|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
6.4.2008 0:41:57   
aazra
Hej cure!

Evo ponovo otvaram ovu temu, danas sam bila na Otoci i gledala standove za trudnice(nasla sam dva), i uzas!

Jedan je totalno "demode", a na drugom trudnicke pantole (farmerke) kostaju 70 KM!
Da se razumijemo, tolika cijena je i u butiku na Skenderiji - ja sam jedne kupila tamo, ali sad bi nesto jeftinije.

Cujem da ima na "otvorenoj" i dole - je li to kada se sidje niz stepenice?
Nadam se da ce mi neka od vas dati dobar prijedlog - jer sam bas tuzna, cijena i izbor na Otvorenoj me totalno razocarao!

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
6.4.2008 18:44:18   
Okarica
Ja sam na otvorenoj kupila dvoje trudničkih teksas hlača (uski kroj, trofrtaljne). Ima i slatkih tunikica. Ne znam kako da ti objasnim gdje se nalazi štand, ali koga god pitaš na pijaci, pokazat će ti. Mislim da je to jedini štand sa trudničkom garderobom. Hlače su oko 40 KM a tunike oko 35 KM. Ima baš slatke i moderne robice. Pozdrav!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
8.4.2008 9:52:56   
Cvrle
Otvorena pijaca na Otoci, lijevi prolaz, 4-ti stand sa lijeve strane (mislim), jedna teta prodaje trudničke hlače na peglu za 35 i 40 KM. Ima i nekih tunika. A farmerke za trudnice je prvi drugi stand cim se sidje niz stepenice isto sa lijeve strane.

_____________________________

No sikirli, be hairli!

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
10.4.2008 23:37:55   
aazra
Draga Cvrle,
 
Hvala puno, stavrno sam se mnogo razocarala kad sam vidjela izbor (i cijene) na otoci.
 
Ne mogu da vjerujem da su obicne teksas hlace za trudnice 70 KM!user posted image
 
Ovih dana sam bila bolesan pa nisam mogla, ali sutra odmah odem jos jednom na otvorenu, i zapamtila sam
- prvi drugi stand niz stepenice s lijeve strane. velika pusa svima!

(odgovor članu Cvrle)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
12.4.2008 15:11:55   
camm
ja sam u skenderiji uzimala,ima butik za trudnice i za bebe odjeca i nije puno skupo.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
30.10.2008 14:04:16   
Arijana2
Sad sam sedma sedmica i vec ne mogu skopcati dugme na pantolama.Nisam se nesto udebljala u nogama ni rukama ,samo stomak i grudi.Sad jos malo i bit ce mi bezveze da hodam otkopcanih pantola dok radim ,pa me interesuje kako se oblacite na posluuser posted image  I da li je to malo previse da vec sad ne mogu skopcati pantole,mozda da smanjim dozivljaj sa hranom user posted image

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
22.1.2009 15:19:49   
taze_mlada
gdje bi se mogao nabaviti trudnicki ves? kad sam jesenas kupovala par stvarcica na otocii zena mi dade jedne gace gratsi, one sa produzetkom za stomak...do sada sam kupovala donji ves broj vece ali kao da su mi i one sad malo knpa preko kukova...pa sam raszmisljala cisto da uzmem par komada spec.vesa da imam...pitala sam u lisici kod principovog nemaju... i da, interesuju me trenerke sa usitkom tj trakom preko stomaka.....

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
22.1.2009 15:24:39   
M kao Mama
Uh, za veš se ni ne sjećam, snalazila sam se i kupovala veće broje, nisu trudničke, znam da je bila jedna radnja u Hrasnom Anita,ali više ne postoji, a tih trenerki ima na pijaci, ili ako hoćeš u Dorotiju u Ferhadiji

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
22.1.2009 15:29:19   
taze_mlada
a i ja sam sad uzela tri kom vesa br 42user posted image pa cemo vidjeti...samo nema nesto guzeuser posted image promuvacu se danas do DP ali kad sam bila prije Ng nista spec nema tamo, cak ni na sprato sto je skorz prema kabinama bio dio za trudnice sad je obicna roba, imaju na par tako reci vjesalica stvarice ali nista spec nisu bile....moram malo sletiti i do njihovog podruma user posted image a i da se nakanim opet do otoke...a sve mi se ne da extra nekih svtari kupovati, kao sve je to privremeno, ali eto neki dan sam uzela dvije obicne majice u mangu ali L tj XL velicina...ako nista, neka stoje u ormaru, nikad se ne zna..... user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
22.1.2009 15:32:20   
M kao Mama
Draga moja taze_mlada ako si mislila da ćeš pronaći super stvari za trudnicu u Sa, debelo se varaš, ima jedna radnja u Skenderiji, jedna kod Robne kuće, mala neugledna, ali tu se može nešto probrati, blizu Šabića, ta dva tri štanda na Otoci i Doroti, to je ono što ja znam, ali sve u svemu izbor je jadan. Niko da se sjeti pa da otvori stvarno radnju za trudnice, da dođeš u situaciju da ne znaš šta izabrati,

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
23.1.2009 9:38:53   
taze_mlada
ma da, vidjela sam vec prije komentare od cura...i onda gledam neke interner stranice od edc pa nadalje i kontma- jbg! pa i da sjedim samo kuci ( a radim) opet bih htjela da fino izgledam... mene spasava sto racionalno razmisljam pa se ne zalijecem previse ...ali eto pozelim se kad-kad da promijenim nesto, da se ponovim (ko svako zenskouser posted image )...elem, hvala za info za radnju kod robne, znam tacno koja je user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
7.4.2009 8:10:27   
sretniica
Na tzv Dejton pijaci na Otoci (otvorenoj) imaju tri štanda sa odjecom za trudnice, ali nemojte da se zeznete kao ja:
kada uđete na pijacu sva tri su u uzduznom redu sa lijeve strane. Na prvom radi neka starija zena koja ce vam probati uvaliti bilo sta (uglavnom pantalone) a nije joj neki izbor, na drugom standu pise: "pantole za trudnice" i radi neka plava djevojka malo je bolji izbor nego kod ove prve, ali isto ima samo panatlone, jos dalje ako produzite imate treci stand (sva tri su u 50 m) radi neka malo starija gospodja kratke kose jakop ljubazna. Kod nje cete naci svakojake odjece za trudnice, meni licno se svidja:) Sto se tice pantalona ja sam isprobala minimum 10, sto ce reci ima brojeva, ja sam prije trudnoce nosila 42 broj, a sada mi treba 44.
Zena donosi iz Turske kaze, ali su pantole marke H&M, Zara, Cico(neka srbijanska marka) itd. Cini mi se da su kvalitetne. Cijena je 40-50KM. Ima farmerki svih modela tamnih, svijetlih, plitkih, dubokih, trofrtaljnih, onda klasicnih pantola na peglu...a sto je najbitnije ima svih brojeva i zena je strpljiva da isprobate i razlozite 15 komada, kao ja hihihihi
Kod nje cete naci i trenerki, doduse nisu bas ono duboke, ali mogu posluziti, zatim tunikica, nekih dzemperxcica, ma eto vrijedi pogledati :)

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
7.4.2009 8:49:34   
Hurma
new yorker, Tuš u istočnom sarajevu...
kupila si hlace, extra... ima majica i tunika, boli glava, svega... velika radnja... haljine, ma razvaljuju...
a sto je najbitnije sve se može poslije trudnoce nositi...

(odgovor članu sretniica)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
7.4.2009 9:16:21   
tea lana
kad sam ja bila trudna dosta stvari modernih sam nalazila u Harisu na dobrinji.Tunika maica,hlaca a nista skuplje od 20km a kvalitet ekstra.Pa pogledaj i tamo

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
7.4.2009 9:39:50   
Dinkica
Ja sam jedne troftaljne farmerke kupila u Tiffaniju u starom Robotu, bile su oko 50 km, jedne farmerke na Otoci, tamo su cini mi se 35 ili 40, dosta pamucnih tunika i majcica sam kupila u Bagateli na Dobrinji, odlicne su, nesto oko 15 km a mogu se nositi i poslje. DP je super, farmerke oko 70 km a majcice oko 50, malo skupo al eto......Neko mi je rekao da ima i u Oviesse al ja nisam tamo isla jer predpostavljam kakve su cijene.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
7.4.2009 9:45:48   
Dinkica
Tunike nisam u Bagateli nego u Azel France na strani  gdje je DM. Uvijek te dvije prodavnice pobrkamuser posted image

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
7.4.2009 9:53:00   
Crvena
Ima odjeca za trudnice u Oviese, a cijene tunika tanka 65 KMuser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
7.4.2009 12:08:32   
Atarka
Cao trudnice,

Ja sam na Otoci prije 20ak dana kupila teksas hlace sa pojasom za 35 KM, lijevi prolaz pa se sidje lijevo i drugi stand. Samo je imala dva modela. Nisu nesto, al mogu proci. Bas mi je krivo sto nisam nasla tu tetu sto spominje Sretniica. Moracu otici ponovo. Sad bi mi trebala neka, jakna jer mantil vise ne mogu skopcati user posted image .
Hurma, jesu li hlace u New Yorkeru sa pojasem? Razmisljala sam da odem i ranije, al ako kazes da vrijedi otici da skoknem.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
7.4.2009 12:10:12   
Atarka
Jos jedno pitanjce: znate li gdje da nadjem trudnicke tajice ili strample? Trazila sam par puta u Azelu, ali nista.

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
7.4.2009 12:11:23   
Ninica1709
haj , teško mi je reči gdje da si kupiš obleku jel nisi iz Zagreba , makar ni u Zagrebu za trudnice nema veliki izbor garderobe , pogotovo za visoke kao šta sam ja  , a cijene su nenormalno skupe traperice 600 kn , majice od 200 do 500 kn , aniš posebno samo tzato šta su za trudnice...user posted image Makar je to sve divno krasno..

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
7.4.2009 12:21:38   
Atarka
Ma to je bas bezobrazno, zato nije pametno previse ulagati u trudnicku robu, jer se relativno kratko nosi. Ja sam za to da treba imati teksas hlace s pojasem, jedne crne elegantnije, a ako je ljeto onda jos i lanene. A sve se to moze i jeftino sasiti.
Jucer sam kupila divan materijal i sasicu sebi jednu tuniku i haljinu. Sasicu i jednu teksas suknju, a imam i dosta tunikica od ranije sto ih sad mogu iskoristiti.


(odgovor članu Ninica1709)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
7.4.2009 12:28:07   
Pretty mamma
Hurma,
ja sam neki dan bila u New Yorkeru, nisam vidjela odjel za trudnice...
Ima hrpa regularnih stvari, pa jedino uzeti neke velike brojeve...ili sam jednostavno promašila odjel?

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
7.4.2009 15:38:49   
ena23
Ne znma o kakvim vi tunikama pricate i na koje mislite ali meni je super radnja little india na dobrinji sto se tice tunika... nisu skulje od 25km a ima svakakvih... ja sam bila zadnji put doduse prije dva mjeseca i uzela sam sebi tri tunike koje i dan danas nosim... a sada je i moda tako dobra da nama trudnicama super odgovara... tunika, helanke i neke lagane balerinke na noge... i eto te, prelijepa, moderna zena/ trudnica...

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.4.2009 18:15:02   
Amrino
Samo da javnem- juce u Zari na Dobrinji sam vidjela nevjerovatno super sexy hlace za trudnice...Nema kakvih nije bilo...Pa eto- kome treba....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.4.2009 18:31:38   
Ilhana RR
Neznam jel neko vec pomenuo ali u Interexu na Pofalicima ljetos je bilo trudnicke odjece na spratu ono kad udjes u cosku, kod stepenica. Neznam kako se zove butik al bilo je extra stvari ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *