|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.12.2007 13:29:34   
haidy
E Haris na Dobrinji je stvarno super. Ja sam u subotu prvi put bila i odusevila se, ima super stvari za trudnice. Ja sam nasla haljinu preslatku, samo 25 KM, a ima majica po deset maraka.
A na otvorenoj Otoci ima dobrih trudnickih pantalona.
Bas sam se plasila sta cu oblaciti kad trudnoca malo odmakne, jer sam ranije vidjala trudnicke stvari ko za babe. Ali sad sam se utjesila, jer se stvarno moze naci lijepih stvari.


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Nala)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.12.2007 17:44:24   
Nala
Jojj haidy sad si me obradovala...trenutno nisam u SA, imam tu H&M ali poslije Harisa i Zare u SA, ovdje mi sve skupo. Jos uvijek nisu ona prava snizenja ovdje, a sve me vuce da kupujem. Znaci Haris ima i dalje dobru ponudu user posted image , kako god sam skontala opet je dole kod nas i H&M i Zara jeftinija. Jeste roba od prosle godine mozda ali nije mi to bas bitno da budem totalno IN user posted image

_____________________________

Ajsa 04.03.2002.
Esma 29.05.2005.
Nase maleno 20.01.2008.

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
12.1.2008 19:27:51   
mili13
cesto se zapitam dali je to samo kod mene propust ili kod svih i ja se tjesim da mi mogu jos moje stvari ali izgledauser posted image  grijesim .Posto sam  sicusna trudnica ja nista sebi nemogu naci  za sebe.Imal jos negdje sem Skenderije, AZELA.BAGATELE.....za kupnju

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
13.1.2008 10:07:08   
Anoniman
Ja sam juce bila u doroti perkinsu, imaju snizenje i super majce za 7,9; 9.9; i 19,9; vise su za ljeto ali ako neko zna da ce s trudnocom uci u tu godisnju dob sto da ne iskoristi. Ja sam kupila haljinicu, koja moze bit i tunika, doduse jest kratkih rukava ali sam je nosila preko majice dugih rukava i kostala je 29,9 km.

(odgovor članu mili13)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
13.1.2008 12:35:43   
Amelaa RR
Dorti Perkins je extra...ima za svakog po nesto a ni cijene nisu velike...



_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
13.1.2008 13:52:38   
Visnja RR
Kad sam prije tri mjeseca pocela traziti odjecu za sebe bila sam u Doroti Perkins ali je tada (kao sta Maida rece) bilo samo nekih laganih stvarcica... bile su jedne simpaticne farmerice ali sa niskom pojasom... i nista mi nije odgovaralo jer mi je trebala odjeca za zimu...
Na kraju sam vjerovali ili ne kupila samo farmerice sa pojasom od trikotaze preko cijelog stomaka...(120 km) i prezadovoljna sam njima a skontala sam da imam neke rastezljive maice,polurolkice koje mogu nositi preko i sasvim izgleda ok... tako da nista vise  nisam novo kupila i nepotrebno trosila novac... jedino sam kupila vecih gacica i grudnjake ( al  sam trazila samo da bude udoban pamuk malo vecih dimenzija)
A i ne zelim da kupujem nesto sto mi vise nece trebati za tri mjeseca...

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
14.1.2008 10:14:35   
strumpfeta
Haidy, da li znas radno vrijeme "Harisa" i rade li vikendom?

Hvala i pozdrav

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
14.1.2008 16:22:04   
haidy
Ne znam tacno radno vrijeme, ali rade i subotom poslijepodne. Sad su otvorili radnju i na Ilidzi. Ja sam bila prije neki dan i nasla sam jos jednu haljinicu, slatka je.
pusa za sve


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu strumpfeta)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
21.1.2008 9:17:49   
Cvrle
Pozdrav svima!  Prosle sedmice sam trazila hlace i prikladnu garderobu za trudnice. Vodjena vašim savjetima obisla sam cijelu Dobrinju i nisam nasla apsolutno nista ( sem jednog preslatkog kaputica u Azelu, ali je bio bijele boje pa ga nisam uzela, ali cu ga definitivno sebi sasiti u nekoj drugoj boji). E onda sam obisla skoro sve Tiffany u gradu jer je tamo roba H&M ali bila je jedino jedna trudnička haljinica, a hlače sve ogromni brojevi pa ih nisam ni vidjela kakve su. E onda odem na otvorenu Otoku i 4-ti stand sa lijeve strane od početka, žena ima super trudničkih hlača. Elegantnih, n apeglu, za posla idealne. Kupim sebi jedne crne (30 KM) a bile su jos jedne pravo lijepe sive (isti model, drugi materijal, 40 KM) ali nije bilo broja za mene. Ima i nekih tunika i suknji. E onda malo dalje, kad se siđe dole, štand sa farmerkama, ima trudničkih, baš su slatke, ko voli farmerke. E tu sam kupila preslatku tuniku za 25 KM. Još malo dalje našla sam fin grudnjak za 5KM, bez savova, pamucan, sa malo cipkice za ukras, ispod grudi pojačan, bas fin i praktican. Vidjecu kakav ce se pokazati, s obzirom da mi je taj jedini sa pijace, ostale sam uzimala u Bety i Lisci, koji su super, mada ih je jako tesko naci i najjeftiniji je 20 KM. A imam nekih dzempera na preklop, tunika bez rukava koje idu preko kosulje ili majce, imam nekih majci, imam i one indijske ljetne tunike dugih rukava (koje mogu preko majce) Tako da sad bas imam za promijeniti i prezadovoljna sam. 
E jedno pitanje: zna li neko gdje se imaju kupiti one jednokratne gaće za porodilje (kad se krene na porod) koje spominju na internetu?

_____________________________

No sikirli, be hairli!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
21.1.2008 10:48:01   
Anoniman
Hej cao Cvrle,
molim te hoces mi opisat te farmerke sa otoke, volila bih imat jedne ali da su ono ka o prave sa dzepovima na guzi, samo da imaju za stomak gumu. Ako su takve javi mi da ne idem dzaba na otoku bas mi nije zgodno hodat.
A te gace ja mislim da ima u apoteci, ja ih nisam uzimala ali mislim da mi je neko spominjao da je tu kupovao.
Cao

(odgovor članu Cvrle)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
21.1.2008 10:53:45   
makana
pozdrav cvrle
zašto nekupiš najjednostavnije pamučne gaćice, dvoje recimo, one tanke malo veći broj
svakako ćeš ih baciti jer će ti služiti samo da ti drže uloške user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Cvrle)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
21.1.2008 10:56:32   
Cvrle
Za dzepove pozadi ne znam, jer ih nisam previse zagledala, inace ne nosim farmerke. ALi s preda izgledaju sasvim normalno i lijepo. Imaju svijetli i tamni dzins, a gore je guma, za trhubscic :) Cini mi se da rece da imaju i tregerslus. Ali kao sto rekoh, nisam bila puno zainteresovana. Izvini. A s obzirom da je napred guma duboka trebace ti duge majce i tunike da to prekriju, tako da ne znam koliko ti znace dzepovi od pozadi.

I hvala na odgovoru za gace. Potrazi cu.
Pozdrav!

_____________________________

No sikirli, be hairli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
21.1.2008 11:10:40   
hanabanana
gace imaš kupiti u Chiccu. 

(odgovor članu Cvrle)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
21.1.2008 11:32:00   
Cvrle
e super, hvala puno. Kazu da njihova izdajalica nije losa i da nije skupa. Pa cu obavezno tamo otici.

_____________________________

No sikirli, be hairli!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
22.1.2008 8:31:13   
Anoniman
Ok hvala puno za informaciju, svakako cu otic onda pogledat.

(odgovor članu Cvrle)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
22.1.2008 9:04:56   
haidy
Ja sam kupila te farmerice na Otoci i mogu ti reci da su super. Prije svega su udobne, kao da sam u trenerci, a kad obucem tuniku preko izgledaju kao sasvim obicne pantalone. Tamni teksas i imaju dzepove pozadi.user posted image

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
22.1.2008 11:08:53   
D_K
Jednokratni ves za porodilje sam jednom vidjela u Interexu na Stupu pored djecijih stvari (bodiji, kadice i tako)...

(odgovor članu Cvrle)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
1.2.2008 13:01:48   
Nadi
Trudnice koje će to biti i na ljeto imaju kupiti super tunike u Doroty Perkins u prizemju imaju super rasprodaju. Stvari koje su bile 70 km sad su 19.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
1.2.2008 14:07:38   
makana
pozdrav
cvrle super ti je nova slika
nego imam molbu, ne mogu da nađem ako ste ranije pisale 
moja jedna prijateljica je trudna i sad će u peti mjesec pa bih joj voljela reći gdje je ta ardnja doroti perkins
kupila je negdje neke pantalone 70 km ali sada joj se više ne sviđaju pa hoće u nove šoping pohode

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
1.2.2008 14:25:54   
Cvrle
Da se razumijemo: ono na slici - nije ono moj stomak user posted image ono sam nasla na internetu :) ali je pravo simpa user posted image

_____________________________

No sikirli, be hairli!

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
1.2.2008 14:39:53   
Visnja RR
Makana radnja DP je preko puta Astre ili pored (novog) Barosa...ili deset metara prije bezistana ako ides  prema Carsaiji...

(odgovor članu Cvrle)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
1.2.2008 14:40:01   
Nadi
DP je na kraju Ferhadije prema Slatkom ćošetu, preko puta Borova, pored ima optika Baroš.
Kad si okrenuta prema BAščaršiji sa desne strane je.
Uf valjda nisam zakomplikovala.

(odgovor članu Cvrle)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
1.2.2008 15:07:55   
mančica
a gdje je ta radnja uopšte nisam u toku.hvala

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
1.2.2008 15:10:56   
mančica
vidjela sam kasno da ima odgovor izvini.

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
1.2.2008 15:23:51   
makana
Hvalaaaaaa mile
cmoka cmoka

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu mančica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *