|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
26.7.2009 0:29:28   
ali84
hlace za trudnice su bile u Doroty Perkinsu u ferhadiji,ja sam tamo kupila kad sam bila trudna,bilo je svih brojeva samo ne znam da li je jos uvijek tako,a cijena im je bila oko 30 KM.user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.7.2009 0:13:38   
teacher75
doroty perkins je zatvoren, tj. pred zatvaranjem vec vise od mjesec dana. zadnji put kad sam bila tamo bilo je ostalo jos samo nekoliko pari farmerki

(odgovor članu ali84)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.7.2009 11:54:28   
ali84
to sam i ja nedavno tek vidjela da se zatvara,ali mislim da i oni pripadaju MAGMI tako da kad se MAGMA otvori trebalo bi da bude i stvari za trudnice :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
3.8.2009 13:31:01   
Vana
Drage moje,
Ponukana problemom nedostatka odjece za trudnice, ozbiljno razmisljam da otvorim butik za iste.I sama donedavno trudnica, mucila sam muke u pronalasku odredjene robe, pa sam tako morala moljakati rodbinu u inostranstvu da salju.user posted image
Dogovori i pripreme su vec u toku i uskoro idem u odabir prve ture odjece. user posted image  Odjeca je vrlo kvalitetna i moderna i sto je najvaznije nije kineskog porijekla, vec hrvatska proizvodnja.
Eh sada, ako je ko zainteresiran za narudzbu, odnosno ako ima ko kakvu zelju u smislu odredjenog dijela odjece, rado cu ispuniti i uveseliti trudnicu i odmah naruciti u prvoj narudzbi.
Katalog sa cijenama ce ubrzo biti gotov.
Za sve informacije, da sada ne duljim, obratite se preko pp
A otvorenje butika ovisi o nasoj papirologiji koju je ova Drzava toliko zakomplikovala, a u medjuvremenu butik ce biti moj stancic.user posted image
 
Dok katalog ne bude gotov, pogledajte kolekciju na stranici   www.angel.hr

< Poruku je uredio Vana -- 3.8.2009 13:41:28 >


_____________________________

Iris mamin Anđeo 27.10.2008.

(odgovor članu ali84)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
3.8.2009 13:32:24   
ali84
svaka ti cast,bravo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vana)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
3.8.2009 13:38:46   
Vana
Hvala! user posted image

_____________________________

Iris mamin Anđeo 27.10.2008.

(odgovor članu ali84)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
3.8.2009 13:42:10   
Lady26
Pa to je superrrr....ja sam sad 5ti mjesec i vec trebam poceti kupovati hlace i odjecu za zimu i za moj sve veci stomakuser posted image user posted image user posted image user posted image , samo nemoj da bude skupo user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ali84)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
3.8.2009 13:47:28   
Vana
user posted image  Nece biti preskupo, a ni bagatela. Neke normalne, realne cijene...
Znaci odmah da ti narucim hlace i kaputic user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Iris mamin Anđeo 27.10.2008.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
3.8.2009 13:50:53   
pocahontas
odjeca za trudnice? pa probajte sa najobicnijim tunikama sjecenim odmah ispod grudi...ja sam takve kupila i nosila i prije noego sam ostala trudna i sada ih nosim poslije poroda...jako su ugodne i prakticne a kupovala sam ih u edc u sam shopu i u zari na dobrinji...ja sam s tim komadima odjece predeverala trudnocu i sa helankama i kada je zima bila.....ljeti su odlicne pamucne lagane....sve ostalo mi je bio neudobno...farmerke nisam mogla smilisti nikakve....dakle zara i edc i esprit...

(odgovor članu Vana)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
3.8.2009 13:53:01   
Lady26
I ja bih rado helankice i tunike ali mi helanke ne stoje, imam jake i ruzne noge....kompleksi i svasta nesto pa nosim samo hlace i suknje ispod koljena a i zbog kodeksa oblacenja na poslu moram nositi hlace na peglu, nista sa dekolteom ni bretele i tako to....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
3.8.2009 13:57:57   
Vana
IZVORNA PORUKA: Lady26

I ja bih rado helankice i tunike ali mi helanke ne stoje, imam jake i ruzne noge....kompleksi i svasta nesto pa nosim samo hlace i suknje ispod koljena a i zbog kodeksa oblacenja na poslu moram nositi hlace na peglu, nista sa dekolteom ni bretele i tako to....


U ovoj kolekciji bas ima stvari za poslovnu zenu, tako da mislim da ces moci izabrati nesto po svom ukusu user posted image

_____________________________

Iris mamin Anđeo 27.10.2008.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
3.8.2009 13:59:32   
Đenifer
Ćao trudnjače!!
Ja sam se snalazila na početku u skenderiji, jel na pijaci hlače su nekvalitenije i više sintetičke, al najviše sam  se snabdjevala u lijevim radnjma, nigdje veze., gdje bi moglo biti veči brojeva. Sad na pijaci ima većeg izbora kako je ljeto, pa sa šalvaricama se mogu iskonbinovati razne tunikice, al jedini mi je problem nači helanke zbog stomaka, pa ako iko zna gdje ima večih brojeva, a da nisu univerzalne neka javi.....user posted image ...
Tuga je da u ovom ovolikom gradu nema adekvatne radnje ili butika za sve što za trudnice treba, od veša, piđama, spavačica, gardarebe sportske, poslovne, svečane na jednom mjestu i naravno sa svim veličinama, a ne ostalo im samo npr.br36 i to za trudnice ( čest slučaj u benettonu i skenderiji)user posted image , ko god bi se sjetio da otvori butik, al ne nešto bezveze i da nije preskupo bio bi to pravi biznis ( koliko nas samo ima, fala bogu) user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
3.8.2009 14:22:01   
Lady26
Slazem se, ovo sto Vana planira je odlicna ideja i mislim da ce joj ici posao....jer smo bas "ugrozene" sto se tice garderobe, pogotovo ko nosi malo vece brojeve....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
3.8.2009 14:34:08   
Kviki
Butik u Skenderiji je preskup, primjer: identična haljina koja u Bingu košta 20 KM u ovom butiku je 40 KM. A izbor totalno bezveze...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
3.8.2009 17:22:18   
Happy
Molim vas i mene tu ukljucite, hocu i ja.... Planirajte i mene za garderobu, da napomenem da sam i ja punasnauser posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Kviki)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
4.8.2009 11:37:20   
ali84
ja sam takodje dok sam bila trudna tunike i hlace sa gumom koje su vise kao salvare,nalazila u buticima za pokrivene, na bascarsiji butik Zeyn,je imao pravo dobar izbor i lijepe tunike... 

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
6.8.2009 17:23:46   
leona81
nasla sam jedne crne hlace lanene trudnicke u teranovi, ostale su jos samo bijele i super su mi...M mi je taman znaci 42 broj, sad krecem u potragu za zimskim stvarima...podrzavam odlicnu ideju da se otvori butik za trudnice...napokon, svaka cast:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ali84)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
6.8.2009 18:06:48   
Amrino
Meni je u prosloj trudnoci najveci problem bio naci dobre farmerke...mislim neke lijepe- moderne a ne ko vreca. Takodje mi je veeeliki problem predstavljalo naci adekvatne potkosulje i gacice....Trazila sam po cijelom gradu duuuuge ali uske potkosulje, pamucne i da su lijepe a ne turske sa pijace marke koza sto nosaju nane...O majicama - obicnim pamucnim samo duuugim da ne pricam...
Onih rezanih tunika i helanki mi je na vrh glave!


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.8.2009 11:03:04   
leona81
ja uzela nekidan u ovs pamucne gacice, i kad sam izvadila jedne, ona opsivena guma se odvojila od materijala, i nakon par dana i kod ostalih isto...dosad sam nasla lijepe u urban republicu i jucer bas uzela alma ras bokserice i gacice pa ako budu valjale javim vam:) potkosulje uzimam u mangu jer su duze od ostalih a vidjela sam i u dmu imaju alma ras potkosulje, izgledaju duge i uske

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.8.2009 16:04:23   
ali84
ja sam gacice za trudnice kupovala u almi ras, super su a i kvalitet su,kolko god da se peru ni koncic im ne viri user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.8.2009 16:41:47   
leona81

IZVORNA PORUKA: alesija

ja sam gacice za trudnice kupovala u almi ras, super su a i kvalitet su,kolko god da se peru ni koncic im ne viri user posted image


one obicne ili imaju neke posebne?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ali84)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.8.2009 20:14:36   
Nunny
imam i ja pitanjce
Gdje naci dobar grudnjak.user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
18.8.2009 16:31:24   
leona81
danas sam bila u cibusu, stvari su grozne i skupe...smijesno...ne bi ono nikada obukla, pogotovo ne hlace...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
5.9.2009 23:20:33   
leona81
nasla hlace u terranovi, lagani materijal, najveca velicina L, koja je meni sad zasad super a mislim da ce mi moci biti do kraja trudnoce...ima raznih boja, crne, ljubicaste...25 km:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
6.11.2009 14:11:53   
Tajno moja
Mene je stvarno već panika uhvatila,jer evo bliži se zima,a ja nemam adekvatnih hlača za taj period,a gdje naći velike brojeve?!?Sad sam vjerovatno na 44,ali kako se dalje budem širila,tako će i brojevi ići gore....:(
Baš sam tužna i razočarana što kod nas nema specijalizovanih radnji za trudnice,stvarno sramota!
Trebao bi mi i kaputić,majičice,ma svašta nešto,ali izbor je katastrofa!Recite mi,jel Vana otvorila taj svoj "kućni butik",neko išao pogledati šta žena nudi?
Na stranici koju je dala ima modernih stvarčica,pa bih baš voljela ako bih nešto mogla kod nje naći....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *