|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 14:01:31   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: ziel

Zene koliko vi kuhate grah? user posted image
Ja prvi put kuham, pa ne znam jel dovoljno sat vremena na jakoj vatri?


ja grah u pretisu (meni pretis najbolji drug user posted image )
ja ga prvo malo obarim ili ga nakiselim preko noci. onda u pretis sa svim zacinima i kad prosisti 15-20 minuta. kasnije volja ti zaprska volja bez zaprske...

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1926
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 14:02:32   
*pcelica*
DD user posted image Vidim sve vrijedne danas. Ili krece ili skitaju. Svaka cast. To znaci da ste dobro i da bebice slusaju user posted image
LTM lijepo se provedi na okupljanju, a sto se tice kilica hajde nije svaki dan slavlje user posted image user posted image
Alman zeno svaka cast. Ti ko moja mama. I njoj je prije dok je bila mladja uvece u neka doba naumpadalo da kreci. Pa onda ona sestra i ja cijelu noc budne dok sve zavrsimo.
Mala curice jesi li ziva? Kako ti je noga boli li te?
Malo sam preletila i vidjela da su se marien i no idea porodile. Cestitam od srca sad uzivajte sa svojim bebicam. Nek su vam zivi i zdravi puno godina user posted image

Jos da vas pitam kad mi je naumpalo. Zna li neko ima li se kod nas kupiti onaj pojas, ali onaj sto ide preko pantola da se ne vidi da su otkopcane user posted image Nesto ovako
http://www.tummywear.org/prodimages/belly-band-red-flower.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-pK3qE4ohXrU/TjdVs4rDPJI/AAAAAAAAAHk/Pk59WpayTGk/s400/Maternity-belly-bands.jpg

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 1927
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 14:15:09   
mala curica
Ja grah kuham u serpi,ali planiram da kupim pretis.Moram priznati imam.fobiju od pretis lonca,nezz zasto
bojim da da ce exploditati user posted image user posted image Nisam ga nikada koristila niti znam kako se rukuje s njim.

Pcelice,moja noga je hvala dragom Bogu malo bolje,boli me jos ali bar mogu malo hodati user posted image
Ja nikav pojas nisam.koristila a cula sam ga su neke zene koristile.

danas odmaram cijeli dan.
Jutros isla s mm u kupovinu za kucu i on otisao kod prijatelja u radionicu(ko o cemu muskarci oko auta) i nema ga cijeli dan.
Bas cu da se izlezavam necu ni rucak praviti....bas odmaram,a kisaaaaa ne prstaje padati.


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1928
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 14:18:05   
ziel
IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: ziel

Zene koliko vi kuhate grah? user posted image
Ja prvi put kuham, pa ne znam jel dovoljno sat vremena na jakoj vatri?


ja grah u pretisu (meni pretis najbolji drug user posted image )
ja ga prvo malo obarim ili ga nakiselim preko noci. onda u pretis sa svim zacinima i kad prosisti 15-20 minuta. kasnije volja ti zaprska volja bez zaprske...

Ja nemam pretis, pa kuham u obicnoj serpi... A imaju neke vrste graha sto se duze kuhaju, a neke krace, pa valjda sam potrefila ovaj sto se krace kuha user posted image sreca pa je mm nakon dugog mog nagovaranja probusio zid za napu i spojio neku cijev tako pa sad vuce kao luda user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 23.5.2015 14:19:57 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1929
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 14:18:27   
mala curica
LTM ti ga to s 5 na 10 objasni user posted image

Uradi s grahom kako ti je vec i objasnila.
Isjeckaj luk i mrkvu izdinstaj na lju i dodaj grah.Grahu zacine vegeta,biber,aleva paprila o sta jos ti stavljas.
pusti neka se kuha.
Ja zaprsku ne pravim pustim da grah sam od sebe dobije zelhenu gustinu.

Mesa nigdje nema....stavi i mesa ako volite user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1930
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 14:22:44   
ziel
Ja isjeckala 2 cehna bijelog luka, jednu papriku, komad dimljenog govedjeg mesa, mrkvu i pomjesala pastu od paradajza u to i sve to ubacila cim je pocelo da kuha, nisam dinstala user posted image Ne znam kakvo ce biti, a nisam jos zacine stavljala, mislila sam na kraju user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1931
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 14:24:11   
*pcelica*
Ovo je obicno rastezljivo platno koliko sam ja skontala. Nije medicinski. Cisto kad obucem svoje uske pantole da se ne vidi otkopcan slic. user posted image Obuces svoje stare traperice i preko ovaj pojas i ne trebaju ti onda trudnicke pantole. Sad da mi je to da nadjem da kupim ili da sasijem samo zbog jednih ljetnih pantola koje volim a nece mi moci

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1932
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 14:34:03   
*pcelica*
Kod mene danas opet zeljanik za rucak user posted image Doduse od mog spinata. Nije kupovni. (sto se vadim). Dok se porodim moji ili ce postati vegetarijanci ili ce poceti da bleje user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1933
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 14:45:28   
ziel

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Kod mene danas opet zeljanik za rucak user posted image Doduse od mog spinata. Nije kupovni. (sto se vadim). Dok se porodim moji ili ce postati vegetarijanci ili ce poceti da bleje user posted image

I nama je vjeruj dosadilo meso, zadnjih dana smo ga previse jeli, a i sinoc gosti bili pa opet meso, zato danas nema mesa na meniju osim manji komad u grah sto sam ubacila samo da ga upotpuni user posted image
Ja jutros pitam, al mi niko ne odgovori... Jel vas bole ledja?
Ja sam sinoc nakon gostiju jedva hodala, budila se nekoliko puta da promjenim polozaj, u bolovima sam se micala, bilo je grozno, nikad me tako nije boljelo u zivotu...user posted image Donji dio ledja pa kroz gluteuse do koljena... Sva sam se ukocila... Sad me malo manje boli... Za svaki slucaj cu bar urin u ponedjeljak odnijeti na analizu...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1934
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 15:04:29   
*pcelica*
Da se nisi preforsirala. Mozda ti je od umora, ali opet nije ti na odmet provjeriti urin. Sad nama malo fali da pokupimo kakvu bakteriju ili prehladu. Mene ledja sad za sad ne bole, ali me boli stomak. Cim se umorim ili se iznerviram usplahirim. Bilo kakva emotivna promjena mene boli ispod stomaka ko pred menstruaciju. Onda me zigne kroz rodnicu ko da sam se nasadila na kolac.Danas me s lijeve strane pubicna kost boli, tacno kadse dodirnem uvrijedim se. Vec sam pocela da se raspadam user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1935
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 15:16:08   
ziel

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Da se nisi preforsirala. Mozda ti je od umora, ali opet nije ti na odmet provjeriti urin. Sad nama malo fali da pokupimo kakvu bakteriju ili prehladu. Mene ledja sad za sad ne bole, ali me boli stomak. Cim se umorim ili se iznerviram usplahirim. Bilo kakva emotivna promjena mene boli ispod stomaka ko pred menstruaciju. Onda me zigne kroz rodnicu ko da sam se nasadila na kolac.Danas me s lijeve strane pubicna kost boli, tacno kadse dodirnem uvrijedim se. Vec sam pocela da se raspadam user posted image

I ja sam to primjetila od neki dan, da mi stresovi uticu na stomak, bas kao sto ti to objasnjavas isto tako... A sta cemo, nekad stres ne mozemo izbjeci, kao da mi ne bi htjele da smo mirne, da uzivamo 100% u trudnoci, ali uvijek se nadje nesto da zenu tišti iznutra nazalost... user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1936
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 15:20:37   
ninuska
Hej zene...ja ocistih gornje elemente kuhinje...sad cu malo odmoriti pa da predjem na donje redove user posted image .
Sve cekala da okrecimo, a izvuce mi se vrijeme. Nek je cisto, pa kad budemo krecili samo cu prebrisati vanjski dio ako se ukapa.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1937
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 15:25:29   
ninuska
IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ovo je obicno rastezljivo platno koliko sam ja skontala. Nije medicinski. Cisto kad obucem svoje uske pantole da se ne vidi otkopcan slic. user posted image Obuces svoje stare traperice i preko ovaj pojas i ne trebaju ti onda trudnicke pantole. Sad da mi je to da nadjem da kupim ili da sasijem samo zbog jednih ljetnih pantola koje volim a nece mi moci

Joj dobra si user posted image . Ovo sam negdje vidjala user posted image . Haj pogledaj na pik-u..ko da sam tamo vidjela. A, cini mi se, i u DM-u

< Poruku je uredio ninuska -- 23.5.2015 15:27:13 >

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1938
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 15:30:38   
ninuska
Grah kuham 20-30 minuta u pretisu zavisi od graha. Obicno mi svekrva posalje tako da imam domaci. Jedemo samo onaj bijeli, sareni ne volimo.
proprzim crveni luk, mrkvu, dodam komad mesa (ako je s mesom) i kad porumeni dodajem.grah i vrucu vodu. Od zacina stavljam samo vegetu, sol i biber. I da, isjeckam bijelog luka. Ostale dodatke ne volimo u grahu.

< Poruku je uredio ninuska -- 23.5.2015 15:31:30 >

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1939
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 15:36:57   
ziel
IZVORNA PORUKA: ninuska

Grah kuham 20-30 minuta u pretisu zavisi od graha. Obicno mi svekrva posalje tako da imam domaci. Jedemo samo onaj bijeli, sareni ne volimo.
proprzim crveni luk, mrkvu, dodam komad mesa (ako je s mesom) i kad porumeni dodajem.grah i vrucu vodu. Od zacina stavljam samo vegetu, sol i biber. I da, isjeckam bijelog luka. Ostale dodatke ne volimo u grahu.

Ja nisam proprzila bijeli luk,mrkvu i meso ali je ipak super ispalo, bas sam sad pojela jedan tanjir user posted image Kuhala sat vremena u obicnoj serpi...

< Poruku je uredio ziel -- 23.5.2015 15:45:49 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1940
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 15:48:01   
*pcelica*
MOgla bih i ja svojima ovih dana skuhati grah. Stavit cuim komad mesa da ne zaborave kakvo je ukusa user posted image Ja u ovoj trudnoci nikako ne mogu meso. Odmah me muci kiselina i nekakva tezina u stomaku ko da sam kamenje jela. Sad forsiram razno povrce pa i moji moraju da se prilagode hehehe. Od kad ganjam da smo svi na okupupa da kupim tikvu da napravim pitu. Ne volimje ali mi je naumpala. Sad da li cu je jesti ili ne vidjet cemo.Sreca svi ostali je vole

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1941
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 15:50:52   
ziel

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

MOgla bih i ja svojima ovih dana skuhati grah. Stavit cuim komad mesa da ne zaborave kakvo je ukusa user posted image Ja u ovoj trudnoci nikako ne mogu meso. Odmah me muci kiselina i nekakva tezina u stomaku ko da sam kamenje jela. Sad forsiram razno povrce pa i moji moraju da se prilagode hehehe. Od kad ganjam da smo svi na okupupa da kupim tikvu da napravim pitu. Ne volimje ali mi je naumpala. Sad da li cu je jesti ili ne vidjet cemo.Sreca svi ostali je vole

Uh draga, kod nas se to zove pita bundevara ili bundevnjača, bas sam je pozeljela jesti a i nije teska za zeludac, bar meni user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1942
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 15:53:17   
ninuska

IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: ninuska

Grah kuham 20-30 minuta u pretisu zavisi od graha. Obicno mi svekrva posalje tako da imam domaci. Jedemo samo onaj bijeli, sareni ne volimo.
proprzim crveni luk, mrkvu, dodam komad mesa (ako je s mesom) i kad porumeni dodajem.grah i vrucu vodu. Od zacina stavljam samo vegetu, sol i biber. I da, isjeckam bijelog luka. Ostale dodatke ne volimo u grahu.

Ja nisam proprzila bijeli luk,mrkvu i meso ali je ipak super ispalo, bas sam sad pojela jedan tanjir user posted image Kuhala sat vremena u obicnoj serpi...

Bijeli luk ne proprzim..dodam ga kad i vodu..a mozes i tako..moja svekrva napravi ko ti i fin je grah. Ma samo uzmes jednu grasku i.probas ako je kuhan sklonis sa ringle, ako ne ostavis jos malo da kuha. U serpi je i jednostavnije kad ne znas kakav je grah samo sto duze traje

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1943
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 16:09:54   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

MOgla bih i ja svojima ovih dana skuhati grah. Stavit cuim komad mesa da ne zaborave kakvo je ukusa user posted image Ja u ovoj trudnoci nikako ne mogu meso. Odmah me muci kiselina i nekakva tezina u stomaku ko da sam kamenje jela. Sad forsiram razno povrce pa i moji moraju da se prilagode hehehe. Od kad ganjam da smo svi na okupupa da kupim tikvu da napravim pitu. Ne volimje ali mi je naumpala. Sad da li cu je jesti ili ne vidjet cemo.Sreca svi ostali je vole

Uh draga, kod nas se to zove pita bundevara ili bundevnjača, bas sam je pozeljela jesti a i nije teska za zeludac, bar meni user posted image



Ja je ne volim, ali mi se par dana jede.Kad vidim one tikve u zelenari tacno me ah na njih. Ali cekam da svi budemo na okupu pa cu onda. Mozda mi bude sladje user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1944
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 16:56:01   
ninuska

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

MOgla bih i ja svojima ovih dana skuhati grah. Stavit cuim komad mesa da ne zaborave kakvo je ukusa user posted image Ja u ovoj trudnoci nikako ne mogu meso. Odmah me muci kiselina i nekakva tezina u stomaku ko da sam kamenje jela. Sad forsiram razno povrce pa i moji moraju da se prilagode hehehe. Od kad ganjam da smo svi na okupupa da kupim tikvu da napravim pitu. Ne volimje ali mi je naumpala. Sad da li cu je jesti ili ne vidjet cemo.Sreca svi ostali je vole

Uh draga, kod nas se to zove pita bundevara ili bundevnjača, bas sam je pozeljela jesti a i nije teska za zeludac, bar meni user posted image



Ja je ne volim, ali mi se par dana jede.Kad vidim one tikve u zelenari tacno me ah na njih. Ali cekam da svi budemo na okupu pa cu onda. Mozda mi bude sladje user posted image

Koje tikve gledas? One male ili prave velike tikve?
Prije nisam.voljela tikvenicu, a sad je mogu jesti user posted image .
jesi vidjela da sam ti napisala za pojas?

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1945
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 16:59:20   
UmmuHamza2305
Grah kuham oko 30-40 min u pretisu.. Moja mama ga kuha 3-4h na laganoj vatri jer ima fobiju od pretisa.. A koliko kuhate leću? Jede mi se leća, evo hoću da je skuham, a kad stavim u pretis nije mi zgodno da provjeravam jel' skuhano

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1946
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 17:15:45   
mala curica
Aman zene.....sta nam pradite s tom temom o hrani.
Sada mi se jede ta pita od tikve,uvijek sam je voljela.Vec je osjetim kako se topi u ustima user posted image
Hmmmmmm.....nezz hocu li igdje naci onu veliku tikvu,a od malih tikvica nisam nimada pravila i nezz moze li uopce.
Sutra nedjelja,nista ne radi u Ponedjeljak praznik nista ne radi,od moje tikve nema nista prije utorka.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 1947
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 17:34:40   
ziel
Zene moje user posted image Kod mene u kuci opet napetost, opet nerazumjevanje, opet suze, svadja... Svaki dan, svaki sat... Ne znam dokle ovo ide... Desavalo se nekih stvari u zadnja 3 dana, bas na moj rodjendan jedna situacija koju nikad u zivotu necu zaboraviti... I eto zadnja 3 dana provodim vrijeme u kuci, ne mogu da izadjem vani, da glumim pred narodom nesto sto nisam, da glumim osmijehe neke, ne mogu... Svekrva zvala jutros na kahvu ispred kuce, a svaki put ako je kahva vani zna se da ce tu doci i ove 2 najblize kuce, ja iskreno ne znam sta da pricam s ljudima koji su 60.godiste i stariji. Iskreno to kazem, mogu ponekad popiti kahvu uz neke teme nigdje veze ali ne mogu stalno. A oni to stalno se sastaju. Jutros bila krenula da izadjem cujem glasove ovih komsija i nisam ni sisla.
Evo opet svekrva zove i cujem zove opet te 2 kuce. To mi je previse. Stvarno nisam za drustvo, ni za lazne osmijehe. Da su samo svekrva i svekar sisla bih, ovako mi se ne da. I kazem mm: JA NE MOGU STVARNO SICI, NISAM RASPOLOZENA ZA DRUSTVO, DA SU SAMO TVOJI SISLA BIH, NE MOGU SLUSATI NICIJU PRICU I NE MOGU GLUMITI NEKO RASPOLOZENJE KAD MI SEKUNDA FALI ZA PLAC, AKO BUDU PITALI GDJE SAM RECI SLAZEM ODJECU ILI DA LEZIM BOLI ME STOMAK. S njegove strane istog trenutka kontra udarac. Pa Boze dragi zasto ne kaze samo OK. Nego mora udarati ultimatum: NEMOJ NI TI MENE VISR TJERATI DA IDEM TVOJIMA. KAKO TI S MOJIM TAKO I JA S TVOJIM. Kazem mu kao prvo da ga nikad ne tjeram da ide mojima, kad nije za to, odem sama, nista ne kontriram, a kao drugo kod mojih budu samo moji roditelji, ne bude komsiluk. Opet neslaganje s njegove strane i nerazumjevanje. Otvoren nam prozor u dnevnom a oni ispod prozora sjede.
Svekrva opet vice HAJTE a on na to: ETO MENE MAMA, NECE Z NIJE RASPOLOZENA. Culi su to, naravno, nisu mogli da ne cuju. Jos mu ja rekla da nesto drugo kaze. Kaze: NECU NIKOG DA LAZEM. Pa dobro necu ni ja vise lagati. Nemam razumjevanja s njegove strane ni trunke... Ne znam cime sam ovo zasluzila... user posted image
Izvinite opet sto vas smaram, preskocite moj post,, morala sam negdje da se izjadam user posted image user posted image
Ja stvarno razmisljam da od ovog trenutka vise rijec ne progovorim. Samo cu sutiti. Raditi svoje poslove u kuci, kao da sama zivim. Iskljucicu se iz svega.
Ne mogu vise trpiti konstantne stresove i nerazumjevanje... Svakog dana imam grc u stomaku. Pa kako da ovo dijete bude zdravo kad se rodi.......

< Poruku je uredio ziel -- 23.5.2015 17:47:51 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1948
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 17:45:57   
LieToMe RR
ziel dragane znam stvarno sta da ti kazem user posted image
bas mi je zao sto se tako osjecas i sto kroz to prolazis a trebala bi uzivati.

beba i ja ti saljemo jedan user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1949
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 18:40:23   
mala curica
user posted image user posted image user posted image user posted image
Ziel mila,jako mi je zao sto stalno imas neki stres........
Nezz sta da ti kazem....razumijem da te sve to iznutra pojede i ne da ti mira.
Nadji snagu i utjehu u mrvici koja ti kuca ispod tvoga srca user posted image user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *