|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
24.3.2009 16:07:06   
neki
Evo i mene ovdeuser posted image Procitala sam sve postove od pocetka i donosim zakljucak da nemam razloga za brigu...Saidu je vec par dana zelenkasta stolica,malo je i kenjkav,ali je pretezno nasmijan i veseouser posted image Usput da kazem da vec 20dana bas bali i uvijek mu je na ustima pljuvackauser posted image On ima 2mj i 6dana,pa mi smijesno da razmisljam o zubicima...Vase misljenje?

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
24.3.2009 16:10:52   
Okarica
IZVORNA PORUKA: neki

Usput da kazem da vec 20dana bas bali i uvijek mu je na ustima pljuvackauser posted image On ima 2mj i 6dana,pa mi smijesno da razmisljam o zubicima...Vase misljenje?


Ne brini, ima još vremena. Iris je počela tako da skuplja pljuvačku sa dva mjeseca, a zubići narasli sa pet mjeseci i 22 dana. Najvažnije je da je on ok. Pusa u malu guzu!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
24.3.2009 16:21:57   
neki
He he dusha malenauser posted image Ma ja stvarno nekad panicim bez veze,ali sta cuuser posted image user posted image user posted image Ma maleni je hvala Bogu super beba,ljubi i ti svoju Iris,ona je ko meduser posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
16.4.2009 0:27:26   
Visnja RR
prenesena poruka

IZVORNA PORUKA: nejra2007

Drage moje ,
Molim vas da mi pomognete jer ja više ne znam šta ću...Moja Nadya ima dva mjeseca i odlično napreduje, ali u zadnjih desetak dana stolica joj je potpuno zelena i glinena tj. kao plastelin s tim sto je sredina zrnasto žućkasta.Bebu inače hranim svojim mlijekom kao i dohranom, ali više dohrane jer ja nemam dovoljno mlijeka...Davali smo joj Hipp 1 , a danas sam presla na Aptamil jer mislim da je to od Hippa...Da vrlo važno je da mi se bebi dešava da prilikom jedenja formule plače čim povuće iz flašice kao da joj teško hrana pada na želudac...Zvala sam pedijatricu po njoj je sve u redu, ali meni beba danas slabije i jede, ali je vesela i lijepo spava...Molim vas pomozite jako sam uplašena...



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
16.4.2009 14:03:37   
emma.L
Nejra, ako je beba vesela, ne primijetiš da mijenja boju u licu i napinje se kad kaki, trebala bi biti ok. A to što plače kad jede, moguće da je samo do promjene okusa, a ne do toga da joj teško pada na stomak. Moja Ema plače i okreće glavu od sike svaki put kad dobijem menstruaciju. Ali nekako se dogovorimo tih par dana i preživimo, jer insistiram na dojenju. Sačekaj malo da se privikne na okus, možda bude ok. Ipak njima sve promjene dosta teško padaju. user posted image  
Eto, toliko ja znam.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
16.4.2009 14:07:37   
Skvo RR
Mi kako smo presli na Aptamil 2....imamo prave kake...user posted image user posted image user posted image ....mislim tamnije i dosta cvrste....samo nam tuta fali....mislim da zavise i konzistencija i boja od vrste hrane...koju beba konzumira....ja se puno ne sekiram, neka ona ne stenje dok kaki i to je ok...
Samo info....od Aptamila 1..kakila svaki 2-3 dan...sada od  Apt. 2 kaki jednom dnevno.



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
16.4.2009 21:04:33   
mirnac
Cao,
moje bebe su pravo napredne,imaju 5 i po mjeseci. Otprilike kad su napunile mjesec dana morala sam poceti sa dohranom, i stolica vise nikad nije bila ona zuta iz udzbenika, ispocetka sam se sekirala, mijenjala: Novalac, pa Aptamil, pa kad se s Aptamilom ono desilo u Srbiji presla sam na Humanu. Stolica je bila svih boja, sekirala sam se, ali sam shvatila da su najvaznije vaga i njihovo raspolozenje, a to je (otkad nema grceva- vec vise od 3 mjesecauser posted image uvijek bilo hB uredu.
pozzz
m.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
6.12.2009 16:56:44   
Tresnja
Cao moje drage user posted image ,trebva mi hitno savjet:Mojoj bebi je 4,5 mjeseca vec mjesec ima zelenkastu stolicu a danas po prvi put sivkasta.Da napomenem da ga samo dojim nisam mu nista dodavala,nema temperaturu.zna li koja od vas sta bi moglo da budeuser posted image Isla sam danas kod pedijatrice al kako radi samo bolestna strana i sestra mi kaze i samo jedna pedijatrica radi ne isplati vam se cekati dodite sutra.

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
6.12.2009 17:03:09   
Anoniman
mi smo imali svakakvi boja vecinom zelenu jedemo aptamil kad sam ga odvela pedijatru rece to je od hape zelena puna zeljeza pa zato zelena ,,pa sad nebrinem.al kako papamo kasice zuta je

(odgovor članu Tresnja)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
6.12.2009 17:13:09   
Nunichi
Moze biti da je stomacic prehladjen, a neki kazu i da zelena stolica znaci da je beba gladna. Mada ja u to ne vjerujem, jer valjda bi plakala kad je gladna.
user posted image

Zagrij jednu pelenu ili gazu i stavi bebi na stomacic, mozda pomogne.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
6.12.2009 17:29:19   
Tresnja
Al sad vise nije zelena vec siva?!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
6.12.2009 17:42:19   
Tresnja
Jel ima i ko da mi kaze sta da radim????

(odgovor članu Tresnja)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
6.12.2009 18:42:42   
Anoniman
tresnja neznam sta da ti kazem voljela bi ti pomoci  al neznamuser posted image ..
Sto se tice zelene stolice,znam jer nam je pedijatar rekao da je to od hrane puna vitamina,kao i zeljeza pa zato je zelena a ne sto je gladna.......

(odgovor članu Tresnja)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
21.12.2009 9:04:04   
Atarka
Jutros je moj mali imao obilnu stolicu, toliko da je propustila pelena, ali brine me njen sadrzaj. Bila je boje senfa, ali puna crnih sitnih grudvica i tackica. Ima 2,5 mj., samo ga dojim. Je li neko zna od cega bi moglo biti?

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
21.12.2009 9:08:13   
Private
Atarka, neki bi ti rekli i da zelena stolica kod bebe znaci da je prehladena,a ovdje ces procitati da to nemora da znaci.Moze biti da si nesto jela sto nisi odavno,pa je stolica takva.

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
21.12.2009 9:15:15   
Atarka
Hvala Private. Moguce da se malo nahladio, jer smo ga jucer vodili u goste pa dok smo dosli do auta mogao je da nazebe, iako smo ga utoplili. A sto se moje hrane tice, nista neuobicajeno. Mozda kiseli krastavci?

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
21.12.2009 9:18:01   
Private
Pronadi temu skokovi u razvoju,i iscitaj od pocetka.Bebe su nam tu negdje,razlika je par dana.

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
21.12.2009 9:18:33   
Nunichi
Ja mislim da nema razloga za paniku Atarka...vjerovatno si ti nesto pojela drugacije. Mozda malo ljuto, preslano, kiselo ili tako nesto. Ili se mali stomacic malo prehladio na ovom minusu. 

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
21.12.2009 9:26:12   
Atarka
Vjerovatno. Danas cu ga malo vise topliti po stomacicu i paziti sta jedem :) Odoh na temu Skokovi u razvoju.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
21.12.2009 9:26:29   
Private
Nisam ti uspjela sve napisati,user posted image me omeo.Kod njega sad zadnji skok u razvoju,stolica se isto mjenja,a cisto sumnjam, da dijete nisi utoplila bez obzira sto je zima.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
28.1.2010 23:27:38   
leona81
hladne ruke znak da je beba gladna?moja uvijek ima hladne ruke i noge, a i ja cijeli zivot imam takve ruke i noge, slaba cirkulacija, koliko god utoplim bebu isto je

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
28.1.2010 23:31:30   
nikita
nemaju veze hladne ruke s gladi, a evo vidjela sam i da zelena stolica ne mora znaciti da je dijete gladno, moj bas jede dobro i opet mu zelena odkad smo hranu promjenili

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
28.1.2010 23:36:26   
leona81
mojoj se malo promijenila stolica, i dalje ima stolicu skoro nakon svakog podoja al boja vuce na zeleno, e sad ne znam sta to moze biti, a posto ne spava 2 dana nikako skoro i kenjka kontam da joj nije nesto

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
12.2.2010 23:27:16   
AzraD
i mojoj bebi je bilo zeleno bas maslinasto gotovo hehehehe jedno vrijeme skoro mjesec dana ali se debljao, ja ga vagala non-stop hehehe i eto ured kila, pa sam pocela sa nadohranom i zuta mu odmah.... ne razumijem ako mu je bilo nedovoljno zasto se onda debljao, ali ipak draze mi je da mu je zuta user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: kakve je boje stolica vase bebe??
12.2.2010 23:40:24   
nikita
IZVORNA PORUKA: leona81

mojoj se malo promijenila stolica, i dalje ima stolicu skoro nakon svakog podoja al boja vuce na zeleno, e sad ne znam sta to moze biti, a posto ne spava 2 dana nikako skoro i kenjka kontam da joj nije nesto


jel napreduje? ako jest sta ima veze ako je zelena

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *