|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.2.2011 13:13:25   
škorpija
pod bruto mislila sma na onoliko koliko piše ZA ISPLATU, jer često se ne neto palta misli samo na dio bez toplog obroka, prijevoza itd, a smatram kao i shuci da je plata ono koliko dobiješ u parama.
pa sigurno nećeu računati kao platu upalte za PIO i zdravstveno , i ostale odbitek jer tih para neJmauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.2.2011 13:25:06   
Kivac
cini mi se da je ta teta u medjuvremenu doktorirala pa trazi povisicu user posted image . ukoliko si zadovoljna sa tetom i brigom oko djeteta onda joj mozes predloziti dodatne obaveze koje se od nje ocekuju. a, ako je sve to prosjecno, mozes joj dati dva mjeseca otkaznog roka i naci nekog drugog. vrlo je moguce da ce za to vrijeme teta doci sebi i odustati od zahtjeva. znam da je tesko naci dobru tetu al neki ljudi bas pogube kompas.

_____________________________

Nora - Jan 13, 2009
Jan - Apr 14, 2011

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.2.2011 13:26:52   
maja78 RR
neto plata je samo dio plate bez dodataka, a bruto je i sa pio i zdravstvom i porezima i toplim i prevozom

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.2.2011 13:26:56   
abh
650 km nije malo vise od trzisne cijene, nego duplo vise.
Ja placam zenu 380Km od 8 do 17.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.2.2011 13:26:58   
veeseelaa
čim joj da otkaz žena će se pokupiti i šta onda, ja bi našla tetu da se ušteli s djetetom preko vikenda i onda rekla staroj teti voz

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Kivac)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.2.2011 13:27:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

neto plata je samo dio plate bez dodataka, a bruto je i sa pio i zdravstvom i porezima i toplim i prevozom


e da

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.2.2011 13:38:17   
Kivac
ma ja bas mislim da bi se fino zamislila jer to nisu male pare za izgubiti. mojoj kumi je teta natuknula kako zeli povisicu a ona joj rekla kako svakako planira dijete dati u vrtic. teta se usutila, povisicu vise ne spominje.

_____________________________

Nora - Jan 13, 2009
Jan - Apr 14, 2011

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.2.2011 13:56:05   
malena.
e moje misljenje...koja bi od nas cuvala tudje dijete za 300-400 km....pa mislim da bi svaka rekla pa ko bi radi za tako malu platu...pa poola bi ti otislo u prevoz u ovo u ono.dakle to je premalo ako cemo gledat na zivot te zene...jer i ona sigurno ima djecu za koju se trudi da im priusti sve. a isto tako znam da je puno dat 600 i vise s obzirom kakve su nase plate.jer tako ode vise od pola plate na to. zaista je ovo bas diskutabilna tema,uzimajuci u obzir da se rijetko kojoj teti cuvalici uplacuje radni staz niti ima zdravstveno osiguranje.
moje dijete cuva svekrva a kada vec to ne bi mogla upisala bi dijete u vrtic gdje bi za 200 km imala sve i ne bih morala brinuti hoce li mi ta teta odgajat dijete kako treba.
ovo vam govorim zbog toga jer je moja svekrva radila kao teta cuvalica.10 godina kod jedne porodice.primala je platu od 550 km. zaista je volila tu djecu i djeca nju.ali iz njenog iskustva znam da je zaradila svaku feningu...i zna da to nije tako jednostavan posao.tu je puno vise odgovornosti nego u bilo kom drugom poslu

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu Kivac)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.2.2011 14:37:46   
Arijana2
Sutra imam sastanak u agenciji ....(da ne reklamiram),agencija za cuvanje djece.Uglavnom okvirno mjesecno kosta oko 400 KM stim da mogu ostajati i duze i krace ..uglavnom vidjet cemo sutra.Bas sam se nasekirala sad opet analiziraj ...nije lako biti roditeljuser posted image  Briga me ne moram ni imati nikog da mi pomaze po kuci,ova me je teta bas povrijedila.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.2.2011 23:08:02   
mama75
Drage moje meni treba jedan savjet. U fazi sam da trazim posao, a imam bebu od 18 mjeseci. E sada, posto znam da posao mogu traziti i mjesecima, a moze nesto da iskrsne i vrlo brzo u velikoj sam dilemi: da li je glupo da sada pocnem traziti tetu cuvalicu za malu, pa da tim koje udju u uzi izbor kazem da cu im se javiti ako i kada pocnem raditi? Nesto kontam, tetu je jako tesko naci, to moze isto da potraje... Sta vi mislite o ovome? Savjet pls

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
28.2.2011 15:06:41   
mama75
IZVORNA PORUKA: mama75

Drage moje meni treba jedan savjet. U fazi sam da trazim posao, a imam bebu od 18 mjeseci. E sada, posto znam da posao mogu traziti i mjesecima, a moze nesto da iskrsne i vrlo brzo u velikoj sam dilemi: da li je glupo da sada pocnem traziti tetu cuvalicu za malu, pa da tim koje udju u uzi izbor kazem da cu im se javiti ako i kada pocnem raditi? Nesto kontam, tetu je jako tesko naci, to moze isto da potraje... Sta vi mislite o ovome? Savjet pls

Niko nema nista pametno da mi kaze? user posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
28.2.2011 15:48:39   
Nedi
mama75 nema potrebe da trazis tetu prije nego nađeš posao jer time nisi dobila ništa. Mi smo imali rezervisanu tetu i nećeš vjerovati ona dobije posao u drž.službi a nikad u životu nije radila. Iz iskustva, bezveze mi je raditi isti posao dva puta.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
1.6.2011 14:21:29   
kristijan
zanima me koliko bi po vama otprilike koštalo plaćanje tete za dvoje djece jedno 3 god jedno 1,4 god u Mostaru i da li ima neka agencija u mostaru za posredovanje hvala

_____________________________

KRISTIJAN 24.12.2003
IVAN 24.06.2008
JAN 21.01.2010

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
9.6.2011 10:14:44   
mery mama
Pozdrav svima,
hitno mi je potrebna teta za cuvanje 16-to mjesecne djevojcice na podrucju Hrasnice,ako neko ima preporuku...user posted image

(odgovor članu kristijan)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
9.6.2011 10:17:02   
taurus
ako ništa ne nađeš uvijek možeš pokušati preko agencije koja se i ovdje na RR reklamirala
e sad sam zaboravila ime
možda neko znauser posted image

(odgovor članu mery mama)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
9.6.2011 11:54:15   
aya 05
I mene zanima ime te agencije.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
9.6.2011 11:57:51   
Visnja RR
agencija Mediana ...kliknite na babysitting...
http://www.mediana.ba/tekstovi2.aspx?gid=10


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
9.6.2011 12:10:27   
aya 05
Hvala Visnja.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
23.6.2011 15:59:32   
anidla
nasa teta jos sutra radi i nece vise....

zna li neko koji vrtici rade u dvije smjene?


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
30.6.2011 12:08:41   
veeseelaa
jel puno 3 KM za sat vremena čuvanja djeteta???
djevojka bi je izvodila van itd, inače to je teta u vrtiću gdje moja malena ide, tako da se poznaju a stanuje od vrtića na par min.... uzela bi je iz vrtića i odvela kući ili u park po želji kad ja imam obaveza nakon posla il kad želim izaći, il teretana i sl

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
30.6.2011 12:10:17   
Anoniman
Vesela draga daj preporuci i meni tu tetu, platicu je i petuser posted image , posto ja sam dva puta tako Anu ostavila, jednom preko jedne agencije i dva sata 25KM, a ovako kod tete je bilo prvi sat 10, a drugi 7km.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 246
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
30.6.2011 12:13:10   
veeseelaa
aaaa pa to je preskupo, ja kontam i 3 KM da je preskupo hahahah koji sam ja cigan
al skontaj da je 3X 8 (sati) 24, da je npr mjesečno plaćam izadje puno
ova teta valjda zna Ajšine navike pa je pristala, inače nije zainteresirana za čuvanje ostale djece, bar tako reče.... u vrtiću je ok prema djeci a kad ostane na samo sa njima još budem vidjela user posted image  opreza nikad dosta

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
30.6.2011 12:14:11   
veeseelaa
dva sata 25KM


ovo je meni previše, pa jesul oni normalni??? čuj 2 sata 25 KM??? pa hebo te i ja ću s epočeti baviti ovim poslom

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
30.6.2011 12:14:52   
Anoniman
Draga ali ne angazujes je svaki dan, a i ne traje ti fitnes 8huser posted image . Ja bih to objerucke prihvatila iskreno.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 249
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
30.6.2011 12:16:14   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Draga ali ne angazujes je svaki dan, a i ne traje ti fitnes 8huser posted image . Ja bih to objerucke prihvatila iskreno.


pa ja kad se zamislim za čas prodje 8 sati user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *