|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
22.12.2008 16:24:35   
Suzana
Hej Romali,
 
I kod mojih zna biti jarko narandzasta - skontala da je mrkva. user posted image


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
22.12.2008 16:26:03   
Romali
Hej, Suzanauser posted image
Baš ste me rasteretile, danke, danke


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
22.12.2008 16:27:39   
mamy Sabina
Šta je ,zabavila pashina kaka sve o jadu?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ljubni ti meni njega!


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
22.12.2008 16:33:27   
Romali
Mamy, moj ti se život vrti oko pashine kakare user posted image user posted image user posted image
Ili je tvrda ili samo izleti  ili zelena ili smeđa ili narandžasta... ma nikad nam nije dosadno s njegovom kakomuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
22.12.2008 16:38:30   
mamy Sabina
Ovo je totalno off topic-al kakva mu je ovo kapa na glavi,pile moje?

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
25.12.2008 8:55:29   
Romali
Opet ja na ovoj temi , mi se samo oko guze vrtimo user posted image user posted image user posted image
Ali eto za mame koje budu začuđene kao i ja, narandžasta kaka je prešla u zelenu user posted image i obje su sasvim normalne. Sve zavisi šta smo jeli dan- dva prije.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
28.12.2008 22:50:34   
Golubica
Kod moje Asje je stolica bila uvijek zlatno zute boje. Medjutim zadnja dva dana je tamno zelena. Inace jede normalno, ne place, pa me to tjesi da nije ni gladna. Jeste da joj je izbio zubic i da joj zadnja tri dana pomalo dajem sokic od banane, ali me ipak zabrinulo. Je li neka imala slicna iskustva da ne idem odmah doktoru. 

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
28.12.2008 22:53:04   
mamyca
Ne brini tako je i kod mog malog bilo,bas u periodu kad mu je prvi zubic izbijao.Moze biti i do hrane,prati stanje narednih dana,mada mislim da nije nista strasno.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
31.12.2008 23:04:45   
mynxlee
ko senf user posted image

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
31.12.2008 23:06:49   
Romali
Mynxlee, koliko znam, to je savršena boja bebine stolice. Briši tog zbunjenog user posted image user posted image user posted image

Živio Ivan   i super kaka user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
1.1.2009 17:50:12   
mynxlee
rekla babica da ima problema sa stomacicem. doduse blagih, jer zbija malo i zelenkasta.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
2.1.2009 9:51:00   
bebbe RR
I kod nas kao senf (sorry za poredjenje s hranom, ali najprakticnije je) i ponekad malo zelenkasto, ali to navodno nije problem, i ne znaci kao sto se je nekada mislilo da je beba gladna. Mene zanima koliko cesto vase bebe kake? Moja je do mjesec kakila skoro stalno, po svakom obroku, a sada jednom ili eventualno dva puta dnevno. Je li to normalno?

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
6.1.2009 13:33:19   
bubamara80
ja iskljucivo dojim bebu i vrlo cesto mu je kaka zelena nego zuta, citala sam ovo za oksidiranje ali to nije slicaj kod mene jer cujem kad se pokaki (prdi usputuser posted image ) pa ga odmah skinem i svejedno kaka zelena.
pitala sam pedijatra kaze kakva je tebi stolica takva i njemu takva a ako je dobro raspolozen i dobija na kilazi da se ne brinem. bebac dobija po 1100g svaki mjesec i sve je ok ali eto ipak se brinem jer svi kazu da stolica treba biti zlatno zutauser posted image  

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
6.1.2009 13:56:21   
Enchy
I ja dojim svoju bebu. Sada ima dva mjeseca i dvanaest dana. Na  pocetku je kakio skoro svaki put kada jede i stolica je bila zlatno zute boje, ali u posljednje vrijeme ima dva do tri puta stolicu, sto mislim da je ok, ali cesto zna biti zelenkasta.
I ja sam mislila da je rijec o tom oksidiranju, ali se desavalo da ga odmah presvucem, a ono stolica opet zelenkasta. Ne znam sta da radim, malo sam se zabrinula...On inace doji koliko zeli, mislim da nije gladan. Izgleda dobro i vesela je beba. Cini mi se da ga nista ne muci. Valjda bi plakao???
A sto se tice kilaze, ne dobija bas previse. I prvi i drugi mjesec dobio po 850 g. Mislim da je to neki prosjek, ali se ipak zabrinem kada cujem kako ostale bebe dobijaju uvijek iznad 1 kg...Imam li razloga za brigu???
Pls za savjete i slicna iskustva

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
6.1.2009 14:06:45   
juni
Mislim da nemas razloga za brigu, jer je i Emilu znala biti zelene pa opet zuta i sve tako a dobro je napredovao. A to sto dobija 850 g za mjesec je sasvim normalno, izmedju 800 i 1200 je ok. 

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Enchy)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
26.1.2009 13:20:53   
Daja_sa
Panikaaaaa...
Moja Sara vec par dana rucka jabukicu i bananu...po dvije tri kasikice...
Danas kad je kakila u stolici primjetim kao nek vlakna CRNE boje...mislim stolica je OK...i gusta i boje senfa ali me zabrinuse ti CRNE primjese...
Jel moguce da je od jabukice ili banane???
Jel neko imao slicno iskustvo???
Mene panika uhvatila...vec kontam da idem doktoru...a jooojjj

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
26.1.2009 13:51:51   
MELLI
izgnječi bananu ostavi da odstoji neko vrijeme i mislim da ćeš prepoznati te iste crne niti.user posted image user posted image
Mislim svakako da je od banane.imala sam i ja takvih strahova i ko idiot blejim po 10 minuta u svaku pelenu,ne bi li šta našlauser posted image

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
26.1.2009 14:01:32   
Daja_sa
IZVORNA PORUKA: MELLI

ko idiot blejim po 10 minuta u svaku pelenu,ne bi li šta našlauser posted image


Ista sam takva...studiram svaku pelenu i onda sama sebi stvaram nervozu...
Hvala MELLI...i ja sam kontala da je od banane al reko ajd da vidim ovdje jel imao neko slicno iskustvo...

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
27.1.2009 17:36:00   
Dinka 79
Drage moje,
mogu se pridruziti grupi " buljenje u pelenu "
Mojoj djevojčici sad će akoBogda 4 puna mjeseca,stolica joj je zelena jer joj dajem 5 kapi zeljeza svaki dan,stalno je prošarana nečim bijelim neznam šta je to ,nekako mislim da nije onaj šljam pa izlazi na stolicu ,do sada je bila tečna,ali evo večeras gledam nekako pjenasta i zelena i prošarana tim bijelim,ne shvatam user posted image
Zaboravila sam reći da je dojim,i da nije dva dana imala stolicu do evo sada ,baš me nešto muka uhvatila da nemam kad ni pročitati da li je neko imao slično iskustvo,ako neko moze neka pozuri mi pomoći ,hvala vam punoooooo

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
27.1.2009 17:38:00   
Romali
IZVORNA PORUKA: Dinka 79


Zaboravila sam reći da je dojim,i da nije dva dana imala stolicu do evo sada ,baš me nešto muka uhvatila da nemam kad ni pročitati da li je neko imao slično iskustvo,ako neko moze neka pozuri mi pomoći ,hvala vam punoooooo



Dva dana? Pa to je normalno, ništa ne brini. Meni je ped.rekao da dojena beba može ne kakiti i po 7-8 dana ili čak 7-8 x na dan.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Dinka 79)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
27.1.2009 17:54:02   
Dinka 79
Romali,jesi li ikad primjetila da je kaka nekako pjenasta,sa nekakvim bjelkastim sadrzajem ? Šta bi to moglo da znači ili sam ja nekako previše paničar,inače me svi ismijavaju što stalno buljim u pelenu kad se ukaki user posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
27.1.2009 17:59:37   
Romali
Dok je samo dojio, ne sjećam se baš tog bjelkastog, jer je bila šarena. Svih boja i dezena.
Ali jeste bila pjenasta, nekad eksplozivna, ma svakakva.
Mislim da je kod dojenih beba svakakva kombinacija moguća. Nemoj se brinuti dok god beba napreduje.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Dinka 79)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
27.1.2009 18:14:37   
MELLI
Draga Dinka 79,dobrodošla u klub "buljača u pelenu" user posted image user posted image user posted image user posted image
Mislim da sam i ja takvu stolicu primjećivala kod svojih kakilica kad su bili prehlađeni.
Pjenasta ko da je sad iz miksera izašla i čini mi se da je bilo i tog nekog bjelkastog sadržaja onako kao "usireno" mlijeko.user posted image
Mislim da nije zabrinjavajuće sve dok ne postane učestali proljev.

Trebalo bi otvoriti temu -kako pomoći ovisnicima buljašima  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
27.1.2009 18:29:11   
Dinka 79
Hej hvala vam puno sad mi je pravo lakše,hvala hvala,a hvala i on ko je ovo izmislio pa čovjek moze saznati neke stvari ovako brzo,bezobzira na knjige meni je ipak draze iskustvo drugih majki,hvala još jednom user posted image user posted image user posted image

MELLI hvala ti na dobrodošlici ,drago mi je da sam dio tog tima heheheheheuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
10.3.2009 0:57:13   
nita
Kod moje bebe je stolica zlatno žuta - kada je ima. Inače ne kaki po sedam i više dana. Kad prođe sedam dana svako malo joj virim u pempas. I kada pempas zamiriše u kući je slavlje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *