|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: patronažna sestra
12.2.2014 9:34:45   
ivana10
Draga allanah, evo napisala sam problem i na temi koju si preporucila! petnest dana je bilo super, nije bolilo, sad opet pocelo i to samo desna bradavica!:( Tako mi je vise dosadilo da stalno boli, ali sam i ponosnoa rto moja djevojcica doji vec tri mjeseca, uz sve tegobe! Uh!

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: patronažna sestra
12.2.2014 22:16:20   
Alannah
Ako ce ti biti lakse,malom je 16 i pol mjeseci.Rastu zubi plus nekad kad zaspi dok sisa,kao da ima grc vilice i tako stisne,da ne mogu izvadti bradavicu.Skoro su obje bolile,ne znam koja vise,za jednu sam i oplakala.Mazem babylove kremom kad boli i idemo dalje,ne odustajemo.A na pocetku sam mislila da necu uspjeti.

(odgovor članu ivana10)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: patronažna sestra
27.7.2014 15:19:07   
mama i nora
dajte brojeve ko ima pls te privatne patronažne što dolaze na adresu...isključivo dojenje da pomognu...hitno!!!

_____________________________

N O R A... se riješila peleneeee....nanananana...
NOVA BEBA dolazi uskoro...

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: patronažna sestra
27.7.2014 15:23:04   
DM

IZVORNA PORUKA: mama i nora

dajte brojeve ko ima pls te privatne patronažne što dolaze na adresu...isključivo dojenje da pomognu...hitno!!!

061188892 Azra(ovo je ona moja-dooduše od prije 5 godina)

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu mama i nora)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: patronažna sestra
10.8.2014 23:35:12   
tackicaa
Pozdrav svima.. Porodila sam se prije 6 dana i patronazna sestra mi je dosla dan po izlasku iz bolnice i rekla mi je da ce mozda doci jos ako bude imala vremena.. :-/ Moze li mi neko preporuciti sestru za patronazu i dati njen broj, ali koja dolazi na podrucje Ilidze..

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: patronažna sestra
11.8.2014 15:52:20   
Medi_87
juc mozda user posted image njena obaveza je da dodje tri puta nakon poroda

(odgovor članu tackicaa)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: patronažna sestra
11.8.2014 16:32:11   
Eleonoraa
mora doci 3 puta, kad sam djetetu otvarala karton u DZ (kad smo dosli na prvu vakcinu) uzimaju podatke o bebi i meni
i izmedju ostalog su me pitali da li mi je patronazna dosla 3 puta

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: patronažna sestra
11.8.2014 17:36:50   
tackicaa
Znam da je obavezno tri puta, ali se unaprijed ispricala ako ne dodje u roku kojem treba jer sama radi na vise opcina.. A meni se izgleda jedan koncic upalio i ima nesto bijelo, tako da ne mogu da je cekam zato pitam za preporuku i broj neke patronazne..

(odgovor članu Eleonoraa)
Neposredna veza do poruke: 258
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *