|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
4.1.2010 20:09:04   
leona81
najvise s felerima bude na carsiji, ja sam kupovala kod njih na skenderiji stvari i sve su bile super...nigdje felera

a hlace za trudnice sam uzela oba puta u terranovi...uvijek bude nesto


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
4.1.2010 21:58:23   
Dzenana_G
Ja kupila jedne pantalone maslinasto zelene u Azelu na kod BBI 25 KM i jedne na carsiji kao farmerke 12 KM. Ove farmerke su me odusevile kupila bih ih i da nisam trudna :)

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
5.1.2010 12:50:44   
delfin
leona81 lako mi je za tebe, ti si sitna pa bi ti i moje "normalne" došle kao trudničkeuser posted image

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
5.1.2010 15:45:52   
Mamica24
Ja sam na pijaci na otoci (ali onoj gore prema BP) našla super trudničkih hlača. ž
Najskuplje su bile 30
ja kupila one od 20 KM. Em su tople em su udubne a vala fino i izgledaju.. Imaju smeđe i crne (sive), i samtane
mogu se finih naći. ne morate ni lutati po pijaci ljudi su postavili natpis trudničke pantole i sl.


(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
5.1.2010 16:08:28   
leona81
IZVORNA PORUKA: delfin

leona81 lako mi je za tebe, ti si sitna pa bi ti i moje "normalne" došle kao trudničkeuser posted image


ja sitna? nisam bas...


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
5.1.2010 21:12:48   
delfin
mamica24, n akojem tačno štandu? Ja znam da ima i ja sam tu na onom prvom  kupila neke veće za 50Km koje su mi još uvjek velikeuser posted image  (mislila da ću se više udebljati user posted image ), a one iz Bagtele su mi još uvjek taman, ali ih nema više. Atih od 20-30 ja nemogu naći šta god pitam 40-50. Koji si broj ti kupila, jer meni trba 6, i zbog visine i širine.

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
6.1.2010 9:40:53   
Mamica24
delfin: Tamo gdje se prodaju one store siđeš niz one male sepenice. Ja išla i kupila sebi smeđe platila 20 KM ima žena i brojeva. Žena je malo krupnija ima kratku kosu. Čim siđeš u taj dio pitaj nekog od radnika ondje ko ima trudničkih pantola. Skupo je to 50 KM ima ih i jeftinije samo se malo zarovi user posted image

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
6.1.2010 11:06:12   
delfin
mamica24 jel to onaj prvi ili drugi prolaz?

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
6.1.2010 12:35:21   
Mamica24
Prvi - koliko se ja sjećam! Pa se kraj onog restorana kroz onaj mali prolaz prođe u drugi dio.

Mislim da piše pantole za trudnice!

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
7.1.2010 21:08:10   
Tajno moja
A zna li neko gdje se ima kupiti tregeršlusa za trudnice,većih brojeva?

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
8.2.2010 17:12:47   
vjestica
e došlo vrijeme da i ja kupujem trudničke tole (sa 19 sedmica je i bilo vrijeme user posted image user posted image )
stanem ja još u svoje, ali me već stežu i ne osjećam se ugodno (kao ni mamine koje su veće, ali me steže guma, smeta mi)
trebaju mi neke samo da su udobne
helanke i sportske varijante imam, ali ih ne mogu nositi na posao
znači treba mi nešto što može na posao, ali da je udobno i da nije skupo, jer mi ne pada na pamet davati puno para na nešto što neću dugo nositi
tregešluzi ne dolaze u obzir, jer ni se nikada nisu sviđali, sve mi trudnice u njima izgledaju ko da su vreću na sebe navukle



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
8.2.2010 17:13:34   
vjestica
a zaboravila sam pitati gdje ima takvih kupiti, ako nisam prezahtjevna trudnjača user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
8.2.2010 22:35:45   
Hanady RR
Samo da vam kažem da u bagateli kod inteshopa imaju dvije prelijepe tunike za trdudnice po 18 KM ahaljinice smeđe i crne ko med su po 25KM. 

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
24.2.2010 16:47:38   
lejna_
ne znam da li ste bile u little inidiji, ima nekoliko prodavnica po gradu. garderoba im je pravo udobna, sve su pantalone i suknje sa gumom oko pasa, tako da mogu itekako poslužiti trudnicama.user posted image a ima i raznih tunikica. sada su cijene oko 20-ak maraka.
kažu polovinom slijedećeg mjeseca sniženje na proljetnu i ljetnu kolekciju, jer im dolazi nova roba.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
2.3.2010 10:36:13   
delfin
da li neko zna gdje ima kupiti trudničkih helanki?

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu lejna_)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
5.5.2010 16:34:40   
rose
ja sam kupila obicne...mislim da cu stati u njih i da me nece previse stezatiuser posted image ...ali ako neko zna za trudnicke...ili bilo koju drugu finu odjecu javite..da se na vrijeme pripremim za obilazak :D

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
22.5.2010 15:32:17   
rose
napisah vec na jednoj temi da su u tiffany u starom robotu dosle neke trudnicke hlace...onako maslinasto zelene, military...pa ko voli nek zna da tamo ima...ima i par farmerki i dzins bermuda user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 192
   gdje kupiti odjecu za trudnice
22.5.2010 15:42:10   
nemo
rose hvala ti puno na informaciji za hlace!
znas koliko trazim nesto da kupim sto nisu farmerke, otici cu da vidim user posted image .
kako ti se cine?

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: gdje kupiti odjecu za trudnice
22.5.2010 15:47:18   
rose
ma meni super izgledaju, za hodanja po gradu izlete i sl...mozda cak i na posao zavisi gdje radis, malo sam ih razvlacila i imaju i elastina...izuzetno mladalacke i pomalo military...mm ima slicne pa sam razmisljala da se uparimo user posted image user posted image

a usput, juce sam uzela crne hlace na peglu za posao...na carsiji u radnji za pokrivene zene..kostale su oko 35 KM user posted image

(odgovor članu nemo)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: gdje kupiti odjecu za trudnice
22.5.2010 15:54:59   
nemo
e bas si me obradovala user posted image ! bas sam htjela nesto da imam kao sportski ali da mogu iskoristiti i u nekoj dr. kombinaciji user posted image . e vidis super za te hlace na peglu, mislim da se u tim radnjama za pokrivene mogu naci i lijepe tunike.
joj izgleda da me ovo vrijeme tjera u trosenje novca user posted image .
hvala ti jos jednom

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: gdje kupiti odjecu za trudnice
22.5.2010 16:15:46   
rose
nema na cemu user posted image i meni se kupuje a opet necu da se zalijecem...mislim da ce uskoro tek doci nekih lijepih stvarcica user posted image

(odgovor članu nemo)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: gdje kupiti odjecu za trudnice
24.5.2010 14:14:35   
Anoniman
Ja sam prije 4-5 dana vidjela u Azelu na Socijanlnom 2-3 trudnicke hlace, preeeeedobre(20 KM)

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 197
   RE: gdje kupiti odjecu za trudnice
25.5.2010 13:24:19   
rose
nisam ni znala da tamo ima azel...mogla bih otici da pogledam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: gdje kupiti odjecu za trudnice
25.5.2010 13:45:53   
selmoni
Ima te u mangu lanene hlače koje su sa platnom od elastina super udobne  ja sam sebi kupila dva para super su za trudnice.

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: gdje kupiti odjecu za trudnice
26.5.2010 17:12:11   
rose
ima u oviesse u interex-u na pofalicima...dosle majice, lanene hlace i bermude za trudnice...jedino mi se cijene ne svidjaju user posted image  a u bagateli ima nekih bez hlaca i nekih sivih haljinica ali posto dolazi toplije vrijeme vjerovatno ce uskoro stici nesto novo


btw. u azelu sam bila juce i nema nista za trudnice...valjda se prodalo

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *