|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
9.7.2009 16:28:00   
neki
Na otoci stvarno ima super stvarcica...Ja sam jednom u Azelu naisla na bijele trudnicke pantalonice,ma preslatke,bas sa onim rastezljivim dijelom naprijed,ma divne...A mislim da ne ih ne bi ni jedna manekenka svijeta mogla navuci na sebe,a kamoli trudnicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bas sam se razocarala...Ali nadje se uvijek negdje ponestouser posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
9.7.2009 20:14:14   
leona81
hvala vam, ne gine nam otoka...ne mogu da vjerujem da se niko nije sjetio pored svih butika u gradu da otvori jedan samo za trudnice...?a da ima modernih stvari kao u h&m-u

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
9.7.2009 20:56:17   
Anoniman
Pa kad vec spominjes H&M, imas njihovih stvari u Tifaniju, mislim u svim njihovim radnjama, ja sam tamo kupila trudnicke farmerke, ima lijepih tunikica,haljinica, mislim moze sluziti u trudnoci, takvi su krojevi, sretnouser posted image

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
9.7.2009 21:14:53   
aida84
U Azzelu...kupila sam teksas suknju, teksas hlacice, haljinu sve trudnicko a po 5 KM...a i tunike nesto skupljeuser posted image user posted image
Moze se naci lijepih stvari s tim sto su im hlace mali brojevi...samo za mrsave trudniceuser posted image


_____________________________

28.09.2009. si nam uljepšala život svojim dolaskom!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
9.7.2009 22:53:53   
Adana
Ima i u Bagateli stvarcica za trudnice, ima i neki butik ja mislim u Skenderiji, ima svim pijacama (pogotovo u Kvadrantu), u Benetonu... Nije tesko naci. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
10.7.2009 11:59:08   
leona81
sto se tice benetona i ostalih butika stvari su im 36 i 38...a ja sam nosila 40 42 prije, sad mi treba 44 jer sam dobila 7 kg

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
10.7.2009 12:12:04   
Lady26
Ja sam juce u Haris Exportu na skenderiji nasla super tunikica i kupim 4 komada....Kratki rukavi, "presjecene" ispod grudi i dodju do pola butina....preslatke, cak sam uzela dvije iste samo druga nijansa boja....i sve platila 48KM.

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
10.7.2009 12:41:23   
leona81
ja sam nasla odlicnih tunikica i majicica u harisu i azelu, tj gornjih dijelova imam bruku, meni su ogroman problem hlace:)
iduce sedmice idem u pohod u hrasno oba robota, te interex i bagatelu pa javim kakva je situacija:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
10.7.2009 12:43:32   
Lady26
Javni obavezno, tu smo negdje i sa velicinom user posted image jos sam na 42....sad imam dovoljno majicica, i meni trebaju donji dijelovi user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
10.7.2009 12:53:48   
teacher75
ja sam broj 40-42, odnosno L i kupila sam jucer super tunika i ljetnih majica na snizenju u tiffanyu u robotu- HM. takodjer sam prije 2 mjeseca tamo kupila maslinaste hlace, ali sad mi je vruce u njima i uske farmerke u doroty perkins, zatim sam nedavno kupila ljetne kratke tanke hlace boje pijeska u benettonu na snizenju. ima lijepih stvari u oviesse u interexu al su dosta skupe. buduci da uskoro idem na jedno vjencanje, najveci mi je problem naci lijepu haljinicu u kojoj mi nece biti vruce a da odgovara toj prilici. jucer sam obisla citav grad i nista odgovarajuce!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
10.7.2009 12:54:04   
Anoniman
sorry sto se mijesam, ali kad vam je vec ljeto sto to ne iskoristite i oblacite haljinice, a kad ljeto prodje onda kupite odgovarajuce hlace

u svakom slucaju, zelim vam lagane i sretne trudnoceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
10.7.2009 12:55:36   
leona81
ja sam haljinu obukla 2 put u zivotu i to za najbitnije dogadjaje - maturu i vjencanje, suknje sam nekad nosila ali nisam bas tip za toga, ne osjecam se dobro u tome, tako da sam za hlace u svakom slucaju...a haljinica stvarno ima veliki izbor, ali ih ja nazalost ne nosim:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
10.7.2009 13:02:41   
teacher75

IZVORNA PORUKA: leona81

ja sam danas bila u oba azela kod vijecnice, i u onom kod bbi centra, zatim u harisu na carsiji i na skenderiji, obisla sam DP,tally weijl,benneton i mango...i nista nisam nasla...ja inace nosim 40, 42 a kod njih ako ima nesto za trudnice najveci broj je 38...i nema bas izbora...sto se tice tunika i majica toga stvarno ima ali hlace nigdje ne mogu da nadjem...ako neko zna gdje ima vecih brojeva trudnickih hlaca, please javite...jos uvijek nosim stare hlace ali me vec pocinju stezati tako da mislim da necu moci dugo izdrzati a ne bih da hodam po gradu u trenerci:)

pogledaj moj prethodni post

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
10.7.2009 13:05:14   
teacher75
ima nekih haljinica ali su mi sve ili prekratke ili uske, buduci da sam visoka 182cm, pa iako sam prilicno vitka ako izuzmemo stomak, izgledam smijesno u tim haljinicama koje su mi nekih 10 cm iznad koljena. trebalo bi mi nesto sto je tik iznad koljena

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
14.7.2009 19:25:22   
leona81
bila sam u interexu - oviesse, bagateli, i u tiffaniju u robotu...i nasla sam samo grudnjake za dojilje u tiffaniju, 2 kom 29 KM, bijeli i crni dodju...sve se kazu rasprodalo sto se tice stvari za trudnice, hlace ostale samo mali brojevi ili ih nema nikako...niko nista nece imati prije septembra:(

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
14.7.2009 19:41:41   
mama2009
ja sam bila na Otoci i to ona otvorena pijaca, al bezobrazluk cijene su uzas prvi stand pantalone 45-55KM, bas mi to nesto bilo mnogo za pijacu, i tako sam precesljala cijelu pijacu i nadjem kod jedene tete trudnicke pantalone po 25KM kupim dvoje plus uzmem tel jer mi je rekla da joj oko 20.07 stzu capry pantalone za trudnice 

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
15.7.2009 8:59:13   
leona81
ja bih najvise voljela da nadjem onaj pojas trudnicki...jel neko zna ima li ga igdje kod nas kupiti?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
15.7.2009 9:18:41   
chuci
eh ovako
znam sigurno da ima trudničke odjeće u prodavnici Cibus, ima i haljinica, i majica i pantalona i farmerki i trofrtaljnih. ima jedna prodavnica na alipašinom, a jedna je preko puta nekadašnjeg kafića Estrada (kad se krene od štrosmajerove prema obali onom ulicom) (a bilo je i većih brojeva)

ja sam svoje hlače jedne sašila nanovo, a jedne sam dala krojačici svoje stare koje su mi bile male da mi ugradi pojas pamučni i super mi je ispalo.

moj vam je savjet ako imate hlača koje vam ne mogu odnesite krojačici i nek vam ih prepravi tako da ugradi pamučni pojas.
,

što se tiče trudničkog pojasa ja sam kupila chiccov i super mi je. ja sam uzela samo pojas, iako ima i varijanta sa gaćicama što se meni nije svidjelo.



_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
15.7.2009 9:19:35   
chuci
jah i koštao je 44 KM (u merkatoru u chiccu sam uzela)

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
15.7.2009 14:49:26   
leona81
hvala puno, idem sutra u Cibus da vidim sta ima:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
15.7.2009 14:55:41   
dady

IZVORNA PORUKA: leona81

hvala puno, idem sutra u Cibus da vidim sta ima:)



e mislim da ti jeglupost bacati pare u cibusu,super odjece imas na pijaci otoka i u azelu na dobrinji,sve je zarino i fenomenalno je! ja sam sebi sve uzimala tamo!!!
pogledaj !!! puno je jeftinije i modernije,cibus mi je nekako preozbiljan!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
15.7.2009 15:00:52   
Lady26
Javi plizzzzzz jesi li sta nasla user posted image user posted image user posted image user posted image , ja podhitno moram kupiti jos kakve hlace....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
15.7.2009 20:12:59   
leona81
nema u azelu vise nista, samo mali brojevi, a zar je cibus toliko skup? ako nista ne nadjem ja cu uposliti svoju krojacicu, a moze mi i prepraviti neke hlace, a i pojas mi se cini kao dobra ideja

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
15.7.2009 20:30:37   
teacher75
Ni meni se u Cibusu nista nije svidjelo, a cijene su im ko u Oviesse a Oviesse je bar moderan. Kupila sam haljinicu u Calipsu za vjencanje prijateljice, nakon sto sam obisla cijeli grad. Ima pravo slatkih, siri modeli, pa moze proci i za nas trudnice (ko nosi broj 40 i manje). Malo su kratke buduci da sam ja natprosjecno visoka ali sam odlucila da iskombinujem sa helankama, super izgleda. Eto, ako nekom treba haljinica za svecaniju priliku, moze tamo naci. Nije bila skupa, na snizenju je 50 km.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
25.7.2009 12:27:28   
R&T@
Moram ovo podijeliti sa trudnicama. Jučer u Haqrisu na Bašcarsiji vidjela super bijele lanene  pantalone za 19 KM. Ka ono trudničke. Htjedoh ih kupiti, ali da ne naslutim novu trudnocu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !
Ja sam bila veeeeelika i ljeti i zimi, i ne znaju ljetne trudnice kako su sretne sa oblacenjem.
Puuuuuno srece vam želim!

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *