|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
6.7.2011 13:08:44   
Lady26

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Lady26

Bogme sve jedne te iste hlace, samo drugi model ih nosi i prikazuju 2 nacina na koji se mogu nositi.... user posted image

ma nije, imaju skroz uske ko helanke, pa ravnog kroja pa neke sto se sire malo ko traperice, pogledaj bolje

user posted image user posted image meni to sve isto user posted image user posted image
Meni bi trebale XXL a nemaju tu velicinu user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
6.7.2011 13:10:59   
teacher75
user posted image user posted image pa kad kliknes dole u desnom uglu na sliku gdje je samo jedna trudnica sa velikim stomakom tu su hlace koje se sire kao traperice, a na ostalim slikama (gdje su po dva modela) su ili kao helanke (suzavaju se prema dole) ili ravnog kroja

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
6.7.2011 13:11:27   
Lady26
Obratila sam paznju user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
17.7.2011 15:07:27   
Vodolija83
Ja sam kupila i pantalone i suknju na Siranu.Cijene od 35-50 KM,a na tom mjestu koje sam otkrila imaju super stvari.Jednu divnu haljinu sam kupila jos prije trudnoce u jednom butiku u Tomu.Imate finih stvari i u Waikikiju u Alti i u Tifany u Robotu se moze naci ponesto.
U Zari na Dobrinji imate super farmerke trudnicke,samo sto meni nazalost ne mogu,jer sam malo jaca u nogama,pa mi knap,a vece prevelike user posted image Spasilo me sto mi je moja sveki poslala iz Austrije dosta stvari.


_____________________________

Nase maleno sunceto :))) 25.10.2011. 19h

(odgovor članu Mala Zelena)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
17.7.2011 15:20:05   
drznica
Zna li neka od vas cijenu ovih hlaca CecilijaS i gdje se mogu probati, kupiti...???

(odgovor članu Vodolija83)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
18.7.2011 16:17:38   
emma.L
Ja sam prerasla skoro sve što sam prvi put nosila do zadnjeg dana i opet kuburim user posted image  pošto već imam kila kao na porodu prvi put. I počela sam u japankama ići na posao jer mi noge otiču, a nove "fine japanke za posla me nažuljale". Suknje su out trenutno zbog ojeda na butinama i baš mi je nešto "blaženo" ovo stanje.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
26.7.2011 15:24:39   
Zlaatna
Da malo osvjezim temu user posted image zna li neko gdje sada ima kupiti odjece za trudnice ? user posted image
Ali moram da napomenem, veci brojevi user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Cudno je kako je malo potrebno da budemo sretni i jos cudnije kako cesto bas to malo nedostaje...

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
26.7.2011 18:44:55   
animagical
waikiki u alti najveci brojevi, ima da zaplivas u njimauser posted image i nije ni skupo

(odgovor članu Zlaatna)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
27.7.2011 8:05:12   
Zlaatna
Hehehe hvala, otici cu danas da pogledam user posted image Treba mi nesto za posla user posted image  

_____________________________

Cudno je kako je malo potrebno da budemo sretni i jos cudnije kako cesto bas to malo nedostaje...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
22.9.2011 14:01:21   
KupusLivada
Pisala sam na drugoj temi, evo i ovdje: u Bingu na AP ima dosta odjeće branda mamalicious, vjerovatno je outlet pa nije skupo. pomješana je sa drugom odjećom, pa se treba zaroviti i naći ...

http://www.mama-licious.com/

(odgovor članu Zlaatna)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
6.3.2012 14:16:11   
Mila_80
zna li neko gdje ima kupiti teksas suknja za trudnice...nije bitno jel Sarajevo ili Mostar ili...

_____________________________

ESMA-to mi je ljubav-05.07.2010.

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
6.3.2012 14:35:41   
ajnur

IZVORNA PORUKA: KupusLivada

Pisala sam na drugoj temi, evo i ovdje: u Bingu na AP ima dosta odjeće branda mamalicious, vjerovatno je outlet pa nije skupo. pomješana je sa drugom odjećom, pa se treba zaroviti i naći ...

http://www.mama-licious.com/


Jel bas na ap ili ima i u ostalim?

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
6.3.2012 15:03:52   
maajaa
Ja cu danas - sutra provjeriti u Bingu na AP pa cu javiti da li se jos uvijek moze naci nesto od trudnicke odjece. 

_____________________________

Ena, 22.05.2003
Dino, 13.06.2012

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
9.3.2012 18:41:17   
amiyca
IZVORNA PORUKA: Mila_80

zna li neko gdje ima kupiti teksas suknja za trudnice...nije bitno jel Sarajevo ili Mostar ili...


Ja sam nekad u oktobru vidjela na pijaci na Otoci kod one tete sto prodaje stvari samo za trudnice... Otvorena pijaca, ne silazis u onaj dio iza. Boks je u lijevom nizu...


_____________________________

Sunce mamino 20.04.2012

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
9.3.2012 19:26:20   
M kao Mama
meni ove nove hlaće u alti nikako ne odgovaraju, ona guma mi prelabava i ne čuva mi stomak, jedino mi njihove maice super odgovaraju, imam dvoje hleća jedne waikiki, al stari model i jedne iz fis viteza, al kako sam krenula mašala, do kraja mi neće moći naviriti

(odgovor članu amiyca)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
9.3.2012 20:33:24   
Miimy
JOj izbor je katastrofa u sarajevu za trudnice sve brojevi mali haos jedan, ja najvse stvari nadjem u harisu helanke po 7km odlicen pamucne bas bas fine, par majica vecih uvijek ima kod njih, u waikikiju nadjoh samo jednu majicu a pantole brojevi premali.... a suknju cu napraviti sebi za trudnice od svoje stare suknje dodacu platno....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
10.3.2012 12:42:46   
amiyca
Ja sam u Waikiki-ju na pocetku trudnoce kupila farmerice i tregerslus (bila 3-4 mjesec) i jednu majicu. Sad sam 8 mjesec i jos mi odgovaraju oboje hlace. Majica isto. Poslije sam dobila jedan duks, isto iz Waikiki-ja i super mi je. Na pijaci Otoka sam kupila crne hlace za 30KM. (super su mi) i nekoliko tunikica koje cu moci i poslije nositi. Vjerovatno bih jos nesto uzimala kod tete na Otoci da nisam morala na bolovanje. Te crne hlace sada nosim samo kad odem, s vremena na vrijeme, na posao...

_____________________________

Sunce mamino 20.04.2012

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
10.3.2012 23:58:42   
Misty_mama
Ja sam prije nekih mjesec dana ili manje otišla u Bingo da pogledam šta ima, ali nisam baš ništa mogla naći, i žena koja radi tamo mi je rekla da više nemaju toga, a i da su imali samo ljetne hlače... user posted image

(odgovor članu amiyca)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.3.2012 21:00:19   
Dz3ni
JOj izbor je katastrofa u sarajevu za trudnice sve brojevi mali haos jedan, ja najvse stvari nadjem u harisu helanke po 7km odlicen pamucne bas bas fine, par majica vecih uvijek ima kod njih, u waikikiju nadjoh samo jednu majicu a pantole brojevi premali.... a suknju cu napraviti sebi za trudnice od svoje stare suknje dodacu platno....


Meni su helanke iz Harisa kritične, uzela neke i sad ih samo po kući nosim. Spadaju i "šetaju" oko nogu, baš me nerviraju...a nije da sam baš mršava user posted image Više podsjećaju na tanju trenerku...user posted image Morat ću do waikikija, kakve su cijene?

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
12.3.2012 15:27:49   
amiyca
U Waikiki-ju nema helanki. Barem nije bilo kad sam ja isla. Farmerice sam platila 45KM, tregerslus 35KM. Majicu jednu 16KM, drugu sam dobila, al mislim da je negdje oko 30KM (duks). Helanki za trudnice je bilo na pijaci Otoka kad sam isla u oktobru da kupujem sebi garderobu za trudnice, al isu bile samo sive. Ja nosim stare helanke koje sam nekad davno kupila na pijaci. Nisu za trudnice, ali je pravi pamuk i super su mi jos uvijek (8.mjesec). Na pijacama imas helanki od 5KM (uzasne su, tanke kao deblje carape), pa do 15-20KM.


_____________________________

Sunce mamino 20.04.2012

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
12.3.2012 15:55:07   
Miimy
ja sam kupila dvoje helanki u harisu fantasticni pamuk cisti uz nogu odusevljena e sad kazu one radnice sve zavisi dodje po par komada dobri ostalo fus i sve zavisi na sta naletis meni su stvarno super jos ja muhaneta, ne volim da je maerijal sto se sve lijepi na njega, i da je neudoban,mozda sam ja imala srece kupila sam na skenderiji haris pa pogledaj te ....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu amiyca)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
12.3.2012 16:09:05   
chuci
joj blago vama meni one pantalone iz waikikija ni jedne ne mogu, sve mi kratke
user posted image

majica mi može ali nisu mi nekako za posla one sa bebama, a one košulje isto. valja se i meni na pijacu zaputiti

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
12.3.2012 16:13:06   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: chuci

joj blago vama meni one pantalone iz waikikija ni jedne ne mogu, sve mi kratke
user posted image

majica mi može ali nisu mi nekako za posla one sa bebama, a one košulje isto. valja se i meni na pijacu zaputiti



joj i meni iz kikija hlaće ne odgovaraju stežu me brate u pasu, a ona guma sva nikakva, a maje su super, ja uživam u njima,

još da mi je farmerke, ali niše nema batal broja,

jučer bila na pijaci sve mali brojevi

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
12.3.2012 16:15:49   
rose
na siranu...ja sve sto sam kupovala u trudnoci najvise se nanosala hlaca koje sam kupila na siranu...danas prodjoh ima pravo dobar izbor...bolji nego prije...od farmerki do hlaca za posao , zavisi ko sta voli (ja na posao nosim farmerke user posted image a i tada sam ih nosila) ...ono nesto malo sto sam nalazila u drugim radnjama je bilo cistyo bacanje para em skupo em nefunkcionalno

< Poruku je uredio rose -- 12.3.2012 16:19:40 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
12.3.2012 16:29:55   
delfin
kome trebaju veći brojevi (kao što su trebali meni) ima farmerica na siranu trudničke -one kvalitetnije da s emogu malo i kasniej nosati  u radnji u zgradi onoj, al su 50 KM- al su im krojevi dobri, kao naormalne smao ubačem onaj gornji dio, a tunika i majica ima i u tffaniju, ako nekom trebaju baš velikem pantalone ja sebi bila kupila prevelike Umislila puno ću se udebljati), obukla 2x puta i spadale (crne ja ih platila 50 km na pijaci) mogu prodati uz neku simboličnu cijenu isto kaoi tuniku iz Tifanny -ja jednom obučena
Za posao trebaju pantalone ali za ovako helanke su zakon

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *