|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
23.11.2009 22:42:17   
Nenci
I mene isto interesuje , sta je bilo sa Vanom i butikom. Ja se snalazim sa majicama i tunikama ali su mi problem hlace, imam jedne trudnicke (kupila na otoci cini mi se 35km su bile ali vec i one malo pa ce mi biti male user posted image ). Htjela bih i neku suknju mozda samo izgleda da cu uskoro marati preci na ravne cizme pa mi onda suknja bas i ne ide ..........uhhh.......pomagajte.

_____________________________

Nas bebac slatki je obradovao mamu i tatu na Dan zaljubljenih :))))
Viktor 14.02.2010.
(cekali smo 3,5 godine)

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
12.12.2009 12:13:48   
delfin
nekada je u Azelu bilo trudničkih pantalona i to baš većih brojeva (ljetos, ali tada mi nisu trebale) a sad ih nema.  ako kome bude usput nek zvirne i javi da nisu slučajno došle.

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu Nenci)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
29.12.2009 17:25:08   
vjestica
ja sam sad 13 sedmica trudna i rano je još za trudničku garderobu, ali ću morazi uskoro preći na nešto komotnije
ako koja zna gdje ima kupiti hlača ili suknji, ne onih trudničkih, nego sa elastičnim pojasom, na gumu ili na vezanje, uglavnom nešto što bi mi bilo zgodno sada nositi, kada tek počne pupa rasti
ja još uvijek nosim svoju staru odjeću, ali osjetim da mi stomak počinje lagano biti napuhan, pa želim da budem spremna na vrijeme


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.12.2009 13:00:05   
vjestica
Delfin nisam gledala u Azelu, ali sam danas vidjela na Siranu da ima trudničkih pantalona svih brojeva
meni je još rano da kupujem trudničke, a uskoro ću morati nešto skontati
da je ljeto, bilo bi lakše

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.12.2009 13:02:18   
Anoniman
U Azelu NEMA nista za trudnice, osim nekih tunika.
Ima na pijaci na Otoci tudnickih pantalona (otvorena pijaca). Obicne farmerke, ravnog kroja s dubljim ili plicim pojasom. Nisu lose.

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.12.2009 13:07:53   
Hanady RR
Ženice neznam jeste bilie u CIBUS-u kod ex. estrade, preko puta Orcestre, imaju trudničku gardarobu. Imaju hlače iste kao na otvorenoj pijaci Otoka ali jesftinije, imaju veliki izbor haljinica, tunika...pokušajte tamo...mene je spasio kad sam išla seki na vjenčanje...kupila sam svečanu trudničku haljinu. U ovoj rupi od našega grada slabo ima trudničkih butika i ako ih ima baš su skupi ( bio je u skenderiji, al roba sa pijace a cijene iz EU).

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.12.2009 13:12:00   
Dzenana_G
Hanady jel to kod Centrala onde?
Ja sam danas otoku zatvorenu prosla cijelu ali nisam nasla nista sto mi odgovara...


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.12.2009 13:12:29   
vjestica
hvala cure
a šta ste vi nosile ne početku, kad je tek počeo rasti stomak?
meni je još rano da kupujem trudničke, 13 sam sedmica i još se ne vidi stomak, ali osjećam da ću uskoro morati novu garderobu kupovati


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.12.2009 13:14:44   
Anoniman
Nosi helanke!
Ja sam najcesce u njima sa nekim tunikama, dzemperima...Ugodno, a tako sexyuser posted image
(Shala malauser posted image )

< Poruku je uredio pahuljica farah -- 31.12.2009 13:15:59 >

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.12.2009 13:15:27   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Hanady jel to kod Centrala onde?
Ja sam danas otoku zatvorenu prosla cijelu ali nisam nasla nista sto mi odgovara...



da tamo...ima izbora i baš su simpa doduše kada sam ja kupovala.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.12.2009 13:17:13   
Dzenana_G
Vjestica
Ja sam do 16sedmice nosila svoje stare hlace, a onda su pocele da me stezu preko stomaka i od tada nosim jedne hlace koje lice na helanke ali su malo deblje, preko tuniku i super. Ali su mi malo dosadile imama samo njih sto mogu da obucem, a sad nemogu da nadjem neke koje mi odgovaraju. Kontam da svoje stare hlace odnesem krojacici i da mi ih nekako preperavi.


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.12.2009 13:17:54   
Dzenana_G
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Hanady jel to kod Centrala onde?
Ja sam danas otoku zatvorenu prosla cijelu ali nisam nasla nista sto mi odgovara...



da tamo...ima izbora i baš su simpa doduše kada sam ja kupovala.



E hvala puno, pogledat cu tamo.


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.12.2009 13:19:25   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: vjestica

hvala cure
a šta ste vi nosile ne početku, kad je tek počeo rasti stomak?
meni je još rano da kupujem trudničke, 13 sam sedmica i još se ne vidi stomak, ali osjećam da ću uskoro morati novu garderobu kupovati



A tebi predlažem da kupiš helanki svih boja i dezena i jednu dvije haljinice preko toga. Neka je pupo mali...ali neka se vidi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

E sad helanke imaš vrlo jeftino 4 KM u Haris trade-u na čaršiji. A ima radnja na Baščaršiji, ispod Kobre, odmah do vjenčanica imaju divnu pletenu rol haljinicu super za trudnice...bila bi ko med medeni u tome. I da ima radnja u robotu u Hrasnom preko puta belisime u kojoj imaju stavri većih brojeva a super dezena i krojeva. Tamo imaš super ljubičastu haljinicu od šetlanda sa satenskom trakicom isppd grudi baš za trudnice super i uz nju šal iste bole sve skupa 50 KM. a da se nanosaš do proljeća maksimalno.

Nadam se da sam ti pomogla, ja sam ti trudnjača koja je dvije trudnoće radila pa sam garadrobu kupovala i kombinirala...tako da su varijante helanki i odzgo haljinice za zimski period super, bar meni bile.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.12.2009 13:22:03   
vjestica
ma stanem ja u svu svoju odjeću, ali želi biti spremna na vrijeme
helanke bi rado nosila, ali ne mogu na posao u njima user posted image
a ništa, nosiću svoju odjeću dok mogu, i onda pravo u trudničke aBd
mene zeza dress code na poslu, ne smijem nositi helanke, farmerke, suknje iznad koljena


< Poruku je uredio vjestica -- 31.12.2009 13:24:39 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.12.2009 19:13:59   
Dzenana_G
Bila sam u CIBUSU i ima super hlaca ali su mi bile malo skupe s obzirom da cu ih nositi jos samo 4 mjesea, pitanje hocu li moci i toliko. Onda sam isla u skenderiju, tamo ima jedna prodavnica koja jos uvijek ima neke trudnicke hlace ali su sve bezveze. Onda sam skoro odustala i u povratku kuci svratila do Azela kod BBI da vidim neku tuniku sebi da kupim, kad tamo super udobne hlace za 25 KM, tako da sada imam hlace user posted image

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.12.2009 20:52:15   
Anoniman
U Azelu, preko puta Vijecnice super farmerke za trudnice, plitke su a preko stomaka ide pamucni pojas, ja mislim da se on posle moze i odsjeci. Nisam vidjela cijenu, ali meni se svidja i boja i model, super su.

A kao sto Hanady kaze u Harisu ima helanki a ima i tunika pamuk-viskoza, ma ekstra i cijene i kvalitet

(odgovor članu Dzenana_G)
  Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
1.1.2010 19:33:18   
dženy86
Zanima me ta radnja na Baščaršiji, nisam baš shvatila gdje se nalazi, a tražim po mogućnosti kakav džemper user posted image

Voljela bih da izgledam koliko-toliko dobro, bez obzira što sam trudna i imam veći stomak... Većina ljudi kaže da to brzo proše pa nema veze šta se nosi, ali to je lijep period pa bih voljela izgledati lijepo... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
1.1.2010 20:13:07   
leona81
kakvih helanki ima u Harisu

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu dženy86)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
1.1.2010 21:08:58   
Hanady RR
Dženy ako pitaš za radnju na baščaršiji mene, onda da ti objasnim...kad kreneš od sebilja čaršijom radnja je na desnu stranu. Preko pta kolobare. Odmah iza te radnje je radnja sa vjenčanicama...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
1.1.2010 21:10:45   
Hanady RR
leona u Harisu su crne i smeđe helanke 80% pamuk-20% elastin, dužina im je različita imaju one skrz duge a imaju i trofrtaljne, e sad uz to imaš izbor sa onom čipkicom na porubu dole ili bez nje.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
1.1.2010 21:32:13   
leona81
e hvala, trebaju mi duge bez cipke...:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
2.1.2010 12:07:14   
dženy86
hvala ti hanadyuser posted image
sad sam skontala gdje je ta radnja pa ću proviriti...  user posted image user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
4.1.2010 10:45:23   
delfin
vještice ja sam sebi negdje u 12 toj sedmici kupila u Bagateli super trudničke hlače na peglu i to malo deblje 25 KM (da imam za kasnije) i srećom brzo su mi i trebale jer stare su mi uskoro postale knap, mogla sam ih obuću al kad sjedim bilo me strah da me ne stisnu, e sad u Bagateli tih pantalona trenutno nema. kasnioje na pijaci naletim na veće pa kontam pošto sam krupna uskoro će mi trebati veće kupim i to 50KM, al su mi još uvjek velike user posted image  sad moram kupiti i neke smeđe, ne mogu biti samo u crnim.  A ni ja ne mogu u helankama na posao.  Ono što sam vidjela na otvorenoj pijaci mi ne odgovara, da ne kažem nesviđa mi se. znači došlo je i na sirano, nadam se samo da nisu crne.

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu dženy86)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
4.1.2010 10:48:43   
delfin
trudničkih ima i u Oviesse, al su oko 89 KM i tipa farmerica. A što se tiče tunika toga ima skoro svugdje ja imam par dužih koje ću mislim moći nositi i kasnije, akao i par dužih džempera.
Ima nekih stvari i u FIS-u u vitezu al su pantalone 55  a suknja 53KM (i to je bila samo 1)

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
4.1.2010 12:34:31   
Atarka
IZVORNA PORUKA: Maida RR

A kao sto Hanady kaze u Harisu ima helanki a ima i tunika pamuk-viskoza, ma ekstra i cijene i kvalitet


Samo dobro pazite kad kupujete u Harisu, skoro sva roba je sa felerima, posebno helanke. Kad sam ja kupovala, skoro svake su bile ostecene i na kraju kad sam dosla kuci, misleci sve pregledala, primijetila sam rupicu na nogavici. Vratila sam se da ih zamijenim i jedva nasla jedne da valjaju. A sta mislite sto je tako jeftino?!

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *