|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.4.2009 18:34:04   
Skvo RR
Oviesse...
Tamo sam super stvari kupila....i cak haljine koje nisu za trudnice, ali su meni odgovarale...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.4.2009 18:37:42   
Ilhana RR
Jes jes tako se zove ;) Ljetos je bilo pravo sexi stvari tako da planiram ako Bog da sledecu trudnocu da dodjem radi shoppinga u Sarajevo ako Bog da =) Bilo je pravo extra i po mom ukusu... ovde uzas, bar ovo sto sam ja vidila isto ko da je za babe od 60 godina....

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.4.2009 18:41:25   
Skvo RR
Ma sta sexy....hhahha..jeste da su lijepe stvari, ali bas na meni nisu bile sexyuser posted image user posted image user posted image ...ja sam se osjecala kao balon....samo sam iz nuzde kupovala...pa rekoh kad vec moram kupovati i pokazivati se, bar da na nesto licim...hihihihihihi
user posted image user posted image user posted image

P.S. Imas u mom  albumu skvo I, sliku mene u 8. mjesecu u pantalonama i haljinki iz oviesse, pa ce ti se sve samo kazati...user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio skvo -- 11.4.2009 18:44:25 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.4.2009 18:44:40   
Ilhana RR
hehehehe joj vjeruj mi da vidis kakve su ovde bile katastrofa... ja sam vise nosala tunike obicne i leggings nego sto stam trudnicko nosala... jesam jedne pantalone kako treba nasla koje nisam skidala sem kad sam nosala leggings... svaka cast onom sto je to izmislio ;)

A volila bih da sam bila trudna tokom ljeta bas radi haljinica... kad sam se porodila toliko sam vidila lijepi trudnica u malim haljinicama....



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.4.2009 18:46:45   
Ilhana RR
bas si fino izgledala ja sam ti bukvalno bila ko nilski konj hehehe... ogromna jer sam bila otekla ko ista... tako da nisam imala puno izbora...

A ono sto sam ja vidila je bilo od farmera... extra majke mi =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.4.2009 18:50:36   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Ilhana

bas si fino izgledala ja sam ti bukvalno bila ko nilski konj hehehe... ogromna jer sam bila otekla ko ista... tako da nisam imala puno izbora...

A ono sto sam ja vidila je bilo od farmera... extra majke mi =)


Hahhaa...bas ti hvala...user posted image user posted image user posted image ...ja sam dobila 30 kg...uh....znam na sta mislis....js sam se vrtila oko njih isto.....ali..........mozda za neku trudnicu manjih gabarita bile bi savrsene....user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.4.2009 18:55:43   
Ilhana RR
i ja onaj dan kad sam posla da se porodim stala na vagu i ravnih 25 kila sam dobila... ali to je bila srecom samo tecnost jer sam bila previse otekla... za 3 dana mi je nestalo 17 kila...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.4.2009 18:57:25   
Skvo RR
Mi odosmo u OT....ali neka oproste moderatorice....ali samo jos da napisem...da je meni ostalo jos samo 4 kg viska...user posted image ....

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.4.2009 19:02:50   
Ilhana RR
ja sam napokon spala sve iz trudnoce sad se borim sa pnim od prije trudnoce... hehe haj necemo vise ovde da nas nebannuju hahahaha

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.4.2009 21:36:13   
Crvena
IZVORNA PORUKA: Ilhana

Neznam jel neko vec pomenuo ali u Interexu na Pofalicima ljetos je bilo trudnicke odjece na spratu ono kad udjes u cosku, kod stepenica. Neznam kako se zove butik al bilo je extra stvari ;)

To je Oviesse, bas sam neki dan pisala da ima garderoba za trudniceuser posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
12.4.2009 16:17:35   
camm
IZVORNA PORUKA: Crvena

IZVORNA PORUKA: Ilhana

Neznam jel neko vec pomenuo ali u Interexu na Pofalicima ljetos je bilo trudnicke odjece na spratu ono kad udjes u cosku, kod stepenica. Neznam kako se zove butik al bilo je extra stvari ;)

To je Oviesse, bas sam neki dan pisala da ima garderoba za trudniceuser posted image



Imaju super robe za trudniceuser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
13.4.2009 9:55:14   
Hurma
IZVORNA PORUKA: Pretty mamma

Hurma,
ja sam neki dan bila u New Yorkeru, nisam vidjela odjel za trudnice...
Ima hrpa regularnih stvari, pa jedino uzeti neke velike brojeve...ili sam jednostavno promašila odjel?


nema odjel za trudnice, nego traziš... ja sam našla pamucne.... ali su hlace sa pojasom sirokim i pamuk + guma... meni su udobnije od trudnickih hlaca... do bola...  49 KM... a ima i širih majica... tunikica, haljinica boli glava....

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
16.4.2009 16:11:17   
new mama
Ja sam bila prije par dana u Tifaniju i ima lijepih tunikica za trudnice,a takodje i Azel na Dobrinji ima stvari za trudnice pa eto da znate.Pozzuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
28.4.2009 10:06:03   
Atarka
Samo da obavijestim sve trudnice kojima trebaju lanene hlace s pojasom da sam ih jucer u Terranovi vidjela. Imaju smedje, bijele, roze, ljubicaste, tamnoplave... Kostaju oko 30KM i bas su udobne. Ja sam uzela bijele. Bilo je i suknjica, ali ostali su samo mali brojevi. Pozdrav!

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.5.2009 17:50:57   
Skvo RR
OBAVJESTENJE

Drage moje trudnice...slucajno sam juce u radnji CIBUS na Alipasinom, vidjela super trudnicke garderobe...sve sam fino pregledala i sve je za 5! 
Da sam ja znala za tu radnju kad sam bila trudnauser posted image , ali akoBogda kad budem opet trudna...znam gdje cu kupovati!user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.6.2009 11:26:22   
mulina
Nije baš u SA ali imaju super robu: http://www.pikolino.eu

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.6.2009 14:10:37   
Anoniman
Imate u "kenguru" kod robota na Hrasnom.

(odgovor članu mulina)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
12.6.2009 8:29:07   
meme27
IZVORNA PORUKA: Ilhana

i ja onaj dan kad sam posla da se porodim stala na vagu i ravnih 25 kila sam dobila... ali to je bila srecom samo tecnost jer sam bila previse otekla... za 3 dana mi je nestalo 17 kila...

 
joj Ilhana ma sta ima vezeuser posted image i ja sam tako nekako se udebljala ali sam se osjecala vrlo seksi da je Pamela Andersson kraj mene prosla nebi vala vise zracila od meneuser posted image
osjecala sam potpuno zadovoljvstvo i ponos za svoje tijelo i stomak
e tada je bio vrh moje zenstvenosti a sex eee to je bilo nesto nevjerovatno i ako sam imala stomacinu veliku pa morala se namjestati
 

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
14.6.2009 15:18:37   
Marina939
Mislis na Kengur pored R|obota, pa i nije neki izbor

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
29.6.2009 1:57:27   
Anoniman
Teranova i Mango imaju super hlace za trudnice, u Mangu imaku cak i trofrtaaljne. U Mangu je 70 % snizenje a i u Teranovoj

(odgovor članu Marina939)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
29.6.2009 13:20:39   
slono
Ako naletite da ima trudnickih stvari u Azelu bude super, kad ima,a isto tako i u Zari.
Cak sam u jednoj lijevoj radnji na Dobrinji, u aveniji, pise OBUCA - ODJECA naletjela nedavno na divne trudnicke hlace, mislim da su bile po 15KM.
Meni sad ne trebaju, imam od dvije trudnoce, za trecu aBd, ali uvijek gledam te stvari.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
8.7.2009 17:20:46   
leona81
ja sam danas bila u oba azela kod vijecnice, i u onom kod bbi centra, zatim u harisu na carsiji i na skenderiji, obisla sam DP,tally weijl,benneton i mango...i nista nisam nasla...ja inace nosim 40, 42 a kod njih ako ima nesto za trudnice najveci broj je 38...i nema bas izbora...sto se tice tunika i majica toga stvarno ima ali hlace nigdje ne mogu da nadjem...ako neko zna gdje ima vecih brojeva trudnickih hlaca, please javite...jos uvijek nosim stare hlace ali me vec pocinju stezati tako da mislim da necu moci dugo izdrzati a ne bih da hodam po gradu u trenerci:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
8.7.2009 17:32:33   
senka kurt
Ja sam trudnoću "provela" u dvoje, troje jednobojnih pamučnih poludimija, te par šarenih iz onog indijskog shopa.

Te pamučne (crne, ljubičaste, smeđe) imaš na pijaci, dvadesetak maraka, te u Newyorkeru, nešto drugačiji modeli, ali jednako praktični. Bukvalno sam ih nosila stalno, uz crne, srebrene baletanke, super tunika i navečer su super, za dan, uz ravne sandale ili starke te jednostavnu majčicu, također odlično.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
8.7.2009 17:34:46   
leona81
hvala velika:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu senka kurt)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
9.7.2009 16:18:50   
Lady26
IZVORNA PORUKA: leona81

ja sam danas bila u oba azela kod vijecnice, i u onom kod bbi centra, zatim u harisu na carsiji i na skenderiji, obisla sam DP,tally weijl,benneton i mango...i nista nisam nasla...ja inace nosim 40, 42 a kod njih ako ima nesto za trudnice najveci broj je 38...i nema bas izbora...sto se tice tunika i majica toga stvarno ima ali hlace nigdje ne mogu da nadjem...ako neko zna gdje ima vecih brojeva trudnickih hlaca, please javite...jos uvijek nosim stare hlace ali me vec pocinju stezati tako da mislim da necu moci dugo izdrzati a ne bih da hodam po gradu u trenerci:)


Bilo je skoro u Terra novi hlaca za trudnice, u skenderiji onaj butik vise "ne postoji" tj mijenjaju mu namjenu...Ali ako ti ne smeta, ja sam odlicne lanene i hlace na peglu za posao nasla na pijaci otoka, otvorena pijaca...jedan stand negdje na sredini pijace standovi sa lijeve strane...zena ima super izbor trudnicke garderobe....


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *