|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
31.7.2017 23:01:14   
dunjas
Mi bi voljeli da probamo CortinaT, imamo neko crvenilo oko usta. Još, ja imam neki osip u gornjem dijelu nogu, ne znam od čega, traje mi već desetak dana, od kako smo otišli na more. Čas se povuče, pa se opet pojavi. Vjerujem da bi CortinaT pomogao!

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
31.7.2017 23:50:24   
stihijaš
Od mlađih do starijih, svi CortinaT koristimo u porodici. Ovde na Ringeraji sam čula za nju, i odmah sam je kupila. Pun pogodak. Mučila sam muke sa alergijom, osipom, koprivnjačom kao i moj suprug i njegova sestra. Djeca je koriste zimi, i leti posle sunčanja...I babama i dedama smo kupili, oduševljeni su i oni...

(odgovor članu dunjas)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
4.8.2017 15:57:54   
marketing RR
Prvi dobitnik za jul mesec je vernes user posted image

IZVORNA PORUKA: vernes

pozdrav za RR clanove i urednistvo,za kortina cremu smo vidjeli na sajtu RR i odlucili smo je isprobati ,posto moja bebica cesto dobija pelenski osip i crvenilo na licu ,ucinak e bio nevjerovatan nakon samo dva-tri koristenja crvenilo se povuklo od tadaje cortina neizostavna crema za moju bebicu a i za mamu i tatu svakako dobro dodje lagano se upija i ima prijatan miris,sve preporuke crema je extrauser posted image


(odgovor članu vernes)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
4.8.2017 16:00:10   
marketing RR

Drugi dobitnik za jul mesec je Jasnalajla user posted image

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Korisnica Jasnalajla nam je poslala komentar putem privatne poruke:

POSLIJE PORODA SAM DOBILA EKCEM NA RUKAMA ,SVRBEZ ,CRVENILO I NAPOSLJETKU RANE PO RUKAMA BILE SU MOJA SVAKODNEVNICA SVE KREME ZA KOJE SAM CULA UZELA SAM ALI BILO JE BACANJE NOVCA NIKAVE KORISTI ,TADA SAM U JEDNOJ NAGRADNOJ IGRI NA SAJTU RR PO PRVI PUT CULA ZA CORTINA KREMU I ZAHVALJUJUCI SPONZORU ISTU DOBILA KREMA SE VEC NAKON PAR DANA KORISTENJA POKAZALA IZVRSNOM ,MOJ PROBLEM SA RUKAMA NIJE NESTA ALI ZAHVALJUJUCI CORTINA CREMI DRZIM GA POD KONTROLOM I NIJE VISE TOLIKO STRASAN KAO STO JE BIO HVALA SPONZORU STO SU MI PRUZILI PRILIKU DA OTKRIJEMOVU CREMU KOJA JE UVJEK PRISUTNA U MOM DOMU SVIMA JE PREPURUCUJEM JER JE ODLICNA ZA SVE U KUCIOD BEBA PA NADALJE


(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
4.8.2017 16:01:38   
marketing RR

Treći dobitnik za jul mesec je dunjas user posted image

IZVORNA PORUKA: dunjas

Mi bi voljeli da probamo CortinaT, imamo neko crvenilo oko usta. Još, ja imam neki osip u gornjem dijelu nogu, ne znam od čega, traje mi već desetak dana, od kako smo otišli na more. Čas se povuče, pa se opet pojavi. Vjerujem da bi CortinaT pomogao!


(odgovor članu dunjas)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
8.8.2017 15:49:45   
hatepsut
Meni je preporodila mjesta s psorijazom ,uvijek je uz mene . Od srca preporučujem !

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
4.10.2017 20:41:26   
marketing RR



Dragi RR roditelji,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Vitamedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savjete, djeliti iskustva i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić).

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo sa ekcemom-dermatitisom, kako bi sponzor neke od vas nagradio CortinaT kremom.

Pisanjem svog komentara konkurišete za Cortinat krem (mjesečno 3 korisnika na Ringeraji osvajaju CortinaT).

Na kraju svakog mjeseca, žiri (koji čine direktor kompanije Vitamedic i direktor Ringeraja.ba) odabraće tri pobjednika kojima će CortinaT krem biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora).


Ukoliko nam napišete vaše iskustvo ili pošaljete fotografiju sa CortinaT kremom, iskustvo će biti objavljeno na sajtu kompanije Vitamedic/Lifemedic, odnosno fotografija će ukrasiti isti sajt. Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime i prezime, kako bi vaša iskustva bila vjerodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Vitamedic/Lifemedic.



Šta je ekcem?


Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj oboljelih kod nas i u svjetu. Taj porast je posljedica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dječiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se liječi uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rješenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)
Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, je proizvela prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem - brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo,svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno njeguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.

Za djecu od rođenja ( 0 mjeseci ) i za odrasle.

PROČITAJ VIŠE!


Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom djelovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin

user posted image


Radujemo se unaprjed vašim iskustvima, porukama, sugestijama i očekujemo pitanja vezano za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema, na koja vam i dalje odgovara dr. Mirjana Mišić.




(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
22.12.2017 3:05:48   
marketing RR



Drage dame, pišite nam iskustva sa negom kože, jer uskoro saznajemo ko su nova 3 dobitnika sjajne CortinaT kreme user posted image


(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
30.12.2017 15:47:03   
porta
imala,sa,izrazito,crvenilo,po,licu,i,tada,sam,napreporuku,prijateljice,uzela,cortina,kremu,krema,je,cudesna,zaista,redovno,je,prisutna,u,momdomu,i,svijekoristimo,od,bebaca,tateinaravno,mene,za,sve,namjene,a,miris,ilakoca,upijanja,su,me,odusevili,svima,je,preporucejempogotovo,za,malene,bebice

< Poruku je uredio porta -- 30.12.2017 15:55:45 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
1.1.2018 1:17:07   
Dudaaaa
Moram da pohvalim CortinaT krem, ona je savrsena za cijelu porodicu! Posebno sam zadovoljna sto mozemo svi da je koristimo i sto je potpuno prirodna! Bebi resava crvenilo na licu i u pelenskoj regiji. I meni zaista pomaze, imam suvu kozu i strasno je koliko se u dodiru sa deterdzentima iritira i ispuca, peruta. Od kako koristim Cortinat, stvarno mi je ljepsa koza i ruku i laktova. Cak i moje ogrubele pete a i kod mog muža ova sjajna krema rješava kao od šale.

(odgovor članu dunjas)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
1.1.2018 1:22:15   
dunjas


Odlična krema, mi je koristimo svakodnevno, sada za ruke, kada je zima, a ljeti kod crvenila, osipa.
Obavezni dio je naše kućne apoteke!
Ja sam za CORTINAT kremu čula ovde na Ringeraji i beskrajno vam hvala!!!

(odgovor članu dunjas)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
1.1.2018 23:09:32   
Visnja RR
Krema je odlična!
Ja je korisitim za jedan ekcem na vratu ispod kose.... to je nešto što me prati dugi niz godina pa sam često morala koristiti Advantan kremu (koja se ne smije četo koristiti jer je kortikosteroidna)... Ali kako sam ovdje saznala za Cortinat kupih je da vidim hoće li pomoći...I zaista smiruje svrbež i hrapavost koji se desi s vremena na vrijeme...
Sve pohvale...

Danas sam i kćerki namazala čelo jer su izgleda malo preuranjeno počele pubertetske bubuljice... Nju su mi preporučile mame "tinki" pa ćemo vidjeti!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu dunjas)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
6.1.2018 13:14:25   
marketing RR



Drage dame, pišite nam iskustva sa negom kože, jer uskoro saznajemo ko su nova 3 dobitnika sjajne CortinaT kreme user posted image




(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
12.1.2018 18:49:08   
porta
koristimo cortinat kremu svi u kuci od bebe ,seke do mame i tate zaista je carobna prijatnog mirisa i lako se upija za cortinu sam cula od prijateljice kupili provjerili i ostali joj vjerni jer je zaista za pohvalu

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
12.2.2018 10:47:36   
Jasnalajla
krema je savrsena za sve i velike i malene

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
12.2.2018 11:19:32   
ziel
Nasu kremu je sestrina djevojcica "potrosila" mazajuci trosjed user posted image Voljeli bismo dobiti novu user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Jasnalajla)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
13.2.2018 13:12:39   
Emina89
Krema koja čini čuda. Nakon toliko muke sa osipima, ekcemima, toliko krema isprobanih uzalud ova je krema pravo otkriće i čudo. Pri samom rođenju dobili smo osip koji je bio toliko intenzivan, naporan i neugodan, ova krema je riješila sve naše kožne probleme. Prezadovoljni smo učinkom i mogućnošću da se bezbrižno igramo i rastemo.user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
20.2.2018 3:48:05   
marketing RR



Drage dame, pišite nam iskustva sa negom kože, jer uskoro saznajemo ko su nova 3 dobitnika sjajne CortinaT kreme user posted image



(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
20.2.2018 7:36:41   
Radich
Krema je odlična!
Nakon što smo se upoznali sa Cortinat kremom na Ringeraji ona je nešto što uvijek imam u svojoj torbici. Ja sam učiteljica i često mi smeta kreda i spužva. Dešava mi se osip.
I moja kćerka je koristi jer ima jako osjetlivu kožu i često joj toplo/hladno vrijeme isušuje kožu i dovodi do osipa.
Cortinat pored labela uvijek nosi u svojoj školskoj torbi...

Ovo je zaista magična krema koja rješava mnoge porblemčiće s kožom.
Svaka čast!
Hvala RR što nas je upoznala s Cortinat kremom.

< Poruku je uredio Radich -- 20.2.2018 7:47:23 >

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
20.2.2018 8:10:28   
LieToMe RR
Do sad nismo imali priliku koristiti CortinaT kremu ali s obzirom da je u kuci dvoje male djece priliku za koristenje bi imali na svakodnevnoj osnovi i voljeli bih imati iskustvo sa kremom koju svi hvale. Mladja djevojcica je u fazi rasta zubica (petica) pa povremeno se pojavi neko crvenilo oko usta za koje sam ubjedjana da bi CortinaT krema rijesila. A nisam sigurna da bih i ja odoljela toj cudotvornoj kremi user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Emina89)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
20.2.2018 10:10:33   
opasna mala
Možete zamisliti koliko puta dnevno operemo ruke.Koža suha,ispucala,imam alergiju na hladnoću,svrbi,boli,strah me da pokvasim ruke vodom.CortinaT je krema koja mi je olakšala život i mojoj djeci i meni.Nema više crvenila ni bola.

(odgovor članu dunjas)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
27.2.2018 3:00:52   
marketing RR
Prvi dobitnik CortinaT kreme je Emina89 user posted image

IZVORNA PORUKA: Emina89

Krema koja čini čuda. Nakon toliko muke sa osipima, ekcemima, toliko krema isprobanih uzalud ova je krema pravo otkriće i čudo. Pri samom rođenju dobili smo osip koji je bio toliko intenzivan, naporan i neugodan, ova krema je riješila sve naše kožne probleme. Prezadovoljni smo učinkom i mogućnošću da se bezbrižno igramo i rastemo.user posted image


(odgovor članu Emina89)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
27.2.2018 3:04:06   
marketing RR
Drugi dobitnik CortinaT kreme je porta user posted image

IZVORNA PORUKA: porta

imala,sa,izrazito,crvenilo,po,licu,i,tada,sam,napreporuku,prijateljice,uzela,cortina,kremu,krema,je,cudesna,zaista,redovno,je,prisutna,u,momdomu,i,svijekoristimo,od,bebaca,tateinaravno,mene,za,sve,namjene,a,miris,ilakoca,upijanja,su,me,odusevili,svima,je,preporucejempogotovo,za,malene,bebice.
koristimo cortinat kremu svi u kuci od bebe ,seke do mame i tate zaista je carobna prijatnog mirisa i lako se upija za cortinu sam cula od prijateljice kupili provjerili i ostali joj vjerni jer je zaista za pohvalu


(odgovor članu porta)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
27.2.2018 3:04:52   
marketing RR
Treći dobitnik CortinaT kreme je LieToMe RR user posted image

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

Do sad nismo imali priliku koristiti CortinaT kremu ali s obzirom da je u kuci dvoje male djece priliku za koristenje bi imali na svakodnevnoj osnovi i voljeli bih imati iskustvo sa kremom koju svi hvale. Mladja djevojcica je u fazi rasta zubica (petica) pa povremeno se pojavi neko crvenilo oko usta za koje sam ubjedjana da bi CortinaT krema rijesila. A nisam sigurna da bih i ja odoljela toj cudotvornoj kremi user posted image


(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
27.2.2018 3:06:16   
marketing RR
Drage dobitnice, čestitamo na osvojenoj Cortinat kremi user posted image

Molimo, pošaljite nam na pp, do 5.3.2018. podatke: ime, prezime, adresa u BIH i broj telefona.

< Poruku je uredio marketing RR -- 27.2.2018 3:07:07 >

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *