|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
21.11.2014 13:45:21   
smirna
Imamo "viska " tetu ako kome treba. Teta je vrhunska ali mi je prijateljica u medjuvremenu ostala bez posla pa je " bio red" da nju primim.

(odgovor članu irmaMama)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
21.11.2014 20:43:24   
Mama2013
Nama hitno treba teta, moze li kontakt?

(odgovor članu smirna)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
21.11.2014 21:12:48   
smirna
Saljem u p.p.

(odgovor članu Mama2013)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
26.11.2014 20:57:34   
Mjeseceva kci
Pozdrav :)

moze li mi neko preporuciti tetu za cuvanje beba od 13 mjeseci u Sarajevu (na Malti).

unaprijed zahvalna :)))

(odgovor članu smirna)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
1.12.2014 20:03:57   
mamina2mrvica
user posted image zdravo imam 23 god. udata sam i zivim u mostaru imam djevojcicu od 4 god. trazim posao cuvanje djeteta cuvalasam sestrica li zbog obavez prema svojoj princezi sam a morala ostaviti volim djecu svih uzrasta ozbiljna sam vrijedna i vesela osoba voljela bi da radim posao u kojem uzivam i koji volim pa vas molim ako ima neko kome je potrebna u mortaru da mi se javi u pp napomena zivim na mazoljicama na istocnoj strani user posted image user posted image user posted image radujem se novom malom prijatelju

(odgovor članu pauza)
Neposredna veza do poruke: 655
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
12.12.2014 13:21:35   
mimi_2in1
hej zenice, evo i mene. treba mi teta. neka fina i draga zenica da cuva A kod nas kuci, na Hridu.. da ima snage da izadje na kraj sa Asjinom energijom. Ako imate koga pisite...A je trebala cuvati nana no nana se razboljela na zalostuser posted image i sada trazimo nekoga ko ce je paziti kao nana. user posted image

< Poruku je uredio mimi_2in1 -- 12.12.2014 13:22:07 >


_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu mamina2mrvica)
Neposredna veza do poruke: 656
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
12.12.2014 13:33:50   
mamina2mrvica
user posted image zdravo odakle ste ja bi ih cuvala vrlo rado imam iskustva moja curica je hiperaktivna ja sam iz mostarauser posted image user posted image

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
25.12.2014 0:21:43   
zvjezdic@
Drage moje ako mi mozete pomoci neznam otvoriti novu temu pa cu napisati ovdje ako vam ne smeta i nadam se da mi mozete pomoci stvar je u tome da sam se prije 3mjeseca vratila s porodiljskog na posao muz je cuvao nasu curicu ali od prije 7 dana je poceo raditi i piutem oglasa sam trazila zenu za cuvanje nase curice javila mi se djevojka od 23godine samo godinu je mladja od mene i drago mi je da je mladja osoba jer ima vise energije za djecu tako sam bar mislila imala sam 13 brojeva da zovem ali sam odlucila stati kod nje i pruziti joj sansu jer mi se cinila ok od ponedeljka radi znaci vec 4 dana radi od prvog dana svako jutro kada dodje imam neke primjedbe i to me je pocelo zivcirati s obzirom da je rekla da ima iskustva sa cuvanjem djece ja sam njoj objasnila sta treba raditi nisam htjela biti gruba pa sam s njom pocela nekom prijateljskom dozom sto ona izgleda iskoristava moja beba ima 16mjeseci spava do 11 sati a dadilja dolazi u pola 7 ujutro dala sam joj ponudu da li da radi od 06 i 30 do 16 00 ili do 12 kada se moj otac vraca s posla jer zivimo moj suprug beba ja i moj otac i on se najranije vraca od nas ona je odlucila da ceka da ja dodjem s posla to je oko 16 00 neki dan sam dosla u 16 i 10 da bi mi ona s vrata rekla STO KASNIS to mi je toliko ruzno zvucalo i bilo sok da joj nisam uspjela reci nista i taj dan djete me je docekalo usrano tako da se izradim onda samo 20minuta je izvede napolje i to kad joj ja kazem da je izvede taj dan nedaje joj dovoljno tecnosti kao sto sam joj rekla iduci dan nisam mogla trpiti pa sam joj rekla za to kasnjenje sto mi je rekla da bi na to ona rekla da ima kucu i svoje obaveze sto je meni glupo u pitanju je 10minuta pa zato valjda i sluze dadilje da mi roditelji mozemo zavrsiti obaveze zato su i placene a imala je ponudu da je cuva do 12 dok moj otac ne dodje s posla pa bi on malu preuzeo ona je to odbila i onda joj smeta sto sam zakasnila 10min onda joj je moj otac koji se ranije vratio sa posla rekao izvedi malo dijete lijep dan ona je na to rekla da cu ja doci do 14h sto je laz on joj je rekao pa nema veze kad dolazi ti je izvedi i naravno nije je izvela sada je moj otac na godisnjem tako da je promatra sta radi pa mi da izvjestaj ona lezi u pantolama u krevetu mog supruga i mene dok mala ne ustane na laptopu je bila cijeli dan kad je mala budna uopste se ne igra s njom vec se mala sama zanima jer je jako dobro i zahvalno i mirno dijete ali svi ti problemi nisu toliko strasni kao sljedeci moje dijete voli da spava spavalica je spava do 11sati moj muz dok ju je cuvao kad sam ja pocela raditi ona je ustajala oko 11h i igrala bi se i nebitno sta vec radila da bi tek oko 15 ili 15 i 30 h legla spavati nekih sat sat i po i onda je budna sve dok ja i muz ne legnemo nije bitno koja su doba u pitanju 00 00 ili 01 00 h sada ona kad dodje mala spava do 11 il 12 h ustane i opet za neki sat zaspe i spava po 3 sata ja kad dodjem opet oko pola 5 zaspe do pola 8 i opet oko 12h navece meni je to malo sumnjivo jeste da ona voli spavati ali nikad ovoliko nije spavala tako spava vec 3dana otkako ova djevojka je cuva a i dok je budna stalno trlja okice da je pospana jutros se probudila u 6 i djevojka je dosla i zatekla je budnu kao ona u cudu i na to me pita hoce li ona opet spavati a noc prije toga moje djete je zaspalo u 18 00 h do 06 00 h ujtro opet u 09 00 do 12 00 h i opet u 16 i 30 do 18 i 30 i to me jako brine nikad tako nije spavala otkud sad sa njom toliko da spava vrata od sobe u kojoj borave su zatvorena lezi u nasem krevetu jer mala spava samnom i muzem u svojoj odjeci legne u nas krevet slusa muziku i bude na fejsu kad je mala budna uopce se ngra sa njom i samo jednom je nahrani mene najvise brine da ona ne daje neke tablete da moje djete spava jer nije samo meni sumnjivo pretjerano njeno spavanje vec svima nama u kuci ona ujtru dolazi na posao ja neznam kako da provjerim da li daje neke tablete mom djetetu i kako vise da joj objasnim koje su njene duznosti i ja u 5ujtru ustajem i dolazim u 16h i pare koje ce dobiti sam zaradila i za svoje pare hocu da pazi moje djete kako dolikuje nikakve druge obaveze ne radi soba je doceka uredna ja kad dodjem s posla soba je haos izgubila joj je 3 cucle nemam pojma gdje su sudje ostavlja prljavo stalno visi na fejsu i spava u nasem krevetu ne izvodi dijete normalno nikako joj se ne posvecuje al najvise nas zabrinjava ovo sa savanjem retjeranim i naglim tako je otkako je ona cuva posto vam kasno pisem post vjerovatno nijedna nece odgovoriti ali sam odlucila ujtru kad dodjem sve greske cu joj reci i zamolicu je da istrese sve iz tasne da vidim da li ima kakve tablete koje su za spavanje ako to ne nadjem recu joj da li ce da se promjeni li nek ide drugo negdje traziti posao al ako joj nadjem tablete na sto me neki instikt majcinski vuce vjerujte da neznam sta bi joj uradila a sve zene znate da mi imamo urodjen taj instikt za razne stvari jer svima nam je u kuci sumljivo njeno pretjerano spavanje i to otkako je ona cuva izvinite na dugackom postu al morala sam i nadam se da cete mi pomoci

(odgovor članu mamina2mrvica)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
25.12.2014 2:17:32   
muhica7
to je stvarno previse spavanja sumnjivo skroz. nego ti njoj pretresi torbu i vidi sta ti daje djetetu. ja bih ti savjetovala da upises dijete u jaslice tu je ipak sigurnije jer malo je to jos dijete da bi znalo reci sta ta djevojka radi s njom. tjeraj to od svog djeteta.

(odgovor članu zvjezdic@)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
25.12.2014 8:32:30   
mimi_2in1
draga zvijezdice ja da je moje dijete u pitanju sto prije bih maknula tu personu iz kuce. znaci koliko danas..od svoga djeteta. ona ne treba da cuva ni nacrtanu ovcu a kamo li tvoje dijete..oprosti sto sam ovako iskrena, al ovo me zaista naljutilo. user posted image ja ti garantujem da ce ti djetetu biti bolje u jaslicama nego sa tom ..ne znam kako da je nazovem.
imam bebu malo mladju od tvoje i ovo sto sam procitala me uzasava iskreno.
nadam se iskreno da vise ne ostavljas dijete sa njom jer mi je vrlo sumnjivo to sa spavanjem, da ne govorim da ovo ostalo sto radi granici se sa nemarom. user posted image

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu muhica7)
Neposredna veza do poruke: 660
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
25.12.2014 8:46:27   
mama2009

IZVORNA PORUKA: zvjezdic@

Drage moje ako mi mozete pomoci neznam otvoriti novu temu pa cu napisati ovdje ako vam ne smeta i nadam se da mi mozete pomoci stvar je u tome da sam se prije 3mjeseca vratila s porodiljskog na posao muz je cuvao nasu curicu ali od prije 7 dana je poceo raditi i piutem oglasa sam trazila zenu za cuvanje nase curice javila mi se djevojka od 23godine samo godinu je mladja od mene i drago mi je da je mladja osoba jer ima vise energije za djecu tako sam bar mislila imala sam 13 brojeva da zovem ali sam odlucila stati kod nje i pruziti joj sansu jer mi se cinila ok od ponedeljka radi znaci vec 4 dana radi od prvog dana svako jutro kada dodje imam neke primjedbe i to me je pocelo zivcirati s obzirom da je rekla da ima iskustva sa cuvanjem djece ja sam njoj objasnila sta treba raditi nisam htjela biti gruba pa sam s njom pocela nekom prijateljskom dozom sto ona izgleda iskoristava moja beba ima 16mjeseci spava do 11 sati a dadilja dolazi u pola 7 ujutro dala sam joj ponudu da li da radi od 06 i 30 do 16 00 ili do 12 kada se moj otac vraca s posla jer zivimo moj suprug beba ja i moj otac i on se najranije vraca od nas ona je odlucila da ceka da ja dodjem s posla to je oko 16 00 neki dan sam dosla u 16 i 10 da bi mi ona s vrata rekla STO KASNIS to mi je toliko ruzno zvucalo i bilo sok da joj nisam uspjela reci nista i taj dan djete me je docekalo usrano tako da se izradim onda samo 20minuta je izvede napolje i to kad joj ja kazem da je izvede taj dan nedaje joj dovoljno tecnosti kao sto sam joj rekla iduci dan nisam mogla trpiti pa sam joj rekla za to kasnjenje sto mi je rekla da bi na to ona rekla da ima kucu i svoje obaveze sto je meni glupo u pitanju je 10minuta pa zato valjda i sluze dadilje da mi roditelji mozemo zavrsiti obaveze zato su i placene a imala je ponudu da je cuva do 12 dok moj otac ne dodje s posla pa bi on malu preuzeo ona je to odbila i onda joj smeta sto sam zakasnila 10min onda joj je moj otac koji se ranije vratio sa posla rekao izvedi malo dijete lijep dan ona je na to rekla da cu ja doci do 14h sto je laz on joj je rekao pa nema veze kad dolazi ti je izvedi i naravno nije je izvela sada je moj otac na godisnjem tako da je promatra sta radi pa mi da izvjestaj ona lezi u pantolama u krevetu mog supruga i mene dok mala ne ustane na laptopu je bila cijeli dan kad je mala budna uopste se ne igra s njom vec se mala sama zanima jer je jako dobro i zahvalno i mirno dijete ali svi ti problemi nisu toliko strasni kao sljedeci moje dijete voli da spava spavalica je spava do 11sati moj muz dok ju je cuvao kad sam ja pocela raditi ona je ustajala oko 11h i igrala bi se i nebitno sta vec radila da bi tek oko 15 ili 15 i 30 h legla spavati nekih sat sat i po i onda je budna sve dok ja i muz ne legnemo nije bitno koja su doba u pitanju 00 00 ili 01 00 h sada ona kad dodje mala spava do 11 il 12 h ustane i opet za neki sat zaspe i spava po 3 sata ja kad dodjem opet oko pola 5 zaspe do pola 8 i opet oko 12h navece meni je to malo sumnjivo jeste da ona voli spavati ali nikad ovoliko nije spavala tako spava vec 3dana otkako ova djevojka je cuva a i dok je budna stalno trlja okice da je pospana jutros se probudila u 6 i djevojka je dosla i zatekla je budnu kao ona u cudu i na to me pita hoce li ona opet spavati a noc prije toga moje djete je zaspalo u 18 00 h do 06 00 h ujtro opet u 09 00 do 12 00 h i opet u 16 i 30 do 18 i 30 i to me jako brine nikad tako nije spavala otkud sad sa njom toliko da spava vrata od sobe u kojoj borave su zatvorena lezi u nasem krevetu jer mala spava samnom i muzem u svojoj odjeci legne u nas krevet slusa muziku i bude na fejsu kad je mala budna uopce se ngra sa njom i samo jednom je nahrani mene najvise brine da ona ne daje neke tablete da moje djete spava jer nije samo meni sumnjivo pretjerano njeno spavanje vec svima nama u kuci ona ujtru dolazi na posao ja neznam kako da provjerim da li daje neke tablete mom djetetu i kako vise da joj objasnim koje su njene duznosti i ja u 5ujtru ustajem i dolazim u 16h i pare koje ce dobiti sam zaradila i za svoje pare hocu da pazi moje djete kako dolikuje nikakve druge obaveze ne radi soba je doceka uredna ja kad dodjem s posla soba je haos izgubila joj je 3 cucle nemam pojma gdje su sudje ostavlja prljavo stalno visi na fejsu i spava u nasem krevetu ne izvodi dijete normalno nikako joj se ne posvecuje al najvise nas zabrinjava ovo sa savanjem retjeranim i naglim tako je otkako je ona cuva posto vam kasno pisem post vjerovatno nijedna nece odgovoriti ali sam odlucila ujtru kad dodjem sve greske cu joj reci i zamolicu je da istrese sve iz tasne da vidim da li ima kakve tablete koje su za spavanje ako to ne nadjem recu joj da li ce da se promjeni li nek ide drugo negdje traziti posao al ako joj nadjem tablete na sto me neki instikt majcinski vuce vjerujte da neznam sta bi joj uradila a sve zene znate da mi imamo urodjen taj instikt za razne stvari jer svima nam je u kuci sumljivo njeno pretjerano spavanje i to otkako je ona cuva izvinite na dugackom postu al morala sam i nadam se da cete mi pomoci



kao prvo pojma nemam zasto jos uvijek tu djevojku drzis u kuci, bez obzira dal si nasla nesto kod nje od lijekova ja bih je promijenila.
Kreni traziti novu tetu, ja sam imala slicno iskustvo i vjeruj mi svaka moja sumnja se obistinila. Ako se odlucis zadrzati je iskljuci wi-fi, nema potrebe da ima internet kad cuva dijete.....Napisi joj sta treba uraditi, nahtraniti je tim i tom, izvesti dijete vani, kakvu kucu ostavis takvu zelis da zateknes i sl...

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu zvjezdic@)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
25.12.2014 8:47:13   
mama2009

IZVORNA PORUKA: mimi_2in1

draga zvijezdice ja da je moje dijete u pitanju sto prije bih maknula tu personu iz kuce. znaci koliko danas..od svoga djeteta. ona ne treba da cuva ni nacrtanu ovcu a kamo li tvoje dijete..oprosti sto sam ovako iskrena, al ovo me zaista naljutilo. user posted image ja ti garantujem da ce ti djetetu biti bolje u jaslicama nego sa tom ..ne znam kako da je nazovem.
imam bebu malo mladju od tvoje i ovo sto sam procitala me uzasava iskreno.
nadam se iskreno da vise ne ostavljas dijete sa njom jer mi je vrlo sumnjivo to sa spavanjem, da ne govorim da ovo ostalo sto radi granici se sa nemarom. user posted image

a nego sa tom ..ne znam kako da


potpisujem

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
25.12.2014 8:47:45   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: mama2009

kao prvo pojma nemam zasto jos uvijek tu djevojku drzis u kuci, bez obzira dal si nasla nesto kod nje od lijekova ja bih je promijenila.

Apsolutno, da potpišem.
ja se ne bih dvoumila ni sekunde.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
25.12.2014 8:49:55   
ziki
Užas, lijepe jaslice.
Tetu fino otpusti, traži novu.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 664
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
25.12.2014 8:51:53   
MicoTico
Moju M su čuvale za 3 godine 4 tete. Sve su bile divne i nismo ih mjenjali što smo imali problem s njima (jedna se razbolila, jedna se odselila u drugi grad,....da ne objašnjavam pojedinačno). Divne su bile prema mom djetetu i moja M ih je sve jako voljela.
Sin mi je sa 11 mjeseci (kad je meni isteklo porodiljsko) krenuo u vrtić/ jaslice i sa sigurnošću tvrdim "Jaslice zakon!". I ne znam koliko djece da imam, opet bih u jaslice upisala.


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 665
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
25.12.2014 8:52:59   
veeseelaa

uhvati ti nju za vrat i propjevaće
a onda ... bolje da ne pišem



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 666
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
25.12.2014 8:59:28   
Just smile
Draga zvjezdice,
mi smo imali tetu mjesec dana i mislim da sam taj mjesec bukvalno osjedila. Hiljadu i jedno pitanje mi je visilo iznad glave. Kada je otišla od nas, bilo je obostrano uz scenu kao iz filmova, našu curicu smo upisali u jaslice. Nije nam palo na um da više tražimo tetu. jer smo dugo bili tražili, plus provekla je mjesc i nešto s nama dok se nisam vratikla na posao po par sati i žena je bila skroz druga priča nego se pokazala. A jaslicama smo mashalla prezadovoljni, vurica ide od tačno godinu dana i evo već 7 mjesec bez ikakvih problema. Lijepe jaslice! Šta god da odlučiš s tom djevojkom završi! Za dobro djeteta i tebe!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 667
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
25.12.2014 10:50:29   
Hanady RR
Meni zaista nije jasno zašto si se i trudila ovoliko pisati, slomih se da pročitam a i u trećoj rečenici mislimo sve isto kao i u posljednjoj. Daj to dijete u jaslice ili nađi preko preporuke tetu ozbiljniju, to je balavaica neka koja pojma nema a kako stavri stoje neće ga skorije ni imati.
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
25.12.2014 11:20:03   
Neca xxx
Draga zvjezdice, moj savjet je da teti lijepo zahvalis na saradnji i pocnes traziti novu tetu ili djevojcicu upises u jaslice.
Ako se odlucis na novu tetu, od pocetka postavi jasna pravila. Prvo: iskljuci wi-fi. Nema potrebe da ima pristup netu dok je na poslu. Postavi jasna pravila oko uspavljivanja, hranjenja, izlazenja vani i slicno. Moja teta je u pocetku uspavljivala djevojcicu na krevetu jer je mala tako navikla. Ali ja preko kreveta svakako stavim prekrivac, a onda sam jos preko tog prekrivaca stavljala cist carsaf koji je sluzio samo za tu svrhu. Tako je i teta znala da lezi na cistom, a ja sam znala da niko ne lezi u mojoj posteljni. Insistiraj da teta ponese odjecu koju ce nositi u kuci, tj. da se presvlaci kada dodje.

I da, postavi kameru. Malu, skrivenu, da vidis sta se zapravo desava. Ili postavi kameru i teti otvoreno reci da se snima. Pa ce paziti kako se ponasa.

Sretno! user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 669
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
25.12.2014 11:55:48   
irenaSA
Kakav je ovo horor...ja uopće ništa ne bih provjeravala...i natezala se...hajde lijepa moja traži drugi posao...
Takvoj osobi dijete ne bih ostavila više ni minut...

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 670
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
25.12.2014 11:59:02   
Isha
Potpisujem Hanady...

Mi cemo morati tetu traziti, ali tek nam u 5. mjesecu treba, tako da je sada rano jos uvijek.

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 671
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
25.12.2014 14:11:01   
Bella.88

IZVORNA PORUKA: zvjezdic@

Drage moje ako mi mozete pomoci neznam otvoriti novu temu pa cu napisati ovdje ako vam ne smeta i nadam se da mi mozete pomoci stvar je u tome da sam se prije 3mjeseca vratila s porodiljskog na posao muz je cuvao nasu curicu ali od prije 7 dana je poceo raditi i piutem oglasa sam trazila zenu za cuvanje nase curice javila mi se djevojka od 23godine samo godinu je mladja od mene i drago mi je da je mladja osoba jer ima vise energije za djecu tako sam bar mislila imala sam 13 brojeva da zovem ali sam odlucila stati kod nje i pruziti joj sansu jer mi se cinila ok od ponedeljka radi znaci vec 4 dana radi od prvog dana svako jutro kada dodje imam neke primjedbe i to me je pocelo zivcirati s obzirom da je rekla da ima iskustva sa cuvanjem djece ja sam njoj objasnila sta treba raditi nisam htjela biti gruba pa sam s njom pocela nekom prijateljskom dozom sto ona izgleda iskoristava moja beba ima 16mjeseci spava do 11 sati a dadilja dolazi u pola 7 ujutro dala sam joj ponudu da li da radi od 06 i 30 do 16 00 ili do 12 kada se moj otac vraca s posla jer zivimo moj suprug beba ja i moj otac i on se najranije vraca od nas ona je odlucila da ceka da ja dodjem s posla to je oko 16 00 neki dan sam dosla u 16 i 10 da bi mi ona s vrata rekla STO KASNIS to mi je toliko ruzno zvucalo i bilo sok da joj nisam uspjela reci nista i taj dan djete me je docekalo usrano tako da se izradim onda samo 20minuta je izvede napolje i to kad joj ja kazem da je izvede taj dan nedaje joj dovoljno tecnosti kao sto sam joj rekla iduci dan nisam mogla trpiti pa sam joj rekla za to kasnjenje sto mi je rekla da bi na to ona rekla da ima kucu i svoje obaveze sto je meni glupo u pitanju je 10minuta pa zato valjda i sluze dadilje da mi roditelji mozemo zavrsiti obaveze zato su i placene a imala je ponudu da je cuva do 12 dok moj otac ne dodje s posla pa bi on malu preuzeo ona je to odbila i onda joj smeta sto sam zakasnila 10min onda joj je moj otac koji se ranije vratio sa posla rekao izvedi malo dijete lijep dan ona je na to rekla da cu ja doci do 14h sto je laz on joj je rekao pa nema veze kad dolazi ti je izvedi i naravno nije je izvela sada je moj otac na godisnjem tako da je promatra sta radi pa mi da izvjestaj ona lezi u pantolama u krevetu mog supruga i mene dok mala ne ustane na laptopu je bila cijeli dan kad je mala budna uopste se ne igra s njom vec se mala sama zanima jer je jako dobro i zahvalno i mirno dijete ali svi ti problemi nisu toliko strasni kao sljedeci moje dijete voli da spava spavalica je spava do 11sati moj muz dok ju je cuvao kad sam ja pocela raditi ona je ustajala oko 11h i igrala bi se i nebitno sta vec radila da bi tek oko 15 ili 15 i 30 h legla spavati nekih sat sat i po i onda je budna sve dok ja i muz ne legnemo nije bitno koja su doba u pitanju 00 00 ili 01 00 h sada ona kad dodje mala spava do 11 il 12 h ustane i opet za neki sat zaspe i spava po 3 sata ja kad dodjem opet oko pola 5 zaspe do pola 8 i opet oko 12h navece meni je to malo sumnjivo jeste da ona voli spavati ali nikad ovoliko nije spavala tako spava vec 3dana otkako ova djevojka je cuva a i dok je budna stalno trlja okice da je pospana jutros se probudila u 6 i djevojka je dosla i zatekla je budnu kao ona u cudu i na to me pita hoce li ona opet spavati a noc prije toga moje djete je zaspalo u 18 00 h do 06 00 h ujtro opet u 09 00 do 12 00 h i opet u 16 i 30 do 18 i 30 i to me jako brine nikad tako nije spavala otkud sad sa njom toliko da spava vrata od sobe u kojoj borave su zatvorena lezi u nasem krevetu jer mala spava samnom i muzem u svojoj odjeci legne u nas krevet slusa muziku i bude na fejsu kad je mala budna uopce se ngra sa njom i samo jednom je nahrani mene najvise brine da ona ne daje neke tablete da moje djete spava jer nije samo meni sumnjivo pretjerano njeno spavanje vec svima nama u kuci ona ujtru dolazi na posao ja neznam kako da provjerim da li daje neke tablete mom djetetu i kako vise da joj objasnim koje su njene duznosti i ja u 5ujtru ustajem i dolazim u 16h i pare koje ce dobiti sam zaradila i za svoje pare hocu da pazi moje djete kako dolikuje nikakve druge obaveze ne radi soba je doceka uredna ja kad dodjem s posla soba je haos izgubila joj je 3 cucle nemam pojma gdje su sudje ostavlja prljavo stalno visi na fejsu i spava u nasem krevetu ne izvodi dijete normalno nikako joj se ne posvecuje al najvise nas zabrinjava ovo sa savanjem retjeranim i naglim tako je otkako je ona cuva posto vam kasno pisem post vjerovatno nijedna nece odgovoriti ali sam odlucila ujtru kad dodjem sve greske cu joj reci i zamolicu je da istrese sve iz tasne da vidim da li ima kakve tablete koje su za spavanje ako to ne nadjem recu joj da li ce da se promjeni li nek ide drugo negdje traziti posao al ako joj nadjem tablete na sto me neki instikt majcinski vuce vjerujte da neznam sta bi joj uradila a sve zene znate da mi imamo urodjen taj instikt za razne stvari jer svima nam je u kuci sumljivo njeno pretjerano spavanje i to otkako je ona cuva izvinite na dugackom postu al morala sam i nadam se da cete mi pomoci

živa ti duša,kako joj dozvolila da je čuva 3dana?...,i još uvek je čuva?
po ovom eseju što si napisala ona definitivno nije adekvatna osoba da čuva živo biće,pođoh napisat cuku pa zastadoh...,
kućnog ljubimca ljudi vani izvode svaki dan i igraju se sa njimuser posted image
ona bi da visi na netu pored tuđeg detetauser posted image
ja svoje čuvam,pa za net izdvojim sat dnevno

bez uvrede ja mislim da tebi treba puno sreće da nađeš dobru tetu,sa tako mekanim stavom

kao što ti žene rekoše krasne jaslice

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu zvjezdic@)
Neposredna veza do poruke: 672
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
25.12.2014 18:28:40   
zvjezdic@
drage moje opsirno je bilo jer sam iznijela sve cinjenice cuvala ju je samo 3 dana iz razloga sto dva dana se beba cudno ponasala u smislu spavanja i naravno reagovala sam jutros kada je dosla sve sam joj rekla sta ne obavlja naredila joj da istrese tasnu da vidim da li posjeduje neke tablete da bi nasla tablete za epilepsiju user posted image na to je pitam kako mi nije rekla sta boluje kaze moja bolest tebe ne zanima i ja ne bolujem epilepsiju reko pa sto pijes te tablete i totalno je bila drukcija na razgovoru za posao a kako su isli dani postajala je sve gora zatim sam nazvala policiju djetetu uzelu uputnicu sve lijepo objasnila sta je problem na DIPu joj izadili krv user posted image nalaz je sutra gotov u slucaju da pokaze supstance lijeka idem u policiju da je prijavim i naravno drukcije se pokazala na razgovoru za posao a drukcije kad je radila zato sam odma i reagovala jer smijesno je i da kazem da je moje dijete za mene sve u zivotu meni bi odgovarale jaslice koje rade od 7 sati a nisam takve nasla pa ovim putem da vas zamolim ako imate neke jaslice na preporuku bila bi vam zahvalna i naravno nije mi bio ni cilj tu doticnu zadrzati nego sam cekala jutro da bi dosla i sve uradila kako sam i zamislila jer eto samo 2 dana su hvala bogu bila u pitanju ipak svim mamama hvala

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 673
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
25.12.2014 18:35:24   
bebaa
Zvijezdice...nemam riječi majke mi.....user posted image
a za jaslice,rade od pola 7.....ne znam gdje živite i jeli vam usput.....raspitaj se obavezno....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu zvjezdic@)
Neposredna veza do poruke: 674
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
25.12.2014 23:25:51   
mama2009

IZVORNA PORUKA: zvjezdic@

drage moje opsirno je bilo jer sam iznijela sve cinjenice cuvala ju je samo 3 dana iz razloga sto dva dana se beba cudno ponasala u smislu spavanja i naravno reagovala sam jutros kada je dosla sve sam joj rekla sta ne obavlja naredila joj da istrese tasnu da vidim da li posjeduje neke tablete da bi nasla tablete za epilepsiju user posted image na to je pitam kako mi nije rekla sta boluje kaze moja bolest tebe ne zanima i ja ne bolujem epilepsiju reko pa sto pijes te tablete i totalno je bila drukcija na razgovoru za posao a kako su isli dani postajala je sve gora zatim sam nazvala policiju djetetu uzelu uputnicu sve lijepo objasnila sta je problem na DIPu joj izadili krv user posted image nalaz je sutra gotov u slucaju da pokaze supstance lijeka idem u policiju da je prijavim i naravno drukcije se pokazala na razgovoru za posao a drukcije kad je radila zato sam odma i reagovala jer smijesno je i da kazem da je moje dijete za mene sve u zivotu meni bi odgovarale jaslice koje rade od 7 sati a nisam takve nasla pa ovim putem da vas zamolim ako imate neke jaslice na preporuku bila bi vam zahvalna i naravno nije mi bio ni cilj tu doticnu zadrzati nego sam cekala jutro da bi dosla i sve uradila kako sam i zamislila jer eto samo 2 dana su hvala bogu bila u pitanju ipak svim mamama hvala

JU Djeca Sarajeva rade od 06:30

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu zvjezdic@)
Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *