|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  913 914 915 916 [917]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:30:17   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: felix

a zasto bi bili jaci kad ce i ovak i onak poispdat jednomuser posted image  . kad im vrijeme bude mislis produzavas im vjek trajanja  malo et prvi put cujem to . user posted image


felix zato sto su podlozni kvarenju nista drugo a ovo se prije radilo felix duso znaci nije nesto izmisljeno.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22901
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:31:14   
Mya_81 RR
Iman, elastican je. Mi smo na lumpi vec odavno user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 22902
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:32:15   
rose 87
pa da u pitanju su prednji zubici kod obe i to je sve od flasice tako im je stomatolog rekao,ali eto neka se raspita bar mama od ove sto je bole zubici dali se to moze popraviti

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 22903
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:34:19   
veeseelaa
meni je stomatolog rekao da se toliko ne brinem, da su to mliječni zubi, skloni kvarenju i da trebam pridati važnost stalnim zubima a mliječnim je vrlo teško pomoći 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 22904
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:34:45   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Iman83

One pelene Lumpi...gledam ih neki dan u Mercatoru...i baš su povoljne al me jedno muči, a ti ćeš mi znati odgovoriti: imaju li one ona j elastični čičak što se lijepi kao to imaju i pampersice i baby love ili im čičak nije elastičan ko kod violete...znaš li na šta mislim?



Mogu li ti ja odgovoriti user posted image user posted image

Lumpi je najbolja pelena, .. al stvarno. user posted image

Imaju elastični čičak, mekane su, tanje od Babylove, bez misrisa, ... ma fantazija....neces se pokajati, nema šanse...uzmi!

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 22905
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:35:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Iman, elastican je. Mi smo na lumpi vec odavno user posted image



najbolje pelene al mojoj curi lumpi 5 uska,steze je oko nogica pa smo na molfixuuser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 22906
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:35:28   
veeseelaa
ukida se ova tema 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 22907
   [Obrisana poruka]
19.1.2012 14:35:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 22908
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:36:08   
Anoniman
zatvara se temauser posted image user posted image user posted image jesam dobro procitala na pdf kritike

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 22909
   [Obrisana poruka]
19.1.2012 14:36:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 22910
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:36:40   
veeseelaa
http://www.ringeraja.ba/forum/pitanja-i-sugestije---januar/m_1166885/mpage_5/tm.htm#1186356

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 22911
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:36:44   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Iman83

Lady26 da ja sad tebe nešto pitam...i mojne me na ignore user posted image

One pelene Lumpi...gledam ih neki dan u Mercatoru...i baš su povoljne al me jedno muči, a ti ćeš mi znati odgovoriti: imaju li one ona j elastični čičak što se lijepi kao to imaju i pampersice i baby love ili im čičak nije elastičan ko kod violete...znaš li na šta mislim?


Ooooo ja se zadala na drugoj temi user posted image
Lumpi su meni odlicne, prvo jako povoljne, udobne, mekane i mozda su 2-3 propustile ali jer je Lana jako puno pila tecnosti pred spavanje i u toku noci....
Cicak je elasticni i rasteze se fino user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 22912
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:36:46   
gvendolina
joj i ja sam u potrazi za paketima nalozila sam se da pravim one igracke od kartona,ali ih nema ni za lijekauser posted image ...znaci vesela da pratim ove iz brojlerauser posted image

no vesela sve hocu da pitam odvede li ti A kod stomatologa zbog onih naslaga,sta je bilo moze li se ista rijesiti user posted image

tekja vidim V kakiouser posted image ...to mene podsjeca na situaciju kao kod N_N ,je li mu bila tvrda stolicauser posted image A jos nije kakio,a danas smo na meniu imali puru za dorucak,sad je jeo malo supe i davala sam mu malo sljive iz kompota...nas je zeznulo sto je zadnjih dana jeo dosta cokolade i bombona fru fru,ukinucu mu ih majke miuser posted image

neko je pisao za pisanje u gace,A se i sad zna desiti da se pisne iako od ljetos ne nosimo pelene....ne treba ih ruziti ,iako sam i ja nekad znala poluditi ali sad ga ne ruzim samo mu kazem da to ne valja i da treba traziti tutu,moze se desiti od prehlade da ne mogu drzati ili ako piju puno tecnosti....A se neki dan upiskio kad je bio kod zaove jednostavno se zaigrao sa rodjakom i nije trazio tutuuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22913
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:36:53   
Anoniman
e sad ce mo da vidimo sta ce sad da bude cel izbiti treci svjetski ratuser posted image user posted image user posted image user posted image meni svjedno dje vecina tu i ja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 22914
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:37:15   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: Iman83

One pelene Lumpi...gledam ih neki dan u Mercatoru...i baš su povoljne al me jedno muči, a ti ćeš mi znati odgovoriti: imaju li one ona j elastični čičak što se lijepi kao to imaju i pampersice i baby love ili im čičak nije elastičan ko kod violete...znaš li na šta mislim?



Mogu li ti ja odgovoriti user posted image user posted image

Lumpi je najbolja pelena, .. al stvarno. user posted image

Imaju elastični čičak, mekane su, tanje od Babylove, bez misrisa, ... ma fantazija....neces se pokajati, nema šanse...uzmi!



Potpisujem od do. Nema kakve nisam probala ali su mi ove najbolje. Em tanke em nemaju onog gela od kojeg nam se guza ospe em nemaju nikakav miris i sto je najvaznije ne usmrde se kad se upiski ko violeta

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 22915
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:38:11   
Mya_81 RR
OBAVJEŠTENJE

Uvođenjem novih pravila na forumu RR-a početkom ove godine, takođe je pojačano praćenje tema koje imaju karakter „chat-a“, od strane svih moderatora.
Primijećeno je da na temama: bebe 0-1, i bebe 1-2, je oznaka „chat“ dovela do toga, da ono što smo do sada zvali u žargonu „bebini dnevnici“, su postale klasične teme za chat, u kojima gubi masa pitanja, korisnih savjeta i uputa, što je dovelo do donošenja sljedećih odluka:
1. teme „bebe 0-1/chat“ - se zatvaraju,
2. teme „bebe 1-2/chat“ - se zatvaraju,
3. tema „Hanuma-grad“ - se zatvara,
4. tema "Razgovori u očekivanju bebe" - ostaje otvorena, ali se prebacuje na PDF "Razgovori o svemu i svačemu"

U cilju zadržavanja neobavezne komunikacije među članicama otvara se nova tema „RR mame – chat“, u kojoj će majke djece, neovisno o dječijoj dobi, moći imati neobavezne razgovore, čime ćemo doprinijeti poboljšanju funkcije foruma.
Predmetna chat - tema će biti na PDF-u "Razgovori o svemu i svačemu" i podlijegat će tromjesečnom brisanju.

RR Team


Nova tema RR mame (link)


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 22916
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:38:20   
veeseelaa
no vesela sve hocu da pitam odvede li ti A kod stomatologa zbog onih naslaga,sta je bilo moze li se ista rijesiti user posted image


vodila sam, naslage smo s kečeva djelimično skinuli, imamo termin u utorak opet
dr nije htio puno raditi oko njenih zubića da je ne prepadne al je opet poprilično i skinuo
na jednoj dvici joj je oštećenja caklina al i tu će nešto odratiti sljedeći put
helem malena je bila oduševljena i sve je super prošlo


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 22917
   [Obrisana poruka]
19.1.2012 14:39:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 22918
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  913 914 915 916 [917]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  913 914 915 916 [917]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *