|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Poviseni leukociti bebe
1.5.2008 9:51:59   
lenica
cao cure
evo nas dvije smo jucer isle na kontrolu krvne slike i sve nam je bilo dobro,cak nam je i zeljezo skocilo sa 109 na 114 za mjesec i pol, sto je super kako ona hoce zelenis i meso ali leukociti pokazuju 11,4,a u tabeli pise od ''-8 normalno
hm...user posted image user posted image
koliko znam neka vrsta upale je to
ali beba je sasvim normalnog ponasanja,jede,kaki,vesela je,igra se,nije mi jasno sta je to
trazila sam na internetu i koliko sam pronasla neke majke su rekle da je to kod beba normalno da su leukociti malo poviseni
kakvo je kod vas stanje??
jeste li vi imali slicnu situaciju i sta vam je rekao doktor?
mada cemo svakako ici na kontrolu,posto 05.05.08. punimo 9 mjeseci
pozzzzz

< Poruku je uredio Hanady RR -- 5.5.2010 23:32:12 >


_____________________________

lenica
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: poviseni leukociti bebe
1.5.2008 12:23:57   
Nadi
Ćao Lenice. Ne sekiraj se kod beba je normalno da su Leukociti malo povećani je beba nije čovjek u malom. One su zaista individue zasebne. Te referentne vrijednosti za Leukocite i sve drugo u nalazu su određene za odraslog čovjeka od 70 kg. Ipak je to kompjuter a još ga nisu naštimali da se unosi i starost osobe koja radi nalaze user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu lenica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: poviseni leukociti bebe
5.5.2008 9:03:06   
lenica
samo da se javim u vezi leukocita
bile smo na pregledu kod pedijatra kaze da vise od 10 ne bi smjeli biti leukociti i mozete zamisliti mal joj je upaljeno grlo
kaze da je zbog tog sto sve stavlja u usta
da smijem puno perkati igracke njene jer mora steci imunitet a dala mi je sinacilin lijek da to rijesimo
ato tako cure moje ako jednoj od va bude nesto slicno kao vama

pozzzzzzzzzzzzuser posted image

_____________________________

lenica

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *