....user posted image ..u 6h je samo popio hapu...ali prosjek je budjenje oko 7h.


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 8739
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
31.3.2012 18:21:03   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: eko beba

Hvala svima na savjetima ... ja danas probala da ga uobročim (znam da se ne može za jedan dan) ... i izgledalo je ovako:

09 - doji
11:30 - doji
13:30 - kruška i banana (pojeo 50 grama) user posted image
15:30 - opet kruška i banana (pojeo 40 grama) user posted image user posted image
16:30 - doji

planiram mu dati za jedno dva sata malo piletine i krompir (izblendano)
i onda opet dojenje oko 21

i u toku noći jedno 2-3 puta
jeli ok otprilike raspored i je li dovoljno dojenja? ako mu dam da doji pa onda čvrsto neće niti pola kašike pojesti user posted image user posted image
ovo mi je postalo noćna mora

probaj u 9h podoj, 12 00 slani obrok, u 14 00 h podoj, u 17:00 vocno zitni zatim podoji....tako nesto...


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 8740
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
31.3.2012 18:23:01   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR


IZVORNA PORUKA: Hannica

Skvo jel tvoja beba spava od pola 8 do 6? Bas ti zavidim.user posted image

sinoc je spavao od pola 8, jutros do 8....user posted image ..u 6h je samo popio hapu...ali prosjek je budjenje oko 7h.


i da imao je flasicu u ponoc...mi smo daleko od spavanja bez bocice..jer je jedino tada hoce..kod nas je noc za flasicu, dan za kasikuuser posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 8741
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
31.3.2012 18:39:34   
animagical
ja se slazem sa hanicom, palacinkom,emom...ni ja ne solim, a vegetu ni nama odraslima ne stavljam cesto,zbog aditiva... bebi obrok zacinim mrvicom putera, kojom kapi maslinovog ulja ili npr truncicom celera u vodu u kojoj kuham... on hB jako dobro pojede, danas je pojeo preko 200gr krompira, mrkve i piletine s puterom... a nije uopste neukusno, bebe se ne rode naviknute na slano,mi ih tome ucimo... mom djetetu je npr cascenje kada mu dam malo jogurtauser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 8742
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
31.3.2012 18:44:13   
Skvo RR
ne solim ni ja....pa sta ce im to?user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 8743
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
31.3.2012 18:54:53   
animagical
da se ostete bubrezi...a ovaj komentar da je beba zdrava...je ne znam da se rutinski pregledaju bubrezi u beba...problem nastane za 20,30 god...treba biti oprezan, ne znam cemu to koristi

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 8744
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
31.3.2012 21:31:42   
enči80

IZVORNA PORUKA: animagical

ja se slazem sa hanicom, palacinkom,emom...ni ja ne solim, a vegetu ni nama odraslima ne stavljam cesto,zbog aditiva... bebi obrok zacinim mrvicom putera, kojom kapi maslinovog ulja ili npr truncicom celera u vodu u kojoj kuham... on hB jako dobro pojede, danas je pojeo preko 200gr krompira, mrkve i piletine s puterom... a nije uopste neukusno, bebe se ne rode naviknute na slano,mi ih tome ucimo... mom djetetu je npr cascenje kada mu dam malo jogurtauser posted image

Ovako i ja radim a otkad smo probali mliječne proizvode i kašice su puno ukusnije.

Hannice ne brini tvoji su još mali,nisu ni moje odmah jele dobro...sad je drugačije nekad i plaču kad nestaneuser posted image

Emma ni moje neće čaja ali zato piju vodu ili kompot.

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 8745
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
31.3.2012 23:04:47   
mala_sa
Moj A ima 11mj i dosad sam mu nisam nijednom posolila. Ja smatram da se dijete uci na okuse, tako ako nauci na posoljenu hranu, drugaciju nece ni htjeti.

Eko beba meni je pedijatrica savjetovala, prvo obrok na kasiku, pa ako hoce odmah poslije da zalije sikom. Znam da se dosta beba projelo sa nekih 9mj, nadam se da ce i djecak da postane prava sopalica user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 8746
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
31.3.2012 23:24:05   
eko beba
evo veceras mu je za divno cudo za pola sata MM ugurao 65 grama (krompir i piletina) u 19h, pa se u 21h naklopao na siki i pajki ... cekam da se u narednih pola sata probudi i da doji opet.
Mala_sa iz tvojih usta u Božžije uši.
Hvala na podršci ... puno mi znači!

_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 8747
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
1.4.2012 0:14:56   
Idina mama
Ovdje kazu so i secer ne. So do godinu dana ne, a secer koliko idrzite :-)

Inace dobro je za pocetak skuhati mrkvu i krompir u malo vode, na niskoj temperaturi. Nakon toga dodati kasiku ulja. Kasika ulja oko 10 gr na oko 200 gr obroka. Pa izmiksati Nakon toga ucijedti malkice svjeze iscjedjenog soka od jabuke radi vitamina C. Nakon malog treninga od nekoliko dana dodavati ovom povrcu i krompiru zitarice ili meso. Mrkvu mijenjajte sa drugim povrcem. Keleraba je lahko probavljiva, a hranjiva. Sadrzi b vitamine i folnu kiselinu. Moze se umjesto mrkve dodati i repa, npr. Iznenadicete se kako je bebe rado jedu.
Ja sam uvela prvo obrok oko podne kao rucak, jer bi ovaj obrok bio pretezak za veceru. Za veceru sam uvijek davala zitarice sa kravljim mlijekom (ili vodom) sa malo svezeg voca. Najcesce banana ili kruska. Veceru sam uvela puno kasnije nego rucak. Negdje oko 4 sedmice kasnije, ali nisam prije napunjenih 6 mjeseci. Rucak sam pocela uvoditi kad mu je bilo skoro 5 mjeseci.

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 8748
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
1.4.2012 0:34:43   
bambi7
A ja opet cuh da su banana i kruska teske navece pa ih praktikujem ujutru
A mozda su i to bapske price...

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu Idina mama)
Neposredna veza do poruke: 8749
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
1.4.2012 0:46:23   
animagical
to je individualno..moj sin i sad ima problema ako stavim vise mrkve, a u pocetku ga je uzasno zatvarala,tako da nama nije bila dobar izbor za pocetak nadohrane,dok s kruskom nema problema

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 8750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  348 349 [350] 351 352   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  348 349 [350] 351 352   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *